Підготовка до кваліфікаційного іспиту на отримання сертифіката

Усі питання по видачі ліцензій і ін.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

Як ми хочемо отримувати тести?

в запароленному архіві, доступ через пп по запиту (як було) (краще не злити князів із дгк)...
17
38%
donate (на хостинг), в запароленному архіві, доступ через пп по запиту...
5
11%
нічого не робити кому потрібно то нехай шукає сам!!!
2
4%
donate, через форум (прив'язка до ніку(ПІБ)) доступ "автоматично" після, із інфографікою, аналізом тестування...
21
47%

Всього голосів: 45

Панчук
Вже не початківець
Вже не початківець
Репутація: 2
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Підготовка до кваліфікаційного іспиту на отримання сертифіката

Повідомлення Панчук » 06 лютого 2013 10:32

Востаннє редагувалось 06 липня 2019 13:39 користувачем vitas007, всього редагувалось 6 разів.

malecha
Спец
Спец
Репутація: 16
Область: Тернопільська
Контактна інформація:

Повідомлення malecha » 13 лютого 2013 18:14

OlgaDMT писав:№118 Захист персональних даних при проведенні землеустрою та веденні Державного земельного кадастру
ЗУ "Про захист персональних даних". Практики знають, що при отриманні від людини її персональних даних береться окрема заява чи дописується в тій, що вона повідомлена і дозволяє їх з метою реалізації якигось функцій обробляти.

Azhimut
Спец
Спец
Репутація: 113
Область: Миколаївська

Повідомлення Azhimut » 13 лютого 2013 18:23

malecha писав:береться окрема заява чи дописується в тій
в договоре на выполнение землеустроительных работ - упоминаем нормы ЗУ "Про захист персональних даних"

malecha
Спец
Спец
Контактна інформація:

Повідомлення malecha » 13 лютого 2013 18:29

Ліліандрік писав:malecha, дякую вам за ваші напрацювання, вони мені дуже допомагають!
Мені, як виявилося, також допомагає, що хтось читає, робить зауваження.
Ліліандрік писав: як ви думаєте не треба питання 11 доповнити ст.81-84 ЗКУ
Можна. В мене який принцип - я читаю питання, якщо знаю де шукати відповідь, зразу накидаю статті, не знаю - пропускаю іду далі. Якщо в мене є готова відповідь на пісторінки, далі не шукаю. Переважно, на речі які описані в статтях, можна вийти, маючи якісь базові визначення.
Ліліандрік писав: ще не можу знайти де описано документи, що посвідчують права на землю? Можливо допоможете???
Тут все просто - державний акт на право власності на земельну ділянку синього кольору, форма якого затвердженна ПКМУ від 02.04.2002р. №449 (зі змінами), як і форма державного акту на постійне користування. І договір оренди, типова форма якого також затверджена ПКМУ від 03.03.2004 №220. . Це ази, про які можна говорити довго.

Додано через 3 хвилини 18 секунд:
Активніше форумчани! Що ніхто більше не готується? Всі чекають халяви? Чи все знаємо? Особливо третій блок?
Прихований текст. Необхідно зареєструватися

Віталіна
Молодший спец :)
Репутація: 0

Повідомлення Віталіна » 13 лютого 2013 19:21

malecha, а можливо продовження ваших напрацювань щоб можна було звірятись чи чимось доповняти.Ято взагалі готую накожне питання загальну відповідь. І якщо неважко скиньте мені будь ласка відповіді з цієї синенької книжечки бо в неті я її незнайшла .Наперед вдячна .З третього блоку я поки маю відповіді на 167,172,173,174,199 когось зацікавить пишіть. На все катастрофічно невистачає часу . і з попередніх блоків маю ще багато питань не опрацьованих.

malecha
Спец
Спец
Контактна інформація:

Повідомлення malecha » 13 лютого 2013 20:09

Віталіна писав:а можливо продовження ваших напрацювань
Також біда чорна з часом.Трохи опрацювала ЗУ "Про охорону земель", на днях виставлю.
А Ви подали пакет документів зі заявою на іспит?

Додано через 5 хвилин 7 секунд:
Напишіть в приват, будь ласка, вашу пошту, бо через приватні повідомлення не йде - розширення docx заборонене адміністратором:)

senisty
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Область: Чернівецька
Місце роботи: Інше

Повідомлення senisty » 14 лютого 2013 14:39

Що потрібно для допуску до кваліфікаційного іспиту на отримання сертифіката інженера-землевпорядника???

kviv
Вже не початківець
Вже не початківець

Повідомлення kviv » 22 лютого 2013 12:16

Востаннє редагувалось 30 травня 2013 14:14 користувачем kviv, всього редагувалось 5 разів.
Причина: Добавив посилання на завантаження)))

Саньок
Спец
Спец
Область: Київська
Контактна інформація:

Повідомлення Саньок » 22 лютого 2013 14:20

Доброго дня. Хто знає в якій формі буде проводитись іспит? Письмова, усна чи тести? Nenayu

malecha
Спец
Спец
Контактна інформація:

Повідомлення malecha » 24 лютого 2013 09:21

Визначення дати перших екзаменів заставили знайти час для подальшої підготовки.
Отож, опрацьовано ще 28 питань, згідно списку, прошу перевіряти, робити зауваження:
СпойлерПоказать
Прихований текст. Необідно бути зареєстрованим и иметь сообщений: 7
Важажаю за потрібне повідомлення робити прихованим, бо надто вже багато халявщиків з нульовими повідомленнями. Ніби я нічого нового тут не пишу, аде добрих декілька годин потратила. А частина тої категорії, що не пише повідомлення, аргументує, що часу немає, а згодом на нарадах в адміністраціях кажуть "на форумі пише". Я б і ще глибше сховала повідомлення, але щось в автора даної теми лише 7 повідомлень.
Прихований текст. Необхідно зареєструватися

wowk
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Область: Львівська

Повідомлення wowk » 24 лютого 2013 09:45

питання 36
Мабуть ЗУ "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"
Стаття 28-1. Взаємодія органу державної реєстрації прав та органу, що здійснює ведення Державного земельного кадастру

Додано через 1 хвилину 43 секунди:
п.35
Стаття 8. Повноваження органу державної реєстрації прав

Додано через 10 хвилин 5 секунд:
пит.32 можливо вони хочуть почути про це?
"Паньків З.П. Земельні ресурси п.5.2."
Після встановлення меж земельної ділянки і видачі правовстановлюючого документа починається її практичне використання і земельна ділянка отримує певний правовий статус. Відповідно до земельного законодавства кожна земельна ділянка є об'єктом права власності. Елементами права власності на землю є право володіти, право користуватися і право розряджатися нею.
Власність – це система історично змінюваних об'єктивних відносин між людьми у процесі виробництва, розподілу, обміну, споживання, які характеризують привласнення засобів виробництва і предметів споживання.
Право володіння – це необмежена у часі належність об'єкта власності певному суб'єкту, фактичне панування суб'єкта над об'єктом власності.
Право володіння земельною ділянкою має певну особливість, що обумовлена неможливістю відокремлення землі від навколишнього середовища, її тісний взаємозв'язок з іншими компонентами природи, неможливістю вилучення земельної ділянки з цього середовища, переносу в інше місце, здатністю грунтового покриву до саморозвитку та самовідновлення як екологічної системи та засобу виробництва.
Право розпоряджатися – це здійснюване власником або делеговане ним іншим економічним суб'єктам право прийняття планових і управлінських рішень з приводу функціонування і реалізації об'єкта власності.
Право користування – це процес виробничого застосування і споживання корисних властивостей об'єкта власності, а також створених за його допомогою благ.
Право власності на земельні ділянки набувається та реалізується на підставі Конституції України, Земельного кодексу, а також інших законів. Земельні ділянки можуть перебувати у приватній, комунальній та державній власності. Від форми власності залежить, кому земельна ділянка належить, хто її власник і хто розпоряджається результатами праці від її використання. Право приватної власності на земельні ділянки можуть набувати громадяни та юридичні особи, право комунальної власності – територіальні громади або органи місцевого самоврядування; право державної власності – держава, в особі органів державної влади.
Земельні ділянки також можуть перебувати у спільній частковій і спільній сумісній власності.Спільна часткова власність – це власність на земельну ділянку двох і більше фізичних або юридичних осіб з визначеними частками власності кожного співвласника. У спільній сумісній власності земельна ділянка перебуває тоді, коли право власності щодо неї реалізують двоє або більше фізичних осіб без визначення розміру частки кожної із них.
Право власності на земельні ділянки громадяни, юридичні особи України, територіальні громади та держава можуть набувати на підставі купівлі-продажу, міни, дарування, успадкування та інших цивільно-правових угод.

malecha
Спец
Спец
Контактна інформація:

Повідомлення malecha » 24 лютого 2013 10:10

wowk писав:питання 36
Мабуть ЗУ "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"
Стаття 28-1. Взаємодія органу державної реєстрації прав та органу, що здійснює ведення Державного земельного кадастру
п.35
Стаття 8. Повноваження органу державної реєстрації прав
Дякую за участь!
wowk писав:пит.32 можливо вони хочуть почути про це?
Можливо. Але до цього часу відповідь практично на всі запитання була в законодавстві. Та й взагалі, в мене склалося враження, що відкрили всі закони, які стосуються земельних відносин і по порядку статей створювалися питання. Тому, якщо не знаходжу питання в законодавстві, мене це насторожує,що може не те хочуть почути.

Ліліандрік
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Область: Чернігівська

Повідомлення Ліліандрік » 25 лютого 2013 13:16

Розкажіть, будь ласка про іспити, де вони будуть проходить і дати, а то сиджу, як погребі, чому не можу нічого знайти не знаю(((( Дякую вам наперед

ОльгаО

Повідомлення ОльгаО » 25 лютого 2013 13:22

Первый экзамен (ориентировочно 2 марта) вызвалось провести КНУБА. Экзамены будут проводиться группами по 35 человек в порядке поступления документов в агентство.
так dexter3000 писав в іншій гілці

timofeu
Вже не початківець
Вже не початківець

Повідомлення timofeu » 25 лютого 2013 17:33

Ліліандрік,
Інформація щодо проведення
кваліфікаційного іспиту

Кваліфікаційний іспит для інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів для одержання кваліфікаційного сертифікату відбудеться 2 березня 2013 року о 10:00 годині на базі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури, за адресою: м. Київ, вул. Освіти, 4, 3-й поверх, ауд. 318, 326.
Проведення кваліфікаційного іспиту відбудеться на підставі Договору про співробітництво щодо підвищення кваліфікації інженерів-геодезистів та інженерів-землевпорядників, укладеного між Державним агентством земельних ресурсів України (Держземагенство України) та Київським національним університетом будівництва та архітектури (КНУБА). Відповідно до ст. 5¹ Закону України «Про топографо-геодезичну та картографічну діяльність» та ст.66 Закону України «Про землеустрій» КНУБА є одним із перших вищих навчальних закладів, що уклали договір із Держземагенством України, з метою здійснення професійної підготовки та кадрового забезпечення у сфері топографо-геодезичної та картографічної діяльності, а також у сфері землеустрою.
До складу Кваліфікаційної комісії входять представники Держземагенства України, навчальних закладів та громадських організацій у сфері землеустрою.
Кваліфікаційний іспит є процедурою, під час проведення якої підтверджується професійна компетентність особи та рівень її кваліфікації.
Інженерам-геодезистам та інженерам-землевпорядникам, які складуть кваліфікаційний іспит, буде видано кваліфікаційний сертифікат, що підтверджує відповідність особи кваліфікаційних характеристикам професії та її спроможність самостійно проводити топографо-геодезичні та картографічні роботи.

Вартість проведення кваліфікаційного іспиту складає 620 грн.
Оплата здійснюється до початку проведення кваліфікаційного іспиту.

