Дозвіл на виконання проекту відведення

Проекти відведення і всі питання щодо них
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Volodimir
Спец
Спец
Повідомлень: 74
З нами з: 05 жовтня 2007 08:34
Репутація: 3

Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення Volodimir »

Прошу надати перелік документів, які готує підрядна організація, необхідних для надання дозволу на виконання проекту відведення земельної ділянки.
В нас для цього потрібно надати в тому числі: 1. фотофіксацію ділянки, 2. організація виїзду представника УЗР на місце, 3. план відведення земельної ділянки з набором каталогов координат.
Leka
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 38
З нами з: 15 січня 2008 15:34
Репутація: 0
Область: м.Київ

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення Leka »

Вибачте, не знаю звідки Ви. Я, власне, з Києва і тут перелік документів для фіз. та юр. осіб вказаний на самому клопотанні, зразок якого можна отримати в Київземі
Аватар користувача
Маруся
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 18 лютого 2008 07:02
Репутація: 1
Область: Хмельницька

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення Маруся »

1.Рішення ради про надання дозволу на розробку ПЗ.
2.Завдання на виконання робіт.
3.Договір на виконання робіт.
4.Викопіювання.
5.Копія паспорта/копія статуту
6.Довідка пр присвоєння ідентифікаційного номера/ довідка з ЄДРПОУ
7.Свідоцтво про реєстрацію ФО- П / ЮР.Особи
8.Право власності на обєкти нерухомого майна посвідчене нотаріусом.
9.Обгрунтування площі земельної ділянки необхідної для (обслуговування, встановлення, будівництва...) об'єкта)
Такі вимоги у нас.
Востаннє редагувалось 27 лютого 2008 08:19 користувачем Маруся, всього редагувалось 1 раз.
Raduga1304
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 29 січня 2008 23:46
Репутація: 0

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення Raduga1304 »

Volodimir писав:Прошу надати перелік документів, які готує підрядна організація, необхідних для надання дозволу на виконання проекту відведення земельної ділянки.
Немножко непонятен вопрос. Ведь подготовку "дозволу на виконання проекту вiдведення" проводит совет, а не подрядная организация. И каждый совет устанавливает перечень необходимых документов. У нас в городе создан Единый разрешительный офис и он помогает заявителям в этом деле. А землеустроительная организация уже разрабатывает проект на основании того же дозволу и др. материалов предварительного согласования.
Аватар користувача
Volodimir
Спец
Спец
Повідомлень: 74
З нами з: 05 жовтня 2007 08:34
Репутація: 3

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення Volodimir »

Raduga1304 писав: . У нас в городе создан Единый разрешительный офис и он помогает заявителям в этом деле. А землеустроительная организация уже разрабатывает проект на основании того же дозволу и др. материалов предварительного согласования.
Значит Вам повезло. А у нас уже новшество. К пакету документов нужно приложить СД диск с фотками объекта, чтоб депутаты смотрели кино.
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення Volodar »

Виникло запитання:
за п. 3 ст. 128 (продаж) орган держвлади приймає рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення.
1. Чи потрібні в даному випадку матеріали вибору місця розташування ст. 151 ЗКУ ???
2. У разі якщо ділянка раніше надавалася (рахується тільки в обліку, є рішення про надання) і зараз готується до продажу разом з будівлею, чи є можливість розробляти лише техдок за п.1 ст 123 ЗКУ??? Сумнів мій в тому, що ст. 123 для користування, а мова про документацію у власність для продажу.
Егор
Спец
Спец
Повідомлень: 977
З нами з: 02 вересня 2008 01:40
Репутація: 0

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення Егор »

