Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Викладайте сюди зразки заяв, рішень, порядок передачі земель у власність і ін.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Наконечний
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 30 вересня 2009 16:28
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення Наконечний »

gps_nik писав: Рискну предположить, что экспертизу интересует немного не то, что Вы привели...
Тоже так думаю. Только не рискую спрашивать, что их интересует. Я поражаюсь, зачем этот бред в проэкте землеустройства. Геодезические работы выполняются с соблюдением соответствующей инструкции и поэтому с.к.о. никак не может превышать допустимую, т.к. в инструкции все допуски рассчитаны от обратного т.е. от необходимий точности определения местоположения точки, геодезисты меня поймут.
Аватар користувача
Веталей
Спец
Спец
Повідомлень: 83
З нами з: 18 жовтня 2008 13:04
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення Веталей »

Наконечний писав:
Тоже так думаю. Только не рискую спрашивать, что их интересует. Я поражаюсь, зачем этот бред в проэкте землеустройства. Геодезические работы выполняются с соблюдением соответствующей инструкции и поэтому с.к.о. никак не может превышать допустимую, т.к. в инструкции все допуски рассчитаны от обратного т.е. от необходимий точности определения местоположения точки, геодезисты меня поймут.
Їх не цікавить ваша точність чи її обгрунтування. Потрібен документ в переліку, так само як і з "довідкою про наявність обмежень..".
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення gps_nik »

Полагаю экспертизе нужно уточнить в каком конкретно виде необходимо предоставлять точностые характеристики... Тогда станет понятнее к чему все это... Касательно приведенного выше примера расчета точности висячего хода, то он (расчет) не совсем удачный... Как минимум нарушены требования ГКНТА-2.04-02-98 по длине висячего теодолитного хода...
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення gps_nik »

Наконечний писав: Геодезические работы выполняются с соблюдением соответствующей инструкции и поэтому с.к.о. никак не может превышать допустимую, т.к. в инструкции все допуски рассчитаны от обратного т.е. от необходимий точности определения местоположения точки, геодезисты меня поймут.
Не совсем так... Это если в исходных пунктах не будет сидеть ошибка взаимного положения...
Наконечний
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 30 вересня 2009 16:28
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення Наконечний »

Веталей писав: Потрібен документ в переліку
А в якому переліку є цей документ? 5+5=?
Аватар користувача
Chernij
Повідомлень: 6
З нами з: 01 березня 2016 14:53
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення Chernij »

gps_nik, Это не у меня! Я же написал, что это пример, который прошёл экспертизу. Мне его просто скинули , как "козу"
Аватар користувача
Chernij
Повідомлень: 6
З нами з: 01 березня 2016 14:53
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення Chernij »

Наконечний, п 3.10 инструкции
Джони
Спец
Спец
Повідомлень: 84
З нами з: 27 листопада 2014 19:31
Репутація: 0
Область: АР Крим
Місце роботи: Інше

Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення Джони »

Chernij писав: gps_nik, Это не у меня! Я же написал, что это пример, который прошёл экспертизу. Мне его просто скинули , как "козу"
А где пример? morgayu
Аватар користувача
SOROKIN
Спец
Спец
Повідомлень: 174
З нами з: 11 жовтня 2012 15:53
Репутація: 21
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення SOROKIN »

ні в інструкції щодо встановлення, ні в законі про землеустрій нема цієі похибки за змістом документації. але ми все одно накліпаємо псевдо відомості.

не простіше написати в пояснювальній що:
СКП не перевищює допустимі норми, результати розрахунків СКП площі земельної ділянки виконані геодезистом та знаходяться в архіві підприємста (ліцензіата)
Наконечний
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 30 вересня 2009 16:28
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення Наконечний »

SOROKIN писав: не простіше написати в пояснювальній що
писали, але не пройшло, в експерта своє бачення. Зате сумнівна таблиця з зміненими на величину с.к.п. координатами facepalm говорять проходить на "Ура".
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення gps_nik »

SOROKIN писав: але ми все одно накліпаємо псевдо відомості.
Якщо Ви справді виконуєте виміри, а потім камеральну обробку геодезичних спостережень, то нічого "кліпати" Вам не доведеться... Зазвичай будь-яка програма обробки геодезичних вимірів, наприкінці обробки видає оцінку точності і вимірів і отриманих координат... Окрім того, треба дуже добре "постаратися", щоб оцінка точності визначених координат при використанні сучасного обладнання (тахеометри, ГНСС) перевищила "найжорсткіший допуск" у 0.1м...

