Як боротись з накладками?

Усі питання щодо державної реєстрації ДА і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
kukin
Спец
Спец
Повідомлень: 745
З нами з: 20 січня 2008 10:20
Репутація: 65
Область: Закарпатська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Як боротись з накладками?

Повідомлення kukin »

пардон,пафлудю
lol2
vitalsat
Повідомлень: 4
З нами з: 20 січня 2016 15:50
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Як боротись з накладками?

Повідомлення vitalsat »

Підскажіть а зворотній звязок на http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta робить взагалі?Бо у мене на ділянці співпадають ще дві ділянки хочу виправити...
Аватар користувача
Alexxp
Спец
Спец
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 лютого 2009 20:24
Репутація: 408

Як боротись з накладками?

Повідомлення Alexxp »

НІ, відключено
і давно
vitalsat
Повідомлень: 4
З нами з: 20 січня 2016 15:50
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Як боротись з накладками?

Повідомлення vitalsat »

А не підкажете що робити? Хочу отримати кадастровий номер, але на мою ділянку трохи налізають ще дві. Написано: що користування не визначено! Той хто міряв каже: наче ще й з другого села, а за виправлення цього хоче немало грошей! Я не розумію, як той хто просто міряє може внести зміну до кадастру!
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Як боротись з накладками?

Повідомлення ппзкб »

vitalsat, Він не вносить. Виконавець (той хто міряв) зробить зміни в обмінному файлі, а реєстратор їх внесе. Але ці зміни коштують 161 грн., ну а виконавець ще напевно хоче гроші за виконання роботи.
Аватар користувача
Ки$ульКа
Спец
Спец
Повідомлень: 505
З нами з: 15 лютого 2011 12:07
Репутація: 33
Область: Київська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Як боротись з накладками?

Повідомлення Ки$ульКа »

у моєї подруги таке ж було та іще вимагали 1000 грн за виправлення помилки но, вона позвонила на гарячу лінію Держгеокадастра і їй безкоштовно все виправили
ПетроМарченко
Спец
Спец
Повідомлень: 317
З нами з: 31 серпня 2008 07:35
Репутація: 61

Як боротись з накладками?

Повідомлення ПетроМарченко »

http://gki.com.ua/ua/sistemotehnichni-a ... -pokrittja
Причини накладок і розривів і що далі робити.
vitalsat
Повідомлень: 4
З нами з: 20 січня 2016 15:50
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Як боротись з накладками?

Повідомлення vitalsat »

Дякую так і зробив подзвонив,всім на почту написав,сказали що треба написати заяву у місцевому відділі геокадастру і все виправлять а потім коли виправлять,оформляти.Той хто міряв 1800грн за випрвавлення хтіли!!!!Запроси ростуть!!!Ну це добре що у батьків є діти продвинуті в інеті,а так у селі і розводять людей фірми обміряльщики!!!
vitalsat
Повідомлень: 4
З нами з: 20 січня 2016 15:50
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Як боротись з накладками?

Повідомлення vitalsat »

Не якийсь маразм!!!!! Пішли у районий геокадастр!Кажуть подавайте в суд!!Це якийсь бред!!!Допоможіть як зробити?
дарик
Повідомлень: 6
З нами з: 29 січня 2012 18:38
Репутація: 0
Область: Запорізька

Як боротись з накладками?

Повідомлення дарик »

Будь ласка, допоможіть в моїй проблемі. Навіть важко визначитися, що первинне, що вторинне і як з цим боротися. Порада Дергеокадастру звернутися до суду, на мою думку, не що інше як загортати жар чужими руками. Маю ДА на право власності на земельну ділянку площею 0,35га, виданний сільською радою в 1995 році. Вирішив отримати кадастровий номер та замовив техдокументацію. І тут виявляється, що згідно Кадастрової карти частина моєї ділянки 0.13га приватизована сусідом в 2009 році з присвоєнням кадастрового номеру, хоча я до цього часу користуюся земельною ділянкою в повному обсязі. При цьому, сільська рада затвердила йому техдокументацію на площу 0,58га, при тому, що за даними погосподарської книги у нього багато років і до цього часу обліковується 0,45га і сусід сам здивований тому, як він став власником частини моєї земельної ділянки. В техдокументації мені відмовили, на якій підставі, коли маю ДА раніше сусіда? Узгодження меж під час приватизації сусіду від мене не вимагали!! Суцільні порушення як сільською радою, так і виконавцями техдокументації. Чому я повинен позиватися до суду на сусіда? Навевно, первинним є неправомірне рішення с/р, чи тих, хто так наміряв, але все одно на якомусь етапі звіряються дані з обліком с/р. Заздалегідь вдячний.
Volzem123
Спец
Спец
Повідомлень: 87
З нами з: 30 квітня 2015 11:02
Репутація: 3
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Як боротись з накладками?

Повідомлення Volzem123 »

дарик писав: Чому я повинен позиватися до суду на сусіда?
Якщо сусід згоден на межі за фактичним використання і з межами по Вашому Акту то достатньо змінити його ділянку відповідно до 107 статті ЗКУ і зменшити йому площу. Якщо згоди і розуміння ситуації яка склалась з боку сусіда не має - виключно суд! 5+5=?
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Як боротись з накладками?

Повідомлення ппзкб »

Volzem123 писав: змінити його ділянку відповідно до 107 статті ЗКУ і зменшити йому площу
Причому тут ця стаття? Абсолютно нічим не допоможе. Сусід скорше всього не згоден? Тоді тільки і виключно суд, підстав для скасування його держ акта у вас предостатньо, але доведеться наймати адвоката і бажано толкового. І навіть якщо сусід і погодиться на зміну, то теж все буде не так просто, одим повідомленням не обійдешся
Volzem123
Спец
Спец
Повідомлень: 87
З нами з: 30 квітня 2015 11:02
Репутація: 3
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Як боротись з накладками?

