Внесення змін до законодавства щодо сертифікації

Усі питання по видачі ліцензій і ін.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

Ініціатива внесення змін до законодавства щодо сертифікації

Підтримую, готовий ВІДКРИТО прийняти активну участь
80
43%
Підтримую, готовий прийняти активну участь, не впевнений що відкрито
35
19%
Підтримую, прийняти участь не зможу
29
16%
Я не проти
14
8%
Для чого щось міняти? Все нормально.
26
14%
 
Всього голосів: 184

Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Повідомлення Pogannka »

Форумчани, зверніть увагу на нижню стрічку "хто зараз на сайті", кількість гостей форуму останнім часом суттєво збільшилась. Будем надіятись, що це хороший показник...
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

Chernov писав:В кулуарной беседе с Карпинским он возмущался этим законом, начиная с того, что указанных в нем специальностей дословно не существует. Со своей стороны он уже написал служебку на Тымченко ......... Так что в ламинарном течении тоже что-то делается. И нашу турбулентность он, как ни странно, одобряет.
Взагалі-то розумним людям, які дійсно хочуть покращити щось у своїй сфері (будь то геодезія з картографією, чи землеустрій з кадастром), нічого переходити на емоції та ображатись на деякі повідомлення на нашому форумі. Вони повинні розуміти суть питання, а не форму, в якій вона була оприлюднена в контексті якоїсь розмови.
А те, що наш форум читають і уважно слідкують і в "верхах" Держземагенства, Центру ДЗК чи того ж НДІГК, тільки підтверджує, що ми робимо правильну справу. Якісь пусті слова, емоції (тут навіть краще підійде російське "треп") вони нехай пропустять повз вуха, а все що може піти на користь роботи з тією ж публічною кадастровою картою, роботою з УСК2000, не кажучи вже про механізм сертифікації - нехай беруть до уваги...
Almak
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 24
З нами з: 27 грудня 2012 14:44
Репутація: 0
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Almak »

Воно все якби добре. Але що порадите мені робити в цій державі? Потрібно в короткий термін відчужити майно, а без документів на земельну ділянку це неможливо. Чекати коли там всі вродять якісь сертифікати? А якщо в радіусі 100 км його тут ніхто не отримає? Й що робити, якщо з сусідніх райцентрів ніхто не хоче мені зробити документацію або гнуть космічну ціну? Й що робити, якщо в мене просто немає часу їздити кудись й шукати хто б це мені зробив документи?
Я розумію ви тут відстоюєте свої фінансові питання або місце роботи. Але забуваєте про простих людей. Що їм робити?
Може акцентуйте увагу в вашому листі якомусь там султану на проблемах простого люду, й як ті проблеми пов'язані з вашими проблемами й тим що хтось там наверху рішив "нарубати капусти"?
Десь читав що там щось впроваджується з метою полегшення для народу отримати документи на право власності.
Й як збираються мені полегшити отримати документи на землю? Якщо ніхто ще не визначився, як там мають працювати з Нового Року.
Куди йти? До Президента, КМ, ВР? На це піде багато часу. А відчужити майно потрібно швидко. Можливо питання життя й смерті.
Завжди в цій країні все зроблять через одне місце.
Аватар користувача
zemkov
Спец
Спец
Повідомлень: 690
З нами з: 26 вересня 2007 20:45
Репутація: 0

Повідомлення zemkov »

Не по темі
Chernov писав:еще и лайков 666
morgny Так, сьогодні з ранку я також звернув на це увагу. Я не дуже забобонний, думаю Ви також, але провсяк випадок в межах можливого "число" підкоригував... morgny
AnnNet
Спец
Спец
Повідомлень: 79
З нами з: 09 січня 2009 20:37
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення AnnNet »

Almak, якщо питання дійсно варте життя або смерті, то його треба швидко вирішувати, звичайно в правовому полі) Нехай умні люди підкажуть, як правильно, але... в мене була замовниця - жіночка, яка оформляла за дорученням земельну ділянку на колишню хазяйку хати (в оренду). Після отримання кадастрового номера та реєстрації договору оренди, до нового власника переходить лише будівля, а потім - в звичайному порядку оформлять на нового власника землю як слід.
А взагалі, такі листи треба писати, можливо "До Президента, КМ, ВР"... Не тільки землевпорядники повинні битися за правду..
Cdsnkfyf
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 08 квітня 2009 14:50
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Cdsnkfyf »

