Співпраця обласне =>управління у районах=>виконавці=>люди...

Інші питання роботи управлінь та відділів
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

Співпрацю обласне=>управління у районах=>виконавці у нашій області я оцінюю так

1. негативно
38
56%
2. позитивно
10
15%
3. ніяк
20
29%
 
Всього голосів: 68

Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Співпраця обласне =>управління у районах=>виконавці=>люди...

Повідомлення malecha »

От стала цікава така тема: співпраця ж є: підписуються висновки, довідки видаються, документації подаються на екпертизу, замовники пишуть скарги...Одні з форумчан вже непоодиноко згадували в темах про управління і їхнє відношення, про фірми, їхні методи роботи...
Як Ви оцінюєте роботу цих всіх установ конкретно у населеному пункті, де працюєте?
Чи і правда існує конфлікт між держуправліннями і приватними фірмами?
Що б хотіли змінити, удосконалити?
Аватар користувача
Спецзем
Спец
Спец
Повідомлень: 100
З нами з: 26 лютого 2009 10:13
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська

Re: Співпраця обласне =>управління у районах=>виконавці=>люди...

Повідомлення Спецзем »

Звичайно, на першому плані у нас люди. Раніше не було проблем, землевпорядна організація друкувала, передала все у відділ і через день в ДЗК (правда приходилося воювати з обл. ДЗК за картки, все робилося, щоб смусити землевпорядні організації платити гроші, ну зараз там новий начальник- стало краще). Тепер одержуємо картки з ЗКЦ, складаємо список на державні акти і знову везем техдокументацію з картками в обл. ДЗК. Начальник відділу, дбаючи про людей, іде в обласне управління, бере заявку в ДЗК, несе в обласне управління, там може дадуть (або не дадуть) бланки актів і знову - в ДЗК. А люди ждуть поки ДЗК надрукує акти. Все це звісно тормозить видачу державних актів людям. Землевпорядна організація друкувала акти за 2-3 дня, після одержання карток, а тепер люди чекають 1-2 місяця Ushas Хотілося б щоб державні акти друкували землевпорядні організації і обмінні файли здавалися на місцях, а не возити їх в обл.ДЗК.
caracol74
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 27
З нами з: 29 серпня 2008 17:19
Репутація: 0

Re: Співпраця обласне =>управління у районах=>виконавці=>люди...

Повідомлення caracol74 »

Спецзем писав:Звичайно, на першому плані у нас люди. Раніше не було проблем, землевпорядна організація друкувала, передала все у відділ і через день в ДЗК (правда приходилося воювати з обл. ДЗК за картки, все робилося, щоб смусити землевпорядні організації платити гроші, ну зараз там новий начальник- стало краще). Тепер одержуємо картки з ЗКЦ, складаємо список на державні акти і знову везем техдокументацію з картками в обл. ДЗК. Начальник відділу, дбаючи про людей, іде в обласне управління, бере заявку в ДЗК, несе в обласне управління, там може дадуть (або не дадуть) бланки актів і знову - в ДЗК. А люди ждуть поки ДЗК надрукує акти. Все це звісно тормозить видачу державних актів людям. Землевпорядна організація друкувала акти за 2-3 дня, після одержання карток, а тепер люди чекають 1-2 місяця Ushas Хотілося б щоб державні акти друкували землевпорядні організації і обмінні файли здавалися на місцях, а не возити їх в обл.ДЗК.
про акти цілковито згоден, а обмінні на місцях- не реально - це комусь прийдеться тільки те і робити їздити по районах - а так виконавці всерівно іздять по службах в область (екологія, охорона памяток і т.д)
Аватар користувача
Маруся
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 18 лютого 2008 07:02
Репутація: 1
Область: Хмельницька

Re: Співпраця обласне =>управління у районах=>виконавці=>люди...

