Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Чи долучаєте Ви "Акт приймання-передачі межових знаків ... до погодження проекту землеустрою

1. Так. У відповідності до статті 50 Закону України "Про землеустрій" він є складовою частиною проекту
618
85%
2. Ні. У відповідності до ІНСТРУКЦІЇ про встановлення ..... він повинен долучатися на підставі розробленої та затвердженої технічної документації із землеустрою.
106
15%
 
Всього голосів: 724

kievpol
Спец
Спец
Повідомлень: 172
З нами з: 27 січня 2009 19:46
Репутація: 0

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення kievpol »

В даній темі прохання обговорювати та ділитися інформацією стосовно відмов у погодженні проектів відведення. Ми зможемо коментувати зауваження наших шановних "експертів" та у разі "сліпих" зауважень коментувати їхні дії. Я думаю, що дану тему також будут переглядати представники Держгеокадастру та приймати відповідні рішення на дії своїх колег.


Відправлено через 3 хвилини 36 секунди:
Ну почнемо!
► Показати
===================================================================================

Список експертів:
Spoiler
Якщо не можете створити тему з новим експертом, то скаржтеся на повідомлення з новим висновком,з описом, що експерт відсутній - створю нову тему.
► Показати
Баран Ігор Володимирович
Бологова Вікторія Вікторівна
Гаркуша Сергій Володимирович
Гордійко Петро Миколайович
Гуліцька Антоніна Володимирівна
Дарій Наталія Анатоліївна
Дідов Анатолій Григорович
Заболотний Микола Федорович
Заколодяжна Ольга Олексіївна
Карбовський Анатолій Григорович
Коваль Василь Анатолійович
Малай Олександр Олександрович
Малюта Ніна Іванівна
Медвецька Тетяна Вікторівна
Мигаль Роман Васильович
Недоступ Ганна Вікторівна
Осідач Володимир Володимирович
Сопрун Ірина Іванівна
Тугай Дмитро Вікторович
Федоренко Валентина Анатоліївна
Цогла Ірина Володимирівна
Черненко Наталя Миколаївна
Чернишов Іван Васильович
Чумак Олег Михайлович
Штих Олександр Васильович
Юпин Степан Іванович
Якобчук Максим Олександрович
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 05 грудня 2016 11:10 користувачем Denver, всього редагувалось 1 раз.
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Parcel »

Андрей1978 писав: 03 квітня 2019 18:51 А кад план по 1051 то для витягу з кадастру, поземельної книги.
от якби ти згідно постанови оформив план, а тобі дали зауваження що щось не так, ти б в коректурному листі відписав, що робимо згідно 1051
а зараз ти що напишеш? що всі кругом пі****си, один ти дартаньян?
просто я не розумію навіщо "лізти в бутилку" в таких простих і непринципових речах?
я не знаю в якій ти програмі це робиш, але підправити шаблон займе менше часу ніж розписувати свої пояснення в коректурному листі

зи
в описі меж Г-А не забудь кадастровий номер суміжної ділянки вписати :ok:
Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 455
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 144
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Андрей1978 »

Parcel писав: 04 квітня 2019 01:34 от якби ти згідно постанови оформив план, а тобі дали зауваження що щось не так, ти б в коректурному листі відписав, що робимо згідно 1051
То ти так думаєш. А інший експерт вважає (як і я) що Закон має вищу юридичну силу ніж Постанова. І в даному випадку в ньому є пряма норма - форма кад плану, а не загальний опис як, наприклад, з завданням на виконання робіт в ЗУ Про землеустрій і формою Завдання в ПКМУ.
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Parcel »

