Державна експертиза землевпорядної документації

Усі питання по видачі ліцензій і ін.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

Як Ви вважаєте, чи потрібна взагалі Державна експертиза землевпорядної документації?

1. Так
15
13%
2. Ні
57
49%
3. Частково, залежить від виду документації
45
38%
4. Залишити все як є!
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 117

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення Astreya »

vladasya писав: 03 січня 2019 21:01 Чи існує, в принципі, документ, яким розмежовано компетенцію обласного Держгеокадастру і Всеукраїнського щодо еспертизи документації, тобто які види документації хто перевіряє?
Існує наказ, називається "Про затвердження Методики проведення державної експертизи землевпорядної документації" (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1618-04)
Розділ 4 (4. Розмежування компетенції органів виконавчої влади з питань земельних ресурсів у сфері державної експертизи)
цієї методики відповідає на ваше питання
Аватар користувача
vladasya
Спец
Спец
Повідомлень: 320
З нами з: 15 листопада 2007 12:54
Репутація: 19
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення vladasya »

Ткніть мене носом в той пункт, в якому вказано, щодо якої документації дає експертні висновки саме обласне управління, а які види робіт треба спрямовувати до Києва, оскільки читати вмію
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення Astreya »

vladasya писав: 04 січня 2019 17:25 Ткніть мене носом в той пункт, в якому вказано, щодо якої документації дає експертні висновки саме обласне управління
Будь ласка:
пункт 4.2.1 - дає перелік щодо обо'язкової експертизи тих об'єктів, які проводить головне управління області
vladasya писав: 04 січня 2019 17:25 а які види робіт треба спрямовувати до Києва
пункт 4.1.1. дає перелі об'єктів, які ви будете спрямувати на обов'язкову експертизу в Київ

P/S щодо вибіркової і добровільної експертизи, пункти я не вказувала, лише обов'язкову.

Далі читаємо пункти, що куди подається:
► Показати
Лиса
Повідомлень: 4
З нами з: 03 травня 2019 17:04
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення Лиса »

Маю важливе питання. Земельна ділянка відводится за рахунок земель загального користування громадської забудови для буд. та обслуговування об'єктів рекреаційного призачення, тобто на центальній площі міста планують збудувати фонтан, чудово.Але в електронний файл XML я вбиваю категорію 500(рекреаціа) цільове призначення 07.01НКС пише критича помилка немає блоку експертиза. Даний проект не підлягає експертизі, бо це землі загального користування, а проектом відводяться під рекреацію в постійне користування і файл я заповнюю по новому призначенню. Як можна обійти цю проблему? Завести категорію 200 (громадська забудова), тоді реєстратори стають в штики?? Як вийти з даної проблеми???
користувач0126
Спец
Спец
Повідомлень: 110
З нами з: 05 жовтня 2014 14:41
Репутація: 17
Область: Черкаська
Місце роботи: Інше

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення користувач0126 »

Лиса писав: 03 травня 2019 17:14 Маю важливе питання. Земельна ділянка відводится за рахунок земель загального користування громадської забудови для буд. та обслуговування об'єктів рекреаційного призачення, тобто на центальній площі міста планують збудувати фонтан, чудово.Але в електронний файл XML я вбиваю категорію 500(рекреаціа) цільове призначення 07.01НКС пише критича помилка немає блоку експертиза. Даний проект не підлягає експертизі, бо це землі загального користування, а проектом відводяться під рекреацію в постійне користування і файл я заповнюю по новому призначенню. Як можна обійти цю проблему? Завести категорію 200 (громадська забудова), тоді реєстратори стають в штики?? Як вийти з даної проблеми???
Ви маєте ставити не землі рекреації, а землі запасу (наприклад, бо ці ж землі загального користування і вони ж не надавалися нів користування ні у власність), або ж інші з яких відводите (треба дивитись що у 6-зем стоїть). А вже після затвердження проекту міняєте цільове призначення на землі рекреації
в базу ДЗК ви вносите існуюче використання земельної ділянки а не запроектоване
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення Kitsmaniuk »

користувач0126 писав: 03 травня 2019 17:47базу ДЗК ви вносите існуюче використання земельної ділянки а не запроектоване
Де це написано, яким документом підтверджено??? Для чого тоді ПЗУ щодо відведення? Щось не доганяю?
Аватар користувача
KolS
Спец
Спец
Повідомлень: 497
З нами з: 08 січня 2011 21:11
Репутація: 106
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення KolS »

Лиса писав: 03 травня 2019 17:14 Як вийти з даної проблеми???
Можливо "Нулі забити"

Відправлено через 7 хвилин 48 секунд:
Kitsmaniuk писав: 03 травня 2019 20:16 Де це написано, яким документом підтверджено??? Для чого тоді ПЗУ щодо відведення? Щось не доганяю?
Давно цим питанням цікавився і на той момент знайшов один не зовсім зрозумілий абзац у законодавстві, який орган державної влади або орган місцевого самоврядування не виконують, можливо це воно і є
► Показати
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення Astreya »