Volodar писав:Виникло запитання:
за п. 3 ст. 128 (продаж) орган держвлади приймає рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення.
1. Чи потрібні в даному випадку матеріали вибору місця розташування ст. 151 ЗКУ ???
2. У разі якщо ділянка раніше надавалася (рахується тільки в обліку, є рішення про надання) і зараз готується до продажу разом з будівлею, чи є можливість розробляти лише техдок за п.1 ст 123 ЗКУ??? Сумнів мій в тому, що ст. 123 для користування, а мова про документацію у власність для продажу.
Формально, по ст. 128 ЗКУ, выбор не нужен, а даже сам дозвил называется не так, как в ст. ст. 123 и 151 ЗКУ (т.е. без слова "вымогы"). В целом, косвенно, редакция ст. 128 ЗКУ подтверждает дебильность других статей, указывающих на необходимость выбора участков под существующими объектами недвижимости. Проект отвода в данном случае разрабатывается просто, как то указано в соответствующем постановлении КМУ 2004 г. Поскольку ст. 128 ЗКУ в процедурных вопросах подготовки к продаже застроенных участков является "самодостаточной" и не отсылает к статьям о выборе и т.д., выбор в данном случае не нужен.

Немножко не понял как это вместе со строением....

Ст. 128 ЗКУ распорстраняется на случаи, когда строение уже в собственности.
Когда речь идет о продаже участка собственнику строения, процедуры ст. 123 ЗКУ применятся не могут. Следовательно, исходить следует из того, что проект отвода по ст. 128 ЗКУ разрабатывается в одном случае, когда такой проект отсутствует. Парадоксально, но по букве статьи получается, что если в пользование участок давался без проекта отвода (ну всяко бывает), то под его же продажу в тех же границах нужно делать проект отвода.
Аватар користувача
Bibop
Спец
Спец
Повідомлень: 122
З нами з: 26 червня 2008 18:25
Репутація: 0

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення Bibop »

Егор писав:Формально, по ст. 128 ЗКУ, выбор не нужен, а даже сам дозвил называется не так, как в ст. ст. 123 и 151 ЗКУ (т.е. без слова "вымогы") ... выбор в данном случае не нужен.
Интересено у Вас, уважаемый тов. Егор, получается. Если в пользование - проект отвода в одной комплектации документации, если для продажи - в другой... А постанова 2004 года одна для всех случаев составления проектов отвода.
Я все понимаю, и согласен с упомянутыми Вами дебильностью и парадоксальностью нашего зак-ва, однако как с практической точки зрения, т.е. с целью отбивания всех и всяческих протестов, клопотань, требований и т.д., следует делать? Ведь проект отвода в общем случае (не для продажи) без материалов выбора - не проект отвода. Может быть для пущей уверенности следует утвердить материалы выбора, а потом уже выполнять проект?
Егор
Спец
Спец
Повідомлень: 977
З нами з: 02 вересня 2008 01:40
Репутація: 0

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення Егор »

Bibop писав: Интересено у Вас, уважаемый тов. Егор, получается. Если в пользование - проект отвода в одной комплектации документации, если для продажи - в другой... А постанова 2004 года одна для всех случаев составления проектов отвода.
Я все понимаю, и согласен с упомянутыми Вами дебильностью и парадоксальностью нашего зак-ва, однако как с практической точки зрения, т.е. с целью отбивания всех и всяческих протестов, клопотань, требований и т.д., следует делать? Ведь проект отвода в общем случае (не для продажи) без материалов выбора - не проект отвода. Может быть для пущей уверенности следует утвердить материалы выбора, а потом уже выполнять проект?
Ага... получается интересно :) Возможно, в ст. 128 просто забыли про выбор, а возможно других статьях забыли сделать исключение из общего правила выбора для собственников недвижимости. В любом случае эта постанова ничего не говорит о выборе участков ... http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?n ... -2004-%EF&p=1254517968061372... т.о. проекты могут выполняться как с выбором, так и без. В данном случае специальная норма закона не отсылает к процедуре выбора, поэтому, как мне кажется, прокурору будет очень непросто доказать нарушение закона.

По сути, действительно, процедуры разработки проекта отвода в случае продажи участка под недвижимостью и передачи этого же участка в пользование, в части необходимости его выбора, не должны отличаться. Но по действующей редакции ЗКУ получается что отличаются.

