Допустима накладка меж земельних ділянок

Усі питання щодо державної реєстрації ДА і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення tops_a »

ппзкб писав: 08 лютого 2018 17:11і в якому напрямку вони б мали почати шевелитись
Як мінмум якесь розяснення що вважати накладкою а що ні. Ато дуже класно виходить. Всі хочуть щоб рішення приймалось тільки в їхню користь. А те що більщість землевпорядників межові знаки не встановлюють. А по факту власника землі не хвилюють якісь там координати ділянки. Цікавить межа в натурі ділянки. Щоб показали від цього стовпчика до цього, і при цьому всі сусіди були присутні і погодились з такою межою. А координати як на мене це вже похідне.
Dima R
Спец
Спец
Повідомлень: 142
З нами з: 19 січня 2017 08:34
Репутація: 73
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення Dima R »

tops_a писав: 09 лютого 2018 11:54А по факту власника землі не хвилюють якісь там координати ділянки. Цікавить межа в натурі ділянки. Щоб показали від цього стовпчика до цього, і при цьому всі сусіди були присутні і погодились з такою межою. А координати як на мене це вже похідне.
Сейчас не 1999 год, что бы координаты были "похiдним". Все проблемы кадастра, в исполнителях с такой же логикой и мышлением, сделаем съемку с условной, посадим по ортофото. В натуре ведь все правильно, а вот в кадастре жопа. Должно сходится и местность и координаты, с адекватной погрешностью естественно. И только в этом случае будет порядок.
Аватар користувача
karlson82
Спец
Спец
Повідомлень: 91
З нами з: 18 грудня 2010 02:00
Репутація: 43
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення karlson82 »

Проблема сьогоднішнього кадастру в тому що в ньому відсутня геодезія
staroj
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 06 жовтня 2011 10:50
Репутація: 14
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення staroj »

tops_a писав: 09 лютого 2018 11:54А те що більщість землевпорядників межові знаки не встановлюють. А по факту власника землі не хвилюють якісь там координати ділянки. Цікавить межа в натурі ділянки. Щоб показали від цього стовпчика до цього, і при цьому всі сусіди були присутні і погодились з такою межою. А координати як на мене це вже похідне.
Похідне чи не похідна, а якщо ділянка буде з накладкою то ніхто такої ділянки не зареєструє, а потім і замовники починають хвилюватись, бо їм на....ти на якусь там накладку, їм потрібен результат, і то чим по швидше. По поводу "...показали межу від кілка до кілка" ... та хоч би ти чим міряв, з точністю, яку вимагають реєстратори при державній реєстрації (до 1 мм щоб не було відмови по реєстрації через накладку) ти аж ніяк не поміряєш і а тим паче не винесеш земельну ділянку, а якщо і винесеш (з 25 прийома) то при встановленні межового знаку, всерівно він буде зміщений.
Dima R писав: 09 лютого 2018 18:24И только в этом случае будет порядок.
Як має бути порядок якщо ми проводимо заміри з інструментальною точністю максимум в сантиметри, а реєструвати нас вимагають з точністю в 1 міліметр!!!!

Відправлено через 2 хвилини 32 секунди:
karlson82 писав: 09 лютого 2018 18:40Проблема сьогоднішнього кадастру в тому що в ньому відсутня геодезія
Діло в тому що сьогоднішня виробнича геодезія не не ліпиться до вимог теперішнього кадастру
Dima R
Спец
Спец
Повідомлень: 142
З нами з: 19 січня 2017 08:34
Репутація: 73
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення Dima R »

staroj писав: 12 лютого 2018 09:10Як має бути порядок якщо ми проводимо заміри з інструментальною точністю максимум в сантиметри, а реєструвати нас вимагають з точністю в 1 міліметр!!!!
Это проблема непонимания основ как регистратором, так и руководством. Некоторые регистрируют на свое усмотрение и в зависимости от ситуации. А некоторым все равно и слушать даже не станут.
staroj
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 06 жовтня 2011 10:50
Репутація: 14
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення staroj »

Dima R писав: 12 лютого 2018 09:14Это проблема непонимания основ как регистратором, так и руководством. Некоторые регистрируют на свое усмотрение и в зависимости от ситуации. А некоторым все равно и слушать даже не станут.
так і я про те саме. Потрібно дійти до якоїсь логіки (або геодезію привести в рамки теперішнього кадастру (вимогам ДЕЯКИХ реєстраторів, що є майже неможливим) , Або для державної реєстрації встановити певні РОЗУМНІ рамки (допуски, які по суті є скрізь у виробництві) і закріпити це на певному законодавчому рівні.