Повідомлення Volzem123 »

ппзкб писав: Причому тут ця стаття?
- У випадках, коли в такий спосіб визначення меж не узгоджується з виявленими обставинами, зокрема з встановленими розмірами земельних ділянок, то межі визначаються з урахуванням цих обставин. - площу зд сусіда можна зменшити!
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Як боротись з накладками?

Повідомлення ппзкб »

Volzem123, Шановний, на ділянку видано держ акт! Як ви збираєтесьйго скасовувати, якщо ділянка в держреєстрі? Ручкою площу переписати, чи що? Взагалі причому тут розділ про добросусідство до вирішення спорів (розділ 25)
ст.158 п.2 ЗКУ Виключно судом вирішуються земельні спори з приводу володіння, користування і розпорядження земельними ділянками, що перебувають у власності громадян і юридичних осіб
Volzem123
Спец
Спец
Повідомлень: 87
З нами з: 30 квітня 2015 11:02
Репутація: 3
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Як боротись з накладками?

Повідомлення Volzem123 »

ппзкб, так я і писав якщо є згода сусіда - то можна і межі відновити і право зареєструвати в реєстрі речових прав. а спір виключно судом!
дарик
Повідомлень: 6
З нами з: 29 січня 2012 18:38
Репутація: 0
Область: Запорізька

Як боротись з накладками?

Повідомлення дарик »

Якщо тільки в згоді сусіда, дуже сподіваюся, що домовлюся. ДЯКУЮ!!!
Аватар користувача
kukin
Спец
Спец
Повідомлень: 745
З нами з: 20 січня 2008 10:20
Репутація: 65
Область: Закарпатська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Як боротись з накладками?

Повідомлення kukin »

ПетроМарченко писав: http://gki.com.ua/ua/sistemotehnichni-a ... -pokrittjaПричини накладок і розривів і що далі робити.
► Показати
эта презентация пробегала на геофоруме и не только, но из навоза не получится сладкой конфетки Зображення
ученые мужи собрались повторить подвиг "поля преобразования" facepalm

накладки идейно заложены в наш кадастр, сперва надо изменять идею, затем кадастр
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Як боротись з накладками?

Повідомлення ппзкб »

kukin, Щось не працює силочка
Аватар користувача
kukin
Спец
Спец
Повідомлень: 745
З нами з: 20 січня 2008 10:20
Репутація: 65
Область: Закарпатська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Як боротись з накладками?

Повідомлення kukin »

ппзкб писав: Щось не працює силочка
не удивительно, это ж цитата сообщения
ЗЫ: в следующий раз постараюсь проверять ссылки в цитатах
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Як боротись з накладками?

Повідомлення Prometheus »

Колеги підскажіть в якому(де) нормативному акті написано, що землеустрій не допускає щілин та накладок між земельними ділянками
Volzem123
Спец
Спец
Повідомлень: 87
З нами з: 30 квітня 2015 11:02
Репутація: 3
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Як боротись з накладками?

Повідомлення Volzem123 »

pieshkov писав: Колеги підскажіть в якому(де) нормативному акті написано, що землеустрій не допускає щілин та накладок між земельними ділянками
накладка - п 111 порядку ведення кадастру - розташування в межах земельної ділянки, яку передбачається зареєструвати, іншої земельної ділянки або її частини;
щодо щілини - в документації ви зазначаєте сусіда - суміжну земельну ділянку чи землі не надані lol2
дарик
Повідомлень: 6
З нами з: 29 січня 2012 18:38
Репутація: 0
Область: Запорізька

Як боротись з накладками?

Повідомлення дарик »

26.04.2016 описувала свою проблему, дякую всім, хто відповів. Із рекомендацій виникло інше питання, а чи може сільська рада на підставі ст 107 ЗКУ за моїм бажанням зменшити площу моєї зд на ті злополучні 0,13 га, як би тільки я мала змогу привести у відповідність до законодавства акт старого зразка та отримати кадастровий номер, не чіпаючи сусіда. А хіба сільська рада сама не може відмінити рішення сесії по незаконній приватизації моєму сусіду? Заздалегідь вдячна.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Як боротись з накладками?

Повідомлення Prometheus »

Volzem123, питання читали? Тепер ще почитайте прикінцеві положення ЗУ "Про ДЗК". Постанова це підзаконний нормативний акт, мені потрібно сослаться на статтю закона чому я не оставляю щілину. Я точно пам'ятаю, що років 5 тому я читав фразу схожу за змістом на цю "землеустрій не допускає щілин та накладок між земельними ділянками"
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Як боротись з накладками?

Повідомлення Parcel »

pieshkov писав: Колеги підскажіть в якому(де) нормативному акті написано, що землеустрій не допускає щілин та накладок між земельними ділянками
було написано в http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z06 ... 1681440338
- відсутність перетинів та розривів між суміжними земельними
ділянками, суміжними земельними ділянками суміжних кварталів,
тотожність даних балансу земель;
але він втратив чинність
geo-zem-polt
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 31
З нами з: 12 грудня 2014 09:53
Репутація: 9
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Як боротись з накладками?

Повідомлення geo-zem-polt »

І як без розриву робити, якщо подаємо ділянку а її повертають бо накладка 0,0247% на суміжну, що раніше зареєстрована? Цю суміжну ми ж раніше подавали на реєстрацію.
Відповісти