Зміна цільового призначення - з ОСГ під будівництво ЖБ?

про зміну цільового призначення земель
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
ValD
Спец
Спец
Повідомлень: 404
З нами з: 18 січня 2011 16:26
Репутація: 6
Область: Харківська

Повідомлення ValD »

male4a писав:Прошу вибачення як що щось не розумію, але хіба землі для ведення ОСГ не є підпунктом земель С/г використання ???? І взагалі там де моя земельна ділянка ніякої ріллі немає. Навіть навпаки там росте садок. То що мені там можна робити??? Збирати гербарій?), оскільки дерева там давно не плодоносять.
Звичайно землі ОСГ це землі сільськогосподарського призначення!!!!!! А от які там угіддя....потрібно дивитися документацію.....якщо росте садок....можливо це багаторічні насадження.....Питання.....що Вам там робити риторичне......Рекомендую отримати компетентну консультацію і зрозуміти, що і головне як робити у Вашому випадку.
male4a
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 11
З нами з: 19 вересня 2008 16:21
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Освітня галузь

Повідомлення male4a »

Alexxp писав: Як каже Мінрегіонбуд використовуйте на здоровя будинок, але не націй ділянці, а десь там далеко в межах населенного пункту . pa-pa
Якщо мені Мінрегіонбуд доведе, що мені не можна там будувати, то я поїду будувати хатинку далеко з межі села так як вони і пошлють, але якщо ж вони мені не покажуть де це написано ( а вони таке не зроблять, оскільки конкретно це ніде не написано) то чому ж я повинна будуватись хто зна де... Boks
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Volodar »

male4a писав:Якщо мені Мінрегіонбуд доведе, що мені не можна там будувати, то я поїду будувати хатинку далеко з межі села так як вони і пошлють, але якщо ж вони мені не покажуть де це написано ( а вони таке не зроблять, оскільки конкретно це ніде не написано) то чому ж я повинна будуватись хто зна де...
Якщо по простому: то вам потрібно змінити цільове призначення земельної ділянки з ОСГ на для будівництва житлового будинку.., а потім будувати собі що завгодно. І не "взривати мізки" собі і оточуючим типу "а я хочу так"
А якщо хочете, щоб було конктерно написано то прочитайте ось тут http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3038-17
зверніть увагу на визначення і відповідні статті про генеральний план, детальний план територій, план зонування.
male4a
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 11
З нами з: 19 вересня 2008 16:21
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Освітня галузь

Повідомлення male4a »

Volodar писав: Якщо по простому: то вам потрібно змінити цільове призначення земельної ділянки з ОСГ на для будівництва житлового будинку.
І комусь дати заробити на мені порядку 4000 доларів. Дякую за таку пропозицію, але я краще "позриваю мізки" і залишу ці гроші собі!
Volodar писав: А якщо хочете, щоб було конктерно написано то прочитайте ось тут http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3038-17
зверніть увагу на визначення і відповідні статті про генеральний план, детальний план територій, план зонування.
Чи то я чогось не розумію, чи там нічого конкретно не написано !? І до чого тут взагалі дозвільна документація, якщо мова йшлася взагалі не про це???
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Volodar »

male4a писав:Чи то я чогось не розумію, чи там нічого конкретно не написано !? І до чого тут взагалі дозвільна документація, якщо мова йшлася взагалі не про це???
Дозвільна документація???? Це я таке написав??? Перепрошую, мабуть некоректно повівся. Я мав на увазі ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності", який безпосередньо описує питання порядку будівництва, бо Вам же потрібно будиночок збудувати, чи не так? А крім слів "дозвільна документація" Ви звертали увагу на слово "забудова"?
male4a писав:я краще "позриваю мізки"
Успіхів Вам у Ваших неземних справах.
male4a
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 11
З нами з: 19 вересня 2008 16:21
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Освітня галузь

Повідомлення male4a »

