Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Форуми по кадрових питаннях (Пошук і пропозиція вакансій на Дошці оголошень!)
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

Де найкраще навчать землевпорядника?

Харків, ХДАУ ім.Докучаєва
87
27%
Рівненський національний водного господарства та природокористування
36
11%
Дубляни Львівської області
37
11%
Одесский сельскохозяйственный институт ф-т землеустройство и кадастр
15
5%
Досвід і практика - сама велика сила! :)
151
46%
 
Всього голосів: 326

Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення malecha »

Думаю, не всі тут є землевпорядниками на бумажці, в смислі мають відповідні дипломи. Я, наприклад, банкір. Але так складається в нашій державі, що спочатку шукається робота, а потім при необхідності для неї вчаться "без бумажки ти какашка,а з бумашкой человек":-))))
Як думаєте, чи варто іти вчитися по цій професії, маючи вже чималий практичний досвід? Який заклад кращий? І чи справді сьогодні бумашка щось змінює?
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Oleg »

malecha писав:чи варто іти вчитися
Вчитись ніколи не пізно! :D А навіть необхідно!
m_zems

Повідомлення m_zems »

однозначно Харків, ХДАУ ім.Докучаєва
а вчитися ніколи не пізно і за плечима його не носити
Я сам за першою освітою економіст, але доля закинула в землевпорядкування і мусив закінчувати Докучаєвк
Аватар користувача
WitAgenT-007
Повідомлень: 7
З нами з: 03 квітня 2007 12:35
Репутація: 0

Повідомлення WitAgenT-007 »

чому однозначно Харків, я ось наприклад, навчаюся в Рівненському національному водного господарства та природокористування - доволі непогано. І до того ж набагато ближче до Тернополя.
Аватар користувача
WitAgenT-007
Повідомлень: 7
З нами з: 03 квітня 2007 12:35
Репутація: 0

Повідомлення WitAgenT-007 »

rusya писав:і наскільки те навчання допомагає? як я розумію, то ми про заочну форму говоримо?
а чим погана заочна, якщо вона не стовідсотково "загрошна" то непогано розвиває, і крім того є можливість безпосереднього спілкування з спеціалістами з інших регіонів, так як на заочну вишку в основному йдуть уже ті хто працюють
yanslav
Повідомлень: 2
З нами з: 26 червня 2007 12:38
Репутація: 0

Повідомлення yanslav »

Я теж вважаю, що для тернопільчан найближче і, повірте, одним із найкращих буде Національний університет водного господарства та природокористування (м.Рівне).
Це не моя особиста думка, а й думка наших бувших студентів.
Привіт всім хто мене знає і пам'ятає.
З повагою, Янчук Руслан Миколайович.
yanslav
Повідомлень: 2
З нами з: 26 червня 2007 12:38
Репутація: 0

Повідомлення yanslav »

А що стосується заочної форми навчання, то є декілька думок, отриманих в результаті практичних спостережень:
1. Заочна освіта необхідна виключно для людей, які працюють в даній сфері, хоча б тримаючи рейку. Їх оточення поступово занурить їх в необхідні поняття і категорії.
2. Заочне навчання можливе при бажанні "занурюватися" і навчатися. "Навчити неможливо - можна навчитися".
3. Навчання заради лише папірця економічно невигідне. Спочатку платиш за навчання, потім платиш втратою коштів при неможливості швидко та ефективно працювати (звертання за порадами, невдалі проекти, невміння швидко розв'язувати реальні геодезичні задачі).

