Зміна конфігурації ділянки

Зміна конфігурації ділянки при оформленні документів
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
murrrchik
Спец
Спец
Повідомлень: 646
З нами з: 05 липня 2010 18:07
Репутація: 164
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна конфігурації ділянки

Повідомлення murrrchik »

Vitolla писав:
17 червня 2020 11:11
площу можна змінювати якщо вона не відповідає документації
Ну, це якраз технічна помилка, коли в акті вдрукована неправильна площа, з цим питань немає. Мене цікавила саме зміна площі ЗД у результаті якихось інших факторів.
Vitolla писав:
17 червня 2020 09:27
Чи можна збільшувати площу вже сформованої ділянки, права на яку ніхто не реєстрував, по ПЗ??
Ну, теоретично, така ділянка через рік мала б бути вилучена з бази, а замість неї можна вносити іншу з потрібною площею.

Аватар користувача
Vitolla
Спец
Спец
Повідомлень: 98
З нами з: 26 березня 2019 09:29
Репутація: 29
Область: Херсонська
Місце роботи: ДЗК(область, район)

Зміна конфігурації ділянки

Повідомлення Vitolla »

murrrchik писав:
17 червня 2020 11:19
Мене цікавила саме зміна площі ЗД у результаті якихось інших факторів.
Тільки помилки, інших не зустрічав.

Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 338
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 60
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна конфігурації ділянки

Повідомлення zemleustriy-ocinka »

Azhimut писав:
15 червня 2020 12:09
формує уточнені кадастрові плани відповідних земельних ділянок в електронній (цифровій) формі
За допомогою якого програмного забезпечення? Чи робити в будь-якому, друкувати, підписувати і сканувати?

Robin
Спец
Спец
Повідомлень: 101
З нами з: 14 вересня 2007 12:45
Репутація: 9

Зміна конфігурації ділянки

Повідомлення Robin »

Всім доброго часу доби! Потребую думки інших колег з наступного питання
Організація уклада договір оренди у 2007 році. Він зареєстрований в Державному реєстрі земель. На сьогодні, організація виявила бажання перенести відомості про земельну ділянку до Державному земельному кадастру. Зроблено геодезичну зйомку і виявлено сторонніх користувачів. Тобто тепер треба вносити відості до ДЗК в частині площі і меж ділянки з врахуванням цих сторонніх корситувачів оскільки і ОМС і підприємство не проти цього. Як намене це можна зробити в три способи:
1. Розробити тхнічну декументацію щодо інвентаризації, показати сторонніх корситувачів і на підставі неї внести відомості до ДЗК та договору оренди.
2. На підставі технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) внести всю ділянку до ДЗК в межах згідно плану та договору оренди. А потім зробити поділ.
3. На підставі технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та п. 8 ст. 79-1 ЗКУ "8. У разі встановлення (відновлення) меж земельних ділянок за їх фактичним використанням у зв'язку з неможливістю виявлення дійсних меж, формування нових земельних ділянок не здійснюється, а зміни до відомостей про межі земельних ділянок вносяться до Державного земельного кадастру." та п. 2 ст. 107 ЗКУ. внести відомості до ДЗК з виключенням частини ділянки, на якій знаходиться сторонній землекористувач. Пр цьому змінеться не суттєво конфігурація та площа на 60 кв.м. в меньшу сторону. І знову ж таки внести зміни до договору оренди.


Особисто мені та підприємству найзручніший третій варіант. Але я можу неправильно розумісти суть п. 8 ст. 79-1 ЗКУ та п. 2 ст. 107 ЗКУ.,.

В кого яка думка та реальна практика з даного питання?

Дякую!

Robin
Спец
Спец
Повідомлень: 101
З нами з: 14 вересня 2007 12:45
Репутація: 9

Перенесення відомостей з реєстру земель до ДЗК з врахуванням зін щодо меж та площі ділянки...

