Проект відведення: склад, зміст та вимоги до оформлення

Проекти відведення і всі питання щодо них
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення ппзкб »

nuta, та ніби нічого не забороняє
maksimilian
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 39
З нами з: 15 червня 2015 14:53
Репутація: 7
Область: Херсонська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення maksimilian »

nuta писав: 01 грудня 2017 12:54чи може інженер-землевпорядник розробляти проект відведення на себе?
Цікаве запитання. Здається, не заборонено, але уявив собі, як це виглядатиме... Сам із собою уклав договір, сам собі розробив, передав межові знаки :-D
qeodezist
Спец
Спец
Повідомлень: 57
З нами з: 08 лютого 2017 12:29
Репутація: 14
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення qeodezist »

Виникло таке питання, був розроблений генплан, проект зміни меж населенного пункту (здан XML) в НКС отриманий витяг, після розробляються проекти відведення приватним особам під ІЖБ, в межах населенного пункту це зона 02 за межами 05, це впливає на номери межових знаків та кадастрові номери ділянок, відділ присвоює номери зони ділянкам як за межами 05, я пишу як в межах 02, хто прав?
Також згідно генплану, проекту зміни меж, це землі житлової та громадської забудови, що пітверджується висновком відділу держгеокадастру, но в довідках 6-зем відділ (для проектів відведення громадянам під ІЖБ) пише, що це землі сільськогосподарського призначення (рілля) комунальної власності.
Аватар користувача
potapova_anna
Спец
Спец
Повідомлень: 466
З нами з: 29 січня 2013 09:41
Репутація: 181
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення potapova_anna »

qeodezist,
qeodezist писав: 04 грудня 2017 00:07но в довідках 6-зем відділ (для проектів відведення громадянам під ІЖБ) пише, що це землі сільськогосподарського призначення (рілля) комунальної власності.
правильно пишуть, адже генеральним планом категорія земель не змінюється. Генеральний план вам дає можливість проектом землеустрою змінити категорію земель та цільове призначення!!!
qeodezist
Спец
Спец
Повідомлень: 57
З нами з: 08 лютого 2017 12:29
Репутація: 14
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення qeodezist »

А щож тоді підписували у цьому висновку, в 0.3400 га знаходяться ці ділянки
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 455
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 144
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення Андрей1978 »

qeodezist писав: 04 грудня 2017 00:0705, я пишу як в межах 02, хто прав
відділ правий, бо зміна меж адмінутворень не впливає на зміну індексно-кадастрової карти.
qeodezist писав: 04 грудня 2017 00:07 в довідках 6-зем відділ (для проектів відведення громадянам під ІЖБ) пише, що це землі сільськогосподарського призначення (рілля) комунальної власності.
також вірно, бо 6-зем не встановлює категорії, лише угіддя та землевласників (з/к-чів)
qeodezist писав: 04 грудня 2017 13:41А щож тоді підписували у цьому висновку,
Назви угідь за ф. 6-зем.
Вікторія Перепелиця
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 16
З нами з: 19 жовтня 2016 22:37
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: ДЗК(область, район)

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення Вікторія Перепелиця »

Добрий день. Підскажіть будь ласка, де ще ставить свій підпис сертифікований інженер-геодезист , крім матеріалів геодезичних вишукувань.?
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення Kitsmaniuk »

Всім доброго вечора! Шановні форумчани! Навіть не знаю вже з якою ціллю я знущаюсь над собою, бо інакше це не назвеш. Я шукав відповіді в Обговоренні відмов у погодженні проектів, а тепер шукаю тут, перечитав ще раз всю тему, та відповіді нсвоє питання не знайшов, а питання таке: ЩО БУЛО ПЕРШЕ-КУРКА ЧИ ЯЙЦЕ?!
а тепер по суті Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства. Згідно довідки з Ф 6-зем, шифр рядка 94 (землі запасу), графа 5 - сад. На зазначеній ділянці дійсо колись був сад, при розпаюванні колгоспу перейшов за рішенням загальних зборів у землі запасу, люди потихонько його п'ятнами вирубували, і фактично вже років 8 там саду нема, та й пеньків уже практично нема. Чи можу я проектом відведення передбачити ріллю? Що я показую на кресленні матеріалів землевпорядного проектування (інакше їх колись називали - план відведення) - яке угіддя - по фактичному стані, той стан, який відмічений в довідці, чи ті угіддя - за яким громадянин буде використовувати земельну ділянку - рілля. Далі, що я в цій ситуації показую в кадастровому плані (які угіддя - фактичні чи запроектовані)? Що я пишу в XML? В мене вже дах зриває, як від екстериторіальності, так і від екмпертизи. Скажем так, є чотири ідентичних проекти ЗУ, різні тільки прізвища, на ОЦГ. Два проекти з першого разу проходять естериторіальність, два - усуваю недоліки описані екмпертом у зауваженнях - фактично переробляю проект - повторно відправляю на екстериторіальність. З перших двох - один експертиз пройшов на ура, в другому зауваження щодо плану відведення та кадастрового плану стосовно угідь... Приходять два з повторної екстериторіальності, один з позитивом, один - з зауваженнями - не погоджений, повертаюсь до першого варіанту - УРА пройшов. більше писати не хочу, я надіюсь, ви мене зрозуміли...
ДУЖЕ ВАС ПРОШУ _ НАПРАВТЕ МЕНЕ НА ШЛЯХ ІСТИНИЙ, дайте відповідь на відмічене вище. А може й справді все залежить не від закону, а від особистостей... Чомусь на думку прийшли слова В.Висоцького, "Вот, главврачиха, женщина, она слегка помешана, я ей кричу - с ума сойду, она мне - подожди"
Аватар користувача
nazar051
Спец
Спец
Повідомлень: 193
З нами з: 04 грудня 2014 14:15
Репутація: 51
Область: Запорізька
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення nazar051 »

Kitsmaniuk, З приводу питання рілля-багаторічні: на мою думку краще писати по проекту тільки угідя-багаторічні, ну це при умові якщо таке буде зазначено в довідці стат. звітності, у випадках коли незнаю що робить з проектом задаюсь питанням "якщо б я був би експертом то я б зміг завалить такий проект у подать на кваліф комісію обгрунтовуючи прийняте рішення законами" якщо відповідь - так, то робить проект потрібно по іншому, плюс так склався український землеустрій що розробник сходу неправий і йому потрібно доводить що він прав, так що невиправданий ризик не вартий того. Я б в проекті і в ХМЛ писав угіддя - багаторічні. А те що у Вас так проходять проекти, Ви не один такий і у мене не 4 ідентичних проетків а більше і всі проходять погодження так же як і у Вас.
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

Доброго дня. Ччи може якась добра душа скинути зміст-склад проекту землеустрою на водний об'єкт.
Дякую
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення Lucky »

Kitsmaniuk, Я теж вважаю, що у Вашому випадку в наших реаліях як існуючий стан доцільніше вказувати сад . Чи змінювати угіддя за проектом відведення вирішувати Вам, тому що тут є певні ризики. Але якщо це робити, то з обов'язковим обгрунтуванням в самому проекті. Що стосується обмінного файлу, то станом на сьогоднішній день я роблю по існуючому стану. Можливо, вам цікаво буде почитати роз'яснення ГУ з цього приводу:
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення Astreya »

Lucky, викладіть, будь ласка, повний текст цього листа, якщо це можна :-)
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення Lucky »

Astreya, що стосується саме цього листа, то це фактично весь лист за виключенням останнього речення, де міститься посилання на роз'яснення ГУ від 2014 року.
Аватар користувача
Lena_D
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 24 березня 2015 13:15
Репутація: 17
Область: м.Київ
Місце роботи: Приватні проектні організації

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення Lena_D »

Lucky, Як можна вказати в проекті та в ХМL "сад", якщо по факту "рілля"? адже закон нам каже: -ЗУ "Про ДЗК"Стаття 11. Вимоги до відомостей про об'єкти Державного земельного кадастру
1. Відомості про об'єкти Державного земельного кадастру під час внесення їх до Державного земельного кадастру мають відповідати існуючим характеристикам об'єктів у натурі (на місцевості), визначеним з точністю відповідно до державних стандартів, норм та правил, технічних регламентів.
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення Lucky »

Lena_D, а як ви визначили, що це рілля, а не, наприклад, засаджене (засіяне чи розоране) пасовище чи сіножаті? Так склалось (хочемо ми того чи ні, погоджуємось чи ні), що існуючими при розробці проекту називають угіддя, які є обліковими, про що свідчить довідка по 6-зем. Рішення про те, як показувати чи не показувати, як обгрунтовувати чи не обгрунтовувати зміну угідь приймає виключно СІЗ-розробник. А наші з вами "державні стандарти, норми та правила" часто-густо суперечать самі собі і по-різному трактуються експертами.
Аватар користувача
Lena_D
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 24 березня 2015 13:15
Репутація: 17
Область: м.Київ
Місце роботи: Приватні проектні організації

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення Lena_D »

Lucky, "сад"-"рілля" - то я для прикладу, адже можна відлічити голе поле від саду яблунь. Ви пишете "існуючі" - то ті, які обліковуються, а от в ЗУ "Про ДЗК"Стаття 11. написано: " відповідати існуючим характеристикам об'єктів у натурі (на місцевості)"
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення Prometheus »

Kitsmaniuk, nazar051, щоб все було гуд пишу в проектах на кадастровому та плані відведення 2 цільових, 2 експлікації(існуюче та проектне), в ХМЛ ставлю все проектне, оскільки мені та реєстратору так практичніше. Причина "не правильних" ХМЛ в тому що департамент кадастру не зміг дати відповідь як реєстратор буде змінювати угіддя після затвердження, наприклад з одного на 3 різних. Пропозиція департаменту землеустрою щодо повторного внесення ХМЛ після затвердження була відхилена як така, що суперечить закону
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення Lucky »

План відведення не роблю принципово і поки що ніхто не мав претензій. Теж зараз вказую дві експлікації (існуючу та проектну).І донедавна теж проходили обмінні по проектним відомостям, але вже з десяток довелось переробити на існуючі за вимогою реєстраторів, які посилаються на роз'яснення ГУ. Але заради справедливості додам, що в різних районах реєстратори реєструють по-різному
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення Володимер »

Підкажіть будь ласка ОМС дав дозвіл на розробку ПЗ для ОЖБ. Але в ОМС при наданні дозволу забули що у них було впорядкування номерів по вулиці і дозвіл на розробку ПЗ вони дали на стару адресу, а тепер кажуть візьміть копію рішення про те що було впорядкування номерів по вулиці. І питання в тому що рішення про в порядкування номерів по даті видано раніше чим дозвіл на розробку проекту землеустрою. Чи можна на підставі цих рішень робити ПЗ ?
murrrchik
Спец
Спец
Повідомлень: 845
З нами з: 05 липня 2010 18:07
Репутація: 223
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення murrrchik »

Володимер, хай би вони внесли зміни в рішення про надання дозволу на розробку ПЗ. Але якщо проект вже погоджений, як Ви писали у сусідній темі (хоча може це й не та ситуація), то тут фіг його знає, що робити треба. По ідеї, можна було б з реєстраторами домовитися, щоб вони врахували рішення про впорядкування номерів, також надрукуйте ще одну титулку, на якій буде вказано правильний номер, а в дужках старий.
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення Володимер »

murrrchik писав: 25 квітня 2018 08:49 Але якщо проект вже погоджений, як Ви писали у сусідній тем
Погоджений уже всіма. Чи можно вважати цей ПЗ таким що розроблений з порушенням чи з грубим порушення земельного законодавства?
Кад.реєстратор пропонує наново розробити ПЗ и пройти всі інстанції по новому. А як на мене зміна порядкового номеру не може вплинути на земельну ділянку.
murrrchik
Спец
Спец
Повідомлень: 845
З нами з: 05 липня 2010 18:07
Репутація: 223
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення murrrchik »

Володимер писав: 25 квітня 2018 08:58 як на мене зміна порядкового номеру не може вплинути на земельну ділянку
Погоджуюся.
Спробуйте зробити так, як я написав у попередньому повідомленні.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення ппзкб »

Володимер, Нагадайте вашому реєстратору що "адресою" ділянки є її кад. номер, а назва вулиці і номер дома - це поштова адреса, яка може змінюватись після кожних виборів. Реєструйте з старим номером, а потім на підставі рішення внесуть зміни. Ціна питання 89 грн. здається, але ж волокіти менше. А взагалі ОМС накособочило
AnnNet
Спец
Спец
Повідомлень: 79
З нами з: 09 січня 2009 20:37
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення AnnNet »

Доброго вечора!
Не знаю в яку тему писати, але потрібна допомога.
Підкажіть будь ласка, чи є чинна норма закону, згідно з якою Держгеокадастр при передачі землі має погоджувати це рішення з органами місцевого самоврядування? На слуху ця інформація є, але в законі не можу знайти.
Якщо ділянка с/г призначення за межами села (ОТГ сформована), який орган видає погодження і в якому вигляді?
Наведіть зразок будласка, якщо є.
Дуже дякую!
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Склад, зміст та вимоги до оформлення проекту відведення земельної ділянки.

Повідомлення Prometheus »

AnnNet, Є такий наказ але він суперечить діючим нормам права, тобто узгоджувати повинні, але відмова буде не законна
Відповісти