Volodar писав: А якщо хочете, щоб було конктерно написано то прочитайте ось тут http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3038-17
зверніть увагу на визначення і відповідні статті про генеральний план, детальний план територій, план зонування.
Чесно кажучи скоро цей закон буду читати як вечірню казку. Але я не пам'ятаю, щоб там було написано, що на якій землі можна будувати?
І іще одне питання до Вас. Скажіть, будь ласка, будинок без фундаменту я можу побудувати на землях ОСГ? Дякую. morgayu
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Volodar »

male4a писав:Але я не пам'ятаю, щоб там було написано, що на якій землі можна будувати?
Гарна у Вас пам"ять, щиро заздрю. Ми з Вами на одне й теж питання дивимося з різних точок. Я вам про забудову, яка повинна здійснюватися відповідно до містобудівної документації і цільвого призначення земельної ділянки, а Ви мені про землю...
male4a писав:Скажіть, будь ласка, будинок без фундаменту я можу побудувати на землях ОСГ?
Я б не заперечував обгрунтовуючи це тим що це тимчасова будівля,
але судячи
male4a писав: порядку 4000 доларів.
У Вас буде багато "доброзичливівців."
male4a
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 11
З нами з: 19 вересня 2008 16:21
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Освітня галузь

Повідомлення male4a »

Volodar писав: Я вам про забудову, яка повинна здійснюватися відповідно до містобудівної документації і цільвого призначення земельної ділянки, а Ви мені про землю...
Кого що хвилює))). Krutelyk .
А от чого
Volodar писав: У Вас буде багато "доброзичливівців."
я не дуже зрозуміла. no
medja
Повідомлень: 1
З нами з: 07 жовтня 2013 22:46
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення medja »

Шановні форумчани, я далекий від питань землевпорядкування, тому звертаюсь до Вас за порадою. Скільки буде коштувати зміна цільового призначення з ОСГ під будівництво ЖБ? Чи залежить це від області, чи залежить:, це місто, чи "Глухе" село?
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

medja писав:Шановні форумчани, я далекий від питань землевпорядкування, тому звертаюсь до Вас за порадою. Скільки буде коштувати зміна цільового призначення з ОСГ під будівництво ЖБ? Чи залежить це від області, чи залежить:, це місто, чи "Глухе" село?
Нууу...залежить звичайно) Кожен район/місто, як своя держава, зі своїми законами))
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Повідомлення Pogannka »

Denver писав:Кожен район/місто, як своя держава, зі своїми законами))
і цінами)))
RAML
Повідомлень: 1
З нами з: 03 жовтня 2011 10:54
Репутація: 0
Область: Львівська

Повідомлення RAML »

Наявність плану зонування або детального плану територій для зміни цільового призначення з ОСГ під забудову вже не обов'язкова?
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення змін до розділу V "Прикінцеві положення" Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо зупинення дії заборони на відведення земельних ділянок
Верховна Рада України постановляє:
1. Внести до розділу V "Прикінцеві положення" Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., № 34, ст. 343; 2012 р., № 27, ст. 274) такі зміни:
1) у пункті 6:
цифри "2013" замінити цифрами "2015";
після слів "умов і обмежень" доповнити словами "на територіях, де відповідно до цього Закону не затверджені плани зонування або детальні плани територій";
2) доповнити пунктом 6-1 такого змісту:
"6-1. Встановити, що дія частин третьої та четвертої статті 24 цього Закону до 1 січня 2015 року не поширюється на території, де відповідно до цього Закону не затверджені плани зонування або детальні плани територій".
2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Президент України В.ЯНУКОВИЧ
м. Київ
19 вересня 2013 року
№ 606-VII
Аватар користувача
Поковба
Спец
Спец
Повідомлень: 704
З нами з: 13 вересня 2009 14:16
Репутація: 0
Область: Закарпатська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування
Контактна інформація:

Повідомлення Поковба »

RAML писав:Наявність плану зонування або детального плану територій для зміни цільового призначення з ОСГ під забудову вже не обов'язкова?
Так, не обовязкова.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Зміна цільового призначення - з ОСГ під будівництво ЖБ?

