Помилка 429

Питання по формі 6-зем
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
zeroocool
Повідомлень: 3
З нами з: 12 грудня 2013 08:43
Репутація: 0
Область: Херсонська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Помилка 429

Повідомлення zeroocool »

Трохи історії: на ПК стояв MS Office і при роботі з програмою не було не яких проблем.після тотального винищення ... було встановлено Open Office, після чого стала з'являтися помилка при формуванні звіту:
"Виникла непередбачена помилка під час спроби створити об'єкт Excel!Номер помилки: 429"
хтось може допомогти вирішенням проблеми?
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Oleg »

zeroocool писав:Виникла непередбачена помилка під час спроби створити об'єкт Excel!Номер помилки: 429
Так тут, я так думаю, все очевидно - встановіть назад ексель - і буде Вам щастя)
zeroocool
Повідомлень: 3
З нами з: 12 грудня 2013 08:43
Репутація: 0
Область: Херсонська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення zeroocool »

Так тут, я так думаю, все очевидно - встановіть назад ексель - і буде Вам щастя)
це логічно але офіс треба купляти, а це не дуже здорово... потрібен інший вихід...
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

zeroocool писав:але офіс треба купляти
Можна придбати окремо Excel
Востаннє редагувалось 17 грудня 2013 13:18 користувачем Denver, всього редагувалось 1 раз.
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
zeroocool
Повідомлень: 3
З нами з: 12 грудня 2013 08:43
Репутація: 0
Область: Херсонська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення zeroocool »

мені б програмне вирішення проблеми... фінансово то таке.. немає ні кого хто б знав на чому написана программа?
в принципі я знайшов рішення але воно не дуже легальне... morgayu
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Oleg »

zeroocool писав:я знайшов рішення
ВіртуалБокс? morgayu
Аватар користувача
Gardner
Спец
Спец
Повідомлень: 310
З нами з: 17 вересня 2009 16:02
Репутація: 18
Область: Житомирська

Помилка 429

Повідомлення Gardner »

Виникла схожа проблема. Після встановлення ліцензійного пакету Офісу 2010 при формуванні звіту виникає помилка: "Виникла непередбачена помилка під час спроби створити об'єкт Exsel! Номер помилки:13". На піратському Офісі 2007 працювала нормально. Не дуже хочеться зносити ліцензійний софт і вертитись до піратського, Можливо хтось знає вирішення проблеми?
Відповісти