Внесення змін до законодавства щодо сертифікації

Усі питання по видачі ліцензій і ін.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

Ініціатива внесення змін до законодавства щодо сертифікації

Підтримую, готовий ВІДКРИТО прийняти активну участь
80
43%
Підтримую, готовий прийняти активну участь, не впевнений що відкрито
35
19%
Підтримую, прийняти участь не зможу
29
16%
Я не проти
14
8%
Для чого щось міняти? Все нормально.
26
14%
 
Всього голосів: 184

Robin
Спец
Спец
Повідомлень: 107
З нами з: 14 вересня 2007 12:45
Репутація: 10

Повідомлення Robin »

Chernov писав:Такое письмо не должно быть коллективным. Надо, чтобы каждый его распечатал, подписал и отослал. Это как митинг, на котором присутствуешь сам. И сам за себя отвечаешь. Таких писем власть
1. боится
2. вынуждена официально отвечать
3. вынуждена отвечать конструктивно.

В случае же коллективных писем появится соблазн выявить и нейтрализовать организаторов.

П.С. А письмо действительно классное. Без наездов, но с достоинством и богатым междустрочием...
Полностью потдерживаю! Теперь отправка писем на совести всех заинтересованых. Отправив или не отправив обращение Вы сами отвечаете перед собой и своей совестью!!!!

Додано через 6 хвилин 30 секунд:
Касаемо тех, кто не может открыто... Если бы было колективное письмо, Вам бы всеравно нужно было бы подписываться и указывать обратный адрес! Знаю из опыта оценщиков! Уже то, что вы выразили свою позицию здесь, таким образом дали понять, что нас таких много, вы уже заслуживаете на уважение!!! А дальше дело за Вами, можите отправить от имени своих родителей, брата, сестры и.т.д. Нам главное массовость и потдержка светлой идеи!!!!

Додано через 2 хвилини 30 секунд:
Единственное прошу всех, не растворитесь в Новогодних и Рождественских празднованиях, "не похерте" начатое!!!
Востаннє редагувалось 30 травня 2013 13:53 користувачем Robin, всього редагувалось 4 разів.
Причина: Та припиніть накінець теги цитат "ентером" розривати! Спеціально ж посилання ставлю: http://zemres.com/forum/faq.php?mode=bbcode#f4r0
Аватар користувача
zemkov
Спец
Спец
Повідомлень: 690
З нами з: 26 вересня 2007 20:45
Репутація: 0

Повідомлення zemkov »

Ну то як будемо відправляти листа? Кожен сам за себе чи централізовано?
А може одне другому не завадить?
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

zemkov писав:Кожен сам за себе чи централізовано?
Особисто я від себе на 4 адреси. І на світовий банк, вибачившись за українську і сподіваючись, що зможуть перевести...
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

пропоную ще дві адреси(всього 6):
Адміністрація Президента України
Поштова адреса: 01220, м. Київ, вул. Банкова, 11
Довідкова: 044 255-73-33
Голова Адміністрації Президента України: 255-68-41, 255-68-42
Веб-адреса: www.president.gov.ua

Антимонопольний комітет України
03680 м. Київ, вул. Урицького, 45, МСП-480
Довідкова: 044 251-6240, 251-6262
Голова: 251-6262
www.amc.gov.ua

джерело: http://psv.at.ua/index/0-143

кожен сам вирішує в якій країні та як жити. 6 лизамовних листів дешевше чим одна лишня поїдка в головне управління ДЗА(я не говорю про тих хто збирається платити хабарі), Я з задоволенням пну налагоджений корупційний механізм!!! Давайте пнем разом, Dulya їм

п.с. нельзя жить в страхе, я відправлю.
Robin
Спец
Спец
Повідомлень: 107
З нами з: 14 вересня 2007 12:45
Репутація: 10

Повідомлення Robin »

pieshkov писав:п.с. нельзя жить в страхе, я відправлю.
Страх - болезнь, которую нужно лечить, и чем быстрее тем лучьше!!!! Давайте будем строить здоровое общество. Может хоть наши дети будут жить в цивилизованой стране!!!
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Robin писав:Страх - болезнь, которую нужно лечить, и чем быстрее тем лучьше!!!! Давайте будем строить здоровое общество. Может хоть наши дети будут жить в цивилизованой стране!!!
Но, все-таки, давайте попытаемся не судить строго тех из нас, которые действительно могут потерять больше, чем приобрести. Бросать людей на баррикады - аморально.

Додано через 52 секунди:
pieshkov писав:пропоную ще дві адреси(всього 6):
Поддерживаю.
Robin
Спец
Спец
Повідомлень: 107
З нами з: 14 вересня 2007 12:45
Репутація: 10

Повідомлення Robin »

Chernov писав:Но, все-таки, давайте попытаемся не судить строго тех из нас, которые действительно могут потерять больше, чем приобрести. Бросать людей на баррикады - аморально.
Согласен!
AnnNet
Спец
Спец
Повідомлень: 79
З нами з: 09 січня 2009 20:37
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення AnnNet »

Письмо написано блестящще!
Я, правда, нашла пропущенную букву. Пункт "По-сьоме" - нужно написать"геоінформаційні сиСтеми", также последнее предложение - слово "відмінна" пропущена одна буква "н", но смысл это не меняет.
И еще, извините, несколько раз вместо слова "зміни" написано слово "зімни"
Востаннє редагувалось 28 грудня 2012 19:10 користувачем AnnNet, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
zemkov
Спец
Спец
Повідомлень: 690
З нами з: 26 вересня 2007 20:45
Репутація: 0

Повідомлення zemkov »

Chernov писав:Но, все-таки, давайте попытаемся не судить строго тех из нас, которые действительно могут потерять больше, чем приобрести. Бросать людей на баррикады - аморально.
А хто з нас святий? "Я не вкурррсе, ррребята".
Не те що "строго", взагалі не варто судити. Кожному є що втрачати, кожен від чогось (когось) є залежним. І про барикади Ви правильно вказали - зазвичай на подібних заходах дивіденди тримують зовсім інші особи.

Листи від мене завтра підуть у всі зазнечені адреси, а ще думаю "підіб'ю" 3-5 знайомих колег.

А ось для тих, хто не може виступати відкрито, пропоную організувати підписання колективного листа.
Robin
Спец
Спец
Повідомлень: 107
З нами з: 14 вересня 2007 12:45
Репутація: 10

Повідомлення Robin »

AnnNet писав:Я, правда, нашла пропущенную букву. Пункт "По-сьоме" последнее предложение слово "відмінна" пропущена одна буква "н", но смысл это не меняет.
И еще, извините, несколько раз вместо слова "зміни" написано слово "зімни"

Да, не спорю, технические ошибки есть, писалось в перерывах от работы в авральном порядке, сам нашел несколько ошибок. Перечитайте и что увидите исправте!!! Обижаться не буду morgayu
AnnNet
Спец
Спец
Повідомлень: 79
З нами з: 09 січня 2009 20:37
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення AnnNet »

Я не для того написала, чтоб носом ткнуть, а чтоб все автоматом такое не разослали... И не забудьте цвет шрифта поменять, ато ответы тоже цветные пришлют)))
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

AnnNet писав:Я не для того написала, чтоб носом ткнуть
Та усе зрозуміли і за усе вдячні...
vasilkov
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 31 серпня 2009 21:03
Репутація: 7
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення vasilkov »

подяка і повага to Robin
Robin писав:Да, не спорю, технические ошибки есть, писалось в перерывах от работы в авральном порядке, сам нашел несколько ошибок. Перечитайте и что увидите исправте!!!
дійсно, щоб не виникало зайвих сумнівів у кваліфікації авторів листа, необхідно виправити граматичні помилки:
не зрозумілим
незрозумілим
ситеми
сиcтеми
дещо відміна від зазначеної
дещо відмінна від зазначеної
не можливий без
неможливий без
Нажаль,
На жаль,
ситуації, що склалась пропонуємо
ситуації, що склалась, пропонуємо
у складі юридичної особи при цьому, встановити,
у складі юридичної особи. При цьому встановити,
які саме діє сертифікованого інженера
які саме дії сертифікованого інженера
інженера – землевпорядника (геодезиста)
інженера–землевпорядника та/або інженера-геодезиста
практичний досвід у складанні документації із землеустрою тощо
практичний досвід у складанні та/або перевірці документації із землеустрою тощо
(державні службовці наразі перевіряють документацію, а не складають; але можуть мати досвід складання з попередньої роботи на виробництві).
Cdsnkfyf
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 08 квітня 2009 14:50
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Cdsnkfyf »

А я предлагаю, чтоб кто-то из Киевских спецов дал контактный адрес. Мы отправим ему письма (скажем до 13 января). А он перед крещением отнесёт их в Держкомзем. Если материально не обременительно то и отправит по инстанциям (все копии) тоже одним письмом в каждую, с уведомлением и отчётом тут на форуме про количество и дату отправки.
В этом письме нет никакого криминала или наезда. Просто одновременная массовость и организованность, возможно, обратит на себя внимание и вызовет желание пересмотреть какие-то нормы.
П. 5 пропозицій пропоную доповнити таким реченням: Крім того, програмою підвищення кваліфікації передбачити можливість проведення підсумкового контролю знань без складання іспитів.
Robin
Спец
Спец
Повідомлень: 107
З нами з: 14 вересня 2007 12:45
Репутація: 10