В листі Robina я б додала пропозицію щодо можливості звільнення від будь-яких іспитів при підвищенні кваліфікації і убрала б абзац про стурбованність щодо строків розгляду заяв (вважаю це зайвим, оскільки вони самі розуміють ці строки, а із практичного досвіду, коли я здавала заяву, то дівчина з відділу ліцензування в телефонному режимі сказала, що цікавитись відповідю можна буде вже через 25-30 днів. Я хочу донести, що вони прекрасно розуміють, що мають розглянути наші заяви в тридцятиденний термін, додатково тикати на це носом, на мою думку, не варто).
Robin
Спец
Спец
Повідомлень: 107
З нами з: 14 вересня 2007 12:45
Репутація: 10

Повідомлення Robin »

Cdsnkfyf писав:Я хочу донести, що вони прекрасно розуміють, що мають розглянути наші заяви в тридцятиденний термін, додатково тикати на це носом, на мою думку, не варто).
Имею не один горький опыт нарушения этих строков! При выдачи документов ставили дату задним числом, хотя просрочка была около двух недель!

Додано через 8 хвилин 19 секунд:
Chernov писав:Совершенно неверно. Основное - это сертификация СРО, а не Агентством. Поэтому
1. изменение законодательства про СРО и приостановка действия закона о сертификации.
2. создание СРО на основе ЗСУ, в качестве "дочки" и организация сертификации (разработка программ, вопросов, методик оценки)
3. через год после начала сертификации - восстановление действия закона о сертификации.

В противном случае ничего не меняется.
Кроме того, при всех этих манипуляциях с виконавцями, розробниками, ліцензіатами и прочей байдой вы совсем забываете о геодезистах.
А делать надо все единообразно.
1. Общественным организациям в нашем лице необходими добиваться специального закона о СРО. Можно с Михайледи пообщаться. Он давно уже этим занимается!
2. ЗСУ как неплохой вариант!
3. не логично, послько законом о сертификации и внедрена эта сертификация. Без закона нет сертификации - тупик!
Востаннє редагувалось 28 грудня 2012 09:24 користувачем Robin, всього редагувалось 5 разів.
Причина: http://zemres.com/forum/faq.php?mode=bbcode#f4r0
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Robin писав:не логично, послько законом о сертификации и внедрена эта сертификация. Без закона нет сертификации - тупик!
Я, к сожалению, не юрист, чтобы распутывать коллизии такого рода. Но суть ясна - сертифицировать специалиста должно не государство, а СРО. Государство может аттестовать - но это уже другая песня. Однажды, выдав диплом ВУЗа, оно уже аттестовало. А периодическая аттестация - это нарушение прав человека.

Додано через 5 хвилин 32 секунди:
Almak писав:А відчужити майно потрібно швидко. Можливо питання життя й смерті.
Завжди в цій країні все зроблять через одне місце.
Нажаль нічого більш-менш корисного навряд чи хтось Вам наразі запропонує. Ви ж сам читаєте форум і розумієте, до чого довела влада стан справ у країні взагалі та в землеустроі зокрема....
Robin
Спец
Спец
Повідомлень: 107
З нами з: 14 вересня 2007 12:45
Репутація: 10

Повідомлення Robin »

Добрый день! Свою часть обязательств перед обществом я выполнил! Надеюсь, что учел все предложения и замечания. По СРО и тех. условиям - нужно отдельно. В закон все не поместишь. Жду от Вас дальнейших активных действий! Вот только прикрепить его не могу, все разширения запрещены администратором!!!! Не провокация ли это??? Krutelyk

Додано через 1 хвилину 26 секунд:
О, в архиве получилось!!!!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Robin писав:все разширения запрещены администратором
В архив и цеплять..
Robin
Спец
Спец
Повідомлень: 107
З нами з: 14 вересня 2007 12:45
Репутація: 10

Повідомлення Robin »

Червоним кольором виділено зміни та доповнення!
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Oleg »

Не по темі
Robin писав:Вот только прикрепить его не могу, все разширения запрещены администратором!!!! Не провокация ли это???
Заборонено, з метою безпеки, приєднувати файли в розширеннях doc, xls... Так, що звиняйте - ніяка це не провакація!
Robin
Спец
Спец
Повідомлень: 107
З нами з: 14 вересня 2007 12:45
Репутація: 10

Повідомлення Robin »

Admin писав:Offtopic:
Robin написав:
Вот только прикрепить его не могу, все разширения запрещены администратором!!!! Не провокация ли это???
Заборонено, з метою безпеки, приєднувати файли в розширеннях doc, xls... Так, що звиняйте - ніяка це не провакація!
Уже понял! И Вы извините за преждевременный наезд! morgayu
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

Robin, щиро дякую Вам за ваш потрачений труд та час opleski.
В мене зауважень немає, в листі є все що потрібно

