*Держгеокадастр України Неофіційна (YouTube) сторінка (підписуємося на канал)!!!

Державна експертиза землевпорядної документації

Усі питання по видачі ліцензій і ін.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

Як Ви вважаєте, чи потрібна взагалі Державна експертиза землевпорядної документації?

1. Так
10
12%
2. Ні
40
49%
3. Частково, залежить від виду документації
31
38%
4. Залишити все як є!
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 81

Аватар користувача
potapova_anna
Спец
Спец
Повідомлень: 435
З нами з: 29 січня 2013 09:41
Репутація: 164
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення potapova_anna »

snaka писав:
16 червня 2020 14:54
а як ви проплату робете?
на сайті тероргану ДГК в розділі ЦНАП є реквізити для оплати. Вираховуєте 3% від кошторисно вартості і робите оплату.

Калибер
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 06 квітня 2020 17:10
Репутація: 10
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення Калибер »

vas писав:
15 липня 2020 11:49
висновок архітектора звичайно можна взяти
як що ви дійсно хочете пройти експертизу то візьміть висновок архітектора. (я так думаю експертиза хоче переконатися чи правомірно було надано дозвіл на розробку, так як згідно п.7 ст.118 ЗКУ могли б не дати дозвіл, ну не відповідає генеральному плану тощо...)

Відправлено через 4 хвилини 6 секунд:
vas писав:
15 липня 2020 11:49
на якій розташовано об’єкт будівництва або планується розташування такого об’єкта
а ось ключеве "або планується" - тому тут генплан допоможе (підстрахуєтесь) особисто Вам як розробнику (або висновок архітектури), ділянка може і вільна хоч 100 років, а генпланом може запроектовано під дитячий басейн (вже стикалися років 10 назад с таким)

tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 593
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 197
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення tops_a »

Проясніть. Є вільна ділянка, на підставі розпорядження РДА передають для дачного будівництва. Розробник вказує що ділянка відводиться за рахунок земель категорії 900 (транспорт, зв'язок, промисловість, інше). Треба експертиза чи ні в таких випадках?
Я думаю що треба.
Реєстрацію НКС все-рівно не пропустить без блока експертиза.

bu4apka
Спец
Спец
Повідомлень: 61
З нами з: 23 грудня 2019 16:48
Репутація: 17
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення bu4apka »

я зараз роблю 2 проекти під дачне будівництво з такою же категорією,правда я відвожу в рекреацію, то 1 я відправляю на експертизу так як є особливо цінні,другий ні

Аватар користувача
ValD
Спец
Спец
Повідомлень: 400
З нами з: 18 січня 2011 16:26
Репутація: 6
Область: Харківська

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення ValD »

tops_a писав:
15 липня 2020 16:09
Проясніть. Є вільна ділянка, на підставі розпорядження РДА передають для дачного будівництва. Розробник вказує що ділянка відводиться за рахунок земель категорії 900 (транспорт, зв'язок, промисловість, інше). Треба експертиза чи ні в таких випадках?
Я думаю що треба.
Реєстрацію НКС все-рівно не пропустить без блока експертиза.
У Вашому випадку експертиза не потрібна. Зазначена Вами категорія не відноситься до особливо цінних.

Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 393
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 68
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення zemleustriy-ocinka »

tops_a писав:
15 липня 2020 16:09
за рахунок земель категорії 900 (транспорт, зв'язок, промисловість, інше)
З яких пір промисловість на експертизу відправляємо?

Аватар користувача
potapova_anna
Спец
Спец
Повідомлень: 435
З нами з: 29 січня 2013 09:41
Репутація: 164
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення potapova_anna »

tops_a писав:
15 липня 2020 16:09
Реєстрацію НКС все-рівно не пропустить без блока експертиза.
у вас буде проблема з обмінником. Якщо ви його будете заповняти з існуючою категорією, то у вас все пройде. Після затвердження на підставі розпорядження внесете зміни.
Якщо в ОФ поставити проекту категорію - рекреацію, то дійсно програма буде вимагати заповнення блоку експертиза.
По Закону експертиза не потрібна.