Лиса писав: 03 травня 2019 17:14 Як можна обійти цю проблему?
зробити пустий блок, без інформації
а категорія буде: 500, квцпз 07.01
користувач0126
Спец
Спец
Повідомлень: 110
З нами з: 05 жовтня 2014 14:41
Репутація: 17
Область: Черкаська
Місце роботи: Інше

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення користувач0126 »

Kitsmaniuk писав: 03 травня 2019 20:16 Де це написано, яким документом підтверджено??? Для чого тоді ПЗУ щодо відведення? Щось не доганяю?
ст. 11 ЗУ Про ДЗК пока ж ніхто не відміняв
Лиса
Повідомлень: 4
З нами з: 03 травня 2019 17:04
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення Лиса »

Пустий блок без номера і дати експертизи блокує програма , або його брати з голови і це колись може стати проблемою.

Відправлено через 4 хвилини 46 секунд:
Реєстратори стоять на своєму,- роби обовязкову експертизу, бо в тебе ділянка з цільвим призначенням, категорія якого рекреація.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення Kitsmaniuk »

користувач0126 писав: 06 травня 2019 10:01ст. 11 ЗУ Про ДЗК пока ж ніхто не відміняв
Ще раз перечитав, пспілкувався з кад. реєстраторами. ПЗУ щодо відведення земельної ділянки для БОЖБ. Новий масив - суцільна рілля. Є генплан на масив, затверджений в установленому порядку. Масив обліковується в землях запасу як рілля - виникає питання - а чи правильно це, по ідеї повинен обліковуватись в землях запасу, як землі громадської та житлової забудови, однак в якій графі? на існуючому планово - картографічному матеріалі - показана рілля, довідка з державної статистичної звітності - запас, рілля... Кад. реєстратори сказали, що в XML забивати землі житлової забудови (02.01) та малоповерхова забудова (007 01) Де істина? (до речі, проговорилися, що на це їм було наглошено на одному з селекторів)
користувач0126
Спец
Спец
Повідомлень: 110
З нами з: 05 жовтня 2014 14:41
Репутація: 17
Область: Черкаська
Місце роботи: Інше

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення користувач0126 »

Kitsmaniuk писав: 06 травня 2019 10:39 Ще раз перечитав, пспілкувався з кад. реєстраторами. ПЗУ щодо відведення земельної ділянки для БОЖБ. Новий масив - суцільна рілля. Є генплан на масив, затверджений в установленому порядку. Масив обліковується в землях запасу як рілля - виникає питання - а чи правильно це, по ідеї повинен обліковуватись в землях запасу, як землі громадської та житлової забудови, однак в якій графі? на існуючому планово - картографічному матеріалі - показана рілля, довідка з державної статистичної звітності - запас, рілля... Кад. реєстратори сказали, що в XML забивати землі житлової забудови (02.01) та малоповерхова забудова (007 01) Де істина? (до речі, проговорилися, що на це їм було наглошено на одному з селекторів)
на селекторах це розказують реєстраторам, а нам хто розкаже як правильно (хоча я так розумію на сьогодні селекторні вище земельного законодавства),в нас заходиш в земельний то як спитаєш всі голову вжмуть нічого не знаєм нічого не бачили, але відмови шльопають на ура і одна відмовка система не пропускає
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення tops_a »

Kitsmaniuk писав: 06 травня 2019 10:39 до речі, проговорилися, що на це їм було наглошено на одному з селекторів
Я такого не чув. Навпаки кажуть що треба вносити існуюче (при реєстрації).

Схема яка: Є масив по 6 зем це землі запасу, угіддя рілля. Отже при реєстрації в хмл забиваємо цільове 16.00, угіддя 001.01
Після затвердження цільове міняємо на 02.01, угіддя не знаю, але впринципі я думаю що можна забивати 007.01 (проте можу помилятись).
А всі реєстратори яких я знаю на це кладуть болт (і я тоже з цього числа,та і взагалі я не знаю нікого хто б так робив). Але це правильно. І ось чому. Цільове призначення змінюється саме після затвердження проекту. А якщо людина не затвердить цей проект?
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення Kitsmaniuk »

tops_a писав: 06 травня 2019 16:37А якщо людина не затвердить цей проект?
,
а якщо, ще й помре, не дочекавшись затвердження ПЗУ, всяке в житті буває...
tops_a писав: 06 травня 2019 16:37Цільове призначення змінюється саме після затвердження проекту
Опишіть, будь ласка, схему чи порядок дій реєстратора, щодо внесення змін в такій ситуації. Може ми самі якось допетраєм до того, що не може (не хоче???) Держгеокадастр.
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення tops_a »

