Конструктивні пропозиції по удосконаленню НКС

Усі питання щодо державної реєстрації ДА і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Конструктивні пропозиції по удосконаленню НКС

Повідомлення Chernov »

Тут до мене у приват написала (аж не знаю, як не образити) досить конструктивна дівчина, і запропонувала не менш конструктивну пропозицію -
есть конкретное предложение по усовершенствованию НКС, что бы при формировании кадастрового плана длины линий не считывались из обменного файла, а рассчитывались, как делает это ГИС. ведь строна участка может быть задана как вектор, по моему, это главная проблема НКС. Спасибо за понимание
Я їй запропонував самій створити таку тему, але пройшло 3 години, а теми нема. Може вона чогойсь лякається...
Але дійсно, вона має рацію. Давайте закидати такі питання авторам НКС і домагатися від них конструктивних відповідей. А у разі відсутності - дійсно козлити.
Аватар користувача
4elove4ek
Спец
Спец
Повідомлень: 293
З нами з: 03 квітня 2007 12:14
Репутація: 1
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення 4elove4ek »

Підтримую, з чого ж то почати???? .... Ну напевно з того як перевірити хмель?
nikolas.pv
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 15
З нами з: 19 жовтня 2012 12:12
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення nikolas.pv »

Вибачаюсь, за невіжество (сам не створюю ХМЛ), але хіба в ХМЛ не записуються координати, а проміри не розраховуються програмами ?
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

4elove4ek писав:Ну напевно з того як перевірити хмель
Мабуть так. Потрібний ОДИН, підкреслюю, лише ОДИН , офіційниуй валідатор з чітким озвученням-описом помилок валідації.
Нехай ВОНИ щось скажуть...

Додано через 3 хвилини 3 секунди:
nikolas.pv писав:а проміри не розраховуються програмами
Судячи з відгуків реєстраторів, у щенят з ДЗК розуму на обчислення не вистачило. І, якщо замість площі у обміннику записати "ТИМЧЕНКО-ДУРЕНЬ", воно такк і піде у кадастр. Але це вже потрапить під розголошення державної таємниці...
Востаннє редагувалось 08 лютого 2013 18:50 користувачем Chernov, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
4elove4ek
Спец
Спец
Повідомлень: 293
З нами з: 03 квітня 2007 12:14
Репутація: 1
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення 4elove4ek »

nikolas.pv писав:а проміри не розраховуються програмами ?
При перевірці ХМЛ у НКС постійні проблеми, при тому що в Гісі усе добре
Аватар користувача
4elove4ek
Спец
Спец
Повідомлень: 293
З нами з: 03 квітня 2007 12:14
Репутація: 1
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення 4elove4ek »

Chernov писав:Так ГІС писали фахівці, а НКС - цуценята.
При такій відвертій критиці навряд чи хтось із розробників насмілиться відкрито вести розмову про всіляки недоліки morgny
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Особисто я б наважився. Бо коли мова йде про відверте спілкування - усе залажить від виховання. Я готовий розмовляти з ким завгодно особисто, заради спільної вигоди. А ось коли дехто, на маючи достатньої освіти чи досвіду починає пижитися - тоді, дійсно, перспектив немає
RomanRomanovych
Повідомлень: 6
З нами з: 11 жовтня 2012 23:44
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення RomanRomanovych »

а обрахунок накладки у % ?? - це ж не серйозно ...
ділянка 0,2500 - накладка 3%
ділянка 1,8500 - накладка 3%
це для більшої автоматизації в умі треба переводити в кв.м. ?? no
Аватар користувача
4elove4ek
Спец
Спец
Повідомлень: 293
З нами з: 03 квітня 2007 12:14
Репутація: 1
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення 4elove4ek »

Chernov Ви праві, я просто висловив свою думку cy
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

4elove4ek писав:При такій відвертій критиці
Нехай сучасні програмісти спробують зрозуміти.
Я працював у галузі з 1976 року.
Починав на ВАЗі
Більше року стажувався в Італії саме по цьому фаху.
Розробляв як великі бізнес-системи, на Коболі т РПГ, так і системи реального часу на Асемблері та іншіх мовах низького рівню.
Тому я, ніяк хто іншій, бачу концептуальні та технічні помилки НКС
І у мене немає бажання якось протидіяти її впровадженню...
Я лише бачу, що при сучаснім підході воно просто обєктивно неможливе...
Востаннє редагувалось 09 лютого 2013 16:23 користувачем Chernov, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
4elove4ek
Спец
Спец
Повідомлень: 293
З нами з: 03 квітня 2007 12:14
Репутація: 1
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення 4elove4ek »

Chernov писав:Більше року стажувався в Італії саме по цьому фаху.
Розробляв як великі бізнес-системи, на Коболі т РПГ, так і системи реального часу на Асемлері та іншіх мовах низького рівню
Ну все .... пропало все ....тепер точно ніхто не з'явиться щоб хочаб проконсультувати дані проблеми morgny
(З повагою)
Atoll
Спец
Спец
Повідомлень: 617
З нами з: 14 квітня 2010 16:16
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Atoll »

А я рахую, що в першу чергу потрібно провести чітке розмежування робіт. Геодезія робить геодезію і несе за неї відповідальність, а інші виконують ті роботи, на вивчення яких вони потратили купу років, щоб отримати хоча б диплом. Не така вже й гостра проблема вірно внести в файлик декілька речень. ПРС з хмл після ін4 теж зі скрипом йшла, та й самі ін4 по 10 разів справляли, бо пробіл був зайвим. Але з часом наладилось. Пристосувались до бюрократії. А до якісного виконання робіт не пристосуєшся. Треба мати хоча б елементарне поняття, що там малюєш. Ну десь так.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

4elove4ek писав:Ну все .... пропало все
Я жарт прочув, але річ не в тому. Дівчина, що мені написала про конструктивні пропозиції була більш оптимістична.
Так ось.
Усеж таки, НКС мусить бути здебільшого не тупою системою збирання мертвих даних, а ГІС системою, що розшарена в Інтернеті.
І я чекаю відповідьна цю заяву ОСОБИСТО від Тарнопольського.
А також опубліковане технічне завдання та технічні звіти по усіх етапах.
У разі відсутності - вважаємо усю кампанію по впровадженню НКС - відмиванням грошей.
У разі наявності вищеназваних звітів - конструктивно їх критикуємо і спільно намагаємося допомогти Тарнопольскому виправити помилки...
Аватар користувача
Козак
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 48
