Акт прийомки-передачі. Як не встановлювати межові знаки?

Викладайте сюди зразки заяв, рішень, порядок передачі земель у власність і ін.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Акт прийомки-передачі. Як не встановлювати межові знаки?

Повідомлення doslidnik »

Не по темі
Тема присвячується "приватному землевласнику", хоча насправді представнику орендаря; "директору", хоча насправді депутату районної ради; та просто гоноровому одесіту з великими амбіціями
Робимо Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), треба акт приймання-передачі межових знаків на зберігання. Допоможіть скласти юридично грамотний акт приймання-передачі, або надайте приклади своїх. Необхідний результат - приступити до обробки своєї земельної ділянки, яка раніше була в оренді при цьому не витрачаючись на межові знаки.
Є такі ідеї:
1) ще при/до встановлені меж, на місці поворотної точки ділянки садити дерево. І згідно п.4 ст 109 Земельного Кодексу (росте дерево) не встановлювати межовий знак встановленого зразка.
2)для земельних часток (паїв) брати у власників заяву про те що вони будуть обробляти ділянку єдинм масивом та коли буде сформований такий масив звернуться за межовими знаками встановленого зразка.
3)зіслатись на те що всі етапи пункту 2.3. "Наказу щодо встановлення меж..." виконані окрім закріплення знаками, бо у замовника немає наразі такої фінансової можливості
Які ще будуть ідеї?
Земельний кодекс
Spoiler
Стаття 103. Зміст добросусідства
...
3. Власники та землекористувачі земельних ділянок зобов'язані
співпрацювати при вчиненні дій, спрямованих на забезпечення прав
на землю кожного з них та використання цих ділянок із
запровадженням і додержанням прогресивних технологій вирощування
сільськогосподарських культур та охорони земель (обмін земельних
ділянок, раціональна організація територій, дотримання сівозмін,
встановлення, зберігання межових знаків тощо)

Стаття 106. Обов'язки щодо визначення спільних меж
1. Власник земельної ділянки має право вимагати від власника
сусідньої земельної ділянки сприяння встановленню твердих меж
, а також відновленню межових знаків у випадках, коли вони зникли, перемістились або стали невиразними.
2. Види межових знаків і порядок відновлення меж визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері земельних відносин.
{ Частина друга статті 106 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5462-VI ( 5462-17 ) від 16.10.2012 }

3. Витрати на встановлення суміжних меж несуть власники земельних ділянок у рівних частинах, якщо інше не встановлено угодою між ними.
Стаття 109. Використання дерев, які стоять на межі земельних
ділянок
...
4. Вимога на ліквідацію дерев (кущів) виключається, якщо вони служать межовими знаками і залежно від обставин не можуть бути замінені іншими межовими знаками.

Стаття 211. Відповідальність за порушення земельного законодавства

1. Громадяни та юридичні особи несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність відповідно до законодавства за такі порушення:
...
е) знищення межових знаків;
ЗУ Про землеустрій
Spoiler
Стаття 55. Технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
проводиться відповідно до топографо-геодезичних і картографічних
матеріалів.

Встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
здійснюється на основі технічної документації із землеустрою, якою
визначається місцеположення поворотних точок меж земельної ділянки
в натурі (на місцевості).

Документація із землеустрою щодо встановлення меж житлової та
громадської забудови розробляється у складі генерального плану
населеного пункту, проектів розподілу територій і є основою для
встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Межі земельної ділянки в натурі (на місцевості) закріплюються
межовими знаками встановленого зразка.


У разі, якщо межі земельних ділянок в натурі (на місцевості) збігаються з природними та штучними лінійними спорудами і рубежами (річками, струмками, каналами, лісосмугами, шляхами, шляховими спорудами, парканами, огорожами, фасадами будівель та іншими лінійними спорудами і рубежами тощо), межові знаки можуть не встановлюватися.