Кроме того, все - таки много где даже в пользование под объектами недвижимости предоставляют участки без утверждения материалов их выбора ... и вроде пока прокуратура не опротестовывает. В случае продажи участка, как по мне, перестраховка в виде утверждения материалов выбора будет лишней.
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення Volodar »

Погоджуюсь, дякую.
Дійсно з ст. 123 я перемудрив, хотів як краще.
fatcat
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 34
З нами з: 27 жовтня 2009 14:21
Репутація: 0
Область: Донецька

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення fatcat »

А меня лично тоже интересует какие "бумажки" нужно подавать в гор.совет чтобы получить "Дозвил на разробку проекта", т.к. от меня требуют выкопировку из архитектуры (стоимость 90 грн -А4, 180-А3), каталог координат (и от куда он, если думать логически, мы ещё не дошли до этой стадии, а во вторых в ст 151 ЗК сказано "указание ориентировочного месторасположения"),выкопировку из чергового кадастрового плана (тоже не бесплатная), и куча других бумаг ( план земельного участка (выглядит как кадастровый тока называется по другому, ситуационную схему, и ещё какой то план).Поймите, я так подробно всё описываю т.к. у меня 8000 зем участков, и посчитать денежку которая только уйдет для того чтобы получить дозвил!!!!! За все выкопировки заплатиь надо, исполнителям (инженерам-землеустроителей) за непонятные планы заплатить надо, за выкопировку из чергового плана заплатить надо, а сколько ещё служб, которые тоже берут за свои услуги, и это даже ещё не проект отвода а выбор земли (пречем под существующие здания и сооружения) и получение разрешения на разработку проекта отвода !!!!!! =(
Аватар користувача
makctos
Спец
Спец
Повідомлень: 581
З нами з: 24 травня 2008 10:59
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення makctos »

fatcat писав:А меня лично тоже интересует какие "бумажки" нужно подавать в гор.совет чтобы получить "Дозвил на разробку проекта", т.к. от меня требуют выкопировку из архитектуры (стоимость 90 грн -А4, 180-А3), каталог координат (и от куда он, если думать логически, мы ещё не дошли до этой стадии, а во вторых в ст 151 ЗК сказано "указание ориентировочного месторасположения"),выкопировку из чергового кадастрового плана (тоже не бесплатная), и куча других бумаг ( план земельного участка (выглядит как кадастровый тока называется по другому, ситуационную схему, и ещё какой то план).Поймите, я так подробно всё описываю т.к. у меня 8000 зем участков, и посчитать денежку которая только уйдет для того чтобы получить дозвил!!!!! За все выкопировки заплатиь надо, исполнителям (инженерам-землеустроителей) за непонятные планы заплатить надо, за выкопировку из чергового плана заплатить надо, а сколько ещё служб, которые тоже берут за свои услуги, и это даже ещё не проект отвода а выбор земли (пречем под существующие здания и сооружения) и получение разрешения на разработку проекта отвода !!!!!! =(

Це ОСГ iлi IЖБ? В межах, чi за межами насел.пунктiв?
fatcat
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 34
З нами з: 27 жовтня 2009 14:21
Репутація: 0
Область: Донецька

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення fatcat »

Это в черте города и это не ОСГ и ИЖБ, это земли под ТП,ЦРП, РВНО и КТП (это земли промышленности)
Аватар користувача
makctos
Спец
Спец
Повідомлень: 581
З нами з: 24 травня 2008 10:59
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення makctos »

fatcat писав:Это в черте города и это не ОСГ и ИЖБ, это земли под ТП,ЦРП, РВНО и КТП (это земли промышленности)
Як, щo це землi обленерго(iснуючi об`екти) то в нас їх робили через iнвентаризацiю, i всiх тiх бумаг нетреба.
fatcat
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 34
З нами з: 27 жовтня 2009 14:21
Репутація: 0
Область: Донецька

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення fatcat »

повезло =(, 4 года назад и наши так делали, а теперь через проект отвода, причем даже опоры =(, т.е. для каждой опоры делается проект отвода
Аватар користувача
makctos
Спец
Спец
Повідомлень: 581
З нами з: 24 травня 2008 10:59
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення makctos »

fatcat писав:повезло =(, 4 года назад и наши так делали, а теперь через проект отвода, причем даже опоры =(, т.е. для каждой опоры делается проект отвода
У такому разi щоб, було правiльно треба робити зйомку 500 масштабу пiд каждий об`ект де архiтектор довжен намалювати розмiри дiлянок пiд кожним об`ектом, робити загальну схему з нанесенням всiх дiлянок масштабу 5000 де зусiма iнстацiями погодити місце розташування дiлянок, да робити один акт попереднього погодження для всiх дiлянок. Вобще акт попереднього погодження це работа архiтекторов у них є для цього расценкi в районах к прiмеру(250грн) вони роблят самi викоперовки i погоджують акт з усiмi інстанцiями. Можно перенаправить обленерго до них, а потiм самому робить проект вiдведення коли буде дозвiл.
fatcat
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 34
З нами з: 27 жовтня 2009 14:21
Репутація: 0
Область: Донецька

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення fatcat »

Эх, если бы так всё и было, так бы и сделали, но увы =(, там где будут делаться проекты отвода, Архитектура предлагает только за свои согласования (в них не всходят согласования со всеми инстанциями), без стоимости выкопировки они берут 350 грн за один участок, понимаете, "загальна схема " это ж им не выгодно! Вот если бы Вы makctos
меня ткнули носом в какой -нить закончик =) где написано то что Вы излагаете в преидущем сообщении, я бы попыталась по такой схеме, но для согласования Архитектура требует у меня координаты, а я им говорю "Что согласно статье 151 ЗКУ я должна вам подать граф материал с ориентировочно нанесенными границами", а мне отвечают плевали мы на 151 ст с высокой горки =(

Додано через 7 хвилин 39 секунд:
И ещё я ,наверное (не "наверное", а точно Uchoba ), глупая, но как я могу делать съемку без "Разрешения на разработку проекта" а вдруг мне окажут,а я съемку сделала, деньги и время потратила? как это ?
Аватар користувача
makctos
Спец
Спец
Повідомлень: 581
З нами з: 24 травня 2008 10:59
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення makctos »

fatcat писав:Эх, если бы так всё и было, так бы и сделали, но увы =(, там где будут делаться проекты отвода, Архитектура предлагает только за свои согласования (в них не всходят согласования со всеми инстанциями), без стоимости выкопировки они берут 350 грн за один участок, понимаете, "загальна схема " это ж им не выгодно! Вот если бы Вы makctos
меня ткнули носом в какой -нить закончик =) где написано то что Вы излагаете в преидущем сообщении, я бы попыталась по такой схеме, но для согласования Архитектура требует у меня координаты, а я им говорю "Что согласно статье 151 ЗКУ я должна вам подать граф материал с ориентировочно нанесенными границами", а мне отвечают плевали мы на 151 ст с высокой горки =(

Додано через 7 хвилин 39 секунд:
И ещё я ,наверное (не "наверное", а точно Uchoba ), глупая, но как я могу делать съемку без "Разрешения на разработку проекта" а вдруг мне окажут,а я съемку сделала, деньги и время потратила? как это ?
На сьемку м-б 500 отдельно заключаєте договiр (ето чисто геодезичнi роботи), е в цiй роботi одна неприємнисть, прийдеться погоджувати пiдземнi коммунiкації, ну i архiтектори недовжни малювати дiлянки на старих викопiюваннях без учота коммунiкацiй, пiд каждий обьект прiйдется заснімати як мiнімум 0.25га Сметна стоїмость одної дiлянки в городі 1.500тис. грн ну коль у вас великі обьеми як договоритесь, замовнику грошi можете скинути на проектi вiдведення так як координати у вас уже будуть. Потiм коли архiтектори зроблять свою роботу (намалюють розмiри та границі ділянок, це їх робота і за це вони должни відповідати та виконувати ЗАКОН УКРАЇНИ Про планування і забудову територій), а замовники получе дозвiл на розробку проекту, ви тількі після цього можете заключати договiр на проект отвода прописав в заявці які документи здав вам замовник. А потiм на тех.документацiю i настадiї розробки тех.документацiї будете архiтекторам здавати ин4 -існуючих дiлянок, а не вiртуальних якiми вони являються на стадiї розробки проекту. Всi погодження упрощаються коли будете робити їх церез єдiний офiс.
fatcat
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 34
З нами з: 27 жовтня 2009 14:21
Репутація: 0
Область: Донецька

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення fatcat »

Лучьше бы ВЫ цену не писали, а то мне грустно стало =( ага, архитекторы разгонятся что-нить проектировать =) сама запроектировала, ещё и координаты им подавай =(
Аватар користувача
makctos
Спец
Спец
Повідомлень: 581
З нами з: 24 травня 2008 10:59
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення makctos »

fatcat писав:Лучьше бы ВЫ цену не писали, а то мне грустно стало =( ага, архитекторы разгонятся что-нить проектировать =) сама запроектировала, ещё и координаты им подавай =(
Кстати смету я вказав на 2007р., без коофецiєнтiв приблизно 2.0, ну це незначiть що так платять, у вашему випадку я думаю 400гр. дiлянка це нормально, притом архiтектори 500 знiмати не вмiють(та печать на 500 довжна бути людини яка має лiцензiю на цю дiяльнiсть), у нас в городi обласном роблять нормально цю роботу тiльки 3 чоловiка в електронном вiде, так що вибор у архiтекторов невеликий. А обленерго небiдна контора, i їхнi об`екти не такиж уж i безопаснi для людей, а в такому разi вам лучше пiдстраховуватися, хай вiдповiдальнiсть за санiтарнi, охороннi зони беруть на себе архiтектори, так як будувати пiд лепами неможна, а в нас например 2 лiнiї 110кв йдуть через житлову забудову i люди вже 20 рокiв воюють за цi землi, можно незнавши попасти в дуже неприємну iсторiю, що i робота небуде цого варта.
fatcat
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 34
З нами з: 27 жовтня 2009 14:21
Репутація: 0
Область: Донецька

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення fatcat »

makctos писав:притом архiтектори 500 знiмати не вмiють(та печать на 500 довжна бути людини яка має лiцензiю на цю дiяльнiсть), у нас в городi обласном роблять нормально цю роботу тiльки 3 чоловiка в електронном вiде, так що вибор у архiтекторов невеликий.
ЭЭЭЭЭЭЭ, не поняла, то есть я могу прийти в архитектуру с графическим материалом(топо съемка 500 масштаба????), а они должны мне запроектировать участок вокруг моих ТП вместе с охранными зонами? =)
Аватар користувача
makctos
Спец
Спец
Повідомлень: 581
З нами з: 24 травня 2008 10:59
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення makctos »

fatcat писав: ЭЭЭЭЭЭЭ, не поняла, то есть я могу прийти в архитектуру с графическим материалом(топо съемка 500 масштаба????), а они должны мне запроектировать участок вокруг моих ТП вместе с охранными зонами? =)
Іменно так должно бути. Архітектори не мають право знімати зйомку м-б 1:500. Та використовувать для проектування неізвесно відкіля взяті викопиювання. Проектуванням участків та охорнних зон роблять архiтектури якi мають лiцензії на ці віди робіт, це може бути i часнiк, но погоджуе всi його роботи головний архiтектор города. I обично у нього лучше спитати кто може виконати цi роботи. Кроми цього всю виконану зйомку вам требо нанести на чергові планшети м-б 1:500 в архітектурі, якщож вони там є.
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення Nat »