Повідомлення Robin »

vasilkov писав:практичний досвід у складанні та/або перевірці документації із землеустрою тощо
(державні службовці наразі перевіряють документацію, а не складають; але можуть мати досвід складання з попередньої роботи на виробництві).
Перевіряти це не розробляти... Це мені нагадує вислів, що хто знає, той робить, а хто не знає той повчає! Не спорю, серед багатьох держслужбовців є досвідчені люди. Але, вважаю не коректним та не допустимим, перевіряти документацію, при цьому самому не одніє документації не зробивши в житті!
Cdsnkfyf
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 08 квітня 2009 14:50
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Cdsnkfyf »

Странно... Ни в коем случае не хочу показаться грубой, но может я чего-то не понимаю: или среди готовых открыто принимать участие в данной акции нет киевлян, или на этом обсуждение темы завершено...
Если процесс не будет организован, я не вижу в нём смысла.
Robin
Спец
Спец
Повідомлень: 107
З нами з: 14 вересня 2007 12:45
Репутація: 10

Повідомлення Robin »

Cdsnkfyf писав:Странно... Ни в коем случае не хочу показаться грубой, но может я чего-то не понимаю: или среди готовых открыто принимать участие в данной акции нет киевлян, или на этом обсуждение темы завершено...
Если процесс не будет организован, я не вижу в нём смысла.
Я думаю не нужно сваливать все на одного или двух человек. Отправляйте ценным письмом с описью вложеного! Так оно точно дойдет к месту назначения!!! Каждый должен проявить свою гражданскую позицию!!!
Cdsnkfyf
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 08 квітня 2009 14:50
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Cdsnkfyf »

Я бы не назвала это сваливанием. Если нет Киевлянина, который бы этим занялся - напишите все письма мне в Котовск (контактный адрес я выложу, а количесто экземпляров давайте согласуем). Мне не сложно это будет централизовано разослать по инстанциям.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Шановний Робін. Якщо можливо, викладіть, будь ласка, ще раз остаточний варіант, після усіх правок...
Robin
Спец
Спец
Повідомлень: 107
З нами з: 14 вересня 2007 12:45
Репутація: 10

Повідомлення Robin »

Chernov писав:Шановний Робін. Якщо можливо, викладіть, будь ласка, ще раз остаточний варіант, після усіх правок...
Додано через 1 хвилину 33 секунди:
Или Вы имели ввиду с учетом этих поправок?
vasilkov писав:подяка і повага to Robin
Robin написав:
Да, не спорю, технические ошибки есть, писалось в перерывах от работы в авральном порядке, сам нашел несколько ошибок. Перечитайте и что увидите исправте!!!
дійсно, щоб не виникало зайвих сумнівів у кваліфікації авторів листа, необхідно виправити граматичні помилки:
не зрозумілим
незрозумілим
ситеми
сиcтеми
дещо відміна від зазначеної
дещо відмінна від зазначеної
не можливий без
неможливий без
Нажаль,
На жаль,
ситуації, що склалась пропонуємо
ситуації, що склалась, пропонуємо
у складі юридичної особи при цьому, встановити,
у складі юридичної особи. При цьому встановити,
які саме діє сертифікованого інженера
які саме дії сертифікованого інженера
інженера – землевпорядника (геодезиста)
інженера–землевпорядника та/або інженера-геодезиста
практичний досвід у складанні документації із землеустрою тощо
практичний досвід у складанні та/або перевірці документації із землеустрою тощо
(державні службовці наразі перевіряють документацію, а не складають; але можуть мати досвід складання з попередньої роботи
на виробництві).
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
zemkov
Спец
Спец
Повідомлень: 690
З нами з: 26 вересня 2007 20:45
Репутація: 0

Повідомлення zemkov »

Там не все виправлено.
Robin
Спец
Спец
Повідомлень: 107
З нами з: 14 вересня 2007 12:45
Репутація: 10

Повідомлення Robin »

Остаточний варіант!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
zemkov
Спец
Спец
Повідомлень: 690
З нами з: 26 вересня 2007 20:45
Репутація: 0

Повідомлення zemkov »

Інша справа, дякую.
А це - дозволив собі "переробити", як звернення від фізичної особи, а не від групи осіб:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Миха
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 31
З нами з: 08 вересня 2008 20:01
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Миха »

Я думаю, в первую очередь необходимо обратить внимание на то, что с 3.12 никто юридически не имеет право работать. Иными словами, ранжировать вопросы в письме по степени актуальности. Я 3.01 (если не получу сертификат...), направлю в Держкозем письмо на официальное разъяснение: может ли фирма работать без сертификата, в смысле, считать, что сертификат есть, мы в реестре, но просто физически еще не доехал. По принципу "мовчазної згоди".
А проще всего, в разделе лицензування на сайте Держкомзема рядом с фирмой добавить тупо одну колонку - відповідальної особи=сертификований інженер-землевпорядник, а потом выдавать эти бумажки хоть год. По закону требуется именно быть в реестре!
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

Я відправив на 6 адрес замовними листами 02/01/2013

чекаю від всіх (мінімум 36 чол) активності
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 04 січня 2013 12:53 користувачем Prometheus, всього редагувалось 2 разів.
Відповісти