Повідомлення Robin »

Всім доброго часу доби! Потребую думки інших колег з наступного питання
Організація уклада договір оренди у 2007 році. Він зареєстрований в Державному реєстрі земель. На сьогодні, організація виявила бажання перенести відомості про земельну ділянку до Державному земельному кадастру. Зроблено геодезичну зйомку і виявлено сторонніх користувачів. Тобто тепер треба вносити відості до ДЗК в частині площі і меж ділянки з врахуванням цих сторонніх корситувачів оскільки і ОМС і підприємство не проти цього. Як намене це можна зробити в три способи:
1. Розробити тхнічну декументацію щодо інвентаризації, показати сторонніх корситувачів і на підставі неї внести відомості до ДЗК та договору оренди.
2. На підставі технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) внести всю ділянку до ДЗК в межах згідно плану та договору оренди. А потім зробити поділ.
3. На підставі технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та п. 8 ст. 79-1 ЗКУ "8. У разі встановлення (відновлення) меж земельних ділянок за їх фактичним використанням у зв'язку з неможливістю виявлення дійсних меж, формування нових земельних ділянок не здійснюється, а зміни до відомостей про межі земельних ділянок вносяться до Державного земельного кадастру." та п. 2 ст. 107 ЗКУ. внести відомості до ДЗК з виключенням частини ділянки, на якій знаходиться сторонній землекористувач. Пр цьому змінеться не суттєво конфігурація та площа на 60 кв.м. в меньшу сторону. І знову ж таки внести зміни до договору оренди.


Особисто мені та підприємству найзручніший третій варіант. Але я можу неправильно розумісти суть п. 8 ст. 79-1 ЗКУ та п. 2 ст. 107 ЗКУ.,.

В кого яка думка та реальна практика з даного питання?

Дякую!

Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 338
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 60
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна конфігурації ділянки

Повідомлення zemleustriy-ocinka »

Виникла наступна ситуація в 2004-2005 роках міська рада уклала договори оренди земельних ділянок. Площа в договорах відрізняється від тієї яку закинули до ДЗК. Одна ділянка більша на 3 кв. м, одна менша на 2 кв. м. Відділ містобудування міської ради надіслав лист орендарю щоб привести площі у відповідність до договорів оренди.

Яку документацію порадите виготовити і чи потрібно брати дозвіл у міської ради? (землі комунальної власності)

Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 414
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 111
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Перенесення відомостей з реєстру земель до ДЗК з врахуванням зін щодо меж та площі ділянки...

Повідомлення Андрей1978 »

в пракктиці "робочі" всі три варіанти. Важливо, щоб той варіант по якому підете Ви "сподобався" тим хто буде приймати. Вибирайте той, який зможете обгрунтувати.

Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 454
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 274
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна конфігурації ділянки

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

Robin писав:
30 червня 2020 08:39
Всім доброго часу доби! Потребую думки інших колег з наступного питання
Організація уклада договір оренди у 2007 році. Він зареєстрований в Державному реєстрі земель. На сьогодні, організація виявила бажання перенести відомості про земельну ділянку до Державному земельному кадастру. Зроблено геодезичну зйомку і виявлено сторонніх користувачів. Тобто тепер треба вносити відості до ДЗК в частині площі і меж ділянки з врахуванням цих сторонніх корситувачів оскільки і ОМС і підприємство не проти цього. Як намене це можна зробити в три способи:
1. Розробити тхнічну декументацію щодо інвентаризації, показати сторонніх корситувачів і на підставі неї внести відомості до ДЗК та договору оренди.
2. На підставі технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) внести всю ділянку до ДЗК в межах згідно плану та договору оренди. А потім зробити поділ.
3. На підставі технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та п. 8 ст. 79-1 ЗКУ "8. У разі встановлення (відновлення) меж земельних ділянок за їх фактичним використанням у зв'язку з неможливістю виявлення дійсних меж, формування нових земельних ділянок не здійснюється, а зміни до відомостей про межі земельних ділянок вносяться до Державного земельного кадастру." та п. 2 ст. 107 ЗКУ. внести відомості до ДЗК з виключенням частини ділянки, на якій знаходиться сторонній землекористувач. Пр цьому змінеться не суттєво конфігурація та площа на 60 кв.м. в меньшу сторону. І знову ж таки внести зміни до договору оренди.


Особисто мені та підприємству найзручніший третій варіант. Але я можу неправильно розумісти суть п. 8 ст. 79-1 ЗКУ та п. 2 ст. 107 ЗКУ.,.

В кого яка думка та реальна практика з даного питання?
в першу чергу залежить від розпорядника
А далі від Вашої "подачі" йому
Чобу б і не третій??? наприклад :-)

Відповісти