Заколодяжна Ольга Олексіївна

Оцінка експерта

- Висновок (висновки) експерта вважаю обгрунтованими і правомірними
3
21%
- Висновок (висновки) експерта вважаю недостатньо обгрунтованими, їх правомірність викликає сумніви
10
71%
- Експерт проситься на перепідготовку, вважаю його дії недостатньо професійними
1
7%
 
Всього голосів: 14

Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Заколодяжна Ольга Олексіївна

Повідомлення Denver »

Управління Держгеокадастру у Харківському районі Харківської області
Заступник начальника відділу державного земельного кадастру

Висновок 1
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Заколодяжна Ольга Олексіївна

Повідомлення Lucky »

Щодо зауваження п.1 і п.2 - зрозуміло. Я думаю, в завданні стояла форма власності за проектом, а не існуюча (легко виправляється); якщо вкладати акт в проект, то підписи суміжників все ж повинні бути
особисто для мене зауваження п.3 - загадка. Що не влаштувало експерта в складі проекту не зрозуміло. Тому зауваження експерта вважаю недостатньо обгрунтованим.
Аватар користувача
AnTreY
Спец
Спец
Повідомлень: 150
З нами з: 18 травня 2011 17:35
Репутація: 31
Область: Чернігівська

Заколодяжна Ольга Олексіївна

Повідомлення AnTreY »

Lucky писав: Щодо зауваження п.1 і п.2 - зрозуміло. Я думаю, в завданні стояла форма власності за проектом
Я пишу так: форма власності (після відведення) - приватна. Вы, дамаю, п.3 завдання, к примеру, пишите "цільове призначення - для ОСГ", т.е. то что будет. А целевое то не определено на момент отвода. Получается форма власности - то, что сейчас, целевое - то что будет. Я, думаю, завданням заказчик определят, что хочет видеть в конечном результате. Или написать так: 2.1. форма власності (до відведення) - державна.
2.2. форма власності (після відведення) - приватна.
VOLERA
Повідомлень: 2
З нами з: 05 грудня 2016 13:57
Репутація: 0
Область: Івано-Франківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Заколодяжна Ольга Олексіївна

Повідомлення VOLERA »

Зауваження п. 1 та п. 2 зрозумілими, цільком погоджуюсь з ними, а що стосується п. 3 необхідно бачити проект землеустрою, можливо до його складу долучені якісь документи, не передбачені ст. 50 умови відведення або щось подібне
Відповісти