Кваліфікаційна комісія...

Усі питання по видачі ліцензій і ін.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Відповісти
MAFIA
Спец
Спец
Повідомлень: 288
З нами з: 29 жовтня 2007 21:35
Репутація: 66
Область: Запорізька
Місце роботи: Юридичні послуги

Щодо анулювання сертифікатів

Повідомлення MAFIA » 28 листопада 2018 00:49

Azhimut писав:
27 жовтня 2018 16:13
Про затвердження складу Кваліфікаційної комісії
Наказ ДГК від 23.05.16 №138 "Про затвердження складу Кваліфікаційної комісії"
► Показати
Наказ ДГК від 17.05.18 №76 "Про внесення змін до складу Кваліфікаційної комісії"
► Показати
"ПОРЯДОК роботи Кваліфікаційної комісії, видачі та анулювання кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника та інженера-геодезиста", затверджений Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28.07.2017 №392.
► Показати
Можливо, не зовсім в тему, але з цього приводу є кілька майже риторичних питань:
1. Мартинюк М.П. - як видно з його щорічної декларації, поданої 31.03.17, вже деякий час не працює у складі Держгеокадастру, але був призначений членом Кваліфікаційної комісії зі складу представників Держгеокадастру. Наскільки були легітимними його повноваження як члена комісії в період з моменту звільнення його з посади у складі Держгеокадастру до 17.05.18?
2. Цвях О.М. - як видно з його декларації, поданої перед звільненням 27.10.17, не працює у складі Держгеокадастру з 27.10.17, але був призначений членом Кваліфікаційної комісії зі складу представників Держгеокадастру. Наскільки були легітимними його повноваження як члена комісії в період з моменту звільнення його з посади у складі Держземагенства до 17.05.18?
3. Хто був і є Головою Кваліфікаційної комісії, зокрема, в період з 27.10.17 до 17.05.18?
4. Якщо Кваліфікаційна комісія є незалежною і легально створеною організацією, чому вона не зареєстрована в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань як, наприклад, ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ СУДДІВ УКРАЇНИ (ЄДРПОУ 37316378)?
5. Чи не є очевидний зміст відповідей на деякі з попередніх питань підставою для службового розслідування та початку процедури визнання факту роботи Кваліфікаційної комісії у неповноважному складі, а відтак, і визнання незаконними результатів її роботи в окремі періоди?
6. Чи повинна нести відповідальність особа, на яку покладено контроль за виконанням зазначених наказів Держгеокадастру в разі визнання факту роботи Кваліфікаційної комісії у неповноважному складі, і яку саме?

MAFIA
Спец
Спец
Повідомлень: 288
З нами з: 29 жовтня 2007 21:35
Репутація: 66
Область: Запорізька
Місце роботи: Юридичні послуги

Кваліфікаційна комісія...

Повідомлення MAFIA » 08 лютого 2019 21:34

На додачу до раніше поставлених риторичних запитань сформувалось ще кілька:
7. Повна назва цієї комісії згідно з Наказом Держгеокадастру від 23.06.2016 №138 - "Кваліфікаційна комісія" - чи не занадто аскетично? Чи розкриває назва цієї комісії всю суть цілей та завдань, які на неї покладені?
8. Наказом Держгеокадастру від 03.02.2017 №55 створено ще одну кваліфікаційну комісію (для екстериторіальних експертів), причому до складу обох комісій входить кілька одних і тих самих осіб. Не вдаючись до змісту функцій цих комісій та взагалі доцільності їх існування: чи не було можливості їх якось об'єднати або принаймні дати їм різні назви?
9. Статус Кваліфікаційної комісії (тої, яка для сертифікованих) - це ж не громадська організація, то ж, мабуть, структурний підрозділ Держгеокадастру чи, принаймні, колегіальний державний орган без створення юридичної особи?
10. Якщо це колегіальний державний орган, то ВСІ члени цього органу (в т.ч. зі складу представників навчальних закладів та зі складу представників саморегулівних організацій) - суб’єкти, на яких поширюється дія ЗУ "Про запобігання корупції"? Чи може, в когось є сумніви щодо того, що статус члену такої комісії пов'язаний з корупційними ризиками?
11. Якщо на сайті НАЗК відсутні декларації деяких осіб - суб'єктів, на яких поширюється дія ЗУ "Про запобігання корупції" - що треба зробити, щоб вони там з'явились? І як притягнути до відповідальності цих осіб за неподання (несвоєчасне подання?) декларацій?