Власники землі та землекористувачі, у тому числі орендарі, зобов'язані дотримуватися меж земельної ділянки, закріпленої в натурі (на місцевості) межовими знаками встановленого зразка.

Межові знаки здаються за актом під нагляд на збереження власникам землі та землекористувачам, у тому числі орендарям.
Ну і звісно сам наказ Держкомзему. Якщо можна дайте відповіді (як ви розумієте) на мої примітки які знаходяться у витримці з тексту наказу.
Про затвердження Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками
Spoiler

...
2.1. Встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється на підставі розроблених та затверджених відповідно до статті 186 Земельного кодексу України ( 2768-14 )
Прим.автора А вона тут до чого?
технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) - у разі коли власнику (користувачу) земельної ділянки видано документ, що посвідчує право на земельну ділянку, без виносу меж такої ділянки в натуру (на місцевість) та закріплення їх межовими знаками;
...
2.3. Комплекс робіт із встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) включає:
1)підготовчі роботи,
2)топографо-геодезичні, картографічні роботи та роботи із землеустрою,
3)камеральні роботи,
4)складання і оформлення матеріалів технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),
5)а також встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та закріплення їх межовими знаками.
Прим.автора Тобто виїжаємо двічі, спершу встановлюємо тимчасові знаки, або просто фіксуємо поворотні точки, а потім приїжаємо та закопуємо межові знаки?
...
2.8. Технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) включає:
...
Акт прийомки-передачі межових знаків на зберігання, який включається до документації із землеустрою після виконання робіт із встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та закріплення їх межовими знаками (додаток 2).
...

3.4. Межові знаки встановлюються у поворотних точках меж земельної ділянки, але не рідше ніж через 200 м. Мінімальна
відстань між межовими знаками в поворотних точках меж земельної ділянки не повинна бути менше ніж 1 м.
Прим.автора Так встановлюються в поворотних точках чи не рідше 200м?

3.5. Межі земельних ділянок, що виділяються власникам земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості), які будуть використовуватись їх власниками самостійно, закріплюються межовими знаками кожна окремо.
Вказані земельні ділянки, які їх власники або інші особи будуть використовувати єдиним масивом, закріплюються межовими знаками лише по окружній межі єдиного масиву.
...
3.6. Встановлення межових знаків здійснюється таким чином, щоб забезпечити можливість їх зберігання і створити якомога менше перешкод для руху пішоходів і транспортних засобів.
У місцях, де встановлення межових знаків може створювати незручності у використанні земель сільськогосподарського призначення, межові знаки закладаються на глибину не менше 0,65 м від поверхні землі (ґрунту).
Прим.автора Тобто верхня марка має бути нижчє на 65см поверхні, вірно зрозумів?
...
3.8. Межові знаки не встановлюються:
у спільних поворотних точках меж суміжних земельних ділянок, на яких раніше встановлено межові знаки. У такому випадку раніше встановлений межовий знак використовується для опису кожної суміжної земельної ділянки (суміжних земельних ділянок) у складі відповідної документації із землеустрою;
у місцях, де їх установка неможлива (на водних об'єктах, при забороні проведення земляних робіт). У такому випадку поворотні точки меж земельної ділянки можуть позначатися маркуванням фарбою;
{ Абзац третій пункту 3.8 розділу III із змінами, внесеними згідно з Наказом Державного агентства земельних ресурсів N 117 ( z0347-11 ) від 25.02.2011 }
на бажання власника (користувача) - у разі якщо межі земельних ділянок в натурі (на місцевості) збігаються з природними та штучними лінійними спорудами і рубежами (річками, струмками, каналами, лісосмугами, шляхами, шляховими спорудами, парканами, огорожами, фасадами будівель та іншими лінійними спорудами і рубежами тощо).
Прим.автора Посажене дерево - це і буде тощо?
...