Андрей1978 писав: 04 квітня 2019 09:34 А інший експерт вважає (як і я) що Закон має вищу юридичну силу ніж Постанова. І в даному випадку в ньому є пряма норма - форма кад плану
яка форма?
в мене таке враження, що статтю 34 закону про дзк ти читав не до кінця
я тобі трохи полегшу роботу і процитую пункт 3 цієї статті
3. Порядок складання та затвердження вимог до оформлення кадастрових планів земельних ділянок встановлюється Кабінетом Міністрів України.
в постанові 1051 звичайно не йдеться про еталон кадастрового плану саме для проектів відведення, але це єдине, що в нас є
і якщо якийсь експерт вирішить примахатись до мого кадастрового плану, то я хоч буду мати, що йому відповісти з посилання на нормативні документи
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Володимер »

Андрей1978 писав: 04 квітня 2019 09:34 наприклад, з завданням на виконання робіт в ЗУ Про землеустрій і формою Завдання в ПКМУ.
Ось останній перл по цьому питанню. Хоча в цьому випадку це лише пропозиція і проект погоджений. А бували випадки що не погоджувався і приходилось писати що Завдання відповідає постанові.
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

Андрей1978 писав: 03 квітня 2019 18:51Де каталог координат?
На звороті кадастрового плану, або на окремому листі. В свій час всю графіку я розробив на ACAD-і, ні до кадастрового плану, ні до інших графічних матеріалів претензій практичн не було. Зразки на форум я вже закидав. Тепер караюсь над Digitals, стараюсь саме оформлення (рамка, штамп, розміщення і т.д. і т.п.) привести до того вигляду, який в мене був на ACAD-і...Важко дається, бо зверх 10 років працював на ACAD-і, і пальчики самі згуста бігають по клаві і по мишці, не так, як треба в Digitals.
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Astreya »

Не по темі
Kitsmaniuk, так навіщо вам тоді діжител, робили б і далі в каді, якщо вам там простіше :-D
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

Astreya писав: 04 квітня 2019 14:09навіщо вам тоді діжител
А для того, що рано чи пізно візьмуться впритик до програмного забезпечення, на якому ми працюємо..., а Digitals - це українська ліцензійна програма, яка працює навіть дуже добре, і той, хто не знав, що таке ACAD - освоює її дуже швидко.
А ось це -
Kitsmaniuk писав: 04 квітня 2019 12:08пальчики самі згуста бігають по клаві і по мишці, не так, як треба в Digitals
- не докір в сторону Digitals, а констатція факту моїх особистих недоліків. А вчитись і вдосконалюватись, освоювати щсь нове потрібно завжди, щоб не читати через окремі недоліки програмного забезпечення - зауваження експертів.
У газовій конторі почув такий діалог: Громадянин задає питання: "Поясніть мені, звідки взялись ці показники лічильника і ця сума до сплати?" Відповідь спеціаліста: "То так комп'ютер порахував...". Громадянин: "А хто ці дані ввів у комп'ютер?". тишааааа.... Відповідь спеціаліста: "Та то ви самі передали по комп'теру." Громадянин: "Я взагалі то дані передавав у телефонній розмові! Що ви тут робите, якщо комп'ютер робить все сам?" Продовження цієї розмови далі вже не цікаве... Сіль в тому - що не комп'ютер і програмне забезпечення винне у наших деяких бідах і проблемах, а здебільшого ми самі - які сидимо і працюємо з цим комп'ютером і з цим програмним забезпеченням.
LAND00
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 28
З нами з: 14 серпня 2018 10:06
Репутація: 17
Область: м.Київ
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення LAND00 »

Не по темі
Доброго дня, шановні колеги! Планую написати статтю по аналізу висновків в погодженні та відмов в реєстрації земельних ділянок від Держгеокадастру. Тому, маю до Вас прохання прислати мені в приватні повідомлення найдурніші, найнезаконніші висновки, які ви отримували (за останній рік), ті, які "взорвали мозг". Звичайно, можете скрити персональні дані замовників та розробника. Буду дуже вдячна Вам за це.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Azhimut »

