Цільове призначення земельної ділянки для кладовища

Проекти відведення і всі питання щодо них
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення dexter3000 »

Іринка писав:У класифікаторі пенітенціарна служба не відображена!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Або можливо я не можу знайти???????????? 15.06 по КВЦПЗ 15.06 Для розміщення та постійної діяльності Служби зовнішньої розвідки України
Вы не в тот классификатор смотрите. С 01.01.2013 используется классификатор из порядка ведения государственного земельного кадастра (додаток 39 до вимог - Класифікація видів цільового призначення земель). О приказе № 548 забудьте.
Іринка
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 18
З нами з: 29 травня 2008 17:13
Репутація: 0

Повідомлення Іринка »

У нас "страна дураков" і один і другий документ чинні, а положення у них різні. Я розумію, що постанова по значенню вища, але.........
Татьяна Богомаз
Повідомлень: 1
З нами з: 09 травня 2013 18:25
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення Татьяна Богомаз »

Подскажите к какой категории земель отнести кладбище??
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення dexter3000 »

Іринка писав:У нас "страна дураков" і один і другий документ чинні, а положення у них різні. Я розумію, що постанова по значенню вища, але.........
Из постановления КМУ классификатор убрали. Причина до банального проста - Регистрационная служба в свою систему регистрации прав встроила "старый" классификатор, поэтому решили отказаться от нового. cy
Татьяна Богомаз писав:Подскажите к какой категории земель отнести кладбище??
А попередню сторінку цієї теми почитати не хочете? facepalm
PavelKorsun
Повідомлень: 1
З нами з: 15 червня 2011 21:08
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення PavelKorsun »

Подскажите какое решение должно быть на кладбище на "встановлення відновлення "чі "на проєкт відведення "
потому как с/с не знает какое дать и ДЗА в замешательстве !
заранее благодарен!
new
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 30
З нами з: 12 серпня 2008 23:39
Репутація: 2

Повідомлення new »

Подскажите какое решение должно быть на кладбище на "встановлення відновлення "чі "на проєкт відведення "
потому как с/с не знает какое дать и ДЗА в замешательстве !
заранее благодарен!
Как правило территория под К. передосмотрена генеральным планом н.п. Поэтому подходит "встановлення відновлення".
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення cerdred »

PavelKorsun писав:потому как с/с не знает какое дать и ДЗА в замешательстве !
Якщо так - то хай дають дозвіл на розробку проекту землеустрою по відведенню ЗД.
Аватар користувача
FEAR
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 15
З нами з: 13 квітня 2007 12:03
Репутація: 0

Повідомлення FEAR »

Розробляємо проект відведення в постійне користування під кладовище для органу місцевого самоврядування.
Постало питання в який рядок відносити після відведення.
Відповідно до інструкції по складанню 6-зем:
У рядку 55 ураховуються дані про заклади комунального обслуговування: готелі, установи, діяльність яких пов'язана зі збиранням відходів, відведенням стічних вод та іншими комунальними послугами, а також ритуальні установи (кладовища, крематорії).
чи так як надається ОМС то ставить у
У рядку 42 ураховуються дані про органи державної влади та місцевого самоврядування, до них потрібно включати органи законодавчої, виконавчої і судової влади та органи місцевого самоврядування.
Я схиляюся до першого, а райзем каже, що якби відводилося комунальному підприємсту тоді так. А для мене нача в ОМС тулить кладовище, якось не воно
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Повідомлення Pogannka »

FEAR писав:Розробляємо проект відведення в постійне користування під кладовище для органу місцевого самоврядування.
закидайте мене помідорами, але не може кладовище відводитись у постійку безпосередньо сільській раді! У комунальну власність - так, але обслуговувати його має КП, а не с.р., тому й у постійку має відводитись спецалізованому комунальному підприємству! Де написано, що органи місцевого самоврядування мають право займатися обслуговуванням і утриманням кладовищ та смітників???
Аватар користувача
Solpadeine
Спец
Спец
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 листопада 2011 19:22
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Solpadeine »

Pogannka, скоріш за все в них такого КП просто нема...
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Повідомлення Pogannka »

Solpadeine писав:скоріш за все в них такого КП просто нема...
я розумію, але ж це не привід перевищувати повноваження...нехай би відводили просто у комунальну власність - сформували та зареєстрували ділянку та право власності на неї...я б так вчинила
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1061
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення solim »

В 6-зем - основний КВЕД землекористувача визначає його приналежність до відповідного рядка.
Якщо відводите раді (в області багато таких випадків) - шифр рядка 42.
Аватар користувача
FEAR
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 15
З нами з: 13 квітня 2007 12:03
Репутація: 0

Повідомлення FEAR »

Pogannka писав:я розумію, але ж це не привід перевищувати повноваження...нехай би відводили просто у комунальну власність - сформували та зареєстрували ділянку та право власності на неї...я б так вчинила
Є в них КП.
Логіка селищної ради така - завтра(через місяць, рік, два) КП завернеться, - роби документи по новому.
Тим більше, проект робимо на підставі наказу обласного агентства, вони ж мож знають шо роблять. Nenayu
Аватар користувача
malena
Спец
Спец
Повідомлень: 70
З нами з: 24 вересня 2008 11:13
Репутація: 0
Область: Київська

Повідомлення malena »

Доброго дня! Не можу не поділитися враженнями від діяльності ОМС. КП отримало дозвіл на складання проекту відведення земділянки для обслуговування кладовища. Кладовище існуюче, років 30 напевно. Так ось, держземагентство просить надати викопіювання із генерального плану, комунальне підприємство звернулося до ОМС для отримання викопіювання із генерального плану, а ОМС надав ім відповідь що це комунальне підприємство має надати ОМС погоджений генеральний план. 5+5=?
Аватар користувача
Solpadeine
Спец
Спец
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 листопада 2011 19:22
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Solpadeine »

malena, lol2
Аватар користувача
Yfnfkjxrf
Спец
Спец
Повідомлень: 188
З нами з: 14 квітня 2010 22:18
Репутація: 24
Область: Житомирська

Re: Цільове призначення земельної ділянки для кладовища

Повідомлення Yfnfkjxrf »

Шановні колеги, допоможіть розібратися в цікавій ситуації. Під час розпаювання земель КСП та видачі держ.актів власникам паїв, попередній мер вирішив що люди живуть вічно і кладовище вирішив не розширяти і межі приватної власності впритул до існуючого кладовища. Поруч є землі запасу (рілля) -за межами населеного пункту, яку запроектували для розширення кладовища. Питання, яким чином можна зробити обмін земель запасу на приватну власність? Як робити проект відведення-фактично там рілля, але запроектували під кладовище? Допоможіть, а то дама з косою зайшла в місто, а людей скоро не буде де поховати! Власник паю не заперечує щодо обміну.

Відправлено через 2 години 47 хвилини 39 секунди:
Yfnfkjxrf писав:Шановні колеги, допоможіть розібратися в цікавій ситуації. Під час розпаювання земель КСП та видачі держ.актів власникам паїв, попередній мер вирішив що люди живуть вічно і кладовище вирішив не розширяти і межі приватної власності впритул до існуючого кладовища. Поруч є землі запасу (рілля) -за межами населеного пункту, яку запроектували для розширення кладовища. Питання, яким чином можна зробити обмін земель запасу на приватну власність? Як робити проект відведення-фактично там рілля, але запроектували під кладовище? Допоможіть, а то дама з косою зайшла в місто, а людей скоро не буде де поховати! Власник паю не заперечує щодо обміну.
Невже ні в кого немає ніяких думок? Порекомендуйте, щоб ви зробили б в даній ситуації? Banned
ole
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 11
З нами з: 20 червня 2008 12:06
Репутація: 3

Re: Цільове призначення земельної ділянки для кладовища

Повідомлення ole »

Обмін здійснюється на підставі ст.131 ЗКУ, бажано на рівноцінну ділянку (ст.14 закону Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв) або шляхом вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб. Кладовище повинне бути передбачене генпланом забудови села, відповідати вимогам санітарних правил планування та забудови населених пунктів. Втрати при цьому не сплачуються.
Аватар користувача
Yfnfkjxrf
Спец
Спец
Повідомлень: 188
З нами з: 14 квітня 2010 22:18
Репутація: 24
Область: Житомирська

Re: Цільове призначення земельної ділянки для кладовища

Повідомлення Yfnfkjxrf »

В тому і справа, як можна земельну ділянку с.г.призначення( для ведення товарного с.г.призначення-пай) обміняти на зем.ділянку з цільовим призначенням -кладовище?
Аватар користувача
Дмитро Брянцев
Спец
Спец
Повідомлень: 221
З нами з: 04 листопада 2014 16:17
Репутація: 5
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Re: Цільове призначення земельної ділянки для кладовища

Повідомлення Дмитро Брянцев »

Yfnfkjxrf писав: Власник паю не заперечує щодо обміну.
Yfnfkjxrf писав: В тому і справа, як можна земельну ділянку с.г.призначення( для ведення товарного с.г.призначення-пай) обміняти на зем.ділянку з цільовим призначенням -кладовище?
Цікавий у вас власник паю - зарані готує місце на кладовищі? morgayu

П.с. Може варто спробувати надати власнику паю землі запасу для кладовища зі зміною цільового призначення (з рекреаційних в сг), а його пай перевести також із зміною цільового призначення в комунальну власність (із сг в рекреаційні)?

Відправлено через 11 хвилини 6 секунди:
FEAR писав: Я схиляюся до першого, а райзем каже, що якби відводилося комунальному підприємсту тоді так. А для мене наче в ОМС тулить кладовище, якось не воно
З новою реформою місцевого самоврядування та об`єднанням громад у форматі Зубко - ОМС якраз тількі з відти і будуть рулить.
Відповісти