Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Чи долучаєте Ви "Акт приймання-передачі межових знаків ... до погодження проекту землеустрою

1. Так. У відповідності до статті 50 Закону України "Про землеустрій" він є складовою частиною проекту
618
85%
2. Ні. У відповідності до ІНСТРУКЦІЇ про встановлення ..... він повинен долучатися на підставі розробленої та затвердженої технічної документації із землеустрою.
106
15%
 
Всього голосів: 724

kievpol
Спец
Спец
Повідомлень: 172
З нами з: 27 січня 2009 19:46
Репутація: 0

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення kievpol »

В даній темі прохання обговорювати та ділитися інформацією стосовно відмов у погодженні проектів відведення. Ми зможемо коментувати зауваження наших шановних "експертів" та у разі "сліпих" зауважень коментувати їхні дії. Я думаю, що дану тему також будут переглядати представники Держгеокадастру та приймати відповідні рішення на дії своїх колег.


Відправлено через 3 хвилини 36 секунди:
Ну почнемо!
► Показати
===================================================================================

Список експертів:
Spoiler
Якщо не можете створити тему з новим експертом, то скаржтеся на повідомлення з новим висновком,з описом, що експерт відсутній - створю нову тему.
► Показати
Баран Ігор Володимирович
Бологова Вікторія Вікторівна
Гаркуша Сергій Володимирович
Гордійко Петро Миколайович
Гуліцька Антоніна Володимирівна
Дарій Наталія Анатоліївна
Дідов Анатолій Григорович
Заболотний Микола Федорович
Заколодяжна Ольга Олексіївна
Карбовський Анатолій Григорович
Коваль Василь Анатолійович
Малай Олександр Олександрович
Малюта Ніна Іванівна
Медвецька Тетяна Вікторівна
Мигаль Роман Васильович
Недоступ Ганна Вікторівна
Осідач Володимир Володимирович
Сопрун Ірина Іванівна
Тугай Дмитро Вікторович
Федоренко Валентина Анатоліївна
Цогла Ірина Володимирівна
Черненко Наталя Миколаївна
Чернишов Іван Васильович
Чумак Олег Михайлович
Штих Олександр Васильович
Юпин Степан Іванович
Якобчук Максим Олександрович
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 05 грудня 2016 11:10 користувачем Denver, всього редагувалось 1 раз.
LevenetzAndrey
Повідомлень: 2
З нами з: 30 березня 2016 14:02
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення LevenetzAndrey »

Дякую за відповідь! Скан підписаний. Викопіювання зроблено мною та підписано управлінням Держгеокадастру.
DYDY VOVA
Спец
Спец
Повідомлень: 179
З нами з: 27 вересня 2013 21:31
Репутація: 42
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення DYDY VOVA »

Nik1985 писав: 22 лютого 2017 15:08Згідно ЗКУ ст. 116 п. 4. Передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм (до 2 га), визначених цим Кодексом, провадиться один раз (тобто надається(в подальшому затверджується) один раз одним органом чи то ОМС, чи то ГУ)по кожному виду використання (для ведення ОСГ).
Згідно ЗУ про землеустрій ст. 1 абзац 15 черезсмужжя - розташування між декількома земельними ділянками, що належать на праві власності одній особі і розташовані в одному масиві земель сільськогосподарського призначення, земельних ділянок, що належать на праві власності іншій особі. { Статтю 1 доповнено абзацом п'ятнадцятим згідно із Законом N 497-VIII ( 497-19 ) від 02.06.2015 }
Я згоден з експертом, або ділянки поєднуйте або тільки одна...ви не так розумієте, що таке черезсмужжя...розташування між декількома земельними ділянками, що належать на праві власності одній особі і розташовані в одному масиві земель сільськогосподарського призначення, земельних ділянок, що належать на праві власності, тобто вже сформованих земельних ділянок, а не проектуючих...моя точка зору
Громадяни України, які реалізували своє право на безоплатну
приватизацію земельної ділянки для ведення особистого підсобного
господарства в розмірі менше 2,0 гектара, мають право на
збільшення земельної ділянки в межах норм, установлених
статтею 121 Земельного кодексу України ( 2768-14 ) для ведення
особистого селянського господарства.
Аватар користувача
Nik1985
Спец
Спец
Повідомлень: 238
З нами з: 17 жовтня 2016 11:37
Репутація: 23
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Nik1985 »

