Земельний кодекс

Ділимось новим
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Layla
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 33
З нами з: 08 жовтня 2009 15:25
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше

Re: Земельний кодекс

Повідомлення Layla »

владимир111 писав:Хочу придбати НПК до земельного кодексу. Якого автора НПК ЗК найкращий?
Ви краще нафто-переробний комплекс (НПК) придбайте, а з коментаря до ЗК толку нема.
Востаннє редагувалось 03 березня 2010 14:08 користувачем Layla, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
dzi
Спец
Спец
Повідомлень: 1223
З нами з: 16 жовтня 2008 09:24
Репутація: 7
Область: м.Київ

Re: Земельний кодекс

Повідомлення dzi »

владимир111 писав:Хочу придбати НПК до земельного кодексу. Якого автора НПК ЗК найкращий?
До Земельного кодексу України останнім часом внесено скільки змін, що коментарі не встигають за змінами. Можливо скоро буде готовий проект НОВОЇ редакції Земельного кодексу України, для написання якого Держкомземом ще у минулому році утворена робоча група.
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Re: Земельний кодекс

Повідомлення dexter3000 »

владимир111 писав:Хочу придбати НПК до земельного кодексу. Якого автора НПК ЗК найкращий?
А.М. Мірошниченко - http://knygy.com.ua/index.php?productID=35510.
Егор
Спец
Спец
Повідомлень: 977
З нами з: 02 вересня 2008 01:40
Репутація: 0

Re: Земельний кодекс

Повідомлення Егор »

Layla писав: а з коментаря до ЗК толку нема
Ну эт смотря какую цель преследовать... для себя разобраться иногда очень помогает.
Просто изначально нужно быть готовым к тому, что любой комментарий будет в той или иной степени отражать существующие научные наработки автора комментария к той или иной статье кодекса.
dexter3000 писав: А.М. Мірошниченко - http://knygy.com.ua/index.php?productID=35510
Наверное, на сегодняшний день это издание наиболее "приближенное к действительности".
Відповісти