Сергій Іванченко писав: 19 лютого 2019 12:39 Угіддя повинні відповідати проектному цільовому призначенню.
Мій замовник наполягає залишити угіддя існуючими. Наприклад пуста ділянка для ОБЖБ, угіддя по 6зем рілля.
Експерт намагається змусити мене змінити угіддя.
Пишу в пояснювальній типа "до замовника доведено, що в подальшому в разі зміни угідь він має замовити відповідну документацію із землеустрою"
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Володимер »

► Показати
На схемі дорога (під'їзд) є на на кад плані не показав.
в ПЗ відповідно ст. 198 ЗКУ був акт погодження меж - чи не побачила чи не влаштував не зрозуміло. І є окремо не підписаний акт приймання передачи межових знаків про який написано що буде підписаний після затвердження і т.д.
Перенесення меж виконуватиметься з точок теодолітного ходу який був прокладений від пунктів ДГМ в ПЗ є схема теодолітного ходу і матеріали по ньому.
Кадастрові плани завжди роблю два і відрізняються каталогом координат УСК-2000 і СК-63.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kurilov »

Володимер писав: 11 квітня 2019 12:18 На схемі дорога (під'їзд) є на на кад плані не показав.
Володимер писав: 11 квітня 2019 12:18 в ПЗ відповідно ст. 198 ЗКУ був акт погодження меж
Акт з усіма був підписаний, у т. ч. сільською радою?
Володимер писав: 11 квітня 2019 12:18 Перенесення меж виконуватиметься з точок теодолітного ходу який був прокладений від пунктів ДГМ в ПЗ є схема теодолітного ходу і матеріали по ньому.
Зробіть на матеріалах перенесення меж схему згущення від ДГМ до точок теод. ходу для виносу в натуру.
Володимер писав: 11 квітня 2019 12:18 Кадастрові плани завжди роблю два і відрізняються каталогом координат УСК-2000 і СК-63.
Робіть один: менше часу витрачатиме і паперу. І такого ідіотизму не писатимуть.
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Володимер »

Kurilov писав: 11 квітня 2019 12:55 Акт з усіма був підписаний, у т. ч. сільською радою?
був підписаний 1 користувачем і представником сільської ради.
Kurilov писав: 11 квітня 2019 12:55 Робіть один: менше часу витрачатиме і паперу. І такого ідіотизму не писатимуть.
тепер буду робити один хоча раніше зауважень що до кількості кад.планів ні у кого виникало .
Kurilov писав: 11 квітня 2019 12:55 Зробіть на матеріалах перенесення меж схему згущення від ДГМ до точок теод. ходу для виносу в натуру.
В матеріалах уже є така схема але вона десь ближче до початку проекту і тепер виходить потрібно долучити і в кінці якщо забув що було на початку. )
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kurilov »

Володимер писав: 11 квітня 2019 13:13 В матеріалах уже є така схема але вона десь ближче до початку проекту і тепер виходить потрібно долучити і в кінці якщо забув що було на початку. )
Не треба, просто додайте на схемі перенесення меж окрему схему згущення. Бо те, що у вас на початку, - то матеріали геодезичних вишукувань, а це - окрема схема перенесення.
Аватар користувача
karlson82
Спец
Спец
Повідомлень: 91
З нами з: 18 грудня 2010 02:00
Репутація: 43
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення karlson82 »