DYDY VOVA писав: 22 лютого 2017 17:57Громадяни України, які реалізували своє право на безоплатну
приватизацію земельної ділянки для ведення особистого підсобного
господарства в розмірі менше 2,0 гектара, мають право на
збільшення земельної ділянки в межах норм
А якщо громадянин нереалізував це право, а земельна ділянка сформомана від дідів прадідів, просто з нашим законодавством такі ділянки (які рахувались в ОМС за батьками, а рашіше за дідами) приватизувати через технічку ніяк, от і приходиться розробляти через проект земельні ділянки 100літньої давності. це по-перше
По-друге, які норми законодавства тут порушено, норма для ведення ОСГ не більше 2га. (тут непорушено), коли ОМС або ГУ області надає одним рішенням або наказом кілька ділянок яку норму вони порушують (надають один раз і один раз затвердять), і ще навздогін покажіть мені, ну і всім хто готує накази/рішення, норму закону, постанови або ще щось типу того на який ВИ ссилаєтесь, де прописано що надаються земельні ділянки для ОСГ по 1 штуці на 1 людину.... facepalm
Iskrin
Спец
Спец
Повідомлень: 79
З нами з: 09 січня 2013 16:16
Репутація: 5
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Iskrin »

Рішення може бути на максимальну площу у межах норм. На данний момент на кожну ділянку розробляється окремий проект, і от коли реєстратор зареєструє першу, то автоматично виходить що людина вже використала право.
Аватар користувача
Nik1985
Спец
Спец
Повідомлень: 238
З нами з: 17 жовтня 2016 11:37
Репутація: 23
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Nik1985 »

Iskrin писав: 22 лютого 2017 23:58Рішення може бути на максимальну площу у межах норм
100%, в рішенні все в межах норм не більше 2.0га, в рішенні навіть розписано орієнтовною площею 1.0га (ділянка №1 0.65га, ділянка №2 0.35га)
Iskrin писав: 22 лютого 2017 23:58На данний момент на кожну ділянку розробляється окремий проект, і от коли реєстратор зареєструє першу, то автоматично виходить що людина вже використала право.
Підстава для реєстрації є Рішення ОМС/Наказ ГУ (маю на увазі одне/один, у якому одна дата (01.01.2017р) і один № (2017.00000-СГ)), тому і написано в ЗКУ ст. 116 п. 4 провадиться один раз по кожному виду використання (а у ваших ОЧАХ напевно це 1 ділянка 1 людині lol2 )
Аватар користувача
And_Smile
Спец
Спец
Повідомлень: 52
З нами з: 07 квітня 2015 11:31
Репутація: 0
Область: Херсонська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення And_Smile »

Nik1985 писав: 23 лютого 2017 07:22а у ваших ОЧАХ напевно це 1 ділянка 1 людині
Давайте тогда если площади меньше 0,25 га делать для заказчика второй участок в другом месте, скажем через дорогу, на свободном месте...
Nik1985 писав: 23 лютого 2017 07:22ЗКУ ст. 116 п. 4 провадиться один раз по кожному виду використанн
Виконується?)))
Аватар користувача
Nik1985
Спец
Спец
Повідомлень: 238
З нами з: 17 жовтня 2016 11:37
Репутація: 23
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Nik1985 »

And_Smile писав: 23 лютого 2017 08:22Давайте тогда если площади меньше 0,25 га
Мова йде про ОСГ, а не про ЖБ
And_Smile писав: 23 лютого 2017 08:22Виконується?)))
100% все в межах норм, з юридичної точки зору а саме зі сторони судової гілки влади можна кілька ділянок для ОСГ в межах норм до 2га.
DYDY VOVA
Спец
Спец
Повідомлень: 179
З нами з: 27 вересня 2013 21:31
Репутація: 42
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення DYDY VOVA »

Nik1985 писав: 23 лютого 2017 07:22Підстава для реєстрації є Рішення ОМС/Наказ ГУ
У Вас наказ ГУ або рішення ОМС?
Аватар користувача
sirenko_s_a
Спец
Спец
Повідомлень: 227
З нами з: 16 травня 2011 16:38
Репутація: 1
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення sirenko_s_a »

