Електронний цифровий підпис XML

Усі питання по видачі ліцензій і ін.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Електронний цифровий підпис XML

Повідомлення Denver »

Закон України "Про електронний цифровий підпис"

Акредитовані Суб'єкти, які надають послуги, пов'язані з ЕЦП джерело (Обирайте на свій смак і колір. Розпитуйте чи підходять для землевпорядкування.)
► Показати

 ! Повідомлення з: Denver
Деякі питання щодо дій землевпорядних організацій при підписанні обмінного файлу XML

Приклад отримання ЕЦП у Державне підприємство "Українські спеціальні системи" http://zemres.com/forum/viewtopic.php?p=126530#p126530

Приклад отримання ЕЦП через Податкову службу
http://zemres.com/forum/viewtopic.php?p=126897#p126897

Послідовність дій ліцензіату для отримання ЕЦП в АЦСК ІДД ДФС (Міндох) (інструкція від ДП "ЦДЗК")
http://www.dzk.gov.ua/images/how2ecp.docx У разі питань по підписанню XML файлу (відповіді на які відсутні в інструкції користувача) землевпорядники можуть писати на tovstyuk@dzk.gov.ua, або телефонувати на 044 -454-0273.
Приклад отримання там же від користувача форуму
Файли:
IIT Користувач ЦСК-1
manual_iit1.pdf

Питання/відповідь:
П: На кого потрібно замовляти ЕЦП, сертифікованого інженера-землевпорядника чи юридичну особу?
В: Думки різняться. Я рекомендую виготовляти, як на фізичну особу - менше перевірок в НКС + якщо захочеться змінити місце роботи, то не потрібно буде змінювати ЕЦП.

П: Як підписувати ОФ без ГІС6? (так, є й такі питання. ГІСовці сильно розбалували своїх користувачів morgayu)
В: Через IIT Користувач ЦСК-1 - офіційно, безкоштовно, безпечно.

П: ЕЦП ПриватБанка підходять?? Хтось пробував?? (ЕЦП *.jks із Приват-24)
В: Так, але тільки ХМЛ. Документація не проходить.

П: Доброго дня. Чи можна підписувати ОФ ЕЦП який отриманий в приват банку як ФО-П?
В: відсутня

П: "Виникла помилка при перевірці ланцюжка сертифікатів. Опис помилки: сертифікат не знайдено"
В: відповідь

П: НКС выдает сообщение, что подписант не совпадает с исполнителем (не "узнает")
В: НКС сначала сверяет Фамилию из сертификата «ЕЦП» с Фамилией Executor (lastname), если фамилия не совпала, то сверяет с фамилией Chief (lastname), если тоже не совпало – то выдает ошибку.

Пропозиції/зауваження приймаються в Приватні повідомлення.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 26 травня 2015 09:48 користувачем Denver, всього редагувалось 7 разів.
afsen
Спец
Спец
Повідомлень: 83
З нами з: 19 серпня 2008 10:10
Репутація: 0
Область: АР Крим
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення afsen »

Кремень писав:Тем более что ни с подписью, ни без неё принимать никто ничего не собирается.
У нас на 01.01.2013 была куча таких работ - кадастровый номер определен, обменный файл залит в ПРС, получен положительный протокол, документация утверждена на сессии.

В январе мы выдаем заказчику документы - он идет сдает на т.н. "регистрацию земельного участка".

Документы не принимают - говорят нет обменного файла. Мол в базе НКС только старые файлы.

Мы прикладываем прошлогодний файл - в итоге заказчик получает протокол "нет цифровой подписи на электронном документе" lol2

На том документе, который по хорошему должен быть в базе кадастра давным давно.

В феврале сделали цифровую подпись на ответственного (благо за деньги хфирмы:))

Теперь выдаем заказчикам документацию и на диске файл подписанный + открытый ключ + отсканированную документацию.

Пока вроде принимают, правда очереди увеличиваются каждый день...
Consul
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 43
З нами з: 18 січня 2013 18:36
Репутація: 0
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Consul »

afsen писав:+ отсканированную документацию.
зачем, на основании чего?
ismagilov.art
Повідомлень: 1
З нами з: 21 лютого 2013 21:57
Репутація: 0
Контактна інформація:

Повідомлення ismagilov.art »

Получил в АЦСК ДП «УСС» услуги ЕЦП. Стоимость услуг 150 грн. на год. Подписываю через ГИС. В телефонном режиме помогли все настроить, чтобы подпись заработала. Можно подписывать не через ГМС 6, а использовать clientTool для наложения и проверки ЕЦП и это ПО есть тут на форму выше. Детально описано здесь: http://acsk.uss.gov.ua/SigninGIS.htm
glush86

Повідомлення glush86 »

Порядок отримання ЕЦП в ДП "УСС".
http://acsk.uss.gov.ua/SigninGIS.htm
zemzemzem
Повідомлень: 3
З нами з: 24 лютого 2013 21:53
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Юридичні послуги

ЕЦП

Повідомлення zemzemzem »

При отриманні ЕЦП не звертаєте уваги, для чого цей ЕЦП призначений. А у кожного АЦСК є посилання, для чого застосовувати. Коли береш максимальний профіль - то він дійсно підходить під будь-яку процедуру. Ті, що у кадастрових реєстраторів, які видані ІВК, ті спеціалізовані для НКС, вони, звісно, дешевші, і їх сприймає НКС. А інші, у тому числі - для налогової, для фізичної особи і т.д. - ці ЕЦП прийматися НКС не зможуть, і коли НКС вже буде перевіряти ЕЦП на ОФ, то не пропускатиме ніяких ЕЦП окррім максимальних ("всюдиходів") або спеціалізованих, які призначені тільки для земельних питань.
IgorZem
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 37
З нами з: 20 січня 2009 12:16
Репутація: 2
Область: м.Київ
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Повідомлення IgorZem »

Наступне питання: якщо я, сертифікований інженер-землевпорядник, працюю в ТОВ, замовляти ЕЦП, як фізична особа чи від юридичної особи. Просто пакет документів дуже відрізняється.
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

IgorZem писав:замовляти ЕЦП, як фізична особа чи від юридичної особи. Просто пакет документів дуже відрізняється.
Ну так залежить від того, як оплачуватися робота буде. Як витрати бере на себе ТОВ, то хай виготовляє. Як ні - самі. Я так розумію, ЕЦП несе в собі лише відомості про власника підпису-фізособу?
IgorZem
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 37
З нами з: 20 січня 2009 12:16
Репутація: 2
Область: м.Київ
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Повідомлення IgorZem »

Nat писав:Я так розумію, ЕЦП несе в собі лише відомості про власника підпису-фізособу?
В тому то і питання: знайомий виготовив, як від юр. особи, ніби то якщо отримав сертифікат від підприємства, то і підпис від нього, а пакет документів подавати на 12 пунктів+половина нотаріально завірена. От і хочу розібратися, чи не виникне питань в ДЗК при здачі підписаного обмінника просто від фіз. особи.
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

IgorZem писав:Наступне питання: якщо я, сертифікований інженер-землевпорядник, працюю в ТОВ, замовляти ЕЦП, як фізична особа чи від юридичної особи. Просто пакет документів дуже відрізняється.
Якщо ЕЦП Ви замовите як фіз.особа, то в ньому буде містиится інформація тільки про Вас. Якщо забажаєте, щоб в підпис містив ще й інформацію про підприємство в якому Ви працюєте - подавайте, як від фірми (в підпис додасться назва Товариства).
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

Denver писав:Якщо забажаєте, щоб в підпис містив ще й інформацію про підприємство в якому Ви працюєте - подавайте, як від фірми (в підпис додасться назва Товариства).
І тут знову виникає питання оплати цих послуг: якщо самостійно, то можна лише від себе (навіть треба), а як фірма платить (чи просто займається вирішенням цього питання), то скоріше за все забажає додати відомості про себе в ЕЦП
Atoll
Спец
Спец
Повідомлень: 617
З нами з: 14 квітня 2010 16:16
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Atoll »

Я так думаю, що ЕЦП те саме, що печать сертифікованого інженера. Паперова документація підписується печатью, електронна - цифровим підписом. І до чого тут фірма?
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

Atoll писав:І до чого тут фірма?
Поки фірма забезпечує роботою, усим необхідним для роботи і зарплатою, то вона "до чогось", Вам не здається? morgayu
Atoll
Спец
Спец
Повідомлень: 617
З нами з: 14 квітня 2010 16:16
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Atoll »

Nat писав:Вам не здається?
Не здається. Сьогодні одна фірма - завтра інша. Заява на сертифікат хіба на фірми дається, сертифіката лишають хіба фірму? Щось Ви не так прочитали про сертифікацію. Навіть на отримання безкоштовного фірма не несе ніяких затрат. До чого тут фірма?
Аватар користувача
zemkov
Спец
Спец
Повідомлень: 690
З нами з: 26 вересня 2007 20:45
Репутація: 0

Повідомлення zemkov »

Atoll писав:До чого тут фірма?
А під яким "лейбом" спеціаліст отримує статус "сертифікованого"?
Хіба не з трампліна супер-пупер "відповідального" на такому-то підприємстві?

Я не готовий наслідувати Тараса Бульбу, але інтуітивно відчуваю, що мені нема чим йому докоряти.
Atoll
Спец
Спец
Повідомлень: 617
З нами з: 14 квітня 2010 16:16
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Atoll »

zemkov писав:А під яким "лейбом" спеціаліст отримує статус "сертифікованого"?
А ФОП під яким лейблом?
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

Atoll писав:До чого тут фірма?
Як фірма ні до чого, гоу на "вільні хлєба". Якби не "фірма", не бачив бі спеціаліст безкоштовного сертифікату. До того ж клопоти по отриманню сертифікату зазвичай фірма на себе бере (документи зібрати і таке інше), відрядження "за сертифікатом" оплачує. Дуже немало й те, що фірма дає компутера, ПО, принтера, папір в кінці кінців. То все нічого по-вашому не коштує? facepalm
Крім того, тут мова була про оплату ЕЦП, а не сертифікату Krutelyk
Atoll писав:А ФОП під яким лейблом?
ФОП працює на себе сам, чого його приплітаєте до питань, що виникають у юридичних осіб?
Atoll
Спец
Спец
Повідомлень: 617
З нами з: 14 квітня 2010 16:16
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Atoll »

ЗАКОН УКРАЇНИ


Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції господарської діяльності з проведення робіт із землеустрою та землеоціночних робіт

2) частину третю статті 7 викласти в такій редакції:

"Розробниками технічної документації з бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок є особи, які згідно із Законом України "Про землеустрій" мають право на здійснення діяльності у сфері землеустрою. Відповідність технічної документації з бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок положенням нормативно-технічних документів, стандартів, норм і правил засвідчується:

у паперовій формі - підписом та особистою печаткою сертифікованого інженера-землевпорядника;

в електронній формі - електронним цифровим підписом сертифікованого інженера-землевпорядника згідно із законодавством про використання електронного цифрового підпису"
Ні слова ні про яку фірму, про що я вище й писав. ЕЦП - це тільки замінник печаті сертифікованого виконавця в електронній формі документації.

Додано через 2 хвилини 33 секунди:
Nat писав:Як фірма ні до чого, гоу на "вільні хлєба". Якби не "фірма", не бачив бі спеціаліст безкоштовного сертифікату.
Так не стоїть питання платно чи безоплатно отриманий сертифікат. Стояло питання чи ЕЦП на фірму чи на самого спеціаліста. Та нехай він і безкоштовно отримав сертифікат, але сертифікат видаєтся на людину ж.
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

Atoll писав:ЕЦП - це тільки замінник печаті
Нєєє. Для тих хто не в курсі, печатка - один ЕЦП, особистий підпис - ЕЦП другий. Усього - 2 штуки.

Додано через 2 хвилини 36 секунд:
Atoll писав:Так не стоїть питання платно чи безоплатно отриманий сертифікат.
Так Ви самі чогось про сертифікат заспівали morgayu
Atoll писав:Стояло питання чи ЕЦП на фірму чи на самого спеціаліста.
Ну так що неясно: сам спец оформляє, своїм коштом і часом - дані лише про особу в ЕЦП, як фірма бере оформлення на себе, то та фірма у праві внести відомості про себе в ЕЦП, як є така можливість (і бажання фірми). Що не так?
Atoll
Спец
Спец
Повідомлень: 617
З нами з: 14 квітня 2010 16:16
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Atoll »

Atoll писав:у паперовій формі - підписом та особистою печаткою сертифікованого інженера-землевпорядника; в електронній формі - електронним цифровим підписом сертифікованого інженера-землевпорядника згідно із законодавством про використання електронного цифрового підпису"
Ну не я ж писав, а Закон.
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

Atoll писав:Ну не я ж писав, а Закон.
Там не написано, що особистий ЕЦП заміняє печатку. Як треба печатку електронну - отримуєш другий файл. Ще один. Я про це. Те, що в законі для підписання файлу треба лише особистий підпис - то інше, але там є ще посилання на закон про ЕЦП (якщо там сказано, що при наявності печатки треба її цифровий аналог, то... morgayu але не буду стверджувати, що так і є - ліньки читати)
Atoll
Спец
Спец
Повідомлень: 617
З нами з: 14 квітня 2010 16:16
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Atoll »

Не по темі
morgny Так ми ж про фірму.
IgorZem
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 37
З нами з: 20 січня 2009 12:16
Репутація: 2
Область: м.Київ
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Повідомлення IgorZem »

Denver писав:Якщо ЕЦП Ви замовите як фіз.особа, то в ньому буде містиится інформація тільки про Вас. Якщо забажаєте, щоб в підпис містив ще й інформацію про підприємство в якому Ви працюєте - подавайте, як від фірми (в підпис додасться назва Товариства).
Це я розумію, а як правильно? ЕЦП повинен містити дані ТОВ чи ні?
Nat писав:І тут знову виникає питання оплати цих послуг: якщо самостійно, то можна лише від себе (навіть треба), а як фірма платить (чи просто займається вирішенням цього питання), то скоріше за все забажає додати відомості про себе в ЕЦП
Та не питання хто оплатить, 150 грн. не проблема, просто, якщо на ТОВ то більше плутанини.
Atoll писав:Я так думаю, що ЕЦП те саме, що печать сертифікованого інженера. Паперова документація підписується печатью, електронна - цифровим підписом. І до чого тут фірма?
Так само і я думаю і на 100% підтримую, але чи це правильно? Зараз замовиш, як на фіз. особу, прийдеш здавати файл в ДЗК, а тобі скажуть, де данні про фірму? (хоча в самому файлі і на документації вони є). Дурдом і я думаю ми не розберемся!!!! Всім дякую за увагу!
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

IgorZem писав:Та не питання хто оплатить, 150 грн. не проблема, просто, якщо на ТОВ то більше плутанини.
Так справа ж не у сумі. Як дані про фірму можна внести до особистого ЕЦП спеціаліста, то фірма може забажати, щоб вони там були. У такому випадку отримання ЕЦП - турбота фірми. У іншому випадку - як домовитесь. Я так розумію ситуацію
IgorZem
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 37
З нами з: 20 січня 2009 12:16
Репутація: 2
Область: м.Київ
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Повідомлення IgorZem »

Nat писав:Так справа ж не у сумі. Як дані про фірму можна внести до особистого ЕЦП спеціаліста, то фірма може забажати, щоб вони там були. У такому випадку отримання ЕЦП - турбота фірми. У іншому випадку - як домовитесь. Я так розумію ситуацію
Та все воно так, але головне питання-чи повинні міститися дані про фірму в особистому ЕЦП інженера-землевпорядника? Телефонував в Державне підприємство "Українські спеціальні системи", сказали потрібно замовляти від юр. особи, але чому-конкретно не пояснили, тому буду замовляти від юр. особи (стадный инстинкт-все так делают и я так сделаю).
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

Не по темі
хм...мабуть в мене цей стадний інстинкт притупився...
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Відповісти