Екстериторіальність погодження документації із землеустрою

magalon
Спец
Спец
Повідомлень: 213
З нами з: 26 листопада 2018 17:48
Репутація: 147
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Екстериторіальність погодження землевпорядної документації (Постанова КМУ №580)

Повідомлення magalon »

Опубліковано на сайті ВРУ
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 3 березня 2020 р. № 208
Київ
Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 р. № 580

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/208-2020-%D0%BF

MakarV
Повідомлень: 5
З нами з: 03 квітня 2019 22:57
Репутація: 1
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Екстериторіальність погодження землевпорядної документації (Постанова КМУ №580)

Повідомлення MakarV »

То що з 01.05.2020 потрібно буде подавати на екстериторіальність щей технічки по обєднані/поділу земельних ділянок?

nisonov
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 11 травня 2008 13:08
Репутація: -2

Екстериторіальність погодження землевпорядної документації (Постанова КМУ №580)

Повідомлення nisonov »

Подскажите - делаю проект по изменению целевого, експерт написал - добавить согласие нотариальнозавереное от пользователя.
ст. 50 - письмову згоду землевласника (землекористувача), засвідчену нотаріально (у разі викупу (вилучення) земельної ділянки в порядку, встановленому законодавством), або рішення суду;
И тут у меня вопрос- згода у разі викупу (вилучення) земельної ділянки в порядку, встановленому законодавством)
или нотариальнозаверненую копию - у разі викупу (вилучення) земельної ділянки в порядку, встановленому законодавством)
Тоесть при выкупе-вылученни нужна ета згода или в любов случаи она нужна?
И при викупу (вилучення)-нотариальная, а при обычном случаи обычное письменное согласие?

murrrchik
Спец
Спец
Повідомлень: 629
З нами з: 05 липня 2010 18:07
Репутація: 158
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Екстериторіальність погодження землевпорядної документації (Постанова КМУ №580)

Повідомлення murrrchik »

nisonov, ми завжди стараємося докладати нотаріально посвідчену заяву до проектів ЗЦП, так спокійніше. Вартість тієї заяви невелика, якщо щось.

magalon
Спец
Спец
Повідомлень: 213
З нами з: 26 листопада 2018 17:48
Репутація: 147
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Екстериторіальність погодження землевпорядної документації (Постанова КМУ №580)

Повідомлення magalon »

nisonov, Вилучення чи викуп відбувається? Ні. То нащо та згода нотаріальна потрібна. Так і пишіть в коректурному, що зауваження необґрунтоване, в НПА не зазначено що потрібно нотаріальну згоду у разі зміни цільового призначення земельної ділянки.

nisonov
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 11 травня 2008 13:08
Репутація: -2

Екстериторіальність погодження землевпорядної документації (Постанова КМУ №580)

Повідомлення nisonov »

ст. 50 - письмову згоду землевласника (землекористувача), засвідчену нотаріально (у разі викупу (вилучення) земельної ділянки в порядку, встановленому законодавством), або рішення суду;
вилучення нет, но запятые и скобки в статье вводят в туман -1-нужна ли ета згода если нет вылучення вообще? 2 - нужна ли она нотариальна если нет вылучення

Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 413
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 111
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Екстериторіальність погодження землевпорядної документації (Постанова КМУ №580)

Повідомлення Андрей1978 »

nisonov писав:
23 квітня 2020 20:42
но запятые и скобки в статье вводят в туман
Да-а-а-а. Так можна до кожного слова докалупатися. "письмову" - не "друковану". треба ПИСАТИ від руки? "згоду" - на що саме, якщо не на вилучення (викуп), які в дужках? письмову згоду ВЛАСНИКА - у випадку коли це не приватні землі дозволу на розробку проекту недостатньо? Треба ще й ПИСЬМОВА згода? (землекористувача) - так воно ж в дужках, то може й не потрібно? або потрібні обидві згоди? Знову ж таки ПИСЬМОВІ?, згоди на що саме?, додатково до дозволу на проект? "або рішення суду" - тобто, якщо жодної згоди немає, то по-любому має бути рішення суду? Про що, якщо вилучення або викуп у дужках?
Такий погляд, як на мене, називається: "за деревами лісу не бачить".

Алексей2
Спец
Спец
Повідомлень: 87
З нами з: 09 вересня 2008 19:41
Репутація: 13

Екстериторіальність погодження землевпорядної документації (Постанова КМУ №580)

Повідомлення Алексей2 »

Андрей1978 писав:
24 квітня 2020 10:21
а-а-а-а. Так можна до кожного слова докалупатися. "письмову" - не "друковану". треба ПИСАТИ від руки? "...
Який талант експерта не розкритий пропадає cy

Аватар користувача
kos1978
Спец
Спец
Повідомлень: 91
З нами з: 04 червня 2007 18:48
Репутація: 29
Область: Одеська
Місце роботи: Інше

Екстериторіальність погодження землевпорядної документації (Постанова КМУ №580)

Повідомлення kos1978 »

Алексей2 писав:
24 квітня 2020 10:38
Андрей1978 писав: ↑23 хвилин тому
а-а-а-а. Так можна до кожного слова докалупатися. "письмову" - не "друковану". треба ПИСАТИ від руки? "...
Який талант експерта не розкритий пропадає
О! Спасибо за идею!!!! :-D

Відповісти