Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Форуми по кадрових питаннях (Пошук і пропозиція вакансій на Дошці оголошень!)
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

Де найкраще навчать землевпорядника?

Харків, ХДАУ ім.Докучаєва
87
27%
Рівненський національний водного господарства та природокористування
36
11%
Дубляни Львівської області
37
11%
Одесский сельскохозяйственный институт ф-т землеустройство и кадастр
15
5%
Досвід і практика - сама велика сила! :)
151
46%
 
Всього голосів: 326

Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

NordMan писав:Мой вариант ДонНТУ
Знаю многих людей оттуда.
Когда то часто докладывал на их конференциях.
Действительно, школа!
Даром, что Донбасс (Хотя, хочется выразить соболезнование умным людям из Донбасса и поругать себя за ксенофобию, вызванную бело-голубыми паразитами)

Додано через 1 хвилину 57 секунд:
АNALITik писав:Розясніть мені тупому
То не Ви тупий, то автори та лоббісти того закону тупі - http://zemres.com/rizne/sertyfikatsiia- ... mahentstva
Хоча, як на думку Карпінського і мою, доречі, не тупі, а падлюки...
kikimora
Спец
Спец
Повідомлень: 62
З нами з: 25 січня 2013 13:45
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення kikimora »

А я вообще журналист, окончила ХНУ имени Каразина. Собираюсь поступать в Докучаева, но на сессиях присутствовать считаю "не доцільним". Этот ВУЗ окончила моя сестра, как там любят деньги знаю, поэтому, думаю, что что-то сдать самостоятельно - фантастика.. А жаль Sorri
Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 455
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 144
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Андрей1978 »

kikimora писав:Этот ВУЗ окончила моя сестра, как там любят деньги знаю, поэтому, думаю, что что-то сдать самостоятельно - фантастика..
Я закончил этот ВУЗ. За 5 лет никому не дал ни копейки. Я не из "ботанов", и закончил с красным диплом и красной "рожей". Также, но на "заочном" отучился мой друг. Он платил только из солидарности со своей группой. Т.е. ситуация такая же как с ГАИшниками или Сертификатами. Будешь давать - возмут, а если будешь учится - сдашь. Беда в другом, но это проблема не конкретного ВУЗа, а образования в постсоветских странах вообще. В наших ВУЗах повышают кругозор, но не учат работать. Поэтому, большинство, второе высшее получают ради корочки.
vasilkov
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 31 серпня 2009 21:03
Репутація: 7
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення vasilkov »

Внаслідок демографічної ситуації в останні кілька років загалом студенти слабіші (я не про усіх, а про певний відсоток) - до вузів брали усіх випускників шкіл. У вузі виправити незнання шкільної математики, мови, географії та інших необхідних землевпоряднику базових знань дуже важко.
Тому загальна проблема дефициту кваліфікованих інженерно-технічних кадрів залишиться.
Востаннє редагувалось 27 січня 2013 19:55 користувачем vasilkov, всього редагувалось 1 раз.
АNALITik
Спец
Спец
Повідомлень: 108
З нами з: 18 липня 2010 10:08
Репутація: 0
Область: Рівненська

Повідомлення АNALITik »

Хто в курсі, чи є при Держземагенстві спец комісія, яка вкл/викл певних осіб із реєстру держкадреєстраторів.
В країні наразі таких близько 1300 чол. Навіть якщо в них вже є печатка та електронний підпис, то посвідчення ще ніхто і нікому не давав (чит. закон). Коли буде зміна "дитячих" логінів та паролів доступу держкадреєстраторів в НКС на серйозніші, про які заїкався Тарнопольський? Ushas
Аватар користувача
zemkov
Спец
Спец
Повідомлень: 690
З нами з: 26 вересня 2007 20:45
Репутація: 0

Повідомлення zemkov »

kikimora писав:А я вообще журналист... считаю "не доцільним"
vasilkov писав:Прислівник "недоцільно" пишеться разом
Це я б сказав - жестоко.
Це як геодезист вертається з поля і пояснює, що нічого не поміряв, бо візирна ось зламалась...
kikimora
Спец
Спец
Повідомлень: 62
З нами з: 25 січня 2013 13:45
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення kikimora »

Не буду виправдовуватися, дякую за слушне зауваження. Переважно писала російською, тому і мають місце помилки. Будемо вчитися і виправлятися, адже є бажання стати кращим.
Хто отримував другу вищу освіту в Докучаєва, поділіться досвідом.
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

