Допустима накладка меж земельних ділянок

Усі питання щодо державної реєстрації ДА і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
ПиратФлинт
Спец
Спец
Повідомлень: 431
З нами з: 16 лютого 2011 22:31
Репутація: 80
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок. Системи координат. "Публічність" даних про земел

Повідомлення ПиратФлинт »

Hammerzem писав: 21 серпня 2017 10:24если в СК они нормально сходятся, то в МСК - нет.
Чому так?. Розробляли проекти під садівництво в ск 63 зараз перевили в МСК все сходиться ніяких накладок немає.
Спеціально перевіряв переводив весь масив і ділянки окремо все співпадало.
vovaz
Спец
Спец
Повідомлень: 787
З нами з: 01 червня 2008 21:44
Репутація: 30
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення vovaz »

http://dgm.gki.com.ua/ua/transkord
приклади вам покажуть невеликі разходження при малих площах.
Аватар користувача
ПиратФлинт
Спец
Спец
Повідомлень: 431
З нами з: 16 лютого 2011 22:31
Репутація: 80
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення ПиратФлинт »

vovaz писав: 21 серпня 2017 15:04приклади вам покажуть невеликі разходження при малих площах
дочого тут приклади?
тим більше шо як той калькулятор рахує ніхто не знає, і чи працює він взагалі
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення gps_nik »

vovaz писав: 21 серпня 2017 15:04приклади вам покажуть невеликі разходження при малих площах.
Тут справа не в площах...
Щоб підтвердити або спростувати припущення про помилку у перерахунку координат в НКС потрібно отримати витяги звідти в двох системах координат і офіційно звернутися до третьої сторони, наприклад написати офіційний запит до НДІГК... Я думаю там зможуть якось прояснити це питання...
staroj
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 06 жовтня 2011 10:50
Репутація: 14
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Кадастрова реєстрація земельних ділянок через e.land.gov.ua

Повідомлення staroj »

Отримав сьогодні відмову в реєстрації через накладку на сусідню ділянку в 6 мм. (система накладку пропустила а реєстратор ні) скажіть будь ласка чи це залежить від настрою реєстратора і дружніх стосунків з ним , тому що по сусідніх районах таку накладку реєструють.
lina14
Спец
Спец
Повідомлень: 389
З нами з: 29 травня 2012 22:49
Репутація: 170
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Кадастрова реєстрація земельних ділянок через e.land.gov.ua

Повідомлення lina14 »

Ви самі відповіли на своє питання.
staroj
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 06 жовтня 2011 10:50
Репутація: 14
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Кадастрова реєстрація земельних ділянок через e.land.gov.ua

Повідомлення staroj »

І як взагалі можна робити справи без накладок не маючи повного доступу до дази з обмінними файлами (реєстрацією)

Відправлено через 1 хвилину 55 секунд:
тобто настрої реєстраторів і їхні сімейні проблеми це офіційна підстава давати відмови?????? :-( xD
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Кадастрова реєстрація земельних ділянок через e.land.gov.ua

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

staroj писав: 08 лютого 2018 08:55Отримав сьогодні відмову в реєстрації через накладку на сусідню ділянку в 6 мм. (система накладку пропустила а реєстратор ні) скажіть будь ласка чи це залежить від настрою реєстратора і дружніх стосунків з ним , тому що по сусідніх районах таку накладку реєструють.
В мене взагалі враження, що це люди, які крім свого настрою, кумовства і панібратства, мають ще одну особливість (ще й думають, що про це ніхто не здогудується навіть). Вони живуть у своїй скорлупі і чи не хочуть і не мають бажання бачити , що коїться на світі. Більшість з них не була на виробництві і їм як горохом об стіну доказувати, що таке накладка, що таке зйомка, замовники яким потрібно догодити, інспектуючі служби яким треба годити і доказувати свою правоту. А у реєстратора все просто - або виконавець виноватий або функціонал шось не робить, або метеорит впав, но тільки не вони.
Звісно це НЕ стосується усіх реєстраторів, але нажаль у загальньому у мене складається така думка.
Пам'ятаєте мульт: Хочу мороженое, хочу пирожное (ну а як далі в казочці сталося?) cy
staroj
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 06 жовтня 2011 10:50
Репутація: 14
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Кадастрова реєстрація земельних ділянок через e.land.gov.ua

Повідомлення staroj »

Та в кінці-кінців і на них повинна бути хоч якась управа (це ж взагалі ні в які рамки на лізе). З точністю вимірювання в 5-10 см. давати відмову з накладкою 6 мм........(в мене такого смайлика немає щоб виразити свої емоції). КОМУ СКАРЖИТИСЬ!!!! Вже реально з........ло!!
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Кадастрова реєстрація земельних ділянок через e.land.gov.ua

Повідомлення tops_a »

Не по темі
staroj писав: 08 лютого 2018 09:08не маючи повного доступу до дази з обмінними файлами
Це всерівно не допомогло б значній частині землевпорядних організацій, якщо вони умудряються накладатись на свої ж ділянки.
А взагалі питання накладок треба вирішувати на глобальному рівні, бо зведення до добра не доведе.Нема жодного тлумачення для реєстраторів скільки міліметрів вважати накладкою, а скільки ні.
murrrchik
Спец
Спец
Повідомлень: 845
З нами з: 05 липня 2010 18:07
Репутація: 223
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Кадастрова реєстрація земельних ділянок через e.land.gov.ua

Повідомлення murrrchik »

staroj писав: 08 лютого 2018 08:55Отримав сьогодні відмову в реєстрації через накладку на сусідню ділянку в 6 мм
А в нас була відмова через накладку в 1 мм (а сусідній ділянці не було точки на лінії, при збереженні вилізло якраз на 1 мм). Довелося робити розрив у 1 мм.
staroj
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 06 жовтня 2011 10:50
Репутація: 14
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Кадастрова реєстрація земельних ділянок через e.land.gov.ua

Повідомлення staroj »

На рахунок накладки на свої ж ділянки.... При розробці документацій ми "Доточувались" до своїх ділянок які колись давно були закинути ще в in-4 на які в нас є своя база... Проте при реєстрації нових ділянок в xml і вилазить ця накладка на свої ж ділянки в 1-6 мм.
Проблема в тому, що більшість реєстраторів не є і ніколи не були виробничниками (як вже було написано вище) і розумінь в допусках, точності, методів, методиці вимірювань взагалі на розуміють. І тоді як можна вести якусь суперечку коли ти з ними розмовляєш на різних мовах...Ти їм про точності а вони !)( ти їм про допуски а вони !)( ....Хоча б п'тьох замовників їм прислати щоб вони їм розказали про відмову в реєстрації їхньої земельної ділянки по причині накладки в 1-6 мм. але ж ні... ТАМ ПОСТІЙНО ЗАКРИТО
користувач0126
Спец
Спец
Повідомлень: 110
З нами з: 05 жовтня 2014 14:41
Репутація: 17
Область: Черкаська
Місце роботи: Інше

Кадастрова реєстрація земельних ділянок через e.land.gov.ua

Повідомлення користувач0126 »

potapova_anna писав: 07 лютого 2018 15:54програма це не перевіряє!!! У нас було таке, що реєстратору адреса не правильно відображалась, але у витягу все було добре. Можливо вам реєстратор пише таку відмову, хоча все добре?
виходить не має значення чи подавати через електронний ресурс чи йти до реєстратора напраяму, всеодно реєстратор все "рішає"
staroj
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 06 жовтня 2011 10:50
Репутація: 14
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення staroj »

користувач0126 писав: 08 лютого 2018 10:39виходить не має значення чи подавати через електронний ресурс чи йти до реєстратора напраяму, всеодно реєстратор все "рішає"
Їхня величність боги реєстрації !)(

Як зробити щоб ця проблема з реєстрацією і РЕЄСТРАТОРАМИ дійшла до когось, хто зможе на все це якимось чином повпливати ??
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення tops_a »

А от ви всі, хто пишуть шо реєстратори прокляті бюрократи і не хочуть ввійти в положення землевпорядника чи громадяниня щодо реєстрації ділянок з накладками самі ж і винуваті в цьому. Чому як тільки появились ці кляті обмінні файли і накладки не було піднято питання шо робить, які допустимі розміри накладок і так далі. Вам як сліпим телятам казали та давайте ми дамо сусідній файл а ви зводьтеся, главне шоб площа сходилась, а остальне ніколи і нікого не буде стосуватись. Чого ви тоді не ставали в позу і не казали що ні, я правельно поміряв і накладка це так має буть, це правильно. Вам би зараз дать вільний доступ до координат сусідніх ділянок, так даже б на місця і не виїжжали.
А що робить мені як реєстратору. Себе дурачком не вважаю, але надивився за свій короткий стаж роботи такого, шо і на голову не налазить.
Хтось із вас писав чи дзвонив на держгеокадастр стосовно цього питання, як робить. Я як реєстратор цього зробить не зможу, бо як тільки задам якесь подібне питання мені вставлять по самі помідори (плавали, знаємо). А якби кожен з Вас написав лист на імя Славіна, чи ще когось з проханням надати розяснення, дивись і зашевелилось би шось там. (ІМХО)

PS Сужу по 2 відділах де працював, ситуація приблизно однакова.
staroj
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 06 жовтня 2011 10:50
Репутація: 14
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення staroj »

Що значить на не виїжджали.... я так зрозумів з виробництвом ви діла зовсім ніякого не мали, а просто висловили свою суб'єктивну думку... а прив'язки до твердих контурів а обміри капітальних споруд....Та питання не в цьому. Питання в тому як можна зареєструвати ділянку коли по сусідству зареєстровано не маючи публічного доступу до бази реєстрації... Як без доступу до цієї бази можна зареєструвати ділянку з точністю 1-6 клятих мм.!!! я чим цю ділянку маю міряти... Чому одні реєстратори можуть взяти на себе відповідальність зареєструвати з такою накладкою а іншим
tops_a писав: 08 лютого 2018 16:42вставлять по самі помідори
Чому одні керуються здоровим глуздом, розуміючи і все це, а іншим
tops_a писав: 08 лютого 2018 16:42вставлять по самі помідори
?!!! Можливо і вам, реєстратори, слід не бути
tops_a писав: 08 лютого 2018 16:42сліпим телятам
, і також піти на зустріч виробничникам...?
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення ппзкб »

tops_a,
tops_a писав: 08 лютого 2018 16:42 реєстратори прокляті бюрократи і не хочуть ввійти в положення землевпорядника чи громадяниня
Ну не всі, далеко не всі. Просто ніхто ж не буде писати коджен день про те що у нього нормальні взаємини і проблеми вирішуються в робочому режимі. А от якщо щось не те, то відразу стає публічним, хоча таких випадків в рази менше.
Доступ до координат по суті і так вільний, не було такого випадку щоб реєстратор не надав координати суміжника.
tops_a писав: 08 лютого 2018 16:42Чого ви тоді не ставали в позу і не казали що ні, я правельно поміряв і накладка це так має буть, це правильно
Ставали, а у відповідь - стій скільки хочеш але поки не стикується нічого не буде. А далі в позу ставить замовник, бо його оті високі матерії не цікавлять, а цікавить результат і час.
tops_a писав: 08 лютого 2018 16:42Хтось із вас писав чи дзвонив на держгеокадастр стосовно цього питання, як робить.
Дзвонив і отримав відповідь вирішувати питання самому в робочому порядку (в мому випадку з інститутом землеустрою, а там де сів там і зліз).
tops_a писав: 08 лютого 2018 16:42А якби кожен з Вас написав лист на імя Славіна, чи ще когось з проханням надати розяснення, дивись і зашевелилось би шось там. (ІМХО)
Припустимо там почули (що само по собі смішно звучить) і в якому напрямку вони б мали почати шевелитись? Як вирішувати проблеми з накладками на Ваш розсуд?
Аватар користувача
karlson82
Спец
Спец
Повідомлень: 91
З нами з: 18 грудня 2010 02:00
Репутація: 43
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення karlson82 »

Стаття 198. Кадастрові зйомки
1. Кадастрові зйомки - це комплекс робіт, виконуваних для визначення та відновлення меж земельних ділянок.
2. Кадастрова зйомка включає:
а) геодезичне встановлення меж земельної ділянки;
б) погодження меж земельної ділянки з суміжними власниками та землекористувачами;
в) відновлення меж земельної ділянки на місцевості;
г) встановлення меж частин земельної ділянки, які містять обтяження та обмеження щодо використання землі;
ґ) виготовлення кадастрового плану.

Як не маючи координат меж сусідньої земельної ділянки можна встановити межі з абсолутною точностью?
Всі геодезичні прилади мають певну точність. Всі методи обмірів мають похибки!!!
На даний момент щоб зареєструвати земельну ділянку без накладки, потрібно мати координати сусідньої земельної ділянки. Якби не міряв, з абсолютною точностью на координати не вийдеш.
Доступ до координат не вільний, все залежить від реєстратора, характера, настрою, з якої ноги став і т.д.
Чи має бути доступ до координат вільний? Питання дискусійне. Звичайно хочеться все на халяву B-) . Моя особиста думка, як землевпорядника який не працює в Держгеокадастрі - халяви всетаки не має бути.

На даний момент координати можна отримати двома офіційними шляхами.
1. Замовити з архіву землевпорядну документацію. Надається безоплатно протягом 30 днів (можливо помиляюсь нарахунок терміну). З практики знаю що не завжди координати з документації відповідають координатам з бази cy

2. Замовити відомості з Державного земельного кадастру. Ціна 0,065 розміру прожиткового мінімуму до 30 точок на А4. Терміни не памятаю, але не за день.