Повідомлення Маруся »

malecha писав:Як Ви оцінюєте роботу цих всіх установ конкретно у населеному пункті, де працюєте?
Негативно, всі довідки і висновки у нас збирають виконавці робіт, резолюцію на заявах Начальник V_Bobruisk ставить лише у неділю, довго - нудно-марудно все так робиться, і робиться спеціально, щоб життя медом не здавалось. Останнім часом з порожніми руками немає чого і ходити.....Ловлю себе все частіше на думці, що ліпше було б "по понятіям" ніж дурна мова деяких чинушів. А заява про наміри для екології - це взагалі маразм якийсь!
malecha писав:Чи і правда існує конфлікт між держуправліннями і приватними фірмами?

Ще й який! Головне для приватників - менше говоріть і радьтеся з управлінням, бо Вашими знаннями вони стараються Вам напакостити. І пакостяь!!!
malecha писав:Що б хотіли змінити, удосконалити?
1.Головному управлінню перестати фінансувати навчання спецов у Дублянах - 3 тижні сидіння дома (там хтось сесію здасть) користі не приностять!
2. Запровадити надання необхідних висновків, довідок поштою, щоб виключити непотрібні цитування чинного земельного законодавства ( в редакції 2002 року) спеціалістами відділів (які мріють бути начальником)!
Архітектура не розказувала б страшилок про генплан і незаконність рішення міської ради, специ- черепники, нехай би їздили по районах власним коштом, ну санепідемстанція у нас лояльна.....люди військові, як треба - то треба, без випендрувань, але для чого було придумати їх в області тепер видавати (зато які бланки! як вірча грамота Пилипа Орлика! а ми про кризу в країні.)
А експерти екології нехай забудуть про своє навчання в педінституті, і не посилаються на ДБНи там, куди їх немає як втулити.
А люди,malecha, та хто про них думає? Це у земельних питаннях ми ще якось дамо собі раду, а Ви підіть - но в поліклініку, хто Ви там така? Якщо не маєте медика-боржника або єврики з джинсів не виглядають......ой я не заздрю Вам. Ви ще молода, і не знаєте, як діти в садочок влаштовуються, як до потрібної вчительки в клас попадають...
Glory
Повідомлень: 9
З нами з: 23 липня 2009 21:57
Репутація: 1
Область: Черкаська

Re: Співпраця обласне =>управління у районах=>виконавці=>люди...

Повідомлення Glory »

Якщо є хто з м. Чернігова, чи Чернігівської області поясніть будь-ласка один момент. Чому люди, що виготовляють документи на приватизацію чи переоформлення землі в Вашому регіоні, говорять, що всі документи для оформлення відправляють аж до Херсону? Про те за останній рік говорить по телефону вже третій знайомий. при чому це люди з різних областей України. Як правило, це спадщина. Нічого не розумію, але в п'ятницю по цьому питанню був останній дзвінок
Аватар користувача
Volodimir
Спец
Спец
Повідомлень: 74
З нами з: 05 жовтня 2007 08:34
Репутація: 3

Re: Співпраця обласне =>управління у районах=>виконавці=>люди...

Повідомлення Volodimir »

Я однажды на форуме уже писал на эту тему. Слово "СПІВПРАЦЯ" тут вообще не приемлемо. Каждое звено имеет свои правила, свои законы, свой метод обогащения. Что касается последнего звена в этой цепи, так называемые люди, то они как и исполнители, полностью бесправны. Даже на дверях кабинетов управленцев, висит объявление ПРИЕМ ТОЛЬКО ИСПОЛНИТЕЛЕЙ и только в определенное время!. И эти двое бьются головой об стены управлений.
Правда сегодня проглядывается новая тенденция (паровозик) - экспертиза - замечания к заключениям, те кто дает заключения - предлагают заплатить за новое, и т.д. то же самое с получением кадастровых номеров, оценка и т.д.
Это взято из медицины - врачи имеют процент от продажи лекарств в аптеке поликлиники.
LGU
Спец
Спец
Повідомлень: 404
З нами з: 08 червня 2008 15:27
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Співпраця обласне =>управління у районах=>виконавці=>люди...

