Проект землеустрою без дозволу

Проекти відведення і всі питання щодо них
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Проект землеустрою без дозволу

Повідомлення Astreya »

ExTreme писав: 14 березня 2019 12:13 є рішення про відмову в наданні дозволу на розробку проекту відведення зем ділянки для ОЖБ!
що зазначено в рішенні, чим обгрунтована відмова?
Аватар користувача
ExTreme
Спец
Спец
Повідомлень: 261
З нами з: 06 червня 2008 00:18
Репутація: -16
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Проект землеустрою без дозволу

Повідомлення ExTreme »

Astreya писав: 14 березня 2019 16:27рішенні
Було два проекти рішення 1. Надати -Не набрало необхідної кількості голосів 2.ВІДМОВИТИ в задоволенні заяви - більшість проголосувала за відмову.!
Consul_new
Спец
Спец
Повідомлень: 74
З нами з: 08 грудня 2014 11:09
Репутація: 8
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Проект землеустрою без дозволу

Повідомлення Consul_new »

ExTreme писав: 14 березня 2019 12:13 Доброго всім дня ,сьогодні був замовник,є рішення про відмову в наданні дозволу на розробку проекту відведення зем ділянки для ОЖБ!хоче робити проект по відмові!Є сенс братися за таку роботу чи ні!?
При нинішньому керивництві та позиції дгк братися немає сенсу, подібний проект три рази вже відпрявляли на погодження три рази відмови - тупі но відмови і кожен раз ще тупіші, є люди які дали нараду що четвертий раз краще не закидувати на погодження - бо буде подання на скасування сертифікату !!! ЦЕ ДУЖЕ БОЛЮЧА ПРАВДА !!! Я знаю що роблю все законно, а мені кажуть, що я "баран", хоть самі розуміють хто вони... (Мабуть вказівка з Києва така, а там хто знає?)
magalon
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 26 листопада 2018 17:48
Репутація: 507
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Проект землеустрою без дозволу

Повідомлення magalon »

Consul_new писав: 21 березня 2019 18:51 При нинішньому керивництві та позиції дгк братися немає сенсу, подібний проект три рази вже відпрявляли на погодження три рази відмови - тупі но відмови і кожен раз ще тупіші, є люди які дали нараду що четвертий раз краще не закидувати на погодження - бо буде подання на скасування сертифікату !!! ЦЕ ДУЖЕ БОЛЮЧА ПРАВДА !!! Я знаю що роблю все законно, а мені кажуть, що я "баран", хоть самі розуміють хто вони... (Мабуть вказівка з Києва така, а там хто знає?)
З рік назад збирали реєстраторів в Києві, тема розмови торкнулася мовчазної згоди при реєстрації земельної ділянки без дозволу, так от, пан Славін заявив - реєструвати! Але позиція деяких головних управлінь - категорично не реєструвати.
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Проект землеустрою без дозволу

Повідомлення Astreya »

Я б за такий проект не взялася: біг з перешкодами і 99.9% випадку із судами
Consul_new
Спец
Спец
Повідомлень: 74
З нами з: 08 грудня 2014 11:09
Репутація: 8
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Проект землеустрою без дозволу

Повідомлення Consul_new »

Astreya писав: 21 березня 2019 19:35 Я б за такий проект не взялася: біг з перешкодами і 99.9% випадку із судами
у мене 45 таких проектів, пробував пробити один-не пробивається, буду чекати зміни в управлінні держгеокадастру України, чи просто поверну аванс замовникам...
Аватар користувача
ExTreme
Спец
Спец
Повідомлень: 261
З нами з: 06 червня 2008 00:18
Репутація: -16
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Проект землеустрою без дозволу

Повідомлення ExTreme »

Дякую всім!мабуть і я почекаю на змін в найкраще!
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Проект землеустрою без дозволу

Повідомлення Astreya »

Єдиний вихід, який особисто я бачу в подібних ситуаціях: якщо клієнт сильно бажає саме цю ділянку і бачить незаконні дії у відмові надання дозволу - то судитися саме за це, тобто нехай самостійно вирішить цю проблему, отримує дозвіл, а потім вже приходить до розробника
Востаннє редагувалось 21 березня 2019 21:01 користувачем Astreya, всього редагувалось 1 раз.
Consul_new
Спец
Спец
Повідомлень: 74
З нами з: 08 грудня 2014 11:09
Репутація: 8
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Проект землеустрою без дозволу

