Купити ділянку, отриману підставними особами чиновників

Питання та відповіді по процедурі продажу
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
andreyreyday
Повідомлень: 1
З нами з: 20 липня 2015 15:42
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Купити ділянку, отриману підставними особами чиновників

Повідомлення andreyreyday »

Доброго дня! У мене наступне питання: я хочу придбати земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку в селі під Києвом. Я знайшов кілька привабливих ділянок серед оголошень, але мене дещо непокоїть той факт що ця земля отримана за процедурою безоплатної приватизації місцевими чиновниками та їхніми близькими / знайомими, яку вони тепер продають через ріелторів. Схема досить проста та відома і начебто ніякого «криміналу» в ній немає, але, але...

Чи є тут якесь «підводне каміння» — потенційні негаразди чи загалом не варто перейматись?
Не хотілося би приймати участь в будь-яких корупційних схемах, а також мати якісь проблеми згодом на етапі будівництва.

Заздалегідь дякую за відповідь!
Аватар користувача
Ки$ульКа
Спец
Спец
Повідомлень: 505
З нами з: 15 лютого 2011 12:07
Репутація: 33
Область: Київська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Re: Купити ділянку, отриману підставними особами чиновників

Повідомлення Ки$ульКа »

берiть i не бiйтесь. У менее знакомий бiля рiчки так купив дiлянку i прокурор нiчого незмiг доказати що то неправомiрно
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Купити ділянку, отриману підставними особами чиновників

Повідомлення malecha »

Я б сказала, раз на раз не попадає - як в звичайних присадибах є накладки, дублювання, так і в "елітних" ділянках. Якщо є документи на землю, варто її перевірити по всіх стандартних речах, знайти документацію, погодження.
Аватар користувача
Сергiй64
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 21 червня 2009 19:55
Репутація: 66
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Купити ділянку, отриману підставними особами чиновників

Повідомлення Сергiй64 »

andreyreyday писав: якісь проблеми
У нас в районі люди купили чотири ділянки з других рук. Але суд все анулював, бо ПЗС р. Дністр, і чуть не пересадив всіх учасників.
elpis
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 14
З нами з: 11 грудня 2013 19:37
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Купити ділянку, отриману підставними особами чиновників

Повідомлення elpis »

Питання навздогін: а якщо ділянка виділяється на "особу" і через місяць продається? Можуть анулювати держреєстрацію права власності? На основі скасування рішення сільради/наказу ДЗА?
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Купити ділянку, отриману підставними особами чиновників

Повідомлення Pogannka »

elpis писав: Питання навздогін: а якщо ділянка виділяється на "особу" і через місяць продається? Можуть анулювати держреєстрацію права власності?
в судовому порядку
Відповісти