Перевірка СБУ, відділу на визначення земельним ділянкам кад. номерів

Про присвоєння кадастрових номерів
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
WERT
Спец
Спец
Повідомлень: 97
З нами з: 18 липня 2007 15:35
Репутація: 0
Область: м.Київ

Перевірка СБУ, відділу на визначення земельним ділянкам кад. номерів

Повідомлення WERT »

Добрий день, в відділі була перевірка СБУ, в частині визначення земельним ділянкам кадастрових номерів та внесення земельних ділянок до Чергового кадастрової карти та видачі позитивного висновку з перевірки. Мною як спеціалістом були визначенні кадастрові номери земельним ділянкам які з розсуду СБУ знаходяться за межами нас. пункту за цільовим використанням "Для будівництва та обслуговування житлового будинку". Їдемо далі межі населеного пункту що знаходяться в Черговій кадастровій карті в програмному комплексі Синергія по якій я визначаю кадастрові номери передані мені в роботу обласним управлінням земельних ресурсів (без супроводжуваного листа, тупо на мило), ці межі нас. пункту сформовані по проекту встановлення меж населеного пункту 2000р. на площу 400га. але вони не затверджені в установленому порядку. Є ще межі 1990 г. на 230 га. які затверджені з ними все в гаразд але є тільки цифра 230 га. в відділі та в області відсутні графічні матеріали на цю площу їх ніде немає. Холопці з СБУ знайшли якийсь генеральний план розвитку поетапного будівництва 2000 років з нанесеними у умовних позначеннях межами населеного пункту и тлумачать мені що я не санкціоновано вніс зміни до ЧКК. потрібна допомога!!

Додано через 1 день 6 годин 16 хвилин 27 секунд:
1. Несанкціоновані зміна, знищення або блокування інформації,
яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах
(комп'ютерах), автоматизованих системах чи комп'ютерних мережах
або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка
має право доступу до неї, -

караються штрафом від шестисот до тисячі неоподатковуваних
мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до
двох років з конфіскацією програмних або технічних засобів, за
допомогою яких було вчинено несанкціоновані зміна, знищення або
блокування інформації, які є власністю винної особи.
Востаннє редагувалось 14 серпня 2012 21:43 користувачем WERT, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
zemkov
Спец
Спец
Повідомлень: 690
З нами з: 26 вересня 2007 20:45
Репутація: 0

Повідомлення zemkov »

WERT писав:потрібна допомога!!
Вас не дивує, що на Ваш крик про допомогу понад 30 годин немає жодного повідомлення?
Прочитайте власне повідомлення без емоцій з точки зору пересічного форумчанина:
WERT писав:при перевірці СБУ у відділу при визначені земельним ділянкам кад. номерів тлумачать мені що я несанкційовано вніс в дкк земельні ділянки які за межами населеного пункту за цільовим для будівництва та обслуговування, але у мене не правильна дкк передана облземрес ті ділянки якраз в межах
Повірте, що у подібних справах з правоохоронними органами має значення все, до дрібниць, навіть "кома". А у вас не те, що знаки пунктуації, а цілі слова "випадають", про їх зміст можна тільки здогадуватись...
В такому стилі варто писати пояснення в прокуратурі (щоб завжди залишалась можливість сказати, що вас не правильно зрозуміли), але зараз Ви просите про допомогу...
Відредагуйте власне повідомлення без скорочень, надмірних сленгів, докладно, з логічним ланцюжком, так би мовити... зрозумілою мовою...
Тоді може хто і поможе...
Nenayu
Аватар користувача
Сhibis
Спец
Спец
Повідомлень: 532
З нами з: 05 квітня 2012 10:37
Репутація: 200
Область: Київська

Повідомлення Сhibis »

WERT писав:межі населеного пункту що знаходяться в Черговій кадастровій карті в програмному комплексі Синергія по якій я визначаю кадастрові номери передані мені в роботу обласним управлінням земельних ресурсів (без супроводжуваного листа, тупо на мило)
А по попередній індексно-кадастровій карті ця територія була включена в межі н.п.? Загалом про ці нові Індексні КК відома історія: їх офіційно ніхто не передавав, обласне прокрутило "оборутку" з рядом зацікавлених чиновників. То виходить, що Ви самостійно внесли дані нових ІКК до свого ПК? (зрозуміло, що керівництво знало, але зараз вони від цього відхрещуються, правда?). Якраз з цієї сторони Вам потрібно себе захистити. Длубайте цю історію з ІКК. Хоча від такого ніхто не застрахований з такими, як у нас зараз порядками... zemkov правий в тому що тут важливі дрібниці, про які знаєте Ви і Ваше оточення. Я розумію що всі нюанси Ви не викладете, тож залишається побажати Вам лише справедливого розгляду цієї ситуації.

До речі, zemkov, людина писала на нервах, певно від неї відвернулися ті, на допомогу яких він розраховував... Не берусь судити і не надіюсь на підтримку, але висловлю свою думку, що в кожній другі наші "конторі" в керівництві сидить гнида, яка не буде захищати своїх виконавців, якщо щось піде "не так".
Аватар користувача
WERT
Спец
Спец
Повідомлень: 97
З нами з: 18 липня 2007 15:35
Репутація: 0
Область: м.Київ

Повідомлення WERT »

Сhibis писав:До речі, zemkov, людина писала на нервах, певно від неї відвернулися ті, на допомогу яких він розраховував... Не берусь судити і не надіюсь на підтримку, але висловлю свою думку, що в кожній другі наші "конторі" в керівництві сидить гнида, яка не буде захищати своїх виконавців, якщо щось піде "не так".

Ви праві, 1000 %, начальник говорив все рішають, все ок, а коли визвали в СБУ и дали постанову про відкриття кримінальної справи от і приїхали
у вечері від сканую всі документи та викладу
Востаннє редагувалось 30 травня 2013 14:11 користувачем WERT, всього редагувалось 4 разів.
Причина: http://zemres.com/forum/faq.php?mode=bbcode - почитайте
Аватар користувача
zemkov
Спец
Спец
Повідомлень: 690
З нами з: 26 вересня 2007 20:45
Репутація: 0

Повідомлення zemkov »

Сhibis писав:До речі, zemkov, людина писала на нервах, певно від неї відвернулися ті, на допомогу яких він розраховував... Не берусь судити і не надіюсь на підтримку, але висловлю свою думку, що в кожній другі наші "конторі" в керівництві сидить гнида, яка не буде захищати своїх виконавців, якщо щось піде "не так".
Про нерви розумію, сам був "під катком", тому і раджу: в першу чергу поглянути на все БЕЗ ЕМОЦІЙ!!! Це не просто, це - дуже важко, але паніка, істерика - пагані помічники, як і відвертий "пофігізм".
Сhibis писав:розумію що всі нюанси Ви не викладете, тож залишається побажати Вам лише справедливого розгляду цієї ситуації.
Так ось для справедливого розгляду як раз і ТРЕБА розтрубити про проблему всіма можливими засобами. (якщо, звичайно, Ви впевнені у своїй правоті)
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Я рискую оказаться некомпетентным, но при чем здесь СБУ?
WERT писав:в частині визначення земельним ділянкам кадастрових номерів та внесення земельних ділянок до Чергового кадастрової карти
Мне кажется, что в первую очередь нужно спросить об этом проверяющих, ибо формулировка не входит в сферу их полномочий и их активность можно инкреминировать как превышение....
И, в первую очередь, готовьте жалобу в их вышестоящий орган и в прокуратуру. И тогда они первыми прибегут Вас уговаривать не эскалировать конфликт. Типичный хапок.
Аватар користувача
zemkov
Спец
Спец
Повідомлень: 690
З нами з: 26 вересня 2007 20:45
Репутація: 0

Повідомлення zemkov »

WERT писав:1. Несанкціоновані зміна, знищення або блокування інформації, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах...
Наразі з описаного не бачу у ваших діях нічого подібного. Ніякої зміни, знищення, блокування.
У вас є робоче місце (хто і як його організовував - питання цікаве, але не до вас), куди ви вносите певну інформацію, і по наслідках цього даєте певну відповідь по алгоритму. Алгоритм передбачає: в межах ось цеї лінії - попав, за межами - промах. Не більше, все решта - варіант "Сніжинка".
WERT писав:не санкціоновано вніс зміни до ЧКК
По-перше санкція у вас прописана в посадових обов'язках та у згаданому алгоритмі. Якщо щось зробили не правильно - тоце вже дещо інша стаття.
По-друге дізнайтесь (хочаб для себе) хто, коли і яким чином взагалі створював, затверджував тощо ЧКК. Не здивуюсь, якщо виявиться, що офіційно її взагалі не існує. Ні, я розумію, люди залишались після роботи, виходили у вихідні, працювали, але ніхто не подумав надати цій карті будь-який юридичний статус. Підкреслюю: саме ЦІЙ карті, з якою ВИ працюєте.
WERT писав:знайшли якийсь генеральний план розвитку поетапного будівництва 2000 років з нанесеними у умовних позначеннях межами населеного пункту
ФФтоппку! Можливо у 2000-му межі були і такими, не знаю, але у мене в компі - Отакі! Ким і коли змінені також не знаю, але ОМС працює саме за Отакими межами, якщо не вірете, спитайте у них.
Chernov писав:формулировка не входит в сферу их полномочий и их активность можно инкреминировать как превышение....
Сто відсотків, але не в кожного хватить духу сказати їм про це вслух. Nenayu
Особливо коли твій безпосередній керівник робить вигляд, що нічого не відбувається.
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення dexter3000 »

WERT писав:1. Несанкціоновані зміна, знищення або блокування інформації,
яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах
(комп'ютерах), автоматизованих системах чи комп'ютерних мережах
або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка
має право доступу до неї, -

караються штрафом від шестисот до тисячі неоподатковуваних
мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до
двох років з конфіскацією програмних або технічних засобів, за
допомогою яких було вчинено несанкціоновані зміна, знищення або
блокування інформації, які є власністю винної особи.
Для нас есть другая статья:
Кодекс України про адміністративні правопорушення від 07.12.1984 № 8073-X cy
Стаття 532. Перекручення або приховування даних державного земельного кадастру
Перекручення даних державного земельного кадастру, а також приховування інформації про стан земель, розміри, кількість земельних ділянок, наявність земель запасу або резервного фонду -
тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від п'яти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

WERT писав:Холопці з СБУ знайшли якийсь генеральний план розвитку поетапного будівництва 2000 років з нанесеними у умовних позначеннях межами населеного пункту и тлумачать мені що я не санкціоновано вніс зміни до ЧКК. потрібна допомога!!
Если отвлечься от того, что дело вообще не СБУ шное и этих паразитов надо просто слать по известному адресу, прежде всего необходимо искать утвержденный проект городской черты. Генеральный план - это только план, на основании которого должна быть утверждена городская черта. Если бы она была, то уж точно мимо Вашего компьютера не прошла бы. Поэтому "чисто-конкретно" отвечаете - господа дармоеды, предоставьте мне утвержденную городскую черту с координатами, внесем ее в компьютер и будем разговаривать. А иначе - не мешайте работать и воплощать в жизнь грандиозные планы ПРегионов по кадастризации всей страны.
Аватар користувача
Сhibis
Спец
Спец
Повідомлень: 532
З нами з: 05 квітня 2012 10:37
Репутація: 200
Область: Київська

Повідомлення Сhibis »

Chernov писав:Поэтому "чисто-конкретно" отвечаете - господа дармоеды, предоставьте мне утвержденную городскую черту с координатами, внесем ее в компьютер и будем разговаривать. А иначе - не мешайте работать и воплощать в жизнь грандиозные планы ПРегионов по кадастризации всей страны.
Клас! Але с тими "товарищами" в такому положенні, як у автора, не поговориш... Vent, зверніть їх увагу на те, що індексно - кадастрові карти в електронному вигляді впроваджувало місцеве керівництво з подачі обласного... А Ви, як правильно вказано коментарями вище, Виконавець який працює з тим, що дали... Якщо правильно подати, органи будуть рить трохи в іншому напрямку. Звичайно, тоді будуть проблеми з керівництвом, але "войны без потерь не бывает".
Аватар користувача
makctos
Спец
Спец
Повідомлень: 581
З нами з: 24 травня 2008 10:59
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення makctos »

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
від 8 грудня 2010 р. N 1117
Київ

Про ідентифікацію об'єктів нерухомого майна
для державної реєстрації прав на них
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 8 грудня 2010 р. N 1117

ПОРЯДОК
складення та затвердження індексних кадастрових
карт (планів) і кадастрових планів земельних ділянок,
вимоги до їх оформлення

9. Зазначення на кадастрових картах (планах) місця
розташування меж адміністративно-територіальної одиниці та
оновлення інформації про такі межі здійснює Укргеодезкартографія.
Аватар користувача
Yfnfkjxrf
Спец
Спец
Повідомлень: 188
З нами з: 14 квітня 2010 22:18
Репутація: 24
Область: Житомирська

Повідомлення Yfnfkjxrf »

Цікаво, а у рішенні (розпорядженні) що не було зазначено місцезнаходження земельних ділянок? Чи кадастрові номера Ви присвоювали без дозволу якогось органу щодо відведення земельних ділянок?
Можливо, це у нас для присвоєння кадастрового номеру приноситься документація у якому є рішення сільської ради ( надання в межах) чи розпорядження голови РДА (за межами). Наскільки я зрозуміла все таки головне у даному питанні - це довести, що земля знаходиться в межах населеного пункту, тоді можливо слід подивитися на статті ЗКУ, хто надавав землю....
blueskym
Повідомлень: 4
З нами з: 19 березня 2011 22:40
Репутація: 0
Область: АР Крим
Місце роботи: Інше

Повідомлення blueskym »

Скажите пожалуйста, ели земельный участок по факту расположен за границами населенного пункта, но по ИКК - в границах. Определение ему кадастрового номера является возможным? Привязана ли ИКК к границам населенных пунктов? В Порядке 1117 этого не значится.
Відповісти