Не по темі
[quote="vasilkov"]Прислівник "недоцільно" пишеться разом morgayu[/quote]
А у контексті "не (є) доцільним" - окремо morgayu
Аватар користувача
zemkov
Спец
Спец
Повідомлень: 690
З нами з: 26 вересня 2007 20:45
Репутація: 0

Повідомлення zemkov »

Не по темі
[quote="kikimora"]Не буду виправдовуватися, дякую за слушне зауваження. ... є бажання стати кращим.[/quote]
Несподівано, чим приємно здивували. В наш час це - рідкість. Подібних "проколів" на форумі предостатньо, а інколи зустрічається взагалі безграмотність.
Сподіваюсь, що разом станемо кращими. Без образ.
пс. В мене дружина - також журналіст. Але вона - "завжди права" morgny
teo
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 28
З нами з: 01 січня 2013 11:02
Репутація: 0
Область: Херсонська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення teo »

kikimora »
Хто отримував другу вищу освіту в Докучаєва, поділіться досвідом.

-Я в етом году сам собираюсь поступать в ХНАУ, 29 января уже собиседование. так что скоро буду знать что и как=)))
ajvbxybrjkfq
Повідомлень: 7
З нами з: 24 жовтня 2012 21:03
Репутація: 0
Область: Запорізька

землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення ajvbxybrjkfq »

Свого часу, працюючи в земельних ресурсах, в ХНАУ ім. В.В. Докучаєва ІПО ФІЗ отримав освіту інженера-землевпорядника. Отримані знання дуже і дуже допомагали в цій невдячній роботі. Але для цього всі проекти виконував самостійно, з А.П.Вервейком "знайшли спільну мову"(хто навчався - зрозумів), і викладачів в основній масі таке бажання навчатись влаштовувало. Ну а якщо потрібні просто "корочки" - то ....
vasilkov
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 31 серпня 2009 21:03
Репутація: 7
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення vasilkov »

Не по темі
[quote="Nat"]А у контексті "не (є) доцільним" - окремо[/quote]
Вибачайте, будова даного речення для мене донесла думку в іншому контексті. Nenayu
У нашому випадку можливими до слова недоцільно є синоніми нераціонально, нерозумно, безглуздо, безцільно
Частка не з прислівниками пишеться разом:
- якщо слово не вживається без не: негайно, невинно;
- коли його можна замінити синонімом: недалеко (близько), невисоко (низько);
- коли прислівник закінчується на -анн(о), -янн(о), -енн(о): несказанно, незбагненно, незрівнянно;
- у складі префікса недо-, який означає якість, що виявляється неповною мірою: недовгочасно, недосконало.
Частка не з прислівниками пишеться окремо:
- при наявності протиставлення: Роби не кревно, а певно.(Нар. творч.);
- коли в реченні щось заперечується: Говори не пишно, щоб на зле не вийшло.(Нар. творч.);
- з підсилювальними прислівниками та незмінними присудковими словами: не дуже, не зовсім, не можна;
- при словах, що пишуться через дефіс: не по-людськи, не по-українському.

На жаль, у моїх студентів-землевпорядників геодезичних ляпів як-то "горизонтальний вугул" більше ніж у журналістів з мовою Uchoba
Про харківський "Докучаєва": переважна більшість знайомих мені випускників цього вузу, які працюють за фахом - розумні й професійно освічені люди.
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

Не по темі
[quote="vasilkov"]вибачайте, будова даного речення для мене донесла думку в іншому контексті. Nenayu[/quote]
Так у реченні немає слова "недоцільно", а є "не __ доцільнИМ", тобто якраз "не (є) доцільнИМ", а це, як на мій склероз, не прислівник ажніяк (не є яким? - доцільним (прикметник, здається? cy )... десь так)
[quote="kikimora"]но на сессиях присутствовать считаю "не (є) доцільним"[/quote]
Здається, вписується, чи не так? morgayu
vasilkov
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 31 серпня 2009 21:03
Репутація: 7
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення vasilkov »

Не по темі
[quote="Nat"]Здається, вписується, чи не так?[/quote]
без філологів не розібратись. нехай буде так, я теж майже на всіх форумах шокаю morgayu
UNIKUM
Спец
Спец
Повідомлень: 95
З нами з: 12 лютого 2009 12:27
Репутація: 0

Повідомлення UNIKUM »

Не по темі
[quote="АNALITik"]Коли буде зміна "дитячих" логінів та паролів[/quote]

