Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Чи долучаєте Ви "Акт приймання-передачі межових знаків ... до погодження проекту землеустрою

1. Так. У відповідності до статті 50 Закону України "Про землеустрій" він є складовою частиною проекту
618
85%
2. Ні. У відповідності до ІНСТРУКЦІЇ про встановлення ..... він повинен долучатися на підставі розробленої та затвердженої технічної документації із землеустрою.
106
15%
 
Всього голосів: 724

kievpol
Спец
Спец
Повідомлень: 172
З нами з: 27 січня 2009 19:46
Репутація: 0

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення kievpol »

В даній темі прохання обговорювати та ділитися інформацією стосовно відмов у погодженні проектів відведення. Ми зможемо коментувати зауваження наших шановних "експертів" та у разі "сліпих" зауважень коментувати їхні дії. Я думаю, що дану тему також будут переглядати представники Держгеокадастру та приймати відповідні рішення на дії своїх колег.


Відправлено через 3 хвилини 36 секунди:
Ну почнемо!
► Показати
===================================================================================

Список експертів:
Spoiler
Якщо не можете створити тему з новим експертом, то скаржтеся на повідомлення з новим висновком,з описом, що експерт відсутній - створю нову тему.
► Показати
Баран Ігор Володимирович
Бологова Вікторія Вікторівна
Гаркуша Сергій Володимирович
Гордійко Петро Миколайович
Гуліцька Антоніна Володимирівна
Дарій Наталія Анатоліївна
Дідов Анатолій Григорович
Заболотний Микола Федорович
Заколодяжна Ольга Олексіївна
Карбовський Анатолій Григорович
Коваль Василь Анатолійович
Малай Олександр Олександрович
Малюта Ніна Іванівна
Медвецька Тетяна Вікторівна
Мигаль Роман Васильович
Недоступ Ганна Вікторівна
Осідач Володимир Володимирович
Сопрун Ірина Іванівна
Тугай Дмитро Вікторович
Федоренко Валентина Анатоліївна
Цогла Ірина Володимирівна
Черненко Наталя Миколаївна
Чернишов Іван Васильович
Чумак Олег Михайлович
Штих Олександр Васильович
Юпин Степан Іванович
Якобчук Максим Олександрович
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 05 грудня 2016 11:10 користувачем Denver, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Ки$ульКа
Спец
Спец
Повідомлень: 505
З нами з: 15 лютого 2011 12:07
Репутація: 33
Область: Київська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Ки$ульКа »

Kitsmaniuk писав: 11 березня 2019 15:10результат
де вбачається перевищення повноважень?
Аватар користувача
karlson82
Спец
Спец
Повідомлень: 91
З нами з: 18 грудня 2010 02:00
Репутація: 43
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення karlson82 »

Не бачачи проект дати відповідь важко. Враховуючи інформацію яку ви надали, архітектура перевищила свої повноваження.
Встановлювати сервітути на несформовану земельну ділянку як на мене нонсенс.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

karlson82 писав: 11 березня 2019 15:39Встановлювати сервітути на несформовану земельну ділянку як на мене нонсенс

Отжбо! А я повівся, і тільки б отримати позитивний висновок архітектури - намалював - не накреслив запропоновані обмеження на всій графічній частині проекту, та ще й описав їх у пояснювальній записці - за що і свідомо "нарвався" на ст.100 ЗКУ. Тепер для усунення недоліків, справедливо викладених державним експертом Тетяною Анатоліївною мені треба повністю переробити проект, по новій його роздрукувати, не показувати обмеження (сервітути) - і знову відправляти на погодження - тобто це буде вже зовсім не той проект, копія якого зберігається в архітектурі. І як це тоді назвати... Я собисто спілкувався з архітектором - його слова: або так, як я сказав, або я цей проект не погоджу ніколи. Що найгірше, що ніхто з ним судитися не хоче...
Аватар користувача
karlson82
Спец
Спец
Повідомлень: 91
З нами з: 18 грудня 2010 02:00
Репутація: 43
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення karlson82 »

Було на практиці два випадки з архітектурою коли давали негативні висновки. В них було "МІСЦЕВЕ" бачення закону і ситуації, не допомогали розмови, пояснення, цитування статей. Так достали, що написав до них офіційний лист-звернення (з цитуванням конституції, законів, рішень конст.суду і т.д.) з проханням надати роз'яснення. В розмові пояснив, що вони мене за***ли і їхня відповідь з документацією і зверненням пійде спочатку в обл.раду а потім в міністерство. Через два дня позвонили і попросили надати повторно. Висновок надали позитивний, згідно законодавства. Але вже по "дружбі".
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

karlson82 писав: 11 березня 2019 16:52Висновок надали позитивний, згідно законодавства. Але вже по "дружбі"
"По "дружбі"" - не вийде, а от щодо листа - то це їдея, правда, з деяким запізненням. Якщо у Вас десь зберігся той лист, і Ви могли б ним поділитись для "кози", я з вдячністю згадуючи Вас, відвів би душу, бо вже так натерпівся і наперероблявся, що слів нема... Та не тільки я, у нас в районі за проекти, де є майно, навіть при наявності містобудівної документації, яка пройшла через містобудівну раду, ніхто братися не хоче, ні інші приватники та навіть ДЗК і інститут землеустрою. Якщо б описана мною вище ситуації не стосувалась мого близького друга по життю, я за розробку проекту не взявся б... А тепер пишу коректурний аркуш, передруковую проект - готую на повторне подання на висновок ДГК.
Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 455
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 144
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Андрей1978 »