Складніше буде якщо натурні виміри виконуються по карті не виходячи з кабінету... Тоді так, доведеться якусь цифіру "накліпати"...
sashok-moroz
Повідомлень: 4
З нами з: 05 березня 2015 14:23
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення sashok-moroz »

Chernij, підкажіть будь ласка, як по вашому зразку правильно вирахувати другий і третій з кінця стовпчики першої таблички, що я не правильно підставляю ваші значення, розясність будь ласка.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
sashok-moroz
Повідомлень: 4
З нами з: 05 березня 2015 14:23
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення sashok-moroz »

Chernij, підкажіть будь ласка, як по вашому зразку правильно вирахувати другий і третій з кінця стовпчики першої таблички, що я не правильно підставляю ваші значення, розясність будь ласка. як отримати значення цих стовпчиків підставляючі інші ваші значення
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
sashok-moroz
Повідомлень: 4
З нами з: 05 березня 2015 14:23
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення sashok-moroz »

Можливо у когось ще є зразок який пройшов експертизу?
1анна
Спец
Спец
Повідомлень: 63
З нами з: 14 травня 2008 17:09
Репутація: -2
Область: Одеська
Місце роботи: Інше

Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення 1анна »

Можливо у когось ще є зразок який пройшов експертизу?
Мені теж будь-ласка
akademuk
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 30
З нами з: 10 вересня 2009 23:38
Репутація: 17
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення akademuk »

Доброго вечора, у нас в області масово ідуть чергові відмови в затвердженні проектів землеустрою ГУ, а саме хіт зауважень "відсутні відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межевих знаків відносно найближчих пунктів державної геодезичної мережі". Можливо у когось є зразок? Дякую.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Re: Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення gps_nik »

akademuk писав: 10 грудня 2020 23:42 ...відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межевих знаків відносно найближчих пунктів державної геодезичної мережі...
:like:
Такого ще не бачив... А законодавчу норму не вказали де така закладка регламентується???
AndSum
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 43
З нами з: 22 жовтня 2020 00:21
Репутація: 17
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення AndSum »

3.10. Середньоквадратична похибка місцезнаходження межового
знака відносно найближчих пунктів державної геодезичної мережі,
геодезичних мереж згущення, міських геодезичних мереж не повинна
перевищувати:

у містах Києві, Севастополі, містах - обласних центрах та
містах обласного підпорядкування - 0,1 м;

в інших містах та селищах - 0,2 м;

у селах - 0,3 м;

за межами населених пунктів для земельних ділянок площею до
10 га - 0,5 м, а площею 10 га і більше - 2,5 м.
Калибер
Спец
Спец
Повідомлень: 196
З нами з: 06 квітня 2020 17:10
Репутація: 115
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення Калибер »

Доброго всім здоров'я. Моя думка на рахунок цієї "відомості обчислення..." - далі "відомость". Да звісно п.3.10 все описано, але не яким нормативним законодавчим чи будь яким іншим документом не передбачено цієї "відомость" складовою документації із землеустрою навіть у п.3.10 слово відомість не зустрічається. Да і чому Відомість а не "каталог" чи "матеріали"??? Тобто "відомість" - це просто "хатєлка" експерта чи там ще когось!!! Думаю просто треба в пояснювальній записці, або в матеріалах геодезичних вишукувань просто процетувати п.3.10 та вище наведеного вказати, "що при виконанні робіт по встановленню межових знаків в натурі (на місцевості) середньоквадратична похибка місцезнаходження межових знаків за номерами такими-то, відносно найближчих пунктів державної геодезичної мережі, геодезичних мереж згущення, міських геодезичних мереж (вказати свої пункти) не перевищує допустимі значення вказані у п.3.10. Ну а в коректурному аркуші про виправлення зауважень вказати що не яким нормативним законодавчим чи будь яким іншим документом не передбачено цієї "відомость" у складі документації із землеустрою навіть у п.3.10 та обов'язково процетувати улюблену для експертів ст.28 Закону України "Про землеустрій" - Розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією - крапка.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Re: Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення gps_nik »

AndSum, норма яку Ви цитуєте, нічого про закладку межевих знаків відносно найближчих пунктів державної геодезичної мережі не говорить... Про визначення координат, наче так... Хоча також раком фраза сформульована... Ніхто, ніколи і нічого не закладає відносно ДГМ, ГМЗ чи якихось інших мереж... Від пунктів мереж можна тільки визначити координати та висоту )))
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Re: Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення gps_nik »

To Калибер...
Окрім землевпорядного законодавства існує ще багато інших розділів національного законодавства))) У тому числі тих, які стосуються виконання будь яких вимірів та презентації отриманого продукту )))
Калибер
Спец
Спец
Повідомлень: 196
З нами з: 06 квітня 2020 17:10
Репутація: 115
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Зразок відомості обчислення середньоквадратичної похибки закладки межових знаків

Повідомлення Калибер »

gps_nik писав: 14 грудня 2020 18:45 To Калибер...
Окрім землевпорядного законодавства існує ще багато інших розділів національного законодавства))) У тому числі тих, які стосуються виконання будь яких вимірів та презентації отриманого продукту )))
згоден з Вами, але по цьому випадку - конкретіки не бучу, суперечиться не хочу, да і ні коли - і всеж таки не монолтні дома будуємо - де допуски думаю знаєте які, ще раз не хочу нікому нічого доводити, я просто не бачу сенсу експертам чи будь кому доводити що спеціаліст провів винос меж земельної длянки (встановлення межових знаків), чи то координування меж ділянки з допустимою точністю, хочуть хай перевіряють в натурі (на місцевості)... Да не для сміху - сьогодні виконував роботу в полі за домогою ел.таха з прив'язкою до пунктів ДГМ, а замовник питає: А шо не можете "сажнєм" поміряти? Відповідаю: Я то можу, тільки "сажня" в мене не має, міряю тим що маю!
Відповісти