Kola
Спец
Спец
Повідомлень: 216
З нами з: 13 грудня 2016 13:42
Репутація: 106
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Кваліфікаційна комісія...

Повідомлення Kola » 11 лютого 2019 10:17

Посмотрите на количество решений по восстановлению сертификатов где решения кв.комисии признаны не законными...и что...и ничего...где такое возможно чтобы решения принятые серьёзным органом многократно признаются не законными, а реакции ноль...

MAFIA
Спец
Спец
Повідомлень: 288
З нами з: 29 жовтня 2007 21:35
Репутація: 66
Область: Запорізька
Місце роботи: Юридичні послуги

Кваліфікаційна комісія...

Повідомлення MAFIA » 12 лютого 2019 20:01

До речі, жоден з членів комісії, включаючи найвищих за статусом держслужбовців, які вважаються членами Кваліфкомісії, не вказав у своїх деклараціях членство в цій "недоорганізації" (ні в розділі 15, ні в розділі 16). Для прикладу одна з декларацій, дані взято з сайту НАЗК:
Шемелинець-2018.03.23.pdf
Таким чином, або Кваліфкомісія взагалі не організація, або в діях всіх її членів є явні ознаки діянь, схожих на правопорушення, пов’язані з корупцією у розумінні ЗУ "Про запобігання корупції"...

Відправлено через 26 днів 20 годин 53 хвилини 3 секунди:
Пояснення для Управління запобігання та виявлення корупції Держгеокадастру та для НАЗК, чому я вважаю ВСІХ членів Кваліфікаційної комісії (тої, яка для сертифікованих) особами, що скоїли діяння, за ознаками схожі на правопорушення, пов’язані з корупцією.
Згідно з визначенням терміну "державний орган", яке міститься у ст.1 ЗУ "Про запобігання корупції":
державний орган - орган державної влади, в тому числі колегіальний державний орган, інший суб’єкт публічного права, незалежно від наявності статусу юридичної особи, якому згідно із законодавством надані повноваження здійснювати від імені держави владні управлінські функції, юрисдикція якого поширюється на всю територію України або на окрему адміністративно-територіальну одиницю.
Відповідно до вимог ст.66 ЗУ "Про землеустрій":
- Вимоги до програм підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників установлюються Кваліфікаційною комісією;
- Кваліфікаційна комісія здійснює контроль за якістю професійної підготовки сертифікованих інженерів-землевпорядників.
Таким чином, Кваліфікаційна комісія згідно із законодавством наділена повноваженнями щодо здійснення від імені держави владних управлінських функцій.
Отже, Кваліфікаційна комісія (та, яка для сертифікованих) - це державний орган (хоч колегіальний державний, хоч інший суб'єкт публічного права), якому згідно із законодавством надані повноваження здійснювати від імені держави владні управлінські функції, юрисдикція якого поширюється на всю територію України.
Згідно з вимогами ст.3 ЗУ "Про запобігання корупції" до переліку суб’єктів, на яких поширюється дія цього Закону, належать, серед інших, такі особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, як:
- члени державних колегіальних органів (підпункт "і" пункту 1 ст.3 ЗУ "Про запобігання корупції");
- посадові та службові особи інших державних органів (підпункт "и" пункту 1 ст.3 ЗУ "Про запобігання корупції").
Відповідно до вимог ст.45 ЗУ "Про запобігання корупції" вказані суб'єкти належать до переліку осіб, зобов’язаних щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.
Жоден з членів Кваліфкомісії не вказав у своїх деклараціях членство в ній! Ті 10 осіб, які є держслужбовцями, принаймні подали хоч якісь декларації за основним місцем роботи, а от члени Кваліфікаційної комісії зі складу представників навчальних закладів та зі складу представників саморегулівних організацій взагалі такими питаннями не переймались!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Відповісти