Право постійного користування

Проекти відведення і всі питання щодо них
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 395
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 255
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Право постійного користування

Повідомлення Sergio_Berlusconi » 22 березня 2018 16:33

ппзкб писав:
22 березня 2018 14:24
ппзкб » 22 березня 2018 14:24

користувач0126, а хіба орендоване приміщення дає право на отримання постійного користування?
може тільки у випадку, якщо його орендує прокуратура чи суд cy

Реклама

=_ZV_=
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 24 січня 2017 23:10
Репутація: -2
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Право постійного користування

Повідомлення =_ZV_= » 30 березня 2018 00:12

Доброго дня, цікавить питання чи може навчальний заклад відвести собі у постійне користування земельну ділянку для будівництва спортивного комплексу, стадіону тощо, яка надавалась цьому ж закладу в 19хх-х роках для будівництва спортивного комплексу, але у відповідність до нинішнього законодавства право на ділянку не оформлено?

lina14
Спец
Спец
Повідомлень: 372
З нами з: 29 травня 2012 22:49
Репутація: 142
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Право постійного користування

Повідомлення lina14 » 30 березня 2018 06:56

=_ZV_=, а чого ж не може? Проект землеустрою щодо відведення.

Відправлено через 2 хвилини 6 секунд:
Тут таке питання - який саме заклад, бо є свої нюанси.

Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 395
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 255
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Право постійного користування

Повідомлення Sergio_Berlusconi » 30 березня 2018 08:56

=_ZV_= писав:
30 березня 2018 00:12
чи може навчальний заклад
все залежить від "підпорядкування" даної установи. Чи вона функціонує не залежно чи комусь підпорядковується - управління освіти тощо.

=_ZV_=
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 24 січня 2017 23:10
Репутація: -2
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Право постійного користування

Повідомлення =_ZV_= » 30 березня 2018 10:21

Sergio_Berlusconi писав:
30 березня 2018 08:56
все залежить від "підпорядкування" даної установи
підпорядковується нацаненству з питань держслужби.
lina14 писав:
30 березня 2018 06:58
Тут таке питання - який саме заклад, бо є свої нюанси.
навчальний заклад, де проходять перепідготовку і підвищеня кваліфікації держслужбовці

Аватар користувача
ПиратФлинт
Спец
Спец
Повідомлень: 425
З нами з: 16 лютого 2011 22:31
Репутація: 78
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Право постійного користування

Повідомлення ПиратФлинт » 30 березня 2018 12:23

=_ZV_= писав:
30 березня 2018 00:12
навчальний заклад відвести
"ґ) заклади освіти незалежно від форми власності;" ст. 92 ЗКУ

Аватар користувача
Kurilov
Спец
Спец
Повідомлень: 830
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 263
Область: Харківська
Місце роботи: Інше

Право постійного користування

Повідомлення Kurilov » 30 березня 2018 12:33

=_ZV_= писав:
30 березня 2018 00:12
чи може навчальний заклад відвести собі у постійне користування земельну ділянку для будівництва спортивного комплексу, стадіону тощо
Треба як мінімум мати на увазі:
- за чиї кошти буде здійснюватися будівництво,
- чи перебувають будівлі, споруди на праві оперативного управління тощо у цього навчального закладу,
- чи вже є на ділянці якісь будівлі.

Тоді буде відповідний вид документації: проект землеустрою... для містобудівних потреб, інвентаризація чи проект відведення.

=_ZV_=
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 24 січня 2017 23:10
Репутація: -2
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Право постійного користування

Повідомлення =_ZV_= » 30 березня 2018 12:39

kurilov писав:
30 березня 2018 12:33
чи вже є на ділянці якісь будівлі
ділянка вільна від забудови, заклад державний , то скоріш за все і за державні кошти будуватимуться.
хвилює питання чи можна для навчального закладу відводити під будівництво пусту ділянку, не підпадає під ст.135 ЗКУ (земельні торги)?

Аватар користувача
Kurilov
Спец
Спец
Повідомлень: 830
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 263
Область: Харківська
Місце роботи: Інше

Право постійного користування

Повідомлення Kurilov » 30 березня 2018 12:53

=_ZV_= писав:
30 березня 2018 12:39
ділянка вільна від забудови, заклад державний , то скоріш за все і за державні кошти будуватимуться
Тоді, як на мене, в такому випадку має бути проект землеустрою... для містобудівних потреб. Проект відведення - є вузькі місця (приміром, "чи перебувають будівлі, споруди на праві оперативного управління тощо у цього навчального закладу") й ризиковано.

Аватар користувача
Girl
Модератор
Модератор
Повідомлень: 345
З нами з: 02 серпня 2007 12:30
Репутація: 9
Область: Сумська

Право постійного користування

Повідомлення Girl » 31 березня 2018 12:34

До кого приходили звернення від Приват банка щодо передачі їм земельної ділянки в постійне користування? Що відповідали?

elena2408
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 33
З нами з: 23 січня 2013 15:28
Репутація: 0
Область: Черкаська
Місце роботи: ДЗК(область, район)

Право постійного користування

Повідомлення elena2408 » 31 березня 2018 23:26

Прохання висловити думку, щодо можливості чи не можливості відведення в постійне користування комунальному підприємству сільської ради для рекреації (а саме для облаштування місць відпочинку) в межах прибережної захисної смуги навколо гідротехн споруди (каналу)

Аватар користувача
potapova_anna
Спец
Спец
Повідомлень: 277
З нами з: 29 січня 2013 09:41
Репутація: 84
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Право постійного користування

Повідомлення potapova_anna » 02 квітня 2018 10:49

Girl, а хіба у Приватбанка є офіційні документи, що це державна установа?

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1153
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 274
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Право постійного користування

Повідомлення Astreya » 02 квітня 2018 11:07

potapova_anna, акції привата на 100% перейшли державі https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/249601402

Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 1710
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 301
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Право постійного користування

Повідомлення ппзкб » 02 квітня 2018 11:08

Astreya, Акції то можливо і перейшли, але державним він так і не став

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1153
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 274
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Право постійного користування

Повідомлення Astreya » 02 квітня 2018 11:10

ппзкб, став

Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 1710
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 301
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Право постійного користування

Повідомлення ппзкб » 02 квітня 2018 11:42

Astreya,
Не по темі
Astreya писав:
02 квітня 2018 11:10
став
та щось не видно

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1153
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 274
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Право постійного користування

Повідомлення Astreya » 02 квітня 2018 11:49

Не по темі
ппзкб, і що повинно бути "видно" ? В новій редакції Статуту банку в пункті 1.8 прописано хто власник :-)
В вашій же ссилкі, зайдіть в меню "інше", натисність "корпоративне управління, там є вся ця інформація і Статут банку
Відправлено через 50 секунд:
Не по темі
ппзкб, держава теж може бути засновником ПАТ відновідно до закону про акціонерні товариства

Аватар користувача
ПиратФлинт
Спец
Спец
Повідомлень: 425
З нами з: 16 лютого 2011 22:31
Репутація: 78
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Право постійного користування

Повідомлення ПиратФлинт » 02 квітня 2018 15:46

=_ZV_= писав:
30 березня 2018 12:39
під будівництво пусту ділянку, не підпадає під ст.135 ЗКУ
можна якщо виконується умова абзацу 5 частини 2 ст.134 ЗКУ

Аватар користувача
Girl
Модератор
Модератор
Повідомлень: 345
З нами з: 02 серпня 2007 12:30
Репутація: 9
Область: Сумська

Право постійного користування

Повідомлення Girl » 03 квітня 2018 00:37

Так Приват банк требует всю землю в постийку! Мы в шоке!
Может что посоветуете?
У нас версии закончились. Мы им разок отписались а они опять настойчиво!

Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 370
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 56
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Право постійного користування

Повідомлення Володимер » 26 квітня 2018 12:10

У спілки споживчих товариств є акт на право постійного користування землею. Вони звернулись до СІЗ щоб той їм розробив ТД для внесення ділянки до НКС. На ділянці розташована будівля магазину колективної власності.

Чи можно на підставі ТД внести цей держ акт до НКС.?

Аватар користувача
potapova_anna
Спец
Спец
Повідомлень: 277
З нами з: 29 січня 2013 09:41
Репутація: 84
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Право постійного користування

Повідомлення potapova_anna » 26 квітня 2018 13:11

Володимер, а що заважає? тільки не забудьте про згоду ОМС!

Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 354
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 62
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Право постійного користування

Повідомлення Lucky » 26 квітня 2018 13:13

Володимер, і перевіряйте документи на майно, бо СТ вже багато будівель попродавали іншим особам

Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 370
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 56
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Право постійного користування

Повідомлення Володимер » 26 квітня 2018 13:33

potapova_anna писав:
26 квітня 2018 13:11
а що заважає?
Питання виникло у мене із за того що ст. 92 ЗК каже вичерпний перелік хто має право на постійне користування.
potapova_anna писав:
26 квітня 2018 13:11
тільки не забудьте про згоду ОМС!
А як має виглядати згода. ? Це якийсь дозвіл через рішення сесії? Чи це має бути дозвіл на розробку ТД?
Lucky писав:
26 квітня 2018 13:13
і перевіряйте документи на майно
Будівля належить спільці на праві колективної власності.

Аватар користувача
potapova_anna
Спец
Спец
Повідомлень: 277
З нами з: 29 січня 2013 09:41
Репутація: 84
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Право постійного користування

Повідомлення potapova_anna » 27 квітня 2018 10:27

Володимер, так це має бути рішення або розпорядження (ст.55 ЗУ "Про землеустрій").
Технічною документацією Ви не реєструєте право постійно користування, а вносите цю земельну ділянку до ДЗК. Право постійного користування підтверджує ДА, який ніким не скасовано.
В залежності від того, яку мету переслідують ваші замовники, потрібно буде розписувати подальші дії.

Наталья_kor
Повідомлень: 1
З нами з: 27 квітня 2018 16:02
Репутація: 0
Область: Черкаська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Право постійного користування

Повідомлення Наталья_kor » 27 квітня 2018 16:13

Доброго дня. В мене е таке запитання. Можливо передача земельної ділянки комунальної власність мнс України Цільове призначення: 03.15 передача у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Цільове призначення: 02.01 та які необхідні документи.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей