Експерт Луговська Ольга Анатоліївна (Львівська область)

Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Експерт Луговська Ольга Анатоліївна (Львівська область)

Повідомлення malecha »

Не знаю чому зникла ця традиція по експертах, як на мене, гарне було починання. Пропоную продовжити.
Також пропоную започаткувати традиції писати не тільки, де зле, а де й добре.
Екперта Луговську О.А. (Львівська область) хочу відзначити з позитивної сторони: погодила проект землеустрою по ОСББ, 126 аркушів, то була спроба №4 на висновок. Деякі з попередніх експертів просто писали ліві зауваження, таке враження, не читаючи проекту, легше відправити, ніж вникати.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Експерт Луговська Ольга Анатоліївна (Львівська область)

Повідомлення Prometheus »

Саме Луговська Ольга Анатоліївна не погодила один із моїх проектів мов там має бути акт п-п. Хоча в проекті розписано чому його там немає і навіть додане роз'яснення Держгеокадастру
Пофіг їй на закон

Відправлено через 21 секунду:
malecha писав: 31 жовтня 2018 15:00 Не знаю чому зникла ця традиція по експертах, як на мене, гарне було починання. Пропоную продовжити.
підтримую
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Експерт Луговська Ольга Анатоліївна (Львівська область)

Повідомлення malecha »

Prometheus писав: 31 жовтня 2018 17:16 не погодила один із моїх проектів
Безперечно, що так буде - комусь погодили, комусь ні. Але, як на мене, саме обговорення може створити хоч якийсь рейтинг. Але бачу користувачі і надалі, як і 10 років тому і 5 років тому сидять тихенько за прицнципом "буду споглядати".
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Експерт Луговська Ольга Анатоліївна (Львівська область)

Повідомлення tops_a »

Не по темі
malecha писав: 31 жовтня 2018 19:12 саме обговорення може створити хоч якийсь рейтинг
А який в цьому сенс. У всіх експертів буває поганий або хороший настрій. А те шо на форумі їх хвалить чи ругать ні до чого хорошого не привиде. Власне через це що результату нема. Тому такі теми стають не актуальні потихеньку. Я якщо вже дали відмову, яка із ряду вон виходяща, або навпаки варта уваги, то тоді є загальна тема з відмовами. ІМХО
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Експерт Луговська Ольга Анатоліївна (Львівська область)

Повідомлення malecha »

tops_a писав: 01 листопада 2018 10:12 А який в цьому сенс. У всіх експертів буває поганий або хороший настрій. А те шо на форумі їх хвалить чи ругать ні до чого хорошого не привиде. Власне через це що результату нема. Тому такі теми стають не актуальні потихеньку. Я якщо вже дали відмову, яка із ряду вон виходяща, або навпаки варта уваги, то тоді є загальна тема з відмовами. ІМХО
Ну, то Ви хочете сказати, що висновок має залежати від настрою експерта?
Ну як мінімум створити рейтинг експертів. Хай би читали про себе, удосконалювалися.
Звичайно, медаль завжди має дві сторони.
Але як проектант - на нього можна скаргу накатати, опублікувати її, сертифікат анулювати без права захисту, а як експерт - так хоч зробити відомими. Але ж ми за часту і надалі всього і всіх боїмося і надаємо перевагу сидіти і спостерігати. Якось так.
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Експерт Луговська Ольга Анатоліївна (Львівська область)

Повідомлення Володимер »

malecha писав: 01 листопада 2018 10:51 Хай би читали про себе, удосконалювалися.
Сумніваюсь що значна кількість експерті є відвідувачами цього форуму і вони читають про себе кляузи. Більшість з них працюють у цій сфері не перший рік і вони звикли працювати як їм подобається.
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Експерт Луговська Ольга Анатоліївна (Львівська область)

Повідомлення tops_a »

malecha писав: 01 листопада 2018 10:51 що висновок має залежати від настрою експерта?
Звісно не має, але нажаль залежить. (як і багато чого в нашому житті)
Володимер писав: 01 листопада 2018 11:01 Сумніваюсь що значна кількість експерті є відвідувачами цього форуму і вони читають про себе кляузи.
А тут погоджуюсь
Закрито