Експерт Самборський Микола Іванович (Чернівецька область)

Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Експерт Самборський Микола Іванович (Чернівецька область)

Повідомлення malecha »

Тут негативний в мене, свіжий ниніншній). Два зауваження, додаю:
► Показати
І справа не в тому, що якщо негативний, то поганий експерт, а позитивний - добрий. Все ж хочеться, щоб і експерти не шукали причин непогоди, ніж вникати і погоджувати.
Щодо зауваження 2:
► Показати
Є у файлі пдф дві системи, тому й прикро.
Крім того, по листах електронних і системи, проект закинуто 16.10.2018, зареєстровано 17.10.2018, висновок від 31.10., у висновку дата подання -24.10.2018. Де був тиждень, не беруся стверджувати- чи системи недосконала чи експерти так вказують.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 31 жовтня 2018 19:33 користувачем Kurilov, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Спойлер
Аватар користувача
Trimble
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 13
З нами з: 25 січня 2017 10:21
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Експерт Самборський Микола Іванович (Чернівецька область)

Повідомлення Trimble »

malecha писав: 31 жовтня 2018 19:22 Все ж хочеться, щоб і експерти не шукали причин непогоди, ніж вникати і погоджувати
так, так - цей дур@нь з смт. ПУТИЛА (сАМБОРСЬКИЙ мИКОЛА іВАНОВИЧ - нАЧАЛЬНИК районного відділу вже більше 20 років, це ще та КРИСА від ЯНУКОВИЧА), звідки йому знати що таке СК-63 чи УСК-2000, чув ДЗВІН але незнає де ВІН ;(
Ana
Повідомлень: 1
З нами з: 19 листопада 2018 23:03
Репутація: 0
Область: Чернівецька
Місце роботи: Інше

Експерт Самборський Микола Іванович (Чернівецька область)

Повідомлення Ana »

Добре, що в очі сказати духу не вистачає, а «дур@рь» і «криса від Януковича» тут ви!Майте трохи поваги хоча б до себе..
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Експерт Самборський Микола Іванович (Чернівецька область)

Повідомлення Prometheus »

malecha писав: 31 жовтня 2018 19:22 Де був тиждень, не беруся стверджувати- чи системи недосконала чи експерти так вказують.
Подавали через земельний чи електронний кабінет? Призвище знайоме, точно мені вже щось писав
Знайду час прогляну старі висновки
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Експерт Самборський Микола Іванович (Чернівецька область)

Повідомлення Kitsmaniuk »

Trimble писав: 09 листопада 2018 22:46 смт. ПУТИЛА (сАМБОРСЬКИЙ мИКОЛА іВАНОВИЧ - нАЧАЛЬНИК районного відділу вже більше 20 років
, пережив такі гоніння, в т.ч і при януковичу, які неикожен би витримав. Так, 20 років стажу, стояв чи був біля першоджерел створення служби, працював в КОМАНДІ Даниленка Анатолія Степановича. Саме тоді це була команда однодумців, яка йшла в одному напрямку, і в якій київське кирівництво підтримувало, вчило і справедливо вимагало від районної ланки роботи... Він не гірше за вас, Trimble, знає різницю в системах координат, а може й краще. А особисто мене дивують такі зауваження - я в це не хочу вірити, хоч і прочитав своїми очима? Микола Іванович, що сталось???????
caseya
Спец
Спец
Повідомлень: 555
З нами з: 25 листопада 2017 11:32
Репутація: 71
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Експерт Самборський Микола Іванович (Чернівецька область)

Повідомлення caseya »

Kitsmaniuk писав: 28 листопада 2018 20:38 Микола Іванович, що сталось???????
и на старуху бувает непруха cy
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Експерт Самборський Микола Іванович (Чернівецька область)

Повідомлення Prometheus »

Kitsmaniuk писав: 28 листопада 2018 20:38 знає різницю в системах координат, а може й краще.
Я інколи консультую місцевого експерта і однозначно знаю це СК63, УСК чи МСК. Чому експерт має знати менше чим я?
п.с.Видно по перших цифрах х.у.
Якщо людина дійсно компетентна, то може це з іншого висновку, бо всі ми люди. Але
Але чому так часто пишуть всяку фігню. Останні зауваження з моїх 2х висновків не мають відношення до моїх проектів. Я вже в коректурних прямо пишу:
- не передбачено ст. 50;
- суперечисть ст 186';
- зауваження викладені до документів, які відсутні в проекті відповідно до ст50 та пункту 2.1 наказу...
Юмор в тому, що після такого коректурного 95% позитивних.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Експерт Самборський Микола Іванович (Чернівецька область)