Чи не так?
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення malecha »

дякую:)))
а чи чув хто про Дубляни Львівської області, де є аграрний універтситет?
Аватар користувача
Total
Повідомлень: 6
З нами з: 17 квітня 2007 09:27
Репутація: 1
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення Total »

якщо хочеш вчитись у львові то йди краще в Політех на геодезію! там є землевпорядні спеціальності і вчитись там легше
в дублянах одних агрономів можуть вивчити!
sanich
Спец
Спец
Повідомлень: 155
З нами з: 13 липня 2007 13:07
Репутація: 3
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги
Контактна інформація:

Повідомлення sanich »

[b]m_zems[/b]
Привет коллега! Я доже докучаева закончил в 2000 году!
Аватар користувача
Korum
Спец
Спец
Повідомлень: 322
З нами з: 12 квітня 2007 22:44
Репутація: 7
Контактна інформація:

Повідомлення Korum »

Закончил ХНАУ. Второе высшее, думаю не помешает :D
Аватар користувача
kos1978
Спец
Спец
Повідомлень: 138
З нами з: 04 червня 2007 18:48
Репутація: 72
Область: Одеська
Місце роботи: Інше

Повідомлення kos1978 »

Одесский сельскохозяйственный институт ф-т землеустройство и кадастр - 2000г
Земправо на высшем уровне
Аватар користувача
Girl
Спец
Спец
Повідомлень: 346
З нами з: 02 серпня 2007 12:30
Репутація: 8
Область: Сумська

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Girl »

Все вишесказаные универы какието странные! Вотнапример харьковский сельхоз людей с землеустроительным образованием техникума принимает на заочку на 5 лет обучения - ето не нормально! Почему я должна еще пять лет учить тоже самое! Да и вообще там очень устаревшая база! Лучше всего универы в Киеве! Например Киевский национальный унив. строительства и архитектуры или Киевский сельхоз! Там приподают специалисты с Держкомзема (Агенства) очень новая база! В первом универе учат восновном землеустроителей для города, кадастровиков! А вотв сельхозе уже с сельским хозяйством!
sanich
Спец
Спец
Повідомлень: 155
З нами з: 13 липня 2007 13:07
Репутація: 3
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги
Контактна інформація:

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення sanich »

Опять позвольте с Вами не согласиться Gerl по поводу Харьковского университета (им. Докучаева) Вы там учились? А я вот успел и в Харькове (землеустройство) выучиться и в родном Луганске (магистратура гос. управления) и в НАУ Киевском (юр. фак) и скажу Вам, что в Харьковском ХДАУ очень сильная база. Учась в 1998 году на заочном отделении у нас на геодезии даже практические занятия по GPS были, не говоря уже о земльном кадастре, который преподовал один из самых лучших (имхо) преподователей . А потом незабывайте что большая часть старых кадров закончила Харьковский или Львовский а также Московский и Воронежский, а сейчас препадоют и работают в держкомземе. Вообще споры по поводу какой Универ Лучше бессмысленны, так как если тебе нравится профессия то ты и сам ее выучишь не хуже универа.
Аватар користувача
Girl
Спец
Спец
Повідомлень: 346
З нами з: 02 серпня 2007 12:30
Репутація: 8
Область: Сумська

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Girl »

В Харькове училось много моих коллег! Так вот, когда ми сравнивали Киевские и Харьковские вузі то они сами делали вівод что Киев по етой части прогресивней! И на много! А то что Держкомземовские все учились в Харькове ето ничего не значит! У них большая практика! А вот припадаватели Харькова практики не имеют - зубрежки все! И можете со мной по етому вопросу не спорить, потому что училась совсем недавно!
Аватар користувача
Girl
Спец
Спец
Повідомлень: 346
З нами з: 02 серпня 2007 12:30
Репутація: 8
Область: Сумська

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Girl »

Кстати, со мной училась работница Краснодонского отдела земельніх ресурсов Луганской области! Почемуто она тоже не лесно отзівалась о харьковском универе! Хотя работает в етой сфере давно, и наверное прежде чем поступать в Киев посоветовалась с коллегами!
sanich
Спец
Спец
Повідомлень: 155
З нами з: 13 липня 2007 13:07
Репутація: 3
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги
Контактна інформація:

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення sanich »

