Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок

Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок

Повідомлення Kurilov »

Тема створена для обговорення відмов Державних кадастрових реєстраторів в екстериторіальній державній реєстрації земельних ділянок. За необхідності створюватимуться теми персонально для кожного реєстратора.

Інформація про результати розгляду Державними кадастровими реєстраторами заяв про державну реєстрацію земельних ділянок
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1798
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок

Повідомлення Azhimut »

solarex писав: 07 лютого 2022 23:24 А що мається на увазі під висловом "связующее звено"?
ось це
solarex писав: 07 лютого 2022 23:24 Єдине з чим можу погодитися, що розробник може прописати в пояснюючій записці процедуру погодження меж: дату кадзйомки, присутні чи відсутні суміжники та, можливо, хто відмовився підписати і по якій причині.
а може і долучити акт в довільній формі з автографами суміжників, але не зобов'язаний.
DYDY VOVA
Спец
Спец
Повідомлень: 179
З нами з: 27 вересня 2013 21:31
Репутація: 42
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок

Повідомлення DYDY VOVA »

solarex писав: 07 лютого 2022 18:32 Панове, а як Вам така відмова в реєстрації земельної ділянки:
Рекомендую:
Відсутнє погодження меж земельної ділянки представником органу місцевого самоврядування
відповідно до ст. 198 ЗУ "Про землеустрій
Мені такі відмови теж приходять...просто попався реєстратор-дурашка...подаю повторно і все...і все проходить...
bu4apka
Спец
Спец
Повідомлень: 282
З нами з: 23 грудня 2019 16:48
Репутація: 76
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок

Повідомлення bu4apka »

DYDY VOVA писав: 08 лютого 2022 07:56 Мені такі відмови теж приходять...просто попався реєстратор-дурашка...подаю повторно і все...і все проходить...
я теж не підписую,але цікавить офіційний тект чи виписка с статті,бо інструкція скасована як
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 728
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок

Повідомлення thom yorke »

Отримав таке от рішення про відмову в державній реєстрації земельної ділянки через ТД щодо встановлення меж. Підкажіть, це я чогось не розумію? ТД зробив по рішенню 1997 про передачу земельної ділянки у приватну власність. Рішення прийнято на підстав ст. 56 старого ЗКУ та Декрету КМУ "Про приватизацію земельних ділянок". Про яку невідповідність Перехідним положенням ЗУ "Про ДЗК" іде мова, якщо навпаки п.2 цих положень дозволяє реєструвати ділянку за технічною документацією, а не проектом?
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 02 грудня 2022 19:26 користувачем thom yorke, всього редагувалось 1 раз.
Kola
Спец
Спец
Повідомлень: 465
З нами з: 13 грудня 2016 13:42
Репутація: 174
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок

Повідомлення Kola »

Якщо площа така сама як в рішенні відправаляйте ще раз
Відповісти