Кадастровий номер земельної ділянки

Про присвоєння кадастрових номерів
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
makctos
Спец
Спец
Повідомлень: 581
З нами з: 24 травня 2008 10:59
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення makctos »

У нас громядянин без усяких кадастрових номерів оформляє спадщину на будинок та землю, а потім на нього розробляється тех.документація.
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Oleg »

makarenkovolod писав:Тоді, виникає питання, а як ?
А так.
Аватар користувача
JenyaZemBestBraiko
Повідомлень: 3
З нами з: 15 червня 2012 16:33
Репутація: 0
Область: Кіровоградська

Повідомлення JenyaZemBestBraiko »

Cпасибо я уже узнал!!! при реэстрации в 2009 году выдавали карточки в них есть присвоеный кадастровый номер, что бы не делать новую техничку в деркомземе есть старые технички 91-92 года когда приводилась разпаэвка КСП платишь 60 грн. за изготовление обменика а довидку дают безплатно про присвоэние кадастрового номера!!!!
symonenko
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 11
З нами з: 06 квітня 2009 10:11
Репутація: 0

Повідомлення symonenko »

Підскажіть будь-ласка! Якщо виготовилась технічна документація із землеустрою щодо складання державного акту на земельну ділянку та підписаний висновок про "наявні обмеження на використання земельних ділянок " архітектурою, який слідуючий пункт: присвоєння кадастрового номеру чи підпис висновоку про "наявні обмеження(обтяження) на використання земельних ділянок " начальником управління держкомзему.Дякую.
Аватар користувача
Kato
Спец
Спец
Повідомлень: 312
З нами з: 19 червня 2008 09:58
Репутація: 1
Область: м.Київ
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Kato »

symonenko писав:який слідуючий пункт: присвоєння кадастрового номеру чи підпис висновоку про "наявні обмеження(обтяження) на використання земельних ділянок " начальником управління держкомзему
у нас начальник підписує висновки тільки після того, як ділянка ляже в базу і присвоять кадастровий
NATAHA
Спец
Спец
Повідомлень: 83
З нами з: 09 лютого 2010 09:59
Репутація: 1
Область: Луганська

Повідомлення NATAHA »

Смотрите "Порядок присвоения кадастровіх номеров" п 10".сначала кадастровій номер а потом уже рассмотрение документации.
Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 455
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 144
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Андрей1978 »

Kato писав:у нас начальник підписує висновки
NATAHA писав:Смотрите "Порядок присвоения кадастровіх номеров" п 10"
????????????????????? У людини Технічка. Які Висновки? Чому Ви про це мовчите? Чи вважаєте, що це марно, і краще пливти за течією? Треба вчити громадян як має бути, а не як робиться. Саме тому я підримав ініціативу "Admina" стосовно відкритості форума. Шановний, "symonenko", ст.56 ЗУ "Про землеустрій" - немає там жодного висновку.
Аватар користувача
Kato
Спец
Спец
Повідомлень: 312
З нами з: 19 червня 2008 09:58
Репутація: 1
Область: м.Київ
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Kato »

Андрей1978 писав:????????????????????? У людини Технічка. Які Висновки? Чому Ви про це мовчите?
технічка на складання державного акту - безкоштовна приватизація. Повинно бути два висновки про наявні обмеження - зем.ресурсів та архітектури. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0354-99
Андрей1978 писав:ст.56 ЗУ "Про землеустрій" - немає там жодного висновку.
ж) перелік обмежень прав на земельну ділянку і наявні земельні сервітути

Додано через 2 хвилини 17 секунд:
Андрей1978 писав:Чи вважаєте, що це марно, і краще пливти за течією? Треба вчити громадян як має бути, а не як робиться
в 99 % це те саме, що пробивати головою стіну...ну в смислі, що якщо я людині скажу, що начальник вимагає щось не те і вона піде туди, щось доводити. тоді можна їй взагалі про все забутися, якщо звачайно немає "зятя" в прокуратурі чи бажання позвонити на гарячу лінію.
Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 455
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 144
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Андрей1978 »