Повідомлення Kitsmaniuk »

Мене цікавить, чи хтось не стикався з питанням житлового будівництва на землях для ведення фермерського господарства? Суцільний масив площею понад 30 га у власності членів фермерського господарста (11 членів - чотири сім'ї), за межами населеного пункту, від населеного пункту біля 14 км. Люди задовбались кожен день їздити, хочуть побудувати капітальне житло там (щось типу котеджу на чотири сім'ї. З чого починати?
Ірен 02
Повідомлень: 3
З нами з: 25 лютого 2014 10:57
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Зміна цільового призначення - з ОСГ під будівництво ЖБ?

Повідомлення Ірен 02 »

Підкажіть будь-ласка чи обов'язково погоджувати зміну цільового призначення зем. діл. з сусідами? Де це прописано!!!
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Re: Зміна цільового призначення - з ОСГ під будівництво ЖБ?

Повідомлення cerdred »

Ірен 02 писав: Підкажіть будь-ласка чи обов'язково погоджувати зміну цільового призначення зем. діл. з сусідами? Де це прописано!!!
Вважаю, що не обов'язково, і навіть взагалі не потрібно, оскільки земельна ділянка коли раніше надавалася у власність, її межі повинні були погоджуватись згідно статті 198 ЗКУ.
Аватар користувача
Andzey
Повідомлень: 5
З нами з: 04 липня 2011 11:26
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Інше

Re: Зміна цільового призначення - з ОСГ під будівництво ЖБ?

Повідомлення Andzey »

Підскажіть будь ласка, чи можлива Зміна цільового призначення - з ОСГ під ОЖБ за межами сільської ради?
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Re: Зміна цільового призначення - з ОСГ під будівництво ЖБ?

Повідомлення cerdred »

Andzey писав: з ОСГ під ОЖБ за межами сільської ради?
Малось ввиду "за межами населеного пукнту"
Після внесення ЗД в межі НП, стаття 38 ЗКУ.
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1061
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Re: Зміна цільового призначення - з ОСГ під будівництво ЖБ?

Повідомлення solim »

Andzey писав: Зміна цільового призначення - з ОСГ під ОЖБ
Якщо хочете будуватися, то змінюйте на садівництво.
Можна і на рекреацію, але буде в рази більший земельний податок.
Keiser Suse
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 27
З нами з: 18 грудня 2013 13:03
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Re: Зміна цільового призначення - з ОСГ під будівництво ЖБ?

Повідомлення Keiser Suse »

Kitsmaniuk писав:Мене цікавить, чи хтось не стикався з питанням житлового будівництва на землях для ведення фермерського господарства? Суцільний масив площею понад 30 га у власності членів фермерського господарста (11 членів - чотири сім'ї), за межами населеного пункту, від населеного пункту біля 14 км. Люди задовбались кожен день їздити, хочуть побудувати капітальне житло там (щось типу котеджу на чотири сім'ї. З чого починати?
Вважаю, якщо існує діюче(зареєстроване) ФГ, то відповідно до ЗУ"Про ФГ", члени ФГ можуть облаштувати житло на землях ФГ у зручному місці, навіть якщо ділянка знаходиться поза межами нас. пункту, тоді це буде ФГ з відокремленою садибою фермера, якій надається окрема адреса. Якщо існує затверджена схема планування території району, подивіться свої землі, як їх "обізвали". Якщо ні - замовляйте детальний план території(частини території), затверджуйте, будуйте, вводіть в експлуатацію.
Нащо щось фантазувати, садівництво, зміна меж нас пункту Nenayu, є Закон по ньому і дійте.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Зміна цільового призначення - з ОСГ під будівництво ЖБ?