Повідомлення Consul_new »

Astreya писав: 21 березня 2019 19:55 Єдиний вихід, який особисто я бачу в подібних ситуаціях: якщо клієнт сильно бажає саме цю ділянку і бачить незаконні дії у відмові надання дозволу
Astreya писав: 21 березня 2019 19:55 отримує дозвіл, а потім вже приходить до розробника
Проекти йдуть по п.7 ст.118 ЗКУ - там суд не передбачений (Без дозвілу та без яких там дій у суду) - суд передбачений тільки на затвердження проектів, я знаю одне, що я прав, але мені пишуть таку хр...нь, що в голову даже не лізе, можу скинути Вам на електронну пошту для зразка один проект та висновки експертів для сміху...

Викладую тут, хай бачить вся Україна, який творять бєспредел експерти, да ще район Новоайдарський написав Новоайдарівській (ну не існує такого району в Луганській області- ну нема його). Висновок №1 та відповідь на нього - як вони мене вже ....
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
lina14
Спец
Спец
Повідомлень: 389
З нами з: 29 травня 2012 22:49
Репутація: 170
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Проект землеустрою без дозволу

Повідомлення lina14 »

Ну якщо нема халатика з перламутровими пуговицями, так нащо клiенту пудрити мiзки. Головне для замовника - позитивний швидкий результат.Так навiщо обманювати його сподiвання та надiю. Ну не йдуть такi проети позитивно!!!!!! Ну хоч лусни!!Не йдуть. Однi вiдмови. Невже жага заробити копiйку перекрива здоровий глузд!
Consul_new
Спец
Спец
Повідомлень: 74
З нами з: 08 грудня 2014 11:09
Репутація: 8
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Проект землеустрою без дозволу

Повідомлення Consul_new »

висновок №2 та вже незнаю як це сказати... поїхали далі, задовбався відписуватися... далі буде [quote=lina14 post_id=164240 time=1553195847 user_id=18685]

Відправлено через 5 хвилин 9 секунд:
Я цілком заможня людина та моя родина, таких цілей вже давно не переслідую - тут діло вже принципове, мабуть хочиш все знати? Так да, доли добро на відведення ділянок без дозволу, а експерти ні !!! Все зрозуміло тобі???
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
lina14
Спец
Спец
Повідомлень: 389
З нами з: 29 травня 2012 22:49
Репутація: 170
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Проект землеустрою без дозволу

Повідомлення lina14 »

Я та ти не переходила. Ми з вами не знайомi,щоб тикаки. А цю вiдписку, що ви виставили нiяк як фiлькiною грамотою бiльше не назвеш. Навiщо щось комусь доводити? Невже iншого клопоту мало? А хто ж дав добро з ваших слiв на вiдведення зем. дiлянки? Може ворона летiла прокаркала чи хтось на заборi написав? Он зараз по телевiзору кандитати в президенти дають добро всiм I все. Це ж не означа , що так буде пi сля виборiв? У вас - письмове це добро-згода? А?
Consul_new
Спец
Спец
Повідомлень: 74
З нами з: 08 грудня 2014 11:09
Репутація: 8
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Проект землеустрою без дозволу

Повідомлення Consul_new »

я під столом, я мабуть вже під стулом, квітанцію давай, так може ще свідоцтво про народження, довідку про несудимість, що ви ще видумаєте?

Відправлено через 1 хвилину 34 секунди:
lina14 писав: 21 березня 2019 21:40 У вас - письмове це добро-згода? А?
вчить - навчайтеся, свого не цурайтеся - п.7 ст 118 ЗКУ
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 22 березня 2019 11:03 користувачем Consul_new, всього редагувалось 1 раз.
lina14
Спец
Спец
Повідомлень: 389
З нами з: 29 травня 2012 22:49
Репутація: 170
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Проект землеустрою без дозволу

Повідомлення lina14 »

Мабуть треба втручання адмiнiстратора, бо нецензурщина пошла та маразм.
Consul_new
Спец
Спец
Повідомлень: 74
З нами з: 08 грудня 2014 11:09
Репутація: 8
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Проект землеустрою без дозволу