Kato писав:технічка на складання державного акту
По-перше технічка має іншу назву. По-друге бажаєте побавитися "словами" з п.2.2 того наказу стосовно "проводить аналіз висновків"? так там же проводять аналіз багато чого ще (проекту відведення, договору купівлі продажу...) усе будете додавати до Технічки? По-третє читайте п. 1.16 того Наказу (Ті висновки недарма виключили з того пункту - таки намагалися привести у відповідність до Закону). Не треба спиратися на підзаконний анохрононізм, який суперечить діючому ЗАКОНУ.
Kato писав:ж) перелік обмежень
Не бачу "Висновок", "Погодження", "територіальні органи Держкомзему надають", "державні органи з питань містобудування ...." тощо. А-у-у-у-у, де необхідність погоджувати?
Також за ЗКУ - ст. 118 п.п 1 та 2. Для прийняття рішення про передачу подаються "техніні МАТЕРІАЛИ", а не "документація із землеустрою". Тобто спочатку Рішення (Розпорядження), а потім Технічка. Якщо Рішення вже є (ділянка вже передена), які можуть бути Висновки (погодження).
Kato писав:в 99 % це те саме, що пробивати головою стіну...
Нічого. І Москва не одразу будувалася - по кирпичику, по кирпичику.....
Аватар користувача
Kato
Спец
Спец
Повідомлень: 312
З нами з: 19 червня 2008 09:58
Репутація: 1
Область: м.Київ
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Kato »

Андрей1978 писав:По-перше технічка має іншу назву
не чіпляйтесь до слів, знаю як вона називається, писати довго, я по суті, а не для води.
Андрей1978 писав:Нічого. І Москва не одразу будувалася - по кирпичику, по кирпичику.....
ну-ну...про те моя попередня відповідь це те, що реально допоможе отримати людині державний акт, а не вимотати спочатку кучу нервів собі та всім іншим...
не знаю, як у вас, але вся Київська область для приватизація зем.ділянки отримує два висновки про наявні обмеження зема та архітектури. невже всі такі необізнані в галузі землевпорядкування і всіх тупо розводять на висновки?

давайте підійдемо до питання з іншої сторони - а якщо на земельну ділянку є наявнні обмення. то як про них дізнаєтися, не отримуючи висновків?
Андрей1978 писав:"проводить аналіз висновків"
погодьтеся, що для того, що висновки аналізувати, їх потрібно, як мінімум, мати
Аватар користувача
makctos
Спец
Спец
Повідомлень: 581
З нами з: 24 травня 2008 10:59
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення makctos »

У нас проектна організація в тех.документацію вставляє таблицю(Перелік обмежень прав на земельну ділянку і наявні земельні сервітути) і тім самим бере відповідальність на себе. А неперекладує відповідальність на архітектора чи начальніка райзема-бо вони небули на земельній ділянці.
Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 455
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 144
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Андрей1978 »