And_Smile, Iskrin, DYDY VOVA, Шановні, хто працює довго у цій сфері, той буде спорити до останього що одним рішенням можна передати дві і більше ділянок. Я погоджуюсь із Nik1985, тому що в розпайовці земельних ділянок така практика використовувалась. Оформляли відумерлу спадщину на сільську раду по рішеню суду. Прикладаю викопіювання із схеми поділу ділянки 325-1, 325-2, 325-3!!! Як Вам таке??? Далі спорить будете??? Заперечення приймаю morgayu
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
DYDY VOVA
Спец
Спец
Повідомлень: 179
З нами з: 27 вересня 2013 21:31
Репутація: 42
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення DYDY VOVA »

sirenko_s_a писав: 23 лютого 2017 08:46And_Smile, Iskrin, DYDY VOVA, Шановні, хто працює довго у цій сфері, той буде спорити до останього що одним рішенням можна передати дві і більше ділянок. Я погоджуюсь із Nik1985, тому що в розпайовці земельних ділянок така практика використовувалась. Оформляли відумерлу спадщину на сільську раду по рішеню суду. Прикладаю викопіювання із схеми поділу ділянки 325-1, 325-2, 325-3!!! Як Вам таке??? Далі спорить будете??? Заперечення приймаю
Я не буду спорити..."флаг вам в руки"...якщо у когось пройде такий проект (висновок, реєстрація, затвердження, реєстрація права), а саме нове відведення (не розпаювання), щоб було дві ділянки в проекті на одну людину, які між собою не зв'язані, з мене пляшка бренді
Аватар користувача
Nik1985
Спец
Спец
Повідомлень: 238
З нами з: 17 жовтня 2016 11:37
Репутація: 23
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Nik1985 »

ПиратФлинт,
MAFIA,
надайте коментарі (роз'яснення) колегам будь-ласка, що так робити можна а подекуди навіть потрібно (бо по іншому НУ НІЯК),
томущо така практика у ВІЛЬНІЙ УКРАЇНІ використовується як з юридичної точки зору так і з практичної....
ДЯКУЮ...

Відправлено через 2 хвилини 24 секунди:
DYDY VOVA писав: 23 лютого 2017 08:58щоб було дві ділянки в проекті на одну людину
Чому дві, в мене є наказ на ВІСІМ ділянок з самого ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ....
DYDY VOVA
Спец
Спец
Повідомлень: 179
З нами з: 27 вересня 2013 21:31
Репутація: 42
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення DYDY VOVA »

Nik1985 писав: 23 лютого 2017 09:06Чому дві, в мене є наказ на ВІСІМ ділянок з самого ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ....
Буду чекати цього "чуда" коли у Вас таке пройде...
Аватар користувача
Nik1985
Спец
Спец
Повідомлень: 238
З нами з: 17 жовтня 2016 11:37
Репутація: 23
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Nik1985 »

DYDY VOVA писав: 23 лютого 2017 09:09Буду чекати цього "чуда" коли у Вас таке пройде...
Так проходило і не раз, і не тільки у мене, запитайте у колег з інших областей... shaps
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Володимер »

Таке проходе тому що це питання не зовсім врегульовано. Так же як і з Актом приймання передачі межових знаків.
Аватар користувача
ПиратФлинт
Спец
Спец
Повідомлень: 431
З нами з: 16 лютого 2011 22:31
Репутація: 80
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ПиратФлинт »

Iskrin писав: 22 лютого 2017 23:58на кожну ділянку розробляється окремий проект
З чого Ви взяли, що на кожну ділянку окремий проект? Одна людина один проект на 5 ділянок в межах норми 2 га.
DYDY VOVA писав: 23 лютого 2017 08:58якщо у когось пройде такий проект (висновок, реєстрація, затвердження, реєстрація права)
частина 7 ст.5 Закону про особисте селянське господарство " Громадяни України, які реалізували своє право на безоплатну приватизацію земельної ділянки для ведення особистого підсобного господарства в розмірі менше 2,0 гектара, мають право на збільшення земельної ділянки в межах норм, установлених статтею 121 Земельного кодексу України ( 2768-14 ) для ведення особистого селянського господарства. "
Крім того живий приклад відправляв проект 1 людини 3 ділянки для ОСГ висновок експерта - позитивний.

Що стосується ОЖБ то Покажіть мені громадянина який в місті чи селі "Н" отримав рішення на 2 і більше ділянок для ОЖБ, такого не має, тоді як для ОСГ надавалося по декілька ділянок.
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

