Сторінка 1 з 9

Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 14 листопада 2008 08:56
anya
Привіт.Поділіться будь-ласка зразочком довідки про присвоєння кадастрового номера...
Дякую */*/

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 16 грудня 2008 14:15
Віталіна
ДЕРЖКОМЗЕМ УКРАЇНИ
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖКОМЗЕМУ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ ДЕРЖКОМЗЕМУ У ДЕРАЖНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
32200, м. Деражня, вул. Миру,13, Адмінбудинок, тел.факс,

„____”_______ 2008 року №_______
Довідка


Видана Відділом Держкомзему у Деражнянському районі Хмельницької області громадянину


в тім, що на земельну ділянку присвоєно кадастрові номера:


п/п Назва адміністративно –територіальної одиниці Назва населеного пункту Кадастровий номер
Начальник Відділу Держкомзему
у Деражнянському районі

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 16 грудня 2008 15:11
ВиОлетта
Якщо на паї, ну тобто коли багато, то можна у вигляді таблиці, в якій наступні поля:
№ з.п.
Кадастровий номер
№ ділянки
П.І.Б

14%%%%

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 08 січня 2009 14:30
Volodar
Міледі писав:У нас на роботі виник маленькій спір на рахунок присвоєння кадастрових номерів. Така ситуація, громадянин продає свою 1 ділянку 3 -м гром., тобто 1 ділянку ділить на 3 частини. Через пректну організацію зробили розподіл. Цей розподіл погоджений між 3 гром., які купляють з.д., нотаріально цей розподіл не завірений. Нотаріус продавця відправила у відділ для отримання довідки про присвоєння кадастрових номерів вже на 3 ділянки. Коли ділянка була 1 кадастровий номер ділянці був присвоєний, отже цей номер потрібно аналювати і новим 3 ділянкам присвоїти новий. Питання, чи відділ має право присвоїти кадастрові номери цим 3-м ділянкам, якщо договір купівлі - продажу ще не оформлений? І для чого нотаріус вимагає нові кадастрові номера, якщо відчужується 1 земельна ділянка вже із присвоєнним кадастровим номером? Потрібна ваша думка.
Кадастровий номер присвоюються сформованій земельній ділянці. Дії нотаріуса правомірні. При продажі у спільну сумісну власність трьом покупцям - кадастровий номер залишається, при розділі зем.ділянки на три - за землевпорядною документацією формується три окремі обєкти землеустрою - земельні ділянки, яким необхіно присвоїти три нові кадастрові номери. А далі продавець має оформляти три договори купівлі продажу з кожним покупцем. Ще необхідно буде зробити три окремі держакти.
P.S. Хоча якщо все нормально - то 1.купівля в спільну сумісну власність 2. Розподіл зем.ділянки. 3. Виготовлення держактів. Переваги: скоріше, минається один етап виготовлення держактів. Недоліки: "якщо все нормально"??

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 17 лютого 2010 21:17
Сергiй64
народ, підкажіть.передало агентство ВВС, що є якийсь новий наказ про порядок присвоєння кадастрових номерів.Це проавда чи брешуть?

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 17 лютого 2010 21:20
dexter3000
Сергій64 писав:народ, підкажіть.передало агентство ВВС, що є якийсь новий наказ про порядок присвоєння кадастрових номерів.Це проавда чи брешуть?
Тільки проект - http://www.dkzr.gov.ua/terra/control/uk ... t_id=38306.

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 19 лютого 2010 11:59
Gardner
А ось і новий порядок присвоєння кадастрових номерів


http://dkzr.gov.ua/terra/control/uk/pub ... t_id=36879

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 21 лютого 2010 14:25
All
Gardner писав:А ось і новий порядок присвоєння кадастрових номерів

жить все веселей! т.е. если в отделе Госкомзема есть старая техничка (с каталогом координат внешней границы), то ДЗК сам сформирует обменный файл JC_Hi. Интересно также, что делать потенциальному наследнику, который не может вступить в наследство без присвоения кадастрового номера (ведь документы на право собственности на землю он еще не получил)... наш отдел отказывается давать ему кадастровый номер, т.е. перечень документов в таком случае в порядке присвоения номеров должен быть иным...

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 25 лютого 2011 13:36
makctos
таля писав:Як бути громадянину України в такій ситуації: Він використав право власності на земельну ділянку, а тепер хоче подарувати будинок дитині, земельна ділянка під яким не приватизована. Як в такому випадку присвоїти кадастровий номер земельный ділянці, якщо громадянин використав своє право на приватизацію.. І взагалі як переоформити будинок і землю на дитину. Без кадастрового номера нотаріуси відмовляють укласти цивільно-правову угоду.
Виготовити техничну документацію, отримати кадастровий номер, рішення про затвердженя документації та надання ділянки в оренду, землевласник заключає договор оренди з сільрадою, після чого договор реєструється.

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 10 червня 2011 16:30
vladasya
При продаже части жилого дома нужно ли делить участок с присвоением кадастровых номеров отдельным частям при продаже или нет (участок не приватизирован)?

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 16 червня 2011 21:09
alla2612
В мене аналогічний випадок. ДА виданий в 1999 році в смт. для ОЖБ площею 0,152 га.Думаю зробити ТД по встановленню (відновленню) меж. Присвоїти кадастровий номер на 0,15 і на 0,020 для ведення.Незнаю чи пройде в нотаріуса.Якщо би пройшло, то новий власник виготовив би вже собі правильні ДА.Хоча читала в землевпорядному віснику, що якщо є ДА( старий) , то витягу не треба до нотаріуса, а треба ДА і довідку про кадастровий номер.Показала нотаріусу сказав, що так не пройде- треба ДА,кадастр.номер, витяг.

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 17 червня 2011 13:23
vladasya
alla2612 писав:В мене аналогічний випадок. ДА виданий в 1999 році в смт. для ОЖБ площею 0,152 га.Думаю зробити ТД по встановленню (відновленню) меж. Присвоїти кадастровий номер на 0,15 і на 0,020 для ведення.Незнаю чи пройде в нотаріуса.Якщо би пройшло, то новий власник виготовив би вже собі правильні ДА.Хоча читала в землевпорядному віснику, що якщо є ДА( старий) , то витягу не треба до нотаріуса, а треба ДА і довідку про кадастровий номер.Показала нотаріусу сказав, що так не пройде- треба ДА,кадастр.номер, витяг.
Вибачте, а чого ви всі вирішили що громадянин не може мати у власності під обж більше 0.15 га чи 0.25 га ?? Законодавство цього не забороняє

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 17 червня 2011 13:39
Yfnfkjxrf
Якщо громадянин купив земельні ділянки - то так, а якщо отримав у власність згідно рішення (приватизував)- то ні.

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 17 червня 2011 13:56
Chymbys
Питання виникає коли в старому ДА площа 0.15 га або 0,020 га, коли присвоюється кад. номер сформовуєш ділянку, а виходить 0,1495 га чи 0,0204 га, відповідно в довідці чотири цифри після коми, а в ДА три або три і от тоді починаеться вища математика, нотаріус не пропускає, люди лаються Smert а що робити нам 5+5=? KompManiyak

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 17 червня 2011 23:22
alla2612
Мова йде про те, що громадянин Х в 1999 році виготовив ДА загальною площею 0,152 га для обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в селищі міського типу. В 2011 році громадянин Х продає цю ж саму земельну ділянку.Треба кадастровий номер. Відповідно до ст.121 ЗКУ цей старий акт повинен був би виготовитись на 0,15 га для ОЖБ ? Ось про що мова. І як бути тепер з Кадастровим номером, а не про те скільки інша людина може купити.

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 06 липня 2011 18:12
ExTreme
Шановні колеги!Необхідна ваша порада з такого питання- людина хоче продати будинок по кадастровому номеру,виготовили технічку по рішенню про складання тех док на виготовлення держ.акту і повезли в ДЗК для прийняття обмінного файлу,але поставити відмітку і віддати технічку назад там відмовились-мол зробимо держ.акт і тоді заберете!Але ж людина не хоче набувати землю в приватну власність,а тільки продати будинок по кадастровому номеру і знову ж але,щоб продати будинок для нотаріуса потрібен витяг,останній надається при наявності держ.акту старого зразку,або ж нового!Виходить не закон а бла- бла-бла!Що робити пересічному громадянину,щоб довести що він не верблюд!?? 5+5=?

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 06 липня 2011 20:44
makctos
ExTreme писав:Шановні колеги!Необхідна ваша порада з такого питання- людина хоче продати будинок по кадастровому номеру,виготовили технічку по рішенню про складання тех док на виготовлення держ.акту і повезли в ДЗК для прийняття обмінного файлу,але поставити відмітку і віддати технічку назад там відмовились-мол зробимо держ.акт і тоді заберете!Але ж людина не хоче набувати землю в приватну власність,а тільки продати будинок по кадастровому номеру і знову ж але,щоб продати будинок для нотаріуса потрібен витяг,останній надається при наявності держ.акту старого зразку,або ж нового!Виходить не закон а бла- бла-бла!Що робити пересічному громадянину,щоб довести що він не верблюд!?? 5+5=?
Виготовити техничку про надання земельної ділянки в оренду, заключити договір оренди, зарєеструвати його о це i буде вам кадастровий номерт для здійснення куплі продажу.

