Кадастровий номер земельної ділянки

Про присвоєння кадастрових номерів
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Korum
Спец
Спец
Повідомлень: 322
З нами з: 12 квітня 2007 22:44
Репутація: 8
Контактна інформація:

Кадастровий номер земельної ділянки

Повідомлення Korum »

Игор писав:
30 березня 2020 11:13
Якщо земельну ділянку передбачається отримати у власність, правовстановчі документи на будівлю є, і дана будівля є житловим будинком - то навіщо проект?, в нас технічкою по встановленню пропускають. В іншому випадку - так, проект.
було затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передано в оренду строком до 01.03.2010 р. земельну ділянку, площею 0,2524 га для розміщення офісу та виробничих побудов

Аватар користувача
Игор
Спец
Спец
Повідомлень: 145
З нами з: 10 вересня 2009 18:44
Репутація: 47
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Кадастровий номер земельної ділянки

Повідомлення Игор »

Korum писав:
30 березня 2020 11:17
пробачте, не прочитав всіх повідомлень. На мою думку - нажаль, тільки новий проект. Багато ділянок були в оренді до 2010 року, але якщо оренда закінчилася чи право не оформлювалось на ділянки, термін оренди яких закінчився до 2013, то нема підстав вважати, що вони залишаються сформованими.

MAFIA
Спец
Спец
Повідомлень: 385
З нами з: 29 жовтня 2007 21:35
Репутація: 164
Область: Запорізька
Місце роботи: Юридичні послуги

Кадастровий номер земельної ділянки

Повідомлення MAFIA »

noobapps писав:
30 березня 2020 09:15
Робити проект новому власнику.
не згоден, адже пункт 4 та абзац 4 пункту 2 розділу VII ЗУ "Про ДЗК" ДІЮТЬ НЕЗАЛЕЖНО ОДИН ВІД ОДНОГО.
Якщо земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні зареєстровані до набрання чинності цим Законом у Державному реєстрі земель - діє пункт 4 розділу VII ЗУ "Про ДЗК"
► Показати
якщо документації із землеустрою, на підставі якої було визначено кадастровий номер земельної ділянки, була затверджена до 1 січня 2013 року в порядку, встановленому законом - не має значення, чи зареєстрована ця ділянка, обмеження (обтяження) у її використанні у Державному реєстрі земель - діє абзац 4 пункту 2 розділу VII ЗУ "Про ДЗК"
► Показати
Перенесли до архівного шару, до речі, теж правильно: перенесення зазначених відомостей до Державного земельного кадастру повинно відбуватися не автоматично, а лише за письмовим зверненням замовника документації із землеустрою, на підставі якої було визначено кадастровий номер земельної ділянки.

Відповісти