Черненко Наталя Миколаївна

Відповісти

Оцінка експерта

- Висновок (висновки) експерта вважаю обгрунтованими і правомірними
0
Немає голосів
- Висновок (висновки) експерта вважаю недостатньо обгрунтованими, їх правомірність викликає сумніви
9
35%
- Експерт проситься на перепідготовку, вважаю його дії недостатньо професійними
17
65%
 
Всього голосів: 26

Аватар користувача
Denver
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1201
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 27
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Черненко Наталя Миколаївна

Повідомлення Denver » 05 грудня 2016 15:03

Заступник начальника Відділу Держгеокадастру у Скадовському районі Херсонської області

Висновок 1
Висновок 2
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.

MAFIA
Спец
Спец
Повідомлень: 301
З нами з: 29 жовтня 2007 21:35
Репутація: 77
Область: Запорізька
Місце роботи: Юридичні послуги

Черненко Наталя Миколаївна

Повідомлення MAFIA » 05 грудня 2016 15:13

Щодо другого зауваження - чим передбачено необхідність долучення плану зонування або детального плану території (ст.50 ЗУ "Про землеустрій" не передбачено), до того ж ця ділянка сільськогосподарського призначення, та ще й за межами населених пунктів?
Востаннє редагувалось 05 грудня 2016 21:59 користувачем MAFIA, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Marisa
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 43
З нами з: 30 грудня 2015 09:24
Репутація: 1
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Черненко Наталя Миколаївна

Повідомлення Marisa » 05 грудня 2016 15:47

Хороше запитання))
У нас детальний план вимагають. Але не вкладати в роботу, а просто показати, що він є. У світі єкстериторіальності не знаю як це зробити)) Але, на мою думку, якщо висновок архітектури додати до проекту - то питань не повинно виникати, так як це все ж таки їх компетенція.
Також зауважу, що в ст. 24 написано, що забороняется саме передавати ділянки у власність. А це стосується більше органів місцевого самоврядування. Тобто погодити проект можно. А передавати чи ні - вирішує орган місц. самоврядування. Наприклад, замовник може розробити проект, погодити його, а потім замовити розроблення детального плану, а вже потім подавати до місц.ради на затвердження.

lina14
Спец
Спец
Повідомлень: 383
З нами з: 29 травня 2012 22:49
Репутація: 150
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Черненко Наталя Миколаївна

Повідомлення lina14 » 05 грудня 2016 15:49

Але, на мою думку, якщо висновок архітектури додати до проекту - то питань не повинно виникати, так як це все ж таки їх компетенція. На мою думку - теж. А на думку експерта, яка готувала мені відмову - ні

saa
Спец
Спец
Повідомлень: 71
З нами з: 02 серпня 2008 22:11
Репутація: 0

Черненко Наталя Миколаївна

Повідомлення saa » 05 грудня 2016 21:53

Denver писав: Заступник начальника Відділу Держгеокадастру у Скадовському районі Херсонської області
Кримінальний кодекс України
Стаття 356. Самоправство
Самоправство, тобто самовільне, всупереч установленому законом порядку, вчинення будь-яких дій, правомірність яких оспорюється окремим громадянином або підприємством, установою чи організацією, якщо такими діями була заподіяна значна шкода інтересам громадянина, державним чи громадським інтересам або інтересам власника, -

карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до трьох місяців.

Аватар користувача
Denver
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1201
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 27
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Черненко Наталя Миколаївна

Повідомлення Denver » 05 грудня 2016 22:32

saa, це до чого тут?
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.

saa
Спец
Спец
Повідомлень: 71
З нами з: 02 серпня 2008 22:11
Репутація: 0

Черненко Наталя Миколаївна

Повідомлення saa » 05 грудня 2016 23:42

Denver писав: це до чого тут?
До відповідальності "експертів"...

zemrob
Спец
Спец
Повідомлень: 52
З нами з: 14 березня 2011 10:44
Репутація: 1
Область: Житомирська

Черненко Наталя Миколаївна

Повідомлення zemrob » 06 грудня 2016 08:37

Відповідно до статті 123 Земельного кодексу України фактом надання земельної ділянки із земель державної або комунальної власності вважається рішення органів, визначених у статті 122 Земельного кодексу України, яке приймається на підставі проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
Тобто, вимога частини З статті 24 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" безпосередньо стосується затвердження таких проектів. Прямої заборони щодо їх розроблення та погодження законодавством не встановлено.

Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 381
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 103
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Черненко Наталя Миколаївна

Повідомлення Андрей1978 » 06 грудня 2016 10:19

Основне питання до експерта - це яким чином вона визначила, що земельна ділянка буде надаватися для містобудівних потреб? Якщо відповідь: "а якщо він там буде ...", то це дійсно самоправство. Цільове призначення - індивідуальне садівництво. Будівництво може бути може й ні. Проект землеустрою на ці питання не мусить відповідати. Порядок будівництва регулюється окремо. Надумає Власник будуватися - архітектор йому й розповість, яку містобудівну документацію потрібно робити.

Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 354
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 63
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Черненко Наталя Миколаївна

Повідомлення Lucky » 06 грудня 2016 12:52

Згідно ст. 186-1 п.7 Кожен орган здійснює розгляд та погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки самостійно та незалежно від погодження проекту іншими органами, зазначеними у частинах першій - третій цієї статті, у визначений законом строк.
Тому наявність чи відсутність висновку архітектора не повинна впливати на рішення експерта. Експект повинен розглядати проект самостійно з точки зору земельних відносин. Всі питання містобудування та намірів (або їх відсутності) замовника з точки зору забудови ділянки повинні досліджуватися архітектором. Свої зауваження чи приписи він зробить у своєму висновку. Оскільки, в ст.50 відсутній припис обов'язкової наявності в проекті землеустрою ДПТ чи генплану, напевно не зовсім правомірно їх вимагати експертом землевпорядної служби. Нерідко траплялося і раніше, що одна інстанція погоджує проект, а інша - ні. Тому вважаю, висновок експерта недостатньо обгрунтованим. Дане зауваження було б коректним лише з боку архітектора (на мою думку).
Щодо зауваження 1, то оскільки вимога щодо зазначення кад номерів сусідніх ділянок є, то зауваження є коректним, але чи достатнім для непогодження проекту (на скільки це впливає на суть проекту?)?

Аватар користувача
Marisa
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 43
З нами з: 30 грудня 2015 09:24
Репутація: 1
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Черненко Наталя Миколаївна

Повідомлення Marisa » 08 грудня 2016 13:00

Ось ще! Коллегам такий висновок прийшов.
► Показати
Говорять, що по першим трьом зауваженням - все є.
З четвертого зауваження я тихенько сповзла під стіл.
Ну а п'яте - це вже класика жанру нарівні з актом меж.знаків. facepalm
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

lina14
Спец
Спец
Повідомлень: 383
З нами з: 29 травня 2012 22:49
Репутація: 150
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Черненко Наталя Миколаївна

Повідомлення lina14 » 08 грудня 2016 13:05

Ганьба !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відправлено через 42 секунди:
Таке відчуття, що перевіряли одну титулку та тз.

Аватар користувача
Marisa
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 43
З нами з: 30 грудня 2015 09:24
Репутація: 1
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Черненко Наталя Миколаївна

Повідомлення Marisa » 08 грудня 2016 13:07

Знову ж таки. Чому всі пишуть закон "Про містобудівні умови"?? Тому що під копірочку все lol2
Шановні експерти, не позортесь!!!!!! Немає такого закону!!! ПОЗОР! Хоч би відкрили його та й почитали хоча б назву!! facepalm

lina14
Спец
Спец
Повідомлень: 383
З нами з: 29 травня 2012 22:49
Репутація: 150
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Черненко Наталя Миколаївна

Повідомлення lina14 » 08 грудня 2016 13:12

Мені більш всього сподобалось:
- відсутні матеріали погодження проекту землеустрою. lol2

Відправлено через 26 секунди:
Абра-кадабра

Відправлено через 53 секунди:
так землевпорядник і хоче отримати у Вас ці "малеріали" та додати до проекту.

Відповісти