Створення статистичної звітності

Питання по формі 6-зем
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
anya
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 49
З нами з: 08 квітня 2008 11:34
Репутація: 0

Створення статистичної звітності

Повідомлення anya »

Шановні колеги, ось яке в мене виникло питання.
Слухається в мене в господарському суді справа за позовом сільської ради до юридичної особи щодо знесення забору...
В юридичної особи є радянський державний акт, який не зареєстрований, в якому немає цієї земельної ділянки, проте ця юридична особа рахується суміжним землекористувачем спірної ділянки і без встановлення (відновлення) меж огородила її забором.
Сільська рада на цю земельну ділянку затвердила в минулому році генеральний план, проте ця юридична особа стверджує, що ця земля - їхня.
Відділ ДЗА дає довідку з 6-зем про те, що спірна земельна ділянка відноситься до земель житлової та громадської забудови і не надана у власність чи користування......

Суд, в свою чергу довбе відділ ДЗА, мол на підставі чого відділ ДЗА вніс в форму 6-зем цю земельну ділянку.
Тоді я звертаюсь на консультацію до працівника, який відповідальний за ведення даних в цієї статистичної звітності...

Мені відповідають, що ці дані були внесені вже давно, ще коли працювали іші люди, інше керівництво...і толком на суді вони не знають, що говорити....

Питання, що має сказати відділ ДЗА щоб заспокоїти суддю...?

Як раніше, першочергово вносили відомості в форму 6-зем, зокрема про вільні землі запасу????Можливо була якась інструкція????

Межі населених пунктів по даній сільській раді офіційно не встановлені, проекту немає, немає і затвердження його райрадою....

Допоможіть розібратись!
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1061
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення solim »

Була форма 22 і при СРСР. Зміни вносилися у форму на підставі проектів внутрігосподарського землеустрою, проектів з контурно-меліоративної організації території, уточнення планово-картографічних матеріалів... Виходьте з того, що як мінімум, хоч десь повинна бути поконтурна відомість - всі контури на планових матеріалах пронумеровані і ідентифіковані відносно земельних угідь і землекористувачів - ці матеріали погоджені (зазвичай затвердження не було) і на відповідну дату повинен бути констатований факт встановлення саме такої площі. Шукайте в районному управлінні.
Відповісти