Kitsmaniuk писав: 11 березня 2019 16:26 А я повівся, і тільки б отримати позитивний висновок архітектури
Я в таких випадках в умовних позначеннях їх обзиваю: "межа проектного сервітуту", в обмеженнях закидаю їх до містобудівних, в записці описую як є: "на вимогу .... передбачно та відображено на графічних матеріалах проектні межі сервітуту ... який буде астановлений після формування земельної ділянки ... відповідно до вимог Закону ..., ПКМУ ....".
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 726
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення thom yorke »

thom yorke писав: 25 січня 2019 16:35 Зауваження (перепрошую за якість):
► Показати
Якщо коротко:
1. В "довідці із державної статистичної..." відсутній код цільового призначення (а звідки йому там взятися? Земельна ділянка не сформована як об'єкта права, а отже таким атрибутом і не наділена. Більше того, звітність такої інформації не містить і ніколи не містила, вона тому й називаться за "власниками, землекористувачами й угіддями" вся її суть - в назві. Я вже й не кажу про те, що я ніяким чином не можу вплинути на те, що Держгеокадастр мені пише в тій довідці)...
апдейт. Подав повторно проект. В проекті написав, що не можу змінити документи, які надає Держгеокадастр.
Висновок - негативний. Мотивація та сама. Районний відділ форму і зміст довідки змінювати не збирається. Держгеокадастр не погоджує проект, бо йому не подобається документ, наданий... Держгеокастром. Пат.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kurilov »

thom yorke писав: 14 березня 2019 12:49апдейт
Покажіть, що написано у довідці (без персональних даних).
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 726
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення thom yorke »

► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kurilov »

thom yorke, ну, шифр 17 - загальний, під яким розуміється багато чого (ОПГ, садівництво в контексті земель с.-г. призначення). А у вас у проекті показано ж 16.00 (рядок 94/96)? Реально ця ділянка біля ОЖБ чи окремо розташована?
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 726
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення thom yorke »

Kurilov писав: 14 березня 2019 13:59 ну, шифр 17 - загальний, під яким розуміється багато чого (ОПГ, садівництво в контексті земель с.-г. призначення). А у вас у проекті показано ж 16.00 (рядок 94/96)?
існуючий - 16.00, проектний - 01.03
Ділянка в полі.
Текст зауваження: "в довідці... вказати цільове призначення земельної ділянки, за рахунок якої проводиться відведення" ¯\_(ツ)_/¯
В різних областях і районах форма довідки різна. Я так розумію, що десь пишуть: "код цільового призначення - 16.00". Є ж такі?
І мені треба, щоб у мене теж так написали :D
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

thom yorke писав: 14 березня 2019 14:18В різних областях і районах форма довідки різна
Ось тут і вся проблема! Експерт, очевидно, хоче, щоб довідка була оформлена, як у їхньму регіоні, а стандарту на довідку нема.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kurilov »

thom yorke писав: 14 березня 2019 14:18 існуючий - 16.00, проектний - 01.03
Ділянка в полі.
Скоріше за все, 6-зем, з якої вам сформували довідку, неграмотні люди вели. ДГК, видаючи довідки, підставлятися за просто так не будуть. Часто-густо коряву 6-зем беруть і обирають найбільш адекватний варіант відомостей для довідок під конкретний дозвіл. Шифр 17 передбачає багато опцій "Громадяни, яким надані землі у власність і користування (18+19+21+22+23+27+31+35+39+40)", тому експерти і пишуть, що "дайте цільове". Бо цільове 16.00 співвідносять із шифрами рядків 94/96, а шифр 17 у розбитті на 18+19+21+22+23+27+31+35+39+40 - цільовими 01.01, 01.03, 01.05, 01.06 тощо.

Як вирішити ситуацію? Напишіть у проекті вхідне ЦП не 16.00, а 01.03, додавши, що ділянка обліковується за 6-зем як "17" без деталізації на інші шифри, але за сукупністю факторів (розміщення, використання, мета надання тощо) є 01.03. При цьому, уточніть, чи не передавалася раніше ця земля у власність/користування громадянам, аби обґрунтувати (не)необхідність "вилучення" ділянки. Детально опишіть і отримаєте "позитивно" у висновку.
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 726
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення thom yorke »

В кожен проект з такими довідками (а це майже 90% всіх "відводів) пишу простиню приблизно такого змісту:
► Показати
Так. Дякую за пораду. Розумію, що вправлятись в епістолярному жанрі треба. Просто не перший день у цьому і досі дивуюсь скільки нам можна морочити голови у таких тривіальних ситуаціях.
Consul_new
Спец
Спец
Повідомлень: 74
З нами з: 08 грудня 2014 11:09
Репутація: 8
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Consul_new »