Повідомлення LGU »

malecha писав: Чи і правда існує конфлікт між держуправліннями і приватними фірмами?
Що б хотіли змінити, удосконалити?
Все бы прекрасным образом изменилось, если бы в управлениях работали специалисты-профессионалы, во главе с начальником,
которые окончили соответствующее учебное заведение, с молоком ALMA-MATER впитали бы гордость и ответственность за свое дело,
и при этом у них была бы возможность заниматься своим профессиональным делом, а не готовить с утра до вечера, по будням и выходным, между делом принимая возмущенных граждан и исполнителей , справки райгосадминистрации, прокуратуре, налоговой, судьям, депутатам, делегатам, вышестоящим органам и т.д. и т.п.
Я вообще удивляюсь, как они еще ухитряются подисывать довидки и висновки, напечатанные исполнителями.
Конфликт еще и в том, что приватная фирма заключает с людьми договор, в котором оговорены сроки и цены, и несет за это ответственность по Гражданскому Кодексу, и договор - это документ который может быть представлен в суд.
А чиновник, который подписывает бумаги, ни перед приватной фирмой, ни перед конкретным гражданином никакой ответственности не несет ни по деньгам, ни по срокам. Во многих районах даже не берут сопроводительные письма (заяви, клопотання), и на этого чиновника сложно подать в суд, он тебе ничего не должен, он вообще не знает о тебе............
И я не знаю случаев, когда подавали в суд на начальника управлиння Держкомзему за то, что он полгода не может подписать висновок про обмеження.
Зато знаю случаи:
- когда директор приватной фирмы пожаловался и об этом и о том, и о вымогательстве голове Держкомзема, и его быстренько лишили лицензии, за то, что не умеет работать;
- когда директор приватной фирмы пожаловался на начальника районного управлиння Держкомзема вишестоящему начальству, и в этом районе у него год не брали технички, пока не сменился начальник районного управления.
Так что ждем, когда вырастет новое поколение самодостаточное, образованное, с чувством собственного достоинства, которое не смотрит с тоской на Запад, а хочет жить в этой стране и сделать из нее цветущий сад.
По оценкам специалистов - это где-то 2050-2057 года.
Аватар користувача
Volodimir
Спец
Спец
Повідомлень: 74
З нами з: 05 жовтня 2007 08:34
Репутація: 3

Re: Співпраця обласне =>управління у районах=>виконавці=>люди...

Повідомлення Volodimir »

LGU писав:
Все бы прекрасным образом изменилось, если бы в управлениях работали специалисты-профессионалы, во главе с начальником,
которые окончили соответствующее учебное заведение
Согласен на 1000%. Конфликт в том что, документацию разрабатывают спецы, которые на своем счету имеют сотни выполненных работ доведенных до логического конца. Проверяют, дают заключения и прочее - "спецы" ,которые за все время своей работы ни одной документации не выпустили.
Я думаю что в гос. управлениях штат должен состоять из работников имеющих опыт практической работы (в подрядных организациях) не менее 2-3 лет.
Pershin
Спец
Спец
Повідомлень: 51
З нами з: 20 березня 2008 12:44
Репутація: 1
Область: Запорізька

Re: Співпраця обласне =>управління у районах=>виконавці=>люди...

Повідомлення Pershin »

Разница в том что играем в одну игру только одни нападающие(исполнители), а другие вратари(держкомзем). Соответственно и функции разные нечего удивляться. Философский смысл жизни в противостоянии и преодолении
Аватар користувача
Volodimir
Спец
Спец
Повідомлень: 74
З нами з: 05 жовтня 2007 08:34
Репутація: 3

Re: Співпраця обласне =>управління у районах=>виконавці=>люди...

Повідомлення Volodimir »

Pershin писав:Разница в том что играем в одну игру только одни нападающие(исполнители), а другие вратари(держкомзем). Соответственно и функции разные нечего удивляться. Философский смысл жизни в противостоянии и преодолении
Только там и нападающие и вратари на равных одинаковых условиях. И те и другие могут получить желтую карточку и даже удаление ( в данном случае - только одна команда).
Pershin
Спец
Спец
Повідомлень: 51
З нами з: 20 березня 2008 12:44
Репутація: 1
Область: Запорізька

Re: Співпраця обласне =>управління у районах=>виконавці=>люди...

Повідомлення Pershin »

не хотелось бы слишком обострять, но мне кажется вы не совсем в курсе работы наших так сказать внутренних органов
Zaryt Smert Seks приблизительно так они поступают с госслужащими.
А тяжело было всегда и всем. Советую посмотреть лекции Вадима Шлахтера, чтобы действительность воспринималась вами менее искажённо
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Співпраця обласне =>управління у районах=>виконавці=>люди...

Повідомлення malecha »

7 років темі, а питання актуальне!
Мені треба Ваша допомога, а то моєму обуренню немає меж!
Якби Ви діяли в даному випадку, висловість, будь ласка, свою думку з питання:
Подала оригінал проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у міськрайонне управління у Тернопільському районі та м.Тернополі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області через ЦНАП для отримання викопіювання з кадастрової карти (плану) (оте що по 48 грн), викопіювання дали, але проект повернувся без оригіналу висновку архітектури і без оригіналів графічних матеріалів (кп і план) (погоджених замовником, архітектурою, відділом земресусрів ТМР) документів. ЦНАП ні при чому, там чудові працівники, і в заяві я пишу, що додаю проект відвдення, не пишу на скільки сторінок і які документи.
От як би Ви поступили в даній ситуації?
Аватар користувача
karlson82
Спец
Спец
Повідомлень: 91
З нами з: 18 грудня 2010 02:00
Репутація: 43
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Співпраця обласне =>управління у районах=>виконавці=>люди...

Повідомлення karlson82 »

Була така ситуація.
Прийшлось перезамовляти-перепогоджувати. На даний момент перед поданням в ЦНАП номеруємо весь проект, відскановуєм та підписуєм цифровим підписом (Для підстаховки).
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 610
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 216
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Співпраця обласне =>управління у районах=>виконавці=>люди...

Повідомлення tops_a »

В проекті зміст є? А в змісті має бути написано що там є (чи в вашій ситуації було). Але в такій ситуації можна викрутить що адміністратор ЦНАПу прошляпив. І тоді у Вас з ними (ЦНАПом) погіршаться стосунки. Треба навистаь на пряму на земельний.
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Співпраця обласне =>управління у районах=>виконавці=>люди...

Повідомлення malecha »

karlson82 писав: 26 жовтня 2017 11:09 Прийшлось перезамовляти-перепогоджувати. На даний момент перед поданням в ЦНАП номеруємо весь проект, відскановуєм та підписуєм цифровим підписом (Для підстаховки).
Ну проект пронумерований, на викопіювання не йде електронна копія, нікому не цікаво є вона там чи нема.
tops_a писав: 26 жовтня 2017 11:22А в змісті має бути написано що там є (чи в вашій ситуації було).
Зміст є, сторінки пронумеровані. Проект не прошитий (та навіть якби був прошитий), витягнули та й все. Я ніколи в цнапі не перевіряю те дали чи не те, папка скріплена. Та й що кому докажеш? То ж не під підпис кожний документ.
Але саме відношення особи в управлінні, яка так вчинила -дивує. І посадова особа на керівній посаді знає, що вона (особа ця) це вчинила свідомо з корисливих мотивів чи віддала таку вказівку, і проект швидко, дуже шивдко спливе вже під новим виконавцем. І це я все знаю, і саме обідно, що крім того, що написати тут, нічого вдіяти не можу. А от би хотілося, щоб не було таких ходів - 10 рішень на одну ділянку, 2 проекти на 1 ділянку. Хотілося б подати заяву в органи - і щоб зразу знайшли у шуфляді в когось - щоб більше ніхто не хотів придумувати дієвих схем на місцевому рівні.
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Співпраця обласне =>управління у районах=>виконавці=>люди...

Повідомлення malecha »

Форумчани, а як Ви нині співпрацюєте?
Чи є у Вас створені в областях групи в мобільних додатках з обласними управліннями?
Наша область від початку карантину може похвалитися таким досягненням! У нас є вайбер група обласного з виконавцями, щоправда створена за ініціативи відділу реєстрації з метою зменшення відмов у державній реєстрації. Кажуть, дієво.
Але є інші законодавчі питання, наразі обласне управління не спішить, на жаль, залучати інші відділи до співпраці.
Відповісти