наступний крок організація збору підписів
Admin писав:Robin написав:
Прошу администраторов форума в этой теме организовать опрос количества предполагаемых подписей с каждой области. Также призываю организоваться от каждой области минимум по одному человеку для сбора подписей!
Можливості даного "двіжка" форуму не дають створювати в одній темі більш як одне опитування (і це логічно)
Знову ж таки - це має бути опитування - чи можливо створення окремої теми - де кожен висловлюється (область - готов).
Ще навіть і сам не знаю, як це вірно зробити

Додано через 39 секунд:
Порадьте...
Robin
Спец
Спец
Повідомлень: 107
З нами з: 14 вересня 2007 12:45
Репутація: 10

Повідомлення Robin »

Я понимаю, что Новый Год на носу, но ребята, давайте поднатужимся еще чуть-чуть :-) Ваши предложения по сбору подписей в студию!!!!
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Robin писав:Ваши предложения по сбору подписей в студию!!!!
Такое письмо не должно быть коллективным. Надо, чтобы каждый его распечатал, подписал и отослал. Это как митинг, на котором присутствуешь сам. И сам за себя отвечаешь. Таких писем власть
1. боится
2. вынуждена официально отвечать
3. вынуждена отвечать конструктивно.

В случае же коллективных писем появится соблазн выявить и нейтрализовать организаторов.

П.С. А письмо действительно классное. Без наездов, но с достоинством и богатым междустрочием...
Юлія 1985
Спец
Спец
Повідомлень: 71
З нами з: 27 вересня 2012 13:09
Репутація: 0
Область: Хмельницька
Місце роботи: ДЗК(область, район)

Повідомлення Юлія 1985 »

Robin
Свою часть обязательств перед обществом я выполнил!

Аплодую Вам стоячи!!!
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Юлія 1985 писав:Аплодую Вам стоячи!!!
Приєднуюсь!
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

Chernov писав:Надо, чтобы каждый его распечатал, подписал и отослал
це просто, коли приступаєм? Хай розгрібають...
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

pieshkov писав:коли приступаєм? Хай розгрібають...
Та завтра і приступимо. Тільки потрібно уточнити адресу і відіслати рекомендованим листом.
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Повідомлення Pogannka »

Chernov писав:Такое письмо не должно быть коллективным. Надо, чтобы каждый его распечатал, подписал и отослал.
а как быть с теми, кто боится выступать в открытую? таких ведь достаточно много...но они тоже хотят, пусть и не активного, но участия...
Востаннє редагувалось 28 грудня 2012 15:43 користувачем Pogannka, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

Chernov писав:Та завтра і приступимо. Тільки потрібно уточнити адресу і відіслати рекомендованим листом.
1 листом чи 8ма листами щоб усім було на що відповідати?
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

pieshkov писав:1 листом чи 8ма листами
А то залежить, хто скільки друзів назбирає. Наколядує...
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Повідомлення Pogannka »

для тих, хто з певних причин, сумнівається відправляти чи не відправляти листа, буде корисною наступна інформація:
ЗУ "Про звернення громадян".
Стаття 10. Заборона розголошення відомостей, що містяться у
зверненнях
Не допускається розголошення одержаних із звернень відомостей
про особисте життя громадян без їх згоди чи відомостей, що
становлять державну або іншу таємницю, яка охороняється законом,
та іншої інформації, якщо це ущемлює права і законні інтереси
громадян. Не допускається з'ясування даних про особу громадянина,
які не стосуються звернення. На прохання громадянина, висловлене в
усній формі або зазначене в тексті звернення, не підлягає
розголошенню його прізвище, місце проживання та роботи.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Кстати, по новому УПК, дело заводится автоматически при поступлении жалобы. А если на нарушение прав человека...
Но с этим подождем, по-моему, до руководства начала доходить необходимость придержать коней и не делать резких поворотов...

Додано через 15 хвилин 11 секунд:
Pogannka писав:а как быть с теми, кто боится выступать в открытую
Понять и простить. У каждого из нас свой скелет в шкафу...

Додано через 3 хвилини 18 секунд:
Pogannka писав:но они тоже хотят, пусть и не активного, но участия...
Пусть пишут в анонимных форумах - в Украинской правде, например, в агентстве. Сейчас и для самых осторожных есть способы влиять на ситуацию методом "вода камень точит..."

Додано через 48 хвилин 6 секунд:
Щодо адреси.
Ось у Земельної спілки "зкомунізмів"
Державне агентство
земельних ресурсів України
МСП 03680, м Київ, вул. Народного ополчення, 3

Копія:
Міністерство аграрної політики та продовольства України
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24

Міністерство юстиції України
01001 м. Київ, вул. Городецького, 13

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11
Востаннє редагувалось 28 грудня 2012 17:35 користувачем Chernov, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти