Мінімальна площа земельної ділянки необхідна для будівництва магазину

Проекти відведення і всі питання щодо них
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Dmytro5555
Повідомлень: 2
З нами з: 29 жовтня 2018 19:21
Репутація: 0
Область: Івано-Франківська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Мінімальна площа земельної ділянки необхідна для будівництва магазину

Повідомлення Dmytro5555 »

Доброго вечора!Підкажіть, будь-ласка, яка мінімальна площа земельної ділянки потрібна для будівництва продуктового магазину у сільській місцевості?
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Мінімальна площа земельної ділянки необхідна для будівництва магазину

Повідомлення Prometheus »

Dmytro5555 писав: 29 жовтня 2018 19:29 Доброго вечора!Підкажіть, будь-ласка, яка мінімальна площа земельної ділянки потрібна для будівництва продуктового магазину у сільській місцевості?
якщо одноповерховий, то мінімум 1 метр від стіни(архітектурні норми)
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Мінімальна площа земельної ділянки необхідна для будівництва магазину

Повідомлення Astreya »

Dmytro5555 писав: 29 жовтня 2018 19:29 яка мінімальна площа земельної ділянки потрібна для будівництва продуктового магазину у сільській місцевості?
Мінімальна площа 0,02 га згідно додатку Е.4 - ДБН Б.2.2-12:2018
Dmytro5555
Повідомлень: 2
З нами з: 29 жовтня 2018 19:21
Репутація: 0
Область: Івано-Франківська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Мінімальна площа земельної ділянки необхідна для будівництва магазину

Повідомлення Dmytro5555 »

Дякую за відповідь! Але якщо подивитись на вказазаний додаток, то можна побачити, що для магазину, площею до 250 м2, площа земельної ділянки повинна бути не менше 0,08 га (ми плануємо будувати одноповерховий магазин площею 30 м2). І наш архітектор теж нам сказав, що потрібно 0,08 га, інакше не затвердять (а в мене є тільки 0,022 га).

Відправлено через 1 хвилину 21 секунду:
Не знаю, чи є мені сенс щось починати робити з такою площею, яка в мене є
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Мінімальна площа земельної ділянки необхідна для будівництва магазину

Повідомлення malecha »

Я, звичайно, не архітектор. Але вперше чую, щоб магазин на 30 м2 не затвердили на площі 220 м2. Так, є норми, але ж є й існуюча ситуація. По факту, хтось багато бачив магазинів з площею ділянки в 2-4 рази більшою? На сесії Тернопільської міської ради, якщо ділянка в два рази більша об'єкту нерухомості вже всі виступають, що землі забагато. А забудівники на 10 сотках можуть поставити багатоповрехівку без проблем, не на 30 м2. Кожна подібна документація містить розрахунок потреби площі від архітектора (а вони бувають як державні так приватні). Може варто ще з якимось архітектором на Вашій території порадитися? Бо те, що практикуються куда чудесніші речі, то факт.
Аватар користувача
Happy
Повідомлень: 3
З нами з: 29 жовтня 2018 23:49
Репутація: 2
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Мінімальна площа земельної ділянки необхідна для будівництва магазину

Повідомлення Happy »

Dmytro5555 писав: 30 жовтня 2018 18:54 (ми плануємо будувати одноповерховий магазин площею 30 м2)
Розмістіть тимчасову споруду. Згідно ст. 28 ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності" : "Тимчасова споруда для здійснення підприємницької діяльності може мати закрите приміщення для тимчасового перебування людей (павільйон площею не більше 30 квадратних метрів по зовнішньому контуру) або не мати такого приміщення.".
Kola
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 13 грудня 2016 13:42
Репутація: 172
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Мінімальна площа земельної ділянки необхідна для будівництва магазину

Повідомлення Kola »

додаток Е.4 - ДБН Б.2.2-12:2018 -довідковий, там додатки обов'язкові і довідкові, я не архитектор но помойму если не обязательный то есть варианты, ищите архитектора, если есть вопросы то делайте проект строительства, согласовывайте, утверждайте и всё будет гуд...
Відповісти