В НКС пароль можете змінити натиснувши в правому верхньову вуглі на своє ім'я, там у відповідному полі введіть необхідні дані. Це просто і дозволено.
Закінчувала Національний університет водного господарства та природокористування (ЯКЩО МОЖНА ЗМІНІТЬ НАЗВУ У ГОЛОСУВАННІ NoNo ). В загальному враження позитивне, політика закладу така - знаєш, здавай самостійно, ніхто тобі перечити не буде. Диплом писала сама, оцінка керівника - 95 балів, реценента - 98 балів, захист на ДЕКу на - 87 балів (добре) morgny Затрати на це у розмірі тижня безсонних ночей і 50 грн на бутерброди ДЕК))) Форма навчання заочна.
Alexztar
Спец
Спец
Повідомлень: 54
З нами з: 02 квітня 2009 19:00
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Alexztar »

На мою думку, голосування не дуже об`єктивне, тому що більшість проголосувала за ВУЗ, який закінчували morgny
Але досвід і практика + самоосвіта - то велика сила!
andysizyk
Повідомлень: 1
З нами з: 27 серпня 2013 22:30
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Учеба. В каком ВУЗе лучше получить второе высшее?

Повідомлення andysizyk »

Подскажите пожалуйста в каком ВУЗе лучше получить второе высшее по специальности «Землевпорядкування та кадастр»?
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення dexter3000 »

andysizyk писав:Подскажите пожалуйста в каком ВУЗе лучше получить второе высшее по специальности «Землевпорядкування та кадастр»?
Рейтинг ВУЗів, хоча тут загальна оцінка, а не щодо навчання землеустрою. Якщо вас цікавить "папірець", то просто порівняйте вартість навчання і подивіться щоб недалеко було їздити - де буде дешевше, там папірець і купуйте. Якщо цікавлять знання, то:
краще викладають геодезію - у Львівській політехніці;
краще викладають землеустрій, оцінку земель та земельне право - НУБіП України;
краще викладають кадастр, ГІС - КНУБА;
пишаються традиціями - ЛНАУ і ХНАУ.
Всі інші ВУЗи готують землевпорядників, як правило, порівняно недавно - там викладають переважно їхні ж колишні студенти і професійних кадрів у більшості випадків немає - лекції будуть читати передпенсійного віку будівельники, агрономи, ветеринари, біологи, геологи, гідротехніки і ще пощастить, якщо буде декілька землевпорядників або геодезистів із досвідом роботи. Переважно викладачі можуть розповісти лише те, що самі знають, а знають вони у сфері землеустрою, як правило, небагато та часто плутаються в термінології, за змінами у законодавстві не слідкують. Якщо залучають "практиків" із управлінь агентства і землевпорядних організацій, то ті, в кращому випадку, розкажуть як робити технічку і проект відведення із урахуванням "місцевих традицій". Тому, дуже часто, випускники дивуються, що після навчання їм треба "доучуватися", якщо вдалося працевлаштуватися по спеціальності. В Москву і Росію немає сенсу їхати - там із землеустроєм ще гірше, ніж в нас, плюс істотно відмінне законодавство.
ММаша
Повідомлень: 4
З нами з: 29 жовтня 2014 15:45
Репутація: 0
Область: Чернівецька
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення ММаша »

порадьте. де краще працювати: землевпорядником в міській раді чи у районному відділі держземагенства??????? стажу ніякого немаю, тільки закінчила університет
Inspektor
Спец
Спец
Повідомлень: 194
З нами з: 08 січня 2010 22:17
Репутація: 57
Область: Чернівецька
Місце роботи: Інше

Повідомлення Inspektor »

ММаша писав:де краще працювати: землевпорядником в міській раді чи у районному відділі держземагенства???????
починати краще на виробництві
Наконечний
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 30 вересня 2009 16:28
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Повідомлення Наконечний »

ММаша писав:порадьте. де краще працювати: землевпорядником в міській раді чи у районному відділі держземагенства?
У кожного своє щастя. Головне щоб подобалась робота. А стати спецом можна будь де..
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

ММаша, краще в міську раду, якщо не фанат держ.служби
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення cerdred »

pieshkov писав:ММаша, краще в міську раду, якщо не фанат держ.служби
Землевпорядник ОМС - держслужбовець.
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Повідомлення Pogannka »

вибирайте те місце, де людяне керівництво та надійний колектив
vovaz
Спец
Спец
Повідомлень: 787
З нами з: 01 червня 2008 21:44
Репутація: 30
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення vovaz »

Pogannka писав:вибирайте те місце, де людяне керівництво та надійний колектив
Напевно це місце - Донецький аеропорот.
Відповісти