Kato писав:невже всі такі необізнані в галузі землевпорядкування і всіх тупо розводять на висновки?
Ні, просто:
Kato писав:писати довго
Я маю на увазі офіційно писати, та вимагати письмових пояснень.
У м. Харків, наприклад, Замовник сам бажає здійснити такі погодження. posunuv_v... Йому дають на ЗАТВЕРДЖЕНЯ Технічне завдання, підготовлене УЗР на прохання "ліцензіата", в якому є пункт про те, що Технічку необхідно погодити ....
Вам і багатьом іншим так зручніше. Особисто мені заявили, що УЗР не буде змінювати "накатану" процедуру через одного з 200-т "розумного". Інших все влаштовує. Бо кожна медаль має два боки. Я маю на увазі, що незаконна вимога УЗР отримувати 2 Висновки дає можливість і фірмам збільшувати вартість своєї роботи. А дуже часто, такі послуги як отримування Висновків, до Кошторису не включаються, тому фірмі дуже зручно просити у Замовника налічку та не звітувати про неї (або нехай погоджує сам - знову ж таки фірмі зручно). Тим більше, що Замовник ніколи не дійзнається, що Ви "роздали" (крім "офіціозу"), а що залишили собі. Або співробітник фірми (дуже часто з мовчазної згоди керівництва) таким чином підворовує у фірми та отримує додаткові (неоподатковані) доходи в додаток до зарплатні. Тому більшість все влаштовує. А коли допече - кричите, що наші біди через коррупцію. Не породжуйте. Хоча б намагайтесь боротися. А Ви намагаєтесь виправдати.
Ще раз: ЗАКОН - ст. 56 -НЕМАЄ висновків; підзаконний акт (наказ) п. 1.16 - внесено зміни і вилучені висновки.
Kato писав:погодьтеся, що для того, щоб висновки аналізувати, їх потрібно, як мінімум, мати
Погоджуюсь, але Державні акти "СКЛАДАЮТЬСЯ" не лише на підставі Технічки, а й на підставі проекту землеустрою щодо відведення, наприклад. Будь-ласка, аналізуйте.
Читайте останній абз. тієї ж ст. 56. Зверніть увагу на дату змін до статті, порівняйте з датами змін у наказі. Тому я й писав: "намагалися привести у відповідність".
Kato писав:а якщо на земельну ділянку є наявнні обмення. то як про них дізнаєтися, не отримуючи висновків?
Про більшість обмежень дізнаєтесь за результатами польових робіт - інженерні комунікації. І це вже якість Вашої роботи (кадастрова зйомка чи топографічна). Та з аналізу вихідних матеріалів наявних у Замовника. Інші мають бути зареєстровані. Тобто має бути Поземельна книга (і не треба розповідати, що вона тільки-но з'явилася). Але звідки ж вони візьмуться, якщо ділянка тільки оформлюється? Якщо всеж таки є, то у ресурсів завжди є можливість звернути Вашу увагу на те, що Ви пропустили якесь обмеження у Протоколі перевірки.
LGU
Спец
Спец
Повідомлень: 404
З нами з: 08 червня 2008 15:27
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення LGU »

Андрей1978 писав:Тим більше, що Замовник ніколи не дійзнається, що Ви "роздали" (крім "офіціозу"), а що залишили собі. Або співробітник фірми (дуже часто з мовчазної згоди керівництва) таким чином підворовує у фірми та отримує додаткові (неоподатковані) доходи в додаток до зарплатні.
Ну может в Харькове и не узнает, а в Киевской области порядок цен знают все - их разве что на дверях служб еще не повесили в распечатанном виде, а если сотруднику фирмы удалось где-то пару гривен сэкономить, то это его бонус. А для фирм (ну может и не всех) намного приятнее сделать свою работу, отдать техничку Заказчику, а не кататься за "висновками" десятки раз - рискуя попасть в минус при внезапной смене руководства. (Новое же типа "не в курсе" , что стоимость услуг его ведомства уже оплачена)
Аватар користувача
Kato
Спец
Спец
Повідомлень: 312
З нами з: 19 червня 2008 09:58
Репутація: 1
Область: м.Київ
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Kato »

Андрей1978 писав:Особисто мені заявили, що УЗР не буде змінювати "накатану" процедуру через одного з 200-т "розумного"
я з Вами багато в чому погоджуюсь. але риба гниє з голови...як в анекдоті: хто всрався? - невіста! так її дома нема! - так оно її халат висить!
якщо я одна зі своєї фірми буду всіх людей нацькувать на начальника УРЗ, то мені просто перекриють усі можливості працювати. вже щось схоже було. якщо ж і вдасться одному начальнику, щось довести, то через пів року прийде інший...і помете мітла по новому..і все з початку...такі вони суворі реалії нашого життя, нажаль. мені б дуже хотілося працювати бо букві закону, не носити взятки, нормально чесно заробляти, бути чесною перед людьми і знати, як допомогти дідусику з рішення, ціпочком і тремтячими руками. в деяких випадках, все дуже печально...
Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 455
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 144
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Андрей1978 »

Kato писав:якщо я одна зі своєї фірми буду всіх людей нацькувать на начальника УРЗ, то мені просто перекриють усі можливості працювати
Тут, на форумі, немає начальників чи чиновників. То ж і відповідь можна дати принаймі у двох ракурсах - як має бути, і як найшвидше отримати результат. А вибір залишити запитувачу.
Мені також незручно конфліктувати, і також треба гроші заробляти, і юнацький максималізм в мене вже минув, але:
"Не стоит прогибаться под изменчивый мир,
Пусть лучше он прогнется под нас".
Аватар користувача
Kato
Спец
Спец
Повідомлень: 312
З нами з: 19 червня 2008 09:58
Репутація: 1
Область: м.Київ
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Kato »

