*Держгеокадастр України Неофіційна (YouTube) сторінка (підписуємося на канал)!!!

Державний фонд документації із землеустрою: передача, зберігання, інші питання

Проектна документація - запитання,відповіді, поради
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Gardner
Спец
Спец
Повідомлень: 306
З нами з: 17 вересня 2009 16:02
Репутація: 18
Область: Житомирська

Зберігання документації

Повідомлення Gardner »

tops_a писав:
19 грудня 2017 13:11
КОПІЮ документації
не копію, а ПРИМІРНИК документації

Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1410
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 329
Область: Миколаївська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зберігання документації

Повідомлення Azhimut »

Прихований текст. Необхідно зареєструватися
Gardner писав:
19 грудня 2017 13:35
не копію, а ПРИМІРНИК документації
... на підставі якого НПА? дякую

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1367
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 345
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Зберігання документації

Повідомлення Astreya »

Gardner писав:
19 грудня 2017 13:35
не копію, а ПРИМІРНИК документації
копію
п.9 закону http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1553-2004-%D0%BF
9. Залежно від виду документації та рівня проведення землеустрою розробник цієї документації безоплатно передає копії матеріалів виконаних робіт.

А також стаття 32 закону про землеустрій (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/858-15): Розробники документації із землеустрою зобов’язані безоплатно передавати копії матеріалів у Державний фонд документації із землеустрою.
Востаннє редагувалось 16 січня 2018 09:08 користувачем Astreya, всього редагувалось 1 раз.

Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1410
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 329
Область: Миколаївська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зберігання документації

Повідомлення Azhimut »

Не по темі
Прихований текст. Необхідно зареєструватися

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1367
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 345
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Зберігання документації

Повідомлення Astreya »

Azhimut, ніде не зустрічала в законодавстві уточнення щодо того, в якому вигляді ці копії передаються.

Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1410
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 329
Область: Миколаївська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зберігання документації

Повідомлення Azhimut »

Прихований текст. Необхідно зареєструватися
Astreya, а щодо акта прийому-передачі