Відправлено через 5 хвилин 38 секунд:
При теперішньому "розкладі" виходить що практична частина землевпорядкування (геодезія) не відповідає її теоретичній частині (кадастру), і це питання (на мій погляд) потребує негайного вирішення, тому що протистояння виробничників з реєстраторами нідочого доброго не призведе.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення Prometheus »

Колеги не зрозуміти Вам глибину глибин, накладка 0 мм це нормально ;-)) :-)
питання. Щоб не було накладок, де хто бере координати суміжників?
Востаннє редагувалось 12 лютого 2018 10:32 користувачем Prometheus, всього редагувалось 1 раз.
staroj
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 06 жовтня 2011 10:50
Репутація: 14
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення staroj »

Prometheus писав: 12 лютого 2018 09:44накладка 0 мм це нормально
питання
Це було б нормально лише у тому випадки якщо б до бази дали б доступ до координат...
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення tops_a »

Dima R писав: 12 лютого 2018 09:14 непонимания основ как регистратором, так и руководством.
Тут підтримаю Вас двома руками. От наприклад я реєстратор з юридичною освітою, і звісно що мої геодезичні знання на рівні 0,0001. Але я рузумію що похибка в вимірюваннях має бути, але яка вона я не можу вам сказати. І проблема в іншому. Зараз вісі міряють gps з rtk, а раніше міряли "рулєткой і компасом". І оці виміри повкидали в НКС. А тепер накладки. Понятно шо якщо накладка в кілька мм, це погоди не строїть, і реєстратор який цього не розуміє та дає відмовм просто хоче щоб "змазали рельси". Але все ж однозначного виходу з ситуації на даний момент нема. Але я думаю що оптимально було б щоб можна було правити координати існуючих ділянок по спрощеній системі (наприклад по внесенню змін до технічної документації в каталого координат), але цього ніколи не буде бо 1)цим будуть зловживати всі кому не лінь, і 2) технічок по районах в архівах не знайти і 3) на це треба воля вищого керівництва, а в мене складається таке враження що вони там взагалі не одстрелюють в яких умовах відбувається землевпорядкування на місцях.
Dima R
Спец
Спец
Повідомлень: 142
З нами з: 19 січня 2017 08:34
Репутація: 73
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення Dima R »

Не по темі
tops_a писав: 12 лютого 2018 10:02Зараз вісі міряють gps з rtk
Может у Вас и так, но у нас не так много приборов. Многие меряют без привязок и по сей день.
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

Не по темі
Dima R писав: 12 лютого 2018 10:50Может у Вас и так, но у нас не так много приборов. Многие меряют без привязок и по сей день.
Ну не всі можливо працюють в ртк, не в кожного є GPS. Просто не всі хочуть виконувати свою роботу на совість. Люди у радянському союзі тайгу топтали, самі пункти заложували, ходи ув'язували, але ніхто не плакався, що немає приладів. На рахунок компасу з рулеткою, то були такі, що й в тих умовах зберігали конфігурацію ділянки та правильно обраховували площі (до декількох квадратів).
Не залежить робота лише від прибору, думаю мавпа і в ртк накосячить cy
Міряти без прив'язок - це звісно круто, але як на мене краще купити GPS, ніж новий сертифікат - помоєму вигода капіталовкладень очевидна B-)
Dima R
Спец
Спец
Повідомлень: 142
З нами з: 19 січня 2017 08:34
Репутація: 73
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення Dima R »

Не по темі
Sergio_Berlusconi писав: 12 лютого 2018 11:07Міряти без прив'язок - це звісно круто, але як на мене краще купити GPS, ніж новий сертифікат - помоєму вигода капіталовкладень очевидна
За геодезию забирали сертификаты?
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