В мене проект на 2 ділянки - негативний (порушив правові норми п.4 ст.116), думаю більше залежить від області та позиції їх головних управлінь.
Знову повертаємось до "старих баранів", коли в одній області - можна, а в іншій - не можна. Думаю за пів року екстериторіальності такі дитячі хвороби можна було б вилікувати. Згідно останнього селектору - можна безкінечно давати зауваження до проекту, по логіці - можна безкінечно здавати проект різним експертам поки не погодять (до посиніння). Не вже важко проектним організаціям важко хоч раз написати ро'зяснення по "болючим" питанням актів привязки, двох ділянок і більше для ОСГ і т.д. і.т.п. Ніііііі... давайте краще на селекторах поспілкуємось: сьогодні так, а завтра - так, а може один на всіх програміст щось зробить. Відношення до СІЗів відверто кажучи не дуже, а відповідальність лежить на них, а не експертах (наприклад я не чув, щоб на селекторі попросили "експерта" з'явитись на перездачу навідміну від СІЗів)
UPPP
DYDY VOVA
Спец
Спец
Повідомлень: 179
З нами з: 27 вересня 2013 21:31
Репутація: 42
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення DYDY VOVA »

Sergio_Berlusconi писав: 23 лютого 2017 15:03двох ділянок і більше для ОСГ
А чого під ОЖБ неможливо за цим принципом, під гараж, під дачу на дві ділянки?
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

Я розробляю проект на підставі відповідного рішення Верховної Ради Автономної Республіки Крим, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
Чим я конкретно порушую Закон???? Тим що прийняв рішення??? - Я його не приймаю.
Мене більше турбує питання, одни- погоджено, іншим - ні??? ЯК? Nenayu
DYDY VOVA
Спец
Спец
Повідомлень: 179
З нами з: 27 вересня 2013 21:31
Репутація: 42
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення DYDY VOVA »

Sergio_Berlusconi писав: 23 лютого 2017 15:25Я розробляю проект на підставі відповідного рішення Верховної Ради Автономної Республіки Крим, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
Тепер ми теж відповідальні за законність прийняття рішень цими органами, брати чи не брати проект в роботу...
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

Я ж не прокурор
Сергій Іванченко
Спец
Спец
Повідомлень: 85
З нами з: 07 грудня 2015 09:27
Репутація: 40
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Сергій Іванченко »

Бовтач, Відповідь на зауваження 2 висновку. Згідно ст 34 ЗУ про ДЗК, Перелік земельних угідь, а в тебе експлікація написана)))))бажаю успіхів
Аватар користувача
ПиратФлинт
Спец
Спец
Повідомлень: 431
З нами з: 16 лютого 2011 22:31
Репутація: 80
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ПиратФлинт »

DYDY VOVA писав: 23 лютого 2017 15:10А чого під ОЖБ неможливо за цим принципом, під гараж, під дачу на дві ділянки?
Внесіть зміни до законодавства і буде можна. Чого всі забувають про закон про Особисте селянське господарство, про земельний кодекс 72 року.
Всі читають пункт 4 ст. 116 ЗКУ. чому всі забувають ст. 51 Конституції України ".... закон зворотньої сили немає якщо він не пом'якшує відповідальність громадянина. В якому законі чи НПА написано якщо громадянин приватизував для ОЖБ, Садівництва, дачного будівництвачи гаража менше норми він може доприватизувати, норма визначена лише для земель що надаються для ОСГ. В якому законі написано, що 2 га для ОСГ має бути однією земельною ділянкою.
Чого ніхто не згадує розпаювання де в одному державному акті фігурує три чотири земельні ділянки з одним цільовим.
Аватар користувача
Nik1985
Спец
Спец
Повідомлень: 238
З нами з: 17 жовтня 2016 11:37
Репутація: 23
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Nik1985 »

DYDY VOVA писав: 23 лютого 2017 15:48Тепер ми теж відповідальні за законність прийняття рішень цими органами, брати чи не брати проект в роботу...
Ми відповідаєм за законність, але невпливаєм на прийняття рішень/наказів, а брати чи небрати......(брати звичайно, нам ще й сім'ї годувати і податки платити з яких доречі держслужбовці і живуть), У цих рішеннях/наказах стосовно кількох ділянок для ОСГ порушень немає - 100%
Аватар користувача
sirenko_s_a
Спец
Спец
Повідомлень: 227
З нами з: 16 травня 2011 16:38
Репутація: 1
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення sirenko_s_a »

Даю на обговорення відмови. Признаюсь, деякі пункти відмов викладені по суті.
  Hidden text. You must register
► Показати
► Показати
► Показати
► Показати
► Показати
  Hidden text. You must register
 ! Повідомлення з: Denver
Чесно кажучи, можна по шаблончику темки то й створити, ми теж люди й маємо роботу, сім'ї... Sorri
Вибачаюсь. Найближчим часом зроблю. Sorri
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 26 лютого 2017 16:54 користувачем sirenko_s_a, всього редагувалось 1 раз.