м. Саки, земресурси - підкажіть контакти!

Інші питання роботи управлінь та відділів
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Корнелія
Повідомлень: 2
З нами з: 10 вересня 2008 13:49
Репутація: 0

м. Саки, земресурси - підкажіть контакти!

Повідомлення Корнелія »

Доброго дня, шановні учасники форуму!
Придбала дві земельні ділянки у Сакському районі (за межами нас. пункту). Нотаріальне оформлення договорів відчуження відбувалося за моїм місцезнаходженням. Хочу проставити відмітки на державних актах і для цього хочу поїхати у Саки.
Хто може поділитися контактами? Ті, що є в інтернеті, якісь "ліві": ніхто ніколи не відповідає за жодним із телефонів: 27256, 25685, 27152. Куди їхати? Куди звертатися? Які дні прийомні? Там узагалі хтось є? Ushas
Аватар користувача
WERT
Спец
Спец
Повідомлень: 97
З нами з: 18 липня 2007 15:35
Репутація: 0
Область: м.Київ

Повідомлення WERT »

http://rescomzem.gov.ua/dopolnitelnaya- ... ryima.html
нажмите на город Саки
Корнелія
Повідомлень: 2
З нами з: 10 вересня 2008 13:49
Репутація: 0

Повідомлення Корнелія »

Дуже дякую Вам за інформацію. Проте за тим телефоном, що вказаний, цілий день сьогодні намагалася додзвонитися - і безрезультатно. Таке враження, що усі пішли на пляж :) Що ж, зате я маю тепер телефон гарячої лінії :)
Аватар користувача
Kato
Спец
Спец
Повідомлень: 312
З нами з: 19 червня 2008 09:58
Репутація: 1
Область: м.Київ
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Kato »

Корнелія писав:Хто може поділитися контактами?
поцікавтеся у свого продавця, він же отримував довідки для продажу в управлінні Держкомзему, або сам особисто або через посередника, який має "вхід" і "контакт"
Відповісти