Відправлено через 1 хвилину 47 секунд:
tops_a, а взагалі, проконсультуйтесь у реєстратора або в головному управлінні, яка зараз ситуація. Можне в НКС вже внсели зміни і вам пропустить з рекреацією без експертизи. Може бути ще таке, що там якимось особливим способом потрібно цей блок заповнити.

tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 593
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 197
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення tops_a »

Я реєстратор. Задаю питання з цікавості, бо нашому експерту прийшов такий проект. Таблички нема, 6-зем нема. Звідки я знаю що то категорія 900. Виключно з пояснювальної записки? І знову ж таки при реєстрації цільове вказується проектне, а не фактичне. Так само і категорія ж мабуть вказується проектна, чи я щось не розумію. Хто визначає категорію? В розпорядженні не вказано за рахунок яких земель відводиться ця ділянка. Подивився сусідні зареєстровані ділянки, вони реєструвались в 16 році з проектним цільовим і категорією.

Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 393
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 68
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення zemleustriy-ocinka »

tops_a писав:
16 липня 2020 10:41
Таблички нема
ну а яким НПА вона передбачена?
tops_a писав:
16 липня 2020 10:41
Хто визначає категорію?
Кожне цільове належить до певної категорії крім 16.00-19.00, які можуть належати до будь-якої категорії

Аватар користувача
ValD
Спец
Спец
Повідомлень: 400
З нами з: 18 січня 2011 16:26
Репутація: 6
Область: Харківська

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення ValD »

tops_a писав:
16 липня 2020 10:41
В розпорядженні не вказано за рахунок яких земель відводиться ця ділянка
А як тоді відповідність повноважень? І взагалі як здійснюється проектування???

Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 393
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 68
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення zemleustriy-ocinka »

Чи звертають увагу експерти на склад угідь в документації що подається на експертизу?
Якщо цільове 12.03 а угіддя - Штучні водосховища чи потрібен висновок архітектури?

Dashenka
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 31
З нами з: 15 серпня 2010 17:56
Репутація: 5
Область: Полтавська

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення Dashenka »

tops_a писав:
16 липня 2020 10:41
Хто визначає категорію?
ст. 20 Земельного кодексу, при чому не конкретизується у якому саме рішенні це буде визначено, мають повне право визначати у затверджуючому на документацію.

Vitalya29
Спец
Спец
Повідомлень: 93
З нами з: 09 грудня 2011 18:04
Репутація: 11
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення Vitalya29 »

Добрый день! Коллеги, подскажите, на данный момент все еще необходимо получать письмо от областного Госгеокадастра в случае прохождения экспертизы в Госгеокадастре Украины?

k1nep
Спец
Спец
Повідомлень: 286
З нами з: 09 грудня 2009 21:53
Репутація: 133
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення k1nep »

Vitalya29, уже нет

natali_8282
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 26
З нами з: 24 лютого 2015 14:11
Репутація: 3
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення natali_8282 »

Доброго дня! Підскажіть.Висновок від 2017 року.Погоджено позитивно в 2019 році.Відмова у затвердженні проекту: ........наявний висновок від 2017 року, термін дії якого відповідно до вимог ст.36 ЗУ "Про державну експертизу землевпорядної документації" скінчився. Але ж у даній статті "Позитивний висновок державної експертизи дійсний протягом строку дії об’єкта державної експертизи, але не більше трьох років від дня його видачі".Так з якої дати ведеться відлік три роки? Коли виданий 2017 рік чи коли позитивно погоджений 2019 рік? Дякую.

bu4apka
Спец
Спец
Повідомлень: 61
З нами з: 23 грудня 2019 16:48
Репутація: 17
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна експертиза землевпорядної документації

Повідомлення bu4apka »

natali_8282 писав:
29 вересня 2020 11:20
Доброго дня! Підскажіть.Висновок від 2017 року.Погоджено позитивно в 2019 році.Відмова у затвердженні проекту: ........наявний висновок від 2017 року, термін дії якого відповідно до вимог ст.36 ЗУ "Про державну експертизу землевпорядної документації" скінчився. Але ж у даній статті "Позитивний висновок державної експертизи дійсний протягом строку дії об’єкта державної експертизи, але не більше трьох років від дня його видачі".Так з якої дати ведеться відлік три роки? Коли виданий 2017 рік чи коли позитивно погоджений 2019 рік? Дякую.
ну скоріше коли виданий так як бувають же висновки з доопрацюваннями,а ми заповнюємо в обмінний файл дату першу

Відповісти