makctos писав: Іменно так должно бути. Архітектори не мають право знімати зйомку м-б 1:500. Та використовувать для проектування неізвесно відкіля взяті викопиювання. Проектуванням участків та охорнних зон роблять архiтектури якi мають лiцензії на ці віди робіт, це може бути i часнiк, но погоджуе всi його роботи головний архiтектор города. I обично у нього лучше спитати кто може виконати цi роботи. Кроми цього всю виконану зйомку вам требо нанести на чергові планшети м-б 1:500 в архітектурі, якщож вони там є.
Да-да-да! Очень хорошая кормушка для архитектуры, т.к. "те, кто может выполнить такие работы", обычно сидят чуть ли не в одном здании с ГлавАПУ. Кстати, нанесение съемки на "чергові планшети" тоже стоит денег!!! В итоге, за 1500 грн. вряд ли съемка одного участка на 10 соток получится (только если "исполнитель" попадется "сочувствующий", но такие практически "вымерли")
Чтобы получить съемку, для дальнейших "телодвижений", топографию нужно выполнить "в поле", обработать, согласовать со всеми ответственными организациями (по коммуникациям), затем нанести на планшеты города, а потом в архитектуре (за дополнительные деньги, естественно) взять выкопировку с планшета города со своим участком со штампом на выкопировке "ПРИДАТНО для проектування" (шото типа такого текста)

Все что вы рассказываете, очень похоже на мой город :mrgreen:
Аватар користувача
makctos
Спец
Спец
Повідомлень: 581
З нами з: 24 травня 2008 10:59
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Дозвіл на виконання проекту відведення

Повідомлення makctos »

Nat писав:Да-да-да! Очень хорошая кормушка для архитектуры, т.к. "те, кто может выполнить такие работы", обычно сидят чуть ли не в одном здании с ГлавАПУ. Кстати, нанесение съемки на "чергові планшети" тоже стоит денег!!! В итоге, за 1500 грн. вряд ли съемка одного участка на 10 соток получится (только если "исполнитель" попадется "сочувствующий", но такие практически "вымерли")
Чтобы получить съемку, для дальнейших "телодвижений", топографию нужно выполнить "в поле", обработать, согласовать со всеми ответственными организациями (по коммуникациям), затем нанести на планшеты города, а потом в архитектуре (за дополнительные деньги, естественно) взять выкопировку с планшета города со своим участком со штампом на выкопировке "ПРИДАТНО для проектування" (шото типа такого текста)

Все что вы рассказываете, очень похоже на мой город :mrgreen:
Дело все в том, что все ети роботи раньше виполнялися за счет государства дла етого били создани геодезические експедиции, институти геинтиза и оплачивались они как положено. А сейчас за такуежу работу платят в 4 раза меньше. Ну а людям (геодезистам) которие сидят в архитектуре как частникам работать запрещают. Да и снимать участки для частников по 10сот. они не будуд, у них и без етого полно работи. И ето что касается обласних центров, в районах и селах вобще нет никаких материалов, о каких генпланах может бить речь. А я уже не раз наблюдаю такие картини как наше населению захотелось провести воду, нашол трактор прокопал траншею, порвал магистральний водопровод, виложил денег в 4 раза больше чем если би запроектировал нормально и получил все разрешения, а потом через полгода поучившись на ошибках делает как положено.
Валера
Спец
Спец
Повідомлень: 51
З нами з: 27 травня 2008 21:19
Репутація: 0
Область: Рівненська

Матеріали попереднього погодження місцярозташування ділянки

Повідомлення Валера »

Як поступати якщо був даний дозвіл на погодження місцярозташування земельної ділянки і не всі служби погодили цей вибір. Верховна ради прийняла Закон 05 грудня 2009 року що не потрібно матеріалів попереднього погодження. Чи допогодити і подати на сесію на дозвіл на проект відводу?
Відповісти