Якщоб була можливість отримати ці відомості онлайн, за розумну ціну і в розумний термін, думаю проблеми з накладками не виникалоб.
staroj
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 06 жовтня 2011 10:50
Репутація: 14
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення staroj »

Доброго всім ранку. Я так зрозумів, що сіли ми обговорили всі ці халепи з реєстрацією поплакались один одному і все Nenayu все на цьому закінчиться, будуть засипатись знову відмови по накладках в міліметри...
Що можна реально зробити по вирішенню цих питань,... хтось може по суті розказати... (АДМІНІСТРАЦІЯ ФОРУМУ АУУУ... Sorri )
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення Kurilov »

Не по темі
staroj писав: 09 лютого 2018 09:44АДМІНІСТРАЦІЯ ФОРУМУ АУУУ...
А що ви власне від адміністрації хочете?
staroj
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 06 жовтня 2011 10:50
Репутація: 14
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення staroj »

Ну власне цей форум ніби якийсь "Офіційний форум землевпорядників" хотілося б щоб всі ці проблемні питання доносились у вуха відповідних людей, щоб не було просто форум "пустої болтавні" типу ... ми вас почули, але все залишиться по старому. Я думаю що все таки цей форум читають якісь люди які можуть щось змінити в процесі реєстрації і ви, адміністрація форуму, знаєте про них, і хочеться щоб ви звертали їхню увагу на проблемні витання які піднімаються на цьому форумі. В противному випадку це все просто пуста балаканина на яку навіть не потрібно тратити свій час (Чого дуже не хотілося б).
Juno
Спец
Спец
Повідомлень: 123
З нами з: 23 грудня 2009 14:27
Репутація: 22
Область: Чернігівська

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення Juno »

staroj писав: 08 лютого 2018 11:04Як зробити щоб ця проблема з реєстрацією і РЕЄСТРАТОРАМИ дійшла до когось, хто зможе на все це якимось чином повпливати ??
У мене для вас є не дуже приємна новина: з власного досвіду - ніхто на сьогоднішній день на цю ситуацію ніяк не може повпливати і ніхто її не вирішить. І забудьте про це - вирішуйте проблему самостійно як писалося вище "в робочому порядку".
staroj
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 06 жовтня 2011 10:50
Репутація: 14
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення staroj »

А чому ви видаляєте ці повідомлення якщо воно і є так насправді.... І всі про це прекрасно знають.....!!!!!
Juno писав: 09 лютого 2018 10:34І забудьте про це - вирішуйте проблему самостійно як писалося вище "в робочому порядку".
Якщо це дійсно так то тоні навіщо взагалі цим обговоренням займатися, і навіщо ці офіційні форуми...
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення Kurilov »

Не по темі
staroj писав: 09 лютого 2018 10:31Ну власне цей форум ніби якийсь "Офіційний форум землевпорядників" хотілося б щоб всі ці проблемні питання доносились у вуха відповідних людей, щоб не було просто форум "пустої болтавні"
Себто адміністрація форуму має за вас проявити ініціативу і
staroj писав: 09 лютого 2018 10:31 хочеться щоб ви звертали їхню увагу на проблемні витання які піднімаються на цьому форумі.
Я правильно розумію? Від вас які дії будуть, тільки писанина на форумі?

З власного досвіду скажу - якщо маєте бажання щось зробити, звернути чиюсь увагу - робіть самостійно або ініціативною групою. Всі особисті мої дії як землевпорядника (а не модератора) для привертання уваги були одиночними, всі пропозиції я робив виключно сам. Все у ваших руках. І перекладати отак легко тягар на плечі інших, принаймні, не зовсім правильно.
staroj писав: 09 лютого 2018 10:44А ЧОМУ ВИ ВИДАЛЯЄТЕ ЦІ ПОВІДОМЛЕННЯ ЯКЩО ВОНО І Є ТАК НАСПРАВДІ.... І ВСІ ПРО ЦЕ ПРЕКРАСНО ЗНАЮТЬ.....!!!!!
Бо є правило rules#rule3.7
staroj
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 06 жовтня 2011 10:50
Репутація: 14
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допустима накладка меж земельних ділянок

Повідомлення staroj »

kurilov писав: 09 лютого 2018 10:46робіть самостійно або ініціативною групою
Скажіть будь ласки чи ви знаєте конкретно когось, хто може посприяти у вирішенні цього питання?
Відповісти