Інформація про обсяги виконаних робіт

Питання, які виникають при здачі звітів і т.д. і т.п.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
inferi_
Спец
Спец
Повідомлень: 55
З нами з: 13 січня 2016 17:02
Репутація: -3
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Інформація про обсяги виконаних робіт

Повідомлення inferi_ »

Azhimut писав:
21 березня 2017 14:17
На підставі чого?
на підставі наказу Головного управління земельних ресурсів у Одеській області від 2007 року

Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1447
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 314
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Інформація про обсяги виконаних робіт

Повідомлення Prometheus »

ось, що має бути http://land.gov.ua/info/perelik-pytan-d ... leustroiu/ Звітуватися, то таке, а журнал авторського нагляду веди :-)
Якщо звітуватися, що зробив 500 ПВ, 300 технічокпо встановлення, 100 оцінок, то які питання?

Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 415
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 112
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Інформація про обсяги виконаних робіт

Повідомлення Андрей1978 »

Prometheus писав:
21 березня 2017 16:45
а журнал авторського нагляду веди
Порядок обов'язковий для всіх суб'єктів господарювання, які
провадять господарську діяльність щодо проведення робіт із
землеустрою, землеоціночних робіт відповідно до Ліцензійних умов
провадження господарської діяльності
щодо проведення робіт із
землеустрою, землеоціночних робіт, затверджених наказом
Держкомзему від 05.08.2009 N 423 ( z0821-09 )

Аватар користувача
SKN
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 42
З нами з: 18 березня 2011 12:34
Репутація: -2
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Інформація про обсяги виконаних робіт

Повідомлення SKN »

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
НАКАЗ
12.11.2015 № 288
Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Державного комітету України із земельних ресурсів
Відповідно до частини восьмої статті 21 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності” та з метою приведення у відповідність із законодавством власних нормативно-правових актів НАКАЗУЮ:
1. Визнати такими, що втратили чинність:
наказ Державного комітету України із земельних ресурсів від 05 серпня 2009 року № 423 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності щодо проведення робіт із землеустрою, землеоціночних робіт”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 31 серпня 2009 року за № 821/16837 (зі змінами);

Аватар користувача
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1063
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 529
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Інформація про обсяги виконаних робіт

Повідомлення Kurilov »

До уваги розробників документації із землеустрою!

Відповідно до розділу ІІІ пункту 3.3 наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11.04.2013 № 255, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29 квітня 2013 року за № 694/23226, про обсяги виконаних робіт із землеустрою виконавці (розробники) робіт із землеустрою інформують Держземагентство України (Держгеокадастр) до 15 січня наступного за звітним року за формою, наведеною у додатку до цих Вимог.

http://land.gov.ua/info/do-uvahy-rozrob ... leustroiu/
Вимоги до технічного і технологічного забезпечення виконавців (розробників) робіт із землеустрою

maksimilian
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 39
З нами з: 15 червня 2015 14:53
Репутація: 7
Область: Херсонська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Інформація про обсяги виконаних робіт

Повідомлення maksimilian »

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, стосовно звіту. Назву розробленої документації потрібно писати повністю, тобто зазначати площу ділянки, цільове призначення, адресу і т.д., чи можна просто зазначити яка саме документація - проект відведення чи технічна документація щодо встановлення меж?
 ! Повідомлення з: kurilov
Уважніше добирайте тему для повідомлення

natali_8282
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 24
З нами з: 24 лютого 2015 14:11
Репутація: 3
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Інформація про обсяги виконаних робіт

Повідомлення natali_8282 »

Добрий день! Підскажіть зразок журналу авторського нагляду.

Elenys
Спец
Спец
Повідомлень: 158
З нами з: 26 серпня 2008 22:38
Репутація: 37
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Інформація про обсяги виконаних робіт

Повідомлення Elenys »

natali_8282 писав:
12 січня 2018 13:54
Добрий день! Підскажіть зразок журналу авторського нагляду.
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1162-03

Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1392
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 315
Область: Миколаївська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Інформація про обсяги виконаних робіт

Повідомлення Azhimut »

Прихований текст. Необхідно зареєструватися
natali_8282 писав:
12 січня 2018 13:54
Підскажіть зразок журналу авторського нагляду.
Обов'язково його вести?