Повідомлення Kitsmaniuk »

Prometheus писав: 29 листопада 2018 17:34 Але чому так часто пишуть всяку фігню. Останні зауваження з моїх 2х висновків не мають відношення до моїх проектів. Я вже в коректурних прямо пишу:
- не передбачено ст. 50;
- суперечисть ст 186';
- зауваження викладені до документів, які відсутні в проекті відповідно до ст50 та пункту 2.1 наказу...
Я все частіше і частіше підозріваю, що це через "Чорний Список". Якщо нема підстав дістати по закону, то хоч поморочимо голову. А звучить воно приблизно так: "Всім експертам записати настуні прізвища:1;2;3;...... На їхні проекти звертати особливу увагу з витікаючими звідси наслідками" Можливо в мене вже починається параноя. Шість однаковісіньких проектів. 2 - без зауважень, два з різними зауваженнями - погоджені, 2- не погоджуються, зауваження взагалі не зрозумілі.... (за межами населеного пункту, ВОСГ, в одному масиві, АТОшники). А ще в мене закралась думка "Якщо з такої то області експерти пишуть нашим всяку хирню, то я такій то області теж таке напишу...."
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Експерт Самборський Микола Іванович (Чернівецька область)

Повідомлення tops_a »

Kitsmaniuk писав: 30 листопада 2018 10:59 "Всім експертам записати настуні прізвища:1;2;3;...... На їхні проекти звертати особливу увагу з витікаючими звідси наслідками" Можливо в мене вже починається параноя.
Наскільки мені відомо то це шо Ви написали повна х....я. В крайному разі в нашого експерта такого списка нема, і позиції що комусь зробили погано то і я насру в душу теж єрунда. Експертам і так є чим зайнятись.
По вашому експерт спочатку перевіряє фірму по реєстру сертифікованих чи є в них сертифікати, а потім чи ніхто з керівництва на них не точить зуб. Повірте, якщо захотіти забрати сертифікат, то можна зробити все набагато ефективніше, ніж давати кучу безглуздих висновків (у всіх таких висновків набереться більше 10 штук думаю, хто звісно працює хоч трохи, і сертифікати ж не позабирали). По факту в кожного є свій скелет в шафі за який можна вздрючить.
Просто завжди грає людський фактор.
А наші землевпорядники, які більш менш адекватні давно змирились з цим, і особливо вже не паряться з цього приводу. Не погодили перший раз, погодять другий. Всерівно як на мене система працює краще, ніж коли погоджував керівник, який міг протримати проект на висновок не 1 місяць, а то і рік.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Експерт Самборський Микола Іванович (Чернівецька область)

Повідомлення Kitsmaniuk »

tops_a, Я, з вами згідний, ви мабуть не зовсім уважно читали мій текст, я там писав, що у мене починається параноя... Я дуже змучився від того, що залежу не від Закону, а від того, хто і як його трактує....
Аватар користувача
SVnet
Спец
Спец
Повідомлень: 77
З нами з: 06 грудня 2016 19:21
Репутація: 64
Область: Житомирська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Експерт Самборський Микола Іванович (Чернівецька область)

Повідомлення SVnet »

Kitsmaniuk писав: 30 листопада 2018 10:59 А ще в мене закралась думка "Якщо з такої то області експерти пишуть нашим всяку хирню, то я такій то області теж таке напишу...."
, статистику не веду, але з Вашої області приходить більше позитивних ніж негативних висновків. Але як не прикро визнавати є такі області , де майже самі негативні і зауваження абсурдно однакові,хоч і різні експерти
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Експерт Самборський Микола Іванович (Чернівецька область)

Повідомлення Kitsmaniuk »

SVnet писав: 01 грудня 2018 00:25 як не прикро визнавати є такі області , де майже самі негативні і зауваження абсурдно однакові,хоч і різні експерти
- отож бо, я теж поки що статистики не веду, а мабуть треба..., щоб викласти десь тут... Попри це, я ще звернув увагу, що ми тільки хаємо експертів, однак в окремих висновках експертів були слушні зауваження, на кшалт "ось це треба поправити, ось тут у вас неточність. Проект погоджую. Не забудьте врахувати зауваження".
Закрито