Повідомлення Kitsmaniuk »

Keiser Suse писав: Нащо щось фантазувати, садівництво, зміна меж нас пункту, є Закон, по ньому і дійте.
Фантазувати не хочеться.... Садівництво на землях фермерського господарства? А як тоді з реєстрацією ФГ? Це дійсно фермерське господарство, яке займається вирощуванням сільгосппродукції і окрім своїх земель орендує паї....затвердженої схеми планування території району в природі не існує......... Виходить, що треба замовляйти детальний план території(частини території), затверджувати, будувати, вводити в експлуатацію. А хтось це вже робив, практика є?
Практика цікавить, практика !!!!. Я та мій клієнт готові співпрацювати на взаємовигідних умовах.....
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1061
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Re: Зміна цільового призначення - з ОСГ під будівництво ЖБ?

Повідомлення solim »

Взагалі-то у питанні Andzey про ФГ не згадувалося Sorri
Keiser Suse
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 27
З нами з: 18 грудня 2013 13:03
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Re: Зміна цільового призначення - з ОСГ під будівництво ЖБ?

Повідомлення Keiser Suse »

Kitsmaniuk писав: Фантазувати не хочеться.... Садівництво на землях фермерського господарства? А як тоді з реєстрацією ФГ? Це дійсно фермерське господарство, яке займається вирощуванням сільгосппродукції і окрім своїх земель орендує паї....затвердженої схеми планування території району в природі не існує......... Виходить, що треба замовляйти детальний план території(частини території), затверджувати, будувати, вводити в експлуатацію. А хтось це вже робив, практика є?
Практика цікавить, практика !!!!. Я та мій клієнт готові співпрацювати на взаємовигідних умовах.....
Якщо є члени ФГ, то є і ФГ я так розумію зареєстроване. Клопотання на РДА, щоб РДА виступила замовником детального плану території, фінансування покладаєте на себе. РДА виносить розпорядження і виступає замовником ДПТ, укладаєте 3-х сторонній договір(РДА-замовник, фірма-виконавець(у архітектурі підскажуть)))), Ви-платник)
Складаєте завдання на розробку ДПТ, у якому вказуєте, все що бажаєте розмістити на відповідній ЗД. Фірма розробляє проект Дпт, проходять гром слухання(якщо ЗД у власності проблем бути не повинно), затверджується РДА проект ДПТ і стає невідємною частиною містобудівної документації відповідної території, який є джерелом вихідних даних для будівництва
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Зміна цільового призначення - з ОСГ під будівництво ЖБ?

Повідомлення Kitsmaniuk »

sakura писав:Взагалі-то у питанні Andzey про ФГ не згадувалося Sorri
Так, не згадувалося. А помізкувати над моїм питанням хіба не варто?
lana
Повідомлень: 2
З нами з: 27 травня 2008 21:16
Репутація: 0

Re: Зміна цільового призначення - з ОСГ під будівництво ЖБ?

Повідомлення lana »

Допоможіть розібратися з наступним питанням.

Є ділянка у власності 0,0600га в межах населеного пункту. Власник ділянки забажав змінити цільове призначення з ОСГ на ОЖБ. (Кадастровий номер є, ділянка в НКС внесена). Згідно детального плану території зміні цільового призначення підлягає ділянка 0,0554 га. Решта площі відповідно 0,0009 га та 0,0037 га пропонується на розширення вулиці.

Питання:
1.Чи потрібно спочатку виготовити тех.док. щодо поділу земельної ділянки (отримуємо три ділянки для ОСГ ),
тільки після цього приступаємо до зміни цільового призначення?
2.Чи відразу приступаємо до зміни цільового призначення. А на ділянки 0,0009 га та 0,0037 га малюємо кадастрові плани та беремо нотаріальну відмову і це все є складовою частиною проекту землеустрою по зміні цільового призначення?
Відповісти