Повідомлення Consul_new »

lina14, Ліна тобі може скинуть проект, ну так як можешь то подивись проект і скажи чи все в ідєалє?
Востаннє редагувалось 21 березня 2019 22:34 користувачем Consul_new, всього редагувалось 1 раз.
lina14
Спец
Спец
Повідомлень: 389
З нами з: 29 травня 2012 22:49
Репутація: 170
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Проект землеустрою без дозволу

Повідомлення lina14 »

Та вiн менi I даром не потрiбен.
Consul_new
Спец
Спец
Повідомлень: 74
З нами з: 08 грудня 2014 11:09
Репутація: 8
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Проект землеустрою без дозволу

Повідомлення Consul_new »

[/quote]
lina14 писав: 21 березня 2019 22:15 Та вiн менi I даром не потрiбен.
Не розумію, на шо ти в тему тоді влізла?



Відправлено через 6 хвилин 25 секунд:
lina14 писав: 21 березня 2019 21:54
Volkova
Спец
Спец
Повідомлень: 241
З нами з: 17 грудня 2017 22:25
Репутація: 148
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Проект землеустрою без дозволу

Повідомлення Volkova »

Разрабатываем проектов 20 за мовчазною згодою, все погоджени, земельные участки зарегистрированы, 2 положительное решение суда, остальные ждем
Consul_new
Спец
Спец
Повідомлень: 74
З нами з: 08 грудня 2014 11:09
Репутація: 8
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Проект землеустрою без дозволу

Повідомлення Consul_new »

Volkova писав: 24 березня 2019 15:18 Разрабатываем проектов 20 за мовчазною згодою, все погоджени
Добрий день, які зауваження були по проектам, коли (дати - в цьому році?) погоджувались проекти?
Аватар користувача
Alexxp
Спец
Спец
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 лютого 2009 20:24
Репутація: 408

Проект землеустрою без дозволу

Повідомлення Alexxp »

ВС/КАС: Суб’єкт владних повноважень НЕ наділений дискреційними повноваженнями, тобто не має право діяти на власний розсуд, коли відповідно до закону правомірним є лише один варіант рішення чи діяльності (ВС/КАС від 06 березня 2019р, №1640/2594/18)
https://protocol.ua/ua/vs_ktss_sub_ekt_ ... iyalnosti/
Жодних інших правових підстав для відмови у затвердженні проекту землеустрою після його погодження в порядку статті 186-1 Земельного кодексу України, норми статті 118 Земельного кодексу України не містять. При цьому перевірка на відповідність проекту землеустрою вимогам законів та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів має здійснюватись саме на етапі погодження такого проекту.
Зокрема ВС чітко роз’яснив, чому в цьому випадку у органу Держгеокадастру немає дискреційних повноважень. Єдиною підставою для відмови у затвердженні проекту землеустрою є його непогодження в порядку, передбаченому ст. 181-1 ЗК України, а також при відсутності обов’язкової державної експертизи у передбачених законом випадках. Окрім цього відповідь на заяву про затвердження проекту відведення з/д у формі листів, а не шляхом прийняття управлінського рішення органом Держгеокадастру недопустима.
Повноваження державних органів не є дискреційними, коли є лише один правомірний та законно обґрунтований варіант поведінки суб'єкта владних повноважень.
Тобто, у разі настання визначених законодавством умов відповідач зобов'язаний вчинити конкретні дії і, якщо він їх не вчиняє, його можна зобов'язати до цього в судовому порядку.
Volkova
Спец
Спец
Повідомлень: 241
З нами з: 17 грудня 2017 22:25
Репутація: 148
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Проект землеустрою без дозволу

Повідомлення Volkova »

Погоджувались у 2018, 2019 роках, зауваження були різні, але вже 8 проектів отримали накази ГУ
Аватар користувача
murzilka
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 49
З нами з: 24 липня 2012 14:40
Репутація: 0
Область: м.Київ

Потрібно 250 сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Повідомлення murzilka »

Чи є серед присутніх у цій темі фахівців ті, хто займаються оформленням ділянки за принципом мовчазної згоди?
Бажано з Києва, проте ділянка знаходиться у іншій області.
Ч може зорієнтуєте, до кого можна звернутись з данним питанням?
Відповісти