Не по темі
Dima R писав: 12 лютого 2018 11:08За геодезию забирали сертификаты?
Тобто по Вашому, якщо міряти без прив'язок і вносити недостовірну інормацію у кадастр - це не причина позбавити СІЗа сертифіката?
Не переживайте - скоро забератимуть тільки за те що він у Вас є xD
Dima R
Спец
Спец
Повідомлень: 142
З нами з: 19 січня 2017 08:34
Репутація: 73
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення Dima R »

Не по темі
Sergio_Berlusconi писав: 12 лютого 2018 11:47Тобто по Вашому, якщо міряти без прив'язок і вносити недостовірну інормацію у кадастр - це не причина позбавити СІЗа сертифіката?
Я не это имел ввиду. На сегодняшний день,я не видел что бы сертификаты забирали за геодезию у СИЗов. Это никто не проверяет, поэтому могут позволить себе халтурить.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення Kurilov »

 ! Повідомлення з: kurilov
Досить офтопу.
caseya
Спец
Спец
Повідомлень: 555
З нами з: 25 листопада 2017 11:32
Репутація: 71
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення caseya »

Dima R писав: 12 лютого 2018 11:52На сегодняшний день,я не видел что бы сертификаты забирали за геодезию у СИЗов. Это никто не проверяет, поэтому могут позволить себе халтурить.
вже дохалтурились.. скоро побачите перших "героїв такої халтури" xD
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення Prometheus »

► Показати
Є діляночка з відомими координатами вкинута в НКС в 2017 році в СК-63. Роблю сусідню ділянку в МСК.
Як хто робить щоб не було накладки після трасформації(Дігіталс)?
Є варіант залишати щілину в 5 см, але це ж погано..., чи є варіанти отримати координати з НКС в МСК чи трасформувати більш точно?
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення Parcel »

Prometheus писав: 13 лютого 2018 11:48 варіант залишати щілину в 5 см, але це ж погано...
а мені нормально
я завжди щілину роблю якщо межую з чужою ділянкою
візуально реєстратор її все-одно не побачить і я підстрахуюсь від всяких ніпанятних трансформацій
Аватар користувача
Mojsejovych
Повідомлень: 1
З нами з: 13 грудня 2016 19:45
Репутація: 0
Область: Волинська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)
Контактна інформація:

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення Mojsejovych »

А чому ви такі впевнені, що реєстратор не побачить, І чи не виникатиме потім проблем з реєстрацією сусідніх ділянок...??? :-)
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення tops_a »

Mojsejovych писав: 13 лютого 2018 20:11що реєстратор не побачить
А якщо побачить то що буде? Відмова бо нема накладки xD
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

Всі говорять про допустимо-недопустимі накладки, а я хотів би запитати в реєстраторів - відізвіться, якщо такі є.
Як реєстратор визначеє накладку чи розрив, коли ділянка наприклад знаходиться на "краю"в Рівненській області і суміжить з ділянкою в натурі, що знаходиться в Житомирській????
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення tops_a »

Sergio_Berlusconi писав: 14 лютого 2018 09:57Як реєстратор визначеє накладку
Накладку визначає програма а не реєстратор. Програма кокаже накладку на таку то ділянку.А на рахунок розравів то ніяк, але можна попробувать гісфайл.
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

tops_a писав: 14 лютого 2018 10:36Накладку визначає програма а не реєстратор. Програма кокаже накладку на таку то ділянку.А на рахунок розравів то ніяк, але можна попробувать гісфайл.
Ладно, програма визначить? 100%? (саме по такому прикладу)
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення tops_a »

Sergio_Berlusconi писав: 14 лютого 2018 10:51?
Що Вас смущає? не дуже розумію.
Ваша ділянка люгає в ваш район і частково зацеплює інший ? Чи навпаки? (область в цьому випадку ролі не грає). А краще дайте кадастровий номер чи обмінний файл для перевірки.
НКС же вказую відстоток накладення на іншу ділянку не заллежно від того в якому районі чи області вона знаходиться
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення Parcel »

Mojsejovych писав: 13 лютого 2018 20:11А чому ви такі впевнені, що реєстратор не побачить
а як він побачить розрив в 5-10 см?
щоб його побачити треба в 500 масштабі бачити креслення
НКС таке дозволяє?
Відповісти