На ділянку яка виготовляється мені, вже зроблений держ. акт

Все про судові земельні справи
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
fort
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 14
З нами з: 27 жовтня 2013 19:32
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

На ділянку яка виготовляється мені, вже зроблений держ. акт

Повідомлення fort »

Така ситуація.
Зараз мій проект щодо відведення зем. ділянки для с/г знаходится в держкомземі на стадії погодженні та доопрацюванні висновків.
В ному є викопіювання зем. ділянки , дозвіл на розробку проекту , все що потрібно.
Виникла проблема в погодженнях меж з сусідом, який відмовляється підписувати акт прийомки-передач межових знаків.
Зайшов на сайт "Кадастрова Карта" і там знаходжу ділянку з кадастровим номером, яка виділяється мені. і також взнаю, що сусіди , які до цього були сусідами вже зробили держакт на зем. ділянку , яка виділяється мені.

Не знаю як діяти далі, мій проект на погодженні, дали висновки для доопрацювання ( відмови не було).
Яким чином реалізувати своє право на зем. ділянку, чи можливо в судовому порядку скасувати держ. акт на виділеній мені ділянці?
Востаннє редагувалось 07 листопада 2013 11:46 користувачем fort, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1061
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення solim »

Якщо сусід відмовляється підписувати, то повідомляйте про це землевпорядну організацію, місцеву раду та ініціюйте створення комісії, яка здійснить обстеження земельної ділянки і підпише акт, що межі встановлено/погоджено, а сусід відмовився від підпису необгрунтовано - це все підтвердить орган місцевого самоврядування поставивши печатку.

Не факт, що сусід отримав акт на вашу ділянку. Скоріше за все невірно визначені координати. Крім того також повинна бути документація з усіма погодженнями і описом суміжних меж. Чекайте відповіді кадастрового реєстратора при реєстрації ділянки - в переважній більшості ділянки на кадастровій карті потребують "відсовування".
fort
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 14
З нами з: 27 жовтня 2013 19:32
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення fort »

Звернувся в земельний відділ і отримав відповідь, що земельна ділянка на яку в мене зроблений проект, накладається на зем. ділянку мого "сусіда", яка вже в нього зареєстрована держ. зем. кадастрі.

Так тільки могло статися через махінації держземагенства, тому що в В 2010 році я і мій "сусід" звертались до суду і нам обом було надано викопіювання, і ніяких накладок не було. Також в мене є знімки з його документації з графічними матеріалами земельної ділянки.
А тепер виявляється накладки.

Куда звертатись в прокуратуру чи до суду?
Чи можливо в судовому порядку скасувати державну реєстрацію зем. ділянки сусіда?
Яким чином реалізувати своє право на зем. ділянку?
Відповісти