Хто що скаже? Не вже 7 років підприємства які мають два сертифікованих інженера - землевпорядника та фізічні особи підприємці які не мають сертифікованих інженерів геодезистів виконували роботу не ЗАКОННО, та ті експерти та всі інші служби (держземагенство, держгеокадастр, екологія, архітектура та інші) погоджували розроблені проекти в суперечь думки експерта землевпорядної експертизи Артеменко Оксани Василівни, да ще в 2018 році проходили державну експертизу кілька проектів в головному управлінні Держгеокадастру України (саме головне з головних) і там таких зауважень не було, проекти були погоджені з зауваженнями та контроль на обласне управління держгеокадастру. Сьогодні ми позвонили Оксані, так да так, ії відповідь вбила на повал, подавайте скаргу, бо мені з Київа (управління ДГК) було роз'яснення, що тільки ТАК !!! Це вже від мене - далі буде...
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
KolS
Спец
Спец
Повідомлень: 497
З нами з: 08 січня 2011 21:11
Репутація: 106
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення KolS »

Consul_new писав: 21 березня 2019 20:11 Хто що скаже?
Скажу, що мені сьогодні теж прийшов один висновок на цю тему! )()
Consul_new
Спец
Спец
Повідомлень: 74
З нами з: 08 грудня 2014 11:09
Репутація: 8
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Consul_new »

KolS писав: 21 березня 2019 23:10 Скажу, що мені сьогодні теж прийшов один висновок на цю тему
що думаємо шановні???
Аватар користувача
karlson82
Спец
Спец
Повідомлень: 91
З нами з: 18 грудня 2010 02:00
Репутація: 43
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення karlson82 »

Consul_new писав: 21 березня 2019 20:11 Хто що скаже?
Доброго ранку. У вас в проекті GPS вписаний?
Consul_new
Спец
Спец
Повідомлень: 74
З нами з: 08 грудня 2014 11:09
Репутація: 8
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Consul_new »

karlson82 писав: 22 березня 2019 09:08 Доброго ранку. У вас в проекті GPS вписаний?
Доброго ранку, тільки електронний тахеометр.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Azhimut »

Consul_new писав: 22 березня 2019 10:18 тільки електронний тахеометр.
Тоді експерт або баран або ворог.
Ну вже перемусолено, що СІЗ має право виконувати геодезичні роботи з прив'язки до ДГМ меж ЗД та об'єктів нерух.майна на цій ЗД.
Добре, знайшли постанову, що з СРНС не маємо права.
Але ж про тахеометри ніде нема заборон? Чи Верховна Рада прийняла зміни до профільних законів?
Що для нас важливо? Пікети, картографія чи межі? От беремо профільний документ
"
ІНСТРУКЦІЯ
про встановлення (відновлення) меж земельних
ділянок в натурі (на місцевості)
та їх закріплення межовими знаками "

хто там виковавець?
правильно, СІЗ
ніяких геодезів там немає. І крапка.
Востаннє редагувалось 22 березня 2019 12:24 користувачем Azhimut, всього редагувалось 1 раз.
Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 455
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 144
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Андрей1978 »

Ще раз про геодезиста та СРНС:
► Показати
1анна
Спец
Спец
Повідомлень: 63
З нами з: 14 травня 2008 17:09
Репутація: -2
Область: Одеська
Місце роботи: Інше

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення 1анна »

Доброго вам дня шановні, тепер я вам скажу таке, у нас був селектор і там сказали що згідно ст.5 ЗУ “Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність” - землевпорядник не має права проводити ВСІ види геодезичних робіт.
І супутниковим приймачем і тахеометром.
А фопам землевпорядникам треба або вчитись на геодезиста або закриватись, бо навіть договір про співпрацю с геодезистом - це неправильно.
У нас зараз стала робота. Що ви думаєте про таке. Послухайте селекторну нараду "селектор 18.03.2019р. в Одесі". Ми тут всі в шоці
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

1анна писав: 23 березня 2019 14:52селектор 18.03.2019р. в Одесі
де знайти?
Пі_дець кошеняті, більше сра_и не буде? Ну і що далі? А далі - ціни ростуть. Або йди піднімай догниваючі і довмируючі інститути і ДЗК за мізерну зарплату, або взагалі витри собі сертифікатом сра_у і на х_й з площі.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Azhimut »

Не по темі
Kitsmaniuk писав: 23 березня 2019 22:39 витри собі сертифікатом
геокадастр взбунтовался, говорит что сертификат не настоящий
https://www.youtube.com/watch?v=n6CgMcIKU1A
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення LStrike »

Не по темі
Мда... за gnss парили мозги, а тепер взагалі поклали величезний @уй на ЗУ "Про землеустрій". От до чого приводить безнаказанність всіляких #ідарасів при владі.
Закрито