Kitsmaniuk писав: 06 травня 2019 17:01 Опишіть, будь ласка, схему чи порядок дій реєстратора, щодо внесення змін в такій ситуації. Може ми самі якось допетраєм до того, що не може (не хоче???) Держгеокадастр.
А далі як при зміні цільового. Після затвердження робите хмл на нове призначення і разом з проектом подавайте на внесення змін. Отримуєте витяг з новим призначенням і вже з ним ідете в реєстраційну реєструвать речове право. Какта так
Аватар користувача
KolS
Спец
Спец
Повідомлень: 497
З нами з: 08 січня 2011 21:11
Репутація: 106
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення KolS »

tops_a писав: 07 травня 2019 10:34 А далі як при зміні цільового. Після затвердження робите хмл на нове призначення і разом з проектом подавайте на внесення змін. Отримуєте витяг з новим призначенням і вже з ним ідете в реєстраційну реєструвать речове право. Какта так
Я про це і писав на попередній сторінці, але ніколи не бачив щоб це застосовували
► Показати
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення Kitsmaniuk »

KolS писав: 07 травня 2019 12:54але ніколи не бачив щоб це застосовували
І я про це ж! Логічно повинно б було бути так:
- Затверджується проект землеустрою;
- Технічка з встановлення меж земельної ділянки в натурі (в уже далекому минулому вона називалась чи то Технічна документація з перенесення меж земельної ділянки в натуру ( на місцевість), чи то Проект з перенесення меж земельної ділянки в натуру (на місцевість), точно вже не пам'ятаю.
- Після перенесення меж земельної ділянки в натуру та оформлення акту прийомки-передачі межових знаків на зберігання - фомування нового *XML та подання його кадастровому реєстратору.
Хоча не факт, мені більше подобається в ПЗУ показати категорію земель, цільове призначення та склад угідь до відведення та після відведення і *XML подати з показниками, які характеризують земельну ділянку після відведення. А в НКС повинен бути функціонал, який би передбачав автоматичне видалення земельної ділянки на протязі року, якщо не відбулась державна реєстрація прав на земельну ділянку, а якщо не видалення - тоді архівування, як такої, що просторові параметри земельної ділянки та проектні атрибути визначені, однак об'єктом цивільних прав вона не стала. І прошу вибачення за ремарку, мені здається, що ось це, що я описав, повинно б було бути в якійсь іншій темі...
Аватар користувача
KolS
Спец
Спец
Повідомлень: 497
З нами з: 08 січня 2011 21:11
Репутація: 106
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення KolS »

Не по темі
Kitsmaniuk, десь я чув чи читав, що хотять змінити структуру ХМЛ, додати дані до розробки та після. Начитаються Експерти експертизи наших з Вами роздумів і почнуть клипати відмови))) ;-)) Потрібно видалятись
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення Astreya »

Не по темі
KolS писав: 08 травня 2019 10:23 Потрібно видалятись
а тут є така функція?
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення Kurilov »

Не по темі
Astreya писав: 08 травня 2019 13:49 а тут є така функція?
Є, можна систематично порушувати правила й ігнорувати підказки адміністрації - "видаляється" користувач на ура:)
alex134
Модератор
Модератор
Повідомлень: 508
З нами з: 15 січня 2018 17:38
Репутація: 162
Область: Черкаська
Місце роботи: Інше

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення alex134 »

Не по темі
Kurilov писав: 08 травня 2019 13:53 Є, можна систематично порушувати правила й ігнорувати підказки адміністрації - "видаляється" користувач на ура:)
це ж не функція видалення користувача, а "БАН" називається, і це робить адмін, а не користувач сам вирішує, як би була функція видалення свого акаунту
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення Kitsmaniuk »

Не по темі
alex134 писав: 08 травня 2019 13:57як би була функція видалення свого акаунту
З видаленням акаунту багато чог втратите, навіть якщо перереєструєтесь під новим... Краще читати, чути думку інших, а самому - просто не реагувати, просто мовчати, якщо зможете. Я, до прикладу, не можу.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення Kurilov »

Не по темі
alex134 писав: 08 травня 2019 13:57 "БАН" називається
Самовидалення немає. Але адміністрація може й навічно забанити користувача з видаленням його акка.
alex134
Модератор
Модератор
Повідомлень: 508
З нами з: 15 січня 2018 17:38
Репутація: 162
Область: Черкаська
Місце роботи: Інше

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення alex134 »

Не по темі
Kitsmaniuk писав: 08 травня 2019 14:05 З видаленням акаунту багато чог втратите, навіть якщо перереєструєтесь під новим... Краще читати, чути думку інших, а самому - просто не реагувати, просто мовчати, якщо зможете. Я, до прикладу, не можу.
Не я почав тему, що треба видалятися, чи порушувати правила, я просто написав, на відповідь пана Курілова, що порушення правил і не прислухання до порад, це не є функція видалення. Ось і все)
Відправлено через 1 хвилину 18 секунд:
Не по темі
Kurilov писав: 08 травня 2019 14:17 Самовидалення немає
як я зрозумів, що пані Astreya і мала на увазі функцію самовидалення, а Ви одразу за бан давайте писати і порушення правил
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення Kurilov »

Не по темі
alex134 писав: 08 травня 2019 14:55 а Ви одразу за бан давайте писати і порушення правил
Якщо уважно почитати моє повідомлення й побачити в кінці текст смайл (який я спершу не хотів ставити, але тепер розумію, що таки треба було), то можна зробити висновок, шо то був каламбур.
Відповісти