Не смешите меня, Начальник Краснодонского рай. зем. управления и его жена окончили еще тогдашний Харьковский сельхоз! Я на 100% уверен что он ей советовал поступать вішеуказаное учебное заведение. Я вам уже привел пример, что я закончил не один университет и могу сказать Вам с полной ответственностью, что Харьков из трех моих вузов стоит на первом месте. А вот со слов какой то знакомой которая нелесно отзівалась о ХДАУ но неучилась там , єто не очень удачній пример. В ХДАУ учиться трудно! Но и знания дает он хороший потому что как ві свми сказали база у него старая- да старая более 100 лет.
sanich
Спец
Спец
Повідомлень: 155
З нами з: 13 липня 2007 13:07
Репутація: 3
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги
Контактна інформація:

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення sanich »

А я сколько помню себя столько и учусь начинал со строительного техникума (архитектура) и досих пор учусь. Так что Я говорю о том что знаю просто я на себе єто испітал а не сослов знакоміх и колег. А вспоре как Ві наверное знаете рождаеться истина!
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Oleg »

Малеча, створюй опитування: Який вуз краще? :D Інакше до правди не докопаєшся...
sanich
Спец
Спец
Повідомлень: 155
З нами з: 13 липня 2007 13:07
Репутація: 3
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги
Контактна інформація:

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення sanich »

:D Правда!
Аватар користувача
Girl
Спец
Спец
Повідомлень: 346
З нами з: 02 серпня 2007 12:30
Репутація: 8
Область: Сумська

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Girl »

Просто в Харьковский сельхоз принято поступать по старинке! Сейчас там учиться очень даже легко, все там аж бигом покупаеться и продаеться, да еще по таким ценам, что Киевским универам и не снилось! Да, согласна что в Киеве платить за обучение дороже, но если ти платишь то знаешь за что! А в Харькове безпредел! Ви наверное там учились много лет назад! Поверьте мне сейчас ето не так! И Кстати Краснодонские начальники почемуто послали специалистку не в Харьков!!!! Очень уж там долго учиться, а толку никакого, только деньги за 6 лет вывезешь!
sanich
Спец
Спец
Повідомлень: 155
З нами з: 13 липня 2007 13:07
Репутація: 3
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги
Контактна інформація:

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення sanich »

Ну если 7 лет назад (окончил ХДАУ) это давно, то я тогда старый, пристарый дед. Обучаясь в одном вузе нельзя делать вывод где берут больше, а где меньше,. Могу даже сказать Вам, больше берут в Киеве запросы у преподователей выше (прожиточный минимум в столице всегда выше чем в регионах). Причина взяток, это то, что во первых мы сами их даем, за то что нехотим учиться, а желаем быстрее получить диплом. Напомню еще раз я до сих пор учусь и говорю то что вижу, а не со слов колег, друзей и т. д.
Аватар користувача
Girl
Спец
Спец
Повідомлень: 346
З нами з: 02 серпня 2007 12:30
Репутація: 8
Область: Сумська

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Girl »

Да, если на то пошло то я два года назад заканчивала Киевский нац.универ строительства и архитект. - факультет землеустр. и кадастр, а сейчас Харьковский нац. унив. внутрішніх справ - юрист! И знаю тоже где как учиться! Деньги приходится платить везде, если ві конечно не вундеркинд!!!! :D
ВАДИМ
Спец
Спец
Повідомлень: 97
З нами з: 15 травня 2007 12:58
Репутація: 0
Контактна інформація:

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення ВАДИМ »

В Дублянах платиш $100 за сесію и можеш на пари не ходити.
Аватар користувача
Girl
Спец
Спец
Повідомлень: 346
З нами з: 02 серпня 2007 12:30
Репутація: 8
Область: Сумська

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Girl »

Опрос совершенно не корректный! А почему в списке нет ниодного Киевского универа? :shock:
Відповісти