Андрей1978 писав:То ж і відповідь можна дати принаймі у двох ракурсах - як має бути,
Це ваша думка. Адмін в правилах не зобовязує, принаймні. З мене один ракурс, з вас інший - на то він і форум, щоб обговорювати.Не подобається моя відповіть, натисніть "-", надайте свою по заданому питанню і не розводьте демогогіку.
Hlopec
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 23
З нами з: 03 лютого 2011 21:23
Репутація: 0
Область: АР Крим

Повідомлення Hlopec »

Интересная ситуация. В 2005г передали участок в аренду (был за границами населенного пункта)+ кадастровый номер соответственно присвоили. Границы расширыли и этот участок вошел в новые границы. Сейчас люди хотят продлить договор аренды, но как быть теперь с кадастровым номером?? Присваивать новый на основании расширения границ??
Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 455
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 144
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Андрей1978 »

Hlopec писав:Присваивать новый на основании расширения границ??
Если появилась новая индексно-кадастровая карта - да. Хотя в принципе в чем проблема? Присвоение кад номера дополнительно не тянет ни денег, ни времени.
Hlopec
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 23
З нами з: 03 лютого 2011 21:23
Репутація: 0
Область: АР Крим

Повідомлення Hlopec »

В чем проблема?))) По Временному порядку присваивания кадастровых номеров № 749 от 18.08.2010:
"кадастровий номер земельної ділянки - індивідуальний цифровий
код (номер) земельної ділянки, що не повторюється на всій
території України, присвоюється земельній ділянці під час
проведення її державної реєстрації і зберігається за нею протягом
усього часу існування такої ділянки
"
+ если есть еще ГА (в продолжение темы)
Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 455
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 144
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Андрей1978 »

Hlopec писав:+ если есть еще ГА (в продолжение темы)
Новый ГА - это 102 грн. и 14 дней. morgny
Аватар користувача
Yoshemitsu
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 31
З нами з: 16 вересня 2009 14:24
Репутація: 0
Область: Хмельницька
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення Yoshemitsu »

Питання юридичного характеру.
В мене є старий державний акт (жовтий). Я хочу замовити технічку на встановлення меж (відповідно дві технічки 10 ожб і 10 осг). Чи можу я за власним бажанням замовити три технічки 10 ожб, 5 осг і 5 осг? І чи прийме їх земельний і присвоїть три кадастрові номери, чи змусить робити поділ обєднання, аж тоді присвоїть три кадастрові номери?
MarinaSL
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 02 квітня 2013 11:16
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення MarinaSL »

Yoshemitsu, Старый госакт выдавался на основании решения сельского совета. Посмотри это решение если указано площадь 0,10 га то нельзя, а если по 0,5 то сам понимаешь. Так как реэстраторы в юстициях будут смотреть на первоотвод ( на основании чого выдан был ГА) и если ты сделаешь не так как в решении - то 100 % реэстраторы не выдадут свидетельство, будет отказ
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

Yoshemitsu,
Перша технічка буде по встановленню меж: 10 БОЖБ + 10 ОСГ
Друга технічка - на розподіл: 5 + 5
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
MarinaSL
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 02 квітня 2013 11:16
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення MarinaSL »

Denver, Полностью согласна
Аватар користувача
Yoshemitsu
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 31
З нами з: 16 вересня 2009 14:24
Репутація: 0
Область: Хмельницька
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення Yoshemitsu »

Denver писав:Yoshemitsu,
Перша технічка буде по встановленню меж: 10 БОЖБ + 10 ОСГ
Друга технічка - на розподіл: 5 + 5
Весело, а ще земельний відділ вимагає по одній технічній документації на один номер (одну земельну ділянку, одне цільове використання) керуючись законом.
То виходить замість двох треба робити чотири. По 800 гр. кожна.
Відповісти