Швидше за все негативний висновок через останне зауваження, 6-зем переданим громадянам для підсобного.
По практиці замітив, що якщо експерту щось не подобається стараються розписати чим побільше зауважень (для чого не розумію).
P.S. Нарахунок привязки межових знаків експерти напевно ніколи не зрозуміють, що привязка робиться підчас встановлення межових знаків та після затвердження проекту. Як можна долучати матеріали перенесення і привязки на момент погодження проекту, якщо по факту дані роботи ще не виконані.
Наприклад потрібно встановити межі земельної ділянки згідно проекту землеустрою. Вихідними данними є координати поворотних точок запроектованої земельної ділянки (координати точок земельної ділянки не дорівнює координатам межових знаків, не забуваєм про допуски в геодезиї), та координати пунктів ДГМ. Виносимо точки за допомогою тахеометра. Точка стояння, точка нуля, хід і т.д. згідно інструкції. Визначаємо поворотну точку, встановлюємо межовий знак, берем відлік на межовий знак. На роботі обробляємо матеріали, складаємо звіти і т.д.. Це і є матеріалами перенесення і привязки, дані отриманні в полі та обробленні. Як можна долучати матеріали на етапи погодження проекту, якщо їх по факту немає і не може бути бо ці роботи виконуються після затвердження НОНСЕНС.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ппзкб »

Володимер писав: 11 квітня 2019 12:18 На схемі дорога (під'їзд) є на на кад плані не показав.
Ось тому знов вернувся до практики скадання планів ведведення, де все це і зазаначається.
А взагалом від Пилипець у мене , здається , одні тільки відмови, причини завжди ті ж самі

Відправлено через 1 хвилину 25 секунд:
karlson82 писав: 11 квітня 2019 13:43 Як можна долучати матеріали перенесення і привязки на момент погодження проекту, якщо по факту дані роботи ще не виконані.
А кадастрову зйомку ви робите? от і долучайте ці матеріали
Аватар користувача
karlson82
Спец
Спец
Повідомлень: 91
З нами з: 18 грудня 2010 02:00
Репутація: 43
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення karlson82 »

Долучаю, до матеріалів польових топографо-геодезичних робіт.
Після затвердження ще виконую перенесення і привязку межових знаків.
Під час кадастрової зйомки знімаю фактичний стан земельної ділянки.
Під час перенесення встановлюю межові знаки і роблю привязку до ДГМ.
Це всетаки різні роботи.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

karlson82 писав: 11 квітня 2019 13:43Як можна долучати матеріали на етапи погодження проекту, якщо їх по факту немає і не може бути бо ці роботи виконуються після затвердження
Це рзуміємо тільки ми, виробничники і дуже поодинокі експерти, цю проблему ми вже неодноразово обговорювали і каратись будемо доки в законодавстві не наведуть порядок... Більше сказати нічого.
Аватар користувача
grigor
Повідомлень: 3
З нами з: 06 квітня 2013 17:43
Репутація: 0
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення grigor »

Як Вам таке зауваження
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

А це щ за шедевр, чого він стосується???
Аватар користувача
grigor
Повідомлень: 3
З нами з: 06 квітня 2013 17:43
Репутація: 0
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення grigor »

Зміна цільового з індивідуального гаражного будівництва під будівлі торгівлі, було багато різних зауважень, але таке перший раз.
Навіть не знаю, що написати в коректурному
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

grigor писав: 11 квітня 2019 19:56Навіть не знаю, що написати в коректурному
Ділянка дляя гаражного у власності?
Аватар користувача
grigor
Повідомлень: 3
З нами з: 06 квітня 2013 17:43
Репутація: 0
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення grigor »

Так
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

grigor писав: 11 квітня 2019 20:05Так
тоді дивіться на дату реєстрації у себе заяви на розробку ПЗУ та дату укладення договору на розробку ПЗУ. Більше дошмалитись ні до чого. А з іншої сторони - 97 рік? експерт дуже обізнаний...
k1nep
Спец
Спец
Повідомлень: 360
З нами з: 09 грудня 2009 21:53
Репутація: 158
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення k1nep »

grigor писав: 11 квітня 2019 19:56 Навіть не знаю, що написати в коректурному
Предлагаю вам на ходатайстве от гражданина на разработку проекта поставить входящий номерок, а в корректурном листе написать "враховано" и ссылку на страницу.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

k1nep писав: 12 квітня 2019 09:35Предлагаю вам на ходатайстве от гражданина на разработку проекта поставить входящий номерок
Закрито