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 04 грудня 2011 19:51
Vladimirlg
Валентина1953 писав:У мене таке питання.Я маю старий акт жовто-розовий,одержаний в 1995 році.Він без кадастрового номера.Оформила всі документи,щоб присвоїли кадастровий номер.Але довідку про номер поки не взяла,так як ніякі операції з куплею-продажем чи даруванням не буду проводити.Але ж мені нічого і не видали про те.що кадастровий номер присвоєно.Які документи повинні були мені надати при присвоєнні номера?
Ніякі документи про присвоєння кадастрового номеру вам не повинні видавати. Після того як ви у територіальному відділі Держкомзему напишите заяву по реєстрацію земельної ділянки та Вам виготовлять поземельну книгу, Ви у цій книзі розпишитесь, усе кадастровий номер присвоєно.
Лише якщо ви прийдите до територіального відділу Держкомзему та замовите "витяг з поземельної книги" там буде ваш кадастровий номер, але цей витяг діє 3 місяці і тому, як ви правильно зазначили, поки ніяких операцій із землею проводити не будете він (витяг) вам не потрібен.

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 04 грудня 2011 21:30
Denver
Валентина1953 писав:....все забрав районний відділ Держкомзему-три екземпляра документації,яку я виготовляла і. звичайно платила за неї немалі кошти.Може мені потрібно було самій зробити з тієї документації ксерокопію???
Взагалі то, отой третій екземпляр - Ваш (один - відділу, один - організації, один - замовнику)

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 04 грудня 2011 21:39
Denver
Немає такої процедури. Ваш акт (жовтий) має таку ж юридичну силу як і той, що виготовляється зараз.

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 05 грудня 2011 12:56
013x
Процедура є, прописана в п 4.14 інструкції щодо зберігання, заповнення ...Державних актів .... (325 наказ)Але заміна відбувається за власним бажанням, акти всіх зразків дійсні. Якщо ви пройшли цієї осені процедуру отриманна кадастрового номеру(ділянка внесена у базу ДЗК, технічна документація щодо відновлення меж у вас на руках), то кращє замініть акт - це не так вже й дорого, біля 200 грн у відділі Держкомзему, до землевподних фірм вже йти не треба. Також рекомендую усім клієнтам переоформляти державний акт нового взірця, після того як поставили відмітку про перехід права - процедура теж добровільна, але клієнт спить спокійніше з власним прізвищем у акті.

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 05 грудня 2011 13:05
Volodar
013x писав:Також рекомендую усім клієнтам переоформляти державний акт нового взірця, після того як поставили відмітку про перехід права - процедура теж добровільна, але клієнт спить спокійніше з власним прізвищем у акті.
Дарма витрачені кошти і час. За рік взагалі держаків не буде, потрібно буде якесь свідоцотво про право власності, видане Мінюстом. А ще через рік видумають якісь нові папірці, реєстраційні номери і т.д.
Але, якщо Ви колекціонер красивих папірців з гербовими печатками, то такий варіант для Вас.

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 05 грудня 2011 13:27
013x
Volodar писав: Дарма витрачені кошти і час. За рік взагалі держаків не буде, потрібно буде якесь свідоцотво про право власності, видане Мінюстом. А ще через рік видумають якісь нові папірці, реєстраційні номери і т.д.
Але, якщо Ви колекціонер красивих папірців з гербовими печатками, то такий варіант для Вас.
Дарма не дарма вірішує клієнт, і він завджи правий, краще увійти в новий 2013 з гарним папірцем із своїм прізвіщем, ніж с бумажкою на якій куча відміток і чуже прізвище. 200 грн в наш час це мала плата за спокійний сон протягом принаймні року. А яким боком тут моя любов до папірців - я взагалі не зрозумів, мій отриманий зелений держ акт - мирно спочиває у сейфі, я лише рекомендую клієнту.

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 06 грудня 2011 11:06
013x
Зверніться у відділ/управління держкомзему із заявою про заміну акта. Ваша послуга остання в списку http://www.poltava.pl.ua/news/11925/ заміна державного акту..... .182 грн. ( я з телефону - ліньки шукати офіційний сайт з цінами)
Заміна державного акта на право власності на земельну ділянку або
державного акта на право постійного користування земельною ділянкою у
разі добровільного звернення громадян та юридичних осіб або видача
державного акта на право власності на земельну ділянку або державного
акта на право постійного користування земельною ділянкою замість
втраченого (пошкодженого) — 182 грн.

Re: Кадастровий номер земельної ділянки

Додано: 06 грудня 2011 11:13
Denver
013x писав:...замість
втраченого (пошкодженого) — 182 грн.
хех, так його і не втрачено і не пошкоджено (до цього повідомлення morgny ), він просто старенький жовтенький :))