Вартість кваліфікаційного сертифікату – 120 грн.
Оплата здійснюється після здачі кваліфікаційного іспиту.

Реквізити для оплати:
ІПО КНУБА
Р/р 26009000020118 в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023
Ідентифікаційний код 21593599

Телефон для довідок: (044) 245-48-56, 244-96-63.

Ліліандрік
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)

Повідомлення Ліліандрік » 26 лютого 2013 09:25

timofeu, ОльгаО, Дякую вам, тепер стало зрозуміло! Є хто на форумі,хто збирається здавати 2 числа? Banned

timofeu
Вже не початківець
Вже не початківець

Повідомлення timofeu » 26 лютого 2013 12:42

Є, думаю шансів здати дуже мало!

ОльгаО

Повідомлення ОльгаО » 26 лютого 2013 12:49

Я ще не їду. Не готова. Є такі питання які я ніколи не використовувала в роботі і тому не знаю. Буду готуватися. Думаю шанси є. Якщо гарно підготуватися. А ви як думаєте? Вам удачі!!!!!! Від щирого серця!!!!!

Ліліандрік
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)

Повідомлення Ліліандрік » 26 лютого 2013 14:44

я теж буду спочатку пробувать здать, нвважаю що шанси є, що всіх завалювать не будуть, тим паче, що ми готуємось і працюємо над питаннями! ті хто йде бажаю удачі, чекатимемо від вас новин і вражень!

Віталіна

Повідомлення Віталіна » 26 лютого 2013 15:17

питання 37 можна розкрити так 147 ЗКУ + Зак.Укр. Про відчуження земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності,для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності а саме Ст. 1 примусове відчуження земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, з мотивів суспільної необхідності - перехід права власності на земельні ділянки, інші
об'єкти нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, до держави чи територіальної громади з мотивів суспільної необхідності за рішенням суду; Стаття 4. пункт 6. Примусове відчуження земельної ділянки з мотивів суспільної необхідності здійснюється за умови надання її власнику відповідно іншої рівноцінної земельної ділянки, якщо інше не
погоджено з власником відчужуваної земельної ділянки +Стаття 15, Стаття 16 ЗКУ" Про відуж.зем.діл , ....."

Додано через 32 хвилини 19 секунд:
питання 92 плюс ще Порядок консервації земель встановлюється
законодавством України ---http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0117-03

Ліліандрік
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)

Повідомлення Ліліандрік » 28 лютого 2013 09:28

пропоную готувати питання по геодезії разом, бо там взагалі кошмар і ті відповіді, що тут скинули не дуже допомагають, вірніше процентів 5 тільки по суті я знайшла декілька відповідей можу поділиться, але ж це тільки вершина айсбергу. А так розділити питання на всіх бажаючих підготуватись і буде легше працювати і відповіді будуть досконалішими
Uchoba

kviv
Вже не початківець
Вже не початківець

Повідомлення kviv » 28 лютого 2013 10:08

Ліліандрік написала
я знайшла декілька відповідей можу поділиться
Ось мої варіанти на деякі питання з геодезії. Викладайте свої. Разом скоріше і краще підготуємось до іспиту
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Ліліандрік
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)

Повідомлення Ліліандрік » 28 лютого 2013 10:41

Я теж шукала на ці питання відповіді, ось мої напрацювання, сподіваюсь допоможуть

Додано через 43 секунди:
чому не прикріпляється файл(

Oleg
Спец
Спец
Репутація: 57
Область: Волинська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Oleg » 28 лютого 2013 10:42

Ліліандрік писав:чому не прикріпляється файл(
Підозрюю, що хочете док прикріпити.. Заархівуйте і прикріплюйте

Ліліандрік
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)

Повідомлення Ліліандрік » 28 лютого 2013 10:50

Admin, все правильно підозрюєте( morgny я просто блондинка))
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Ulianna
Область: м.Київ
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення Ulianna » 28 лютого 2013 11:24

18 і 46 питання можна поєднати? Які думки?
Хтось розібрався з сівозмінами? Я про них взагалі нічого не знаю Sorri