3.14. Передача межових знаків на зберігання власнику (користувачу) земельної ділянки здійснюється за актом прийомки-передачі межових знаків на зберігання.
Прим.автора Якщо ми межові знаки встановленого зразка не передаємо, то і акт складати потреби немає. Так? Можна звісно скласти акт про те що акт прийомки передачі не складався бо ...
...
4.3. Відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється на підставі раніше розробленої та затвердженої відповідно до статті 186 Земельного кодексу України ( 2768-14 ) документації із землеустрою. У разі відсутності такої документації розробляється технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
...
4.5. Закріплення відновлених меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) межовими знаками здійснюється відповідно до розділу III цієї Інструкції.
Прим.автора Якщо у нас документація розроблена раніше, то ми маємо надати лише Акт прийомки-передачі в результаті виконання робіт?

5.8. Виконавець протягом трьох робочих днів з дня підписання акта прийомки-передачі межових знаків на зберігання подає до територіального органу Держкомзему за місцем розташування земельної ділянки копію відповідної документації із землеустрою, на підставі якої встановлені відновлені) межі земельної ділянки в натурі (на місцевості), для здійснення обліку межових знаків
Прим.автора Якщо ми межові знаки не встановлювали, відповідно і передавати документацію потреби немає?

Мій варіант Акту прийомки-передачі межових знаків на зберігання. Скачати можна ТУТ
Spoiler
АКТ
прийомки-передачі межових знаків на зберігання
XXXXXXXX "___" ________ 201__ року
Ми, що нижче підписалися:
1. Cпеціаліст-землевпорядник XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX;
2. Власник (користувач) земельної ділянки XXXXXXXXXXXX склали цей акт про таке:
1. Межі земельної ділянки за кадастровим номером 4822783200:XXXXXXXX, яка знаходиться в межах території XXXXXXXXої сільської ради XXXXXXого району, площею 6.2808га, наданої користувачу земельної ділянки XXXXXXXXX для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, не закріплювались в натурі (на місцевості) межовими знаками на бажання землекористувача XXXXXXXXXXXX Межа земельної ділянки має 10 поворотних точок, які збігаються з природними та штучними лінійними спорудами і рубежами (річками, струмками, каналами, лісосмугами, шляхами, шляховими
спорудами, парканами, огорожами, фасадами будівель та іншими
лінійними спорудами і рубежами тощо). Межові знаки не встановлювались згідно п.3.9. Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками: наказ Держкомзему від 18.05.2010р. №376 зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16 червня 2010р. за №391/17686.
2. Власник (користувач) земельної ділянки претензій щодо меж та конфігурації земельної ділянки не має.
3.Користувачами суміжних земельних ділянок претензій до існуючих меж не заявлено.
4. Поворотні точки земельної ділянки у кількості 10 штук пред’явлені та передані на зберігання користувачу земельної ділянки XXXXXXXXXXX який попереджений про адміністративну відповідальність за їх знищення згідно з пунктом "е" частини першої статті 211 Земельного кодексу України та статті 56 Кодексу України про адміністративні правопорушення ознайомлений.
5.Цей акт складений у трьох примірниках, один з яких додається до відповідної документації із землеустрою, другий передається виконавцю робіт, інший користувачу земельної ділянки.
Власник (користувач)
земельної ділянки
_______________XXXXXXXXXXX

Виконавцвець робіт, XXXXXXXXXXXXX
М.П.
_______________ XXXXXXXXXXXX

Користувачі суміжних земельних ділянок:
відсутні
Варіант 2. Не встановлювали зі згоди власника.
Spoiler
АКТ
прийомки-передачі межових знаків на зберігання
ЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧ "___" ________ 201__ року
Ми, що нижче підписалися:
1. Cпеціаліст-землевпорядник ЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧ;
2. Власник (користувач) земельної ділянки ЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧ склали цей акт про таке:
1. Межі земельної ділянки за кадастровим номером 4822783200:ЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧ, яка знаходиться в межах території ЧЧЧЧЧЧЧЧЧої сільської ради ЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧого району, площею 6.2808га, наданої користувачу земельної ділянки ЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧ для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, закріплена межовими знаками довільної форми за повної згоди власника земельної ділянки ЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧ так як процедура постачання межових знаків відсутня. Межові знаки надані власнику земельної ділянки на зберігання. Необхідність, при можливості, встановлення знаків встановленого зразка ЧЧЧЧЧЧЧЧ роз’яснено. Межа земельної ділянки має 10 поворотних точок. Даний акт складений відповідно до наказу Держкомзему від 18.05.2010р.№376 „Про затвердження Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріпленням межовими знаками.
2. Власник (користувач) земельної ділянки претензій щодо меж та конфігурації земельної ділянки не має.
3.Користувачами суміжних земельних ділянок претензій до існуючих меж не заявлено.
4. Поворотні точки земельної ділянки у кількості 10 штук пред’явлені та передані на зберігання користувачу земельної ділянки ЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧ який попереджений про адміністративну відповідальність за їх знищення згідно з пунктом "е" частини першої статті 211 Земельного кодексу України та статті 56 Кодексу України про адміністративні правопорушення ознайомлений.
5.Цей акт складений у трьох примірниках, один з яких додається до відповідної документації із землеустрою, другий передається виконавцю робіт, інший користувачу земельної ділянки.
Власник (користувач)
земельної ділянки
_______________ЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧ

Виконавцвець робіт, ЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧ
М.П.
_______________ ЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧ

Користувачі суміжних земельних ділянок:
відсутні
Востаннє редагувалось 29 квітня 2013 19:58 користувачем doslidnik, всього редагувалось 4 разів.
Праздничная
Спец
Спец
Повідомлень: 88
З нами з: 02 квітня 2013 13:47
Репутація: -4
Область: Київська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Повідомлення Праздничная »

Мені це теж цікаво, адже у мене близько 300 ділянок, а виїджати до кожного власника та всіх сусідів та підписувати межу є абсурдним, так як ми берем всю ділянку, а не її частину а ділянки вже приватизовані, а отже межі винесено в натурі при приватизації. Взагалі цікаво як цей абсурд проводити у полу коли нам треба сіяти, а кілки будуть заважати. Мені що їх знімати для посіву та всіх інших поточних робіт??? Nenayu

Але це тоді буде "пошкодження" межових знаків " та їх незбереження" т оді виходить я одразу підписують на умови які порушу Tanci Doloy
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення doslidnik »

Праздничная писав:Взагалі цікаво як цей абсурд проводити у полі коли нам треба сіяти, а кілки будуть заважати. Мені що їх знімати для посіву та всіх інших поточних робіт???
Якщо ви уважно читали то стандартна схема закріпленя межового знака це в рівень із землею. Тобто копаємо ямку глибиною 713.31мм, або 706мм (в залежності від типу межового знаку). Верх опиняється на рівні із землею. А от якщо передбачається оранка то ми закопуємо межовий знак мінімум ще на 65см глибше. І при всіх цих роботах не забуваємо попердити власників комунікацій.
Аватар користувача
Шевчук
Спец
Спец
Повідомлень: 57
З нами з: 25 червня 2012 16:52
Репутація: 0
Область: Луганська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Шевчук »

Послухайте, а якщо є можливість- встановлювати межові знаки встановленого зразка - то постає питання: Де їх купити? Кому замовлення робити і скільки вони коштують? Хто знає? 5+5=?
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення doslidnik »

Шевчук писав:Де їх купити? Кому замовлення робити і скільки вони коштують? Хто знає?
1. Центр ДЗК продає - купує землевпорядна організація
2. Виконавець робіт землевпорядна організація.
3.Ціна і 85грн і 90 на Закарпатті і від 90грн до до 118 на Житомирщині, 100грн на Ченігівщині і 102грн у нас.
От є окрема Тема: Інструкція про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) т

[upd=1367325429][/upd]
Не по темі
Ну не вже ви всі встановлюєте межові знаки встановленого зразка? Я впевнений що 98% форумчан і в очі їх не бачили, в тому числі і я.
Якщо не важко дайте свій текст акту прийомки-передачі межових знаків, або те що робите замість нього. Дякую.

[upd=1368075933][/upd]
От відповідь у ПП одного поважного користувача
На жаль практика, яка склалася в нас в районі не найкращим чином відповідає потребам і розумінню дійсності. Акти виносу в натуру і відповідно приймання-передачі межових знаків по паях робляться фіктивні, навіть без виїзду на місцевість. Всіх це влаштовує, а підписувати акти в яких зазначено, що межові знаки не встановлювалися, бо обробіток землі вестиметься суцільним масовим, ніхто не хоче. Чому? - не розумію, а бодатися з райземом ніхто не хоче - собі дорожче
"модні" межові знаки встовлюються лише "модним" замовникам (звичайно це не с/г землі) і то для годиться (для плану) два-три на ділянку, інші пишемо збігаються з природними або штучними обєктами...
ross
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 43
З нами з: 11 лютого 2008 11:02
Репутація: 15
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення ross »

межові знаки в Квебеку (Канада) http://geo-espace.blogspot.com/2013/01/ ... st_20.html а в наша професура придумує всяку дурню
ledisvitlo
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 09 січня 2011 19:00
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення ledisvitlo »

doslidnik, а ви прикладаєте список межових знаків з його описом? якщо так, то поділіться, будь ласка.
Аватар користувача
Шаман
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 22 січня 2008 16:51
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Шаман »

Стаття 50 ЗУ "Про землеустрій":
Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок включають:
..........
- акт приймання-передачі межових знаків на зберігання (у разі формування земельної ділянки);
..........

Інструкція про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками
..........
2.1. Встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється на підставі розробленої та затвердженої технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок або проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
..........
2.3. Комплекс робіт із встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) включає:
..........
а також встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та закріплення їх межовими знаками.
..........

Увага, питання!
Що ми маємо передавати на зберігання за актом, якщо проект не затверджено? Пакращення, блин....
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Земельный спор (по границе с соседом)

Повідомлення Prometheus »

Колеги є питаннячко. Колись робив технічку на присадибку і тепер вже новий власник земельної ділянки хоче винести межі в натуру(відновити). Жіночка дуже скандальна ділянка і ділянка в чорта на рогах, землевпорядника з громади вези, там лайку слухай...
Пише мені клопотання, на що можна зіслатись, щоб послати її лісом?
Може в кого приклад є
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Земельный спор (по границе с соседом)

Повідомлення ппзкб »

Prometheus, А навіщо футболити. Згідно інструкції прои винос (відновлення меж) межеві знаки встановлюються на підставі тех. док. яка може виготовлятися на протязі 180 днів. Доведіть це до неї і побачите чи захоче вона ті межі через 178 днів, зіславшись на напружений гравік. А як альтернативу запропонуйте іншу землевпорядну організацію
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Земельный спор (по границе с соседом)

Повідомлення Prometheus »

ппзкб писав: 29 травня 2018 11:34 А навіщо футболити. Згідно інструкції прои винос (відновлення меж) межеві знаки встановлюються на підставі тех. док. яка може виготовлятися на протязі 180 днів.
спору немає, але чи можу Я її послати на законних підставах мов це мені економічно не доцільно, як суб'єкту підприємницької діляльності в якого першим пунктом в статі написано, що підприємство створено для отримання прибутку. Прайс 100500 мільйонів не варіант.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Земельный спор (по границе с соседом)

Повідомлення ппзкб »

Prometheus, Знайома ситуація коли вигідніше втратити ніж заробити )))
Prometheus писав: 29 травня 2018 11:49 що підприємство створено для отримання прибутку
Prometheus писав: 29 травня 2018 11:49 але чи можу Я її послати на законних підставах мов це мені економічно не доцільно
самі ж собі протиречете, на заяву громадянина виставте ціну еконмічно доцільну для отримання прибутку
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Земельный спор (по границе с соседом)

Повідомлення Astreya »

Prometheus, у вас з цим замовником немає договірних відношень, ви не зобов'язані робити. Регулюється це господарським та цивільним кодексом.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Земельный спор (по границе с соседом)

Повідомлення Prometheus »

ппзкб писав: 29 травня 2018 13:06 самі ж собі протиречете, на заяву громадянина виставте ціну еконмічно доцільну для отримання прибутку
ну так для нормальних людей це 1000 за присадибку, для вольтонутих 5-7тис грн. Скажи ту ціну за яку ти готовий слухати пару годи брєдятину, собирай всіх старост, участкових, !!((()
Краще з розумним втратити чим дураком знайти
Astreya писав: 29 травня 2018 15:22 немає договірних відношень
Стаття 22. Підстави проведення землеустрою
Землеустрій здійснюється на підставі:
б) укладених договорів між юридичними чи фізичними особами (землевласниками і землекористувачами) та розробниками документації із землеустрою;
це в точку немає договору, немає законної підстави проводить землеустрій
Astreya писав: 29 травня 2018 15:22 Регулюється це господарським та цивільним кодексом.
прийдеться поновлювати знання, що були отримані у ВУЗі
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Земельный спор (по границе с соседом)

Повідомлення ппзкб »

Prometheus, Astreya, ну прийде власник оформляти договір і як його відшити? тупо не хочу? А ще гірше заяву з клопотанням поштою надішле, тоді треба офіційно "відморозитись", і як?
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Земельный спор (по границе с соседом)

Повідомлення Astreya »

ппзкб писав: 29 травня 2018 17:09 ну прийде власник оформляти договір і як його відшити? тупо не хочу?
тупо не хочу.
стаття 627 Цк дає право на свободу договору, тобто сторони є вільними у виборі.

Відправлено через 52 секунди:
ппзкб писав: 29 травня 2018 17:09 А ще гірше заяву з клопотанням поштою надішле, тоді треба офіційно "відморозитись", і як?
можете не "відморажуватися" в цьому випадку, ви не повинні давати ніяких пояснень і відповідей
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Земельный спор (по границе с соседом)

Повідомлення ппзкб »

Astreya,
Astreya писав: 29 травня 2018 17:23тупо не хочу
в 99% після цьогойдуть в управління чи райдержадміністрацію і починаються дзвінки звідти і тоді відповідь "тупо не хочу" ну якось не солідно для поважної людини.
Чесно кажучи так вже морозяться коли попередньо щось накосячили і тікати від проблеми це не краще її вирішення. А якщо є можливість вирішити її, хоча б і ціною вартості, то напевно воно того варте, навіть для власного професійного авторитета (ІМХО)
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Земельный спор (по границе с соседом)

Повідомлення Astreya »

ппзкб писав: 29 травня 2018 17:31 в 99% після цьогойдуть в управління чи райдержадміністрацію і починаються дзвінки звідти
ні разу такого не було, ну а якщо вже так, то ПП теж людина, і теж може бути банально у відпустці, банально завантажений і т.д. Управлінню взагалі все рівно, що там у ПП і чому він відмовив.
Є такі клієнти, що краще з ними справу не мати взагалі, то зіслався, що такими питаннями не займаєшься і відправив на пошуки інших фірм, благо їх зараз багато.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Винос в натуру

Повідомлення Kurilov »

 ! Повідомлення з: kurilov
ппзкб, Astreya, усім усне за порушення правила-3.8. Prometheus, усне на межі попередження за порушення правила-3.8, добирайте відповідну тему для своїх повідомлень.
Відповісти