Що важніше цільове призначення чи вид угіддя?

Проблеми державного контролю за використанням та охороною земель
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
SmartAss
Повідомлень: 3
З нами з: 12 червня 2014 13:56
Репутація: 0
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Що важніше цільове призначення чи вид угіддя?

Повідомлення SmartAss »

Шановні! В документації з земелеустрою зазначається як цільове призначення, так і вид угідь. Проте вони розрізняються за призначенням для використання, наприклад цп - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, а вид угідь - пасовища або під господарськими шляхами та будівлями, використання за яким з них буде законним?
Маю на увазі таку ситуацію, в мене є земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що вбачається й з документації з землеустрою. Однак в проектній документації також зазначений вид угідь - пасовища. Питання, якщо я використовую земельну ділянку для вирощування соняшника, чи бу це порушенням цільового призначення земельної ділянки або відхиленням від проекту землеустрою?
Також інтересує питання, чи законно райдержадміністрації при наданні мені земель - пасовищ, передала їх для товарного сільськогосподарського виробництва?
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

Вам сюди
/viewtopic.php?f=33&t=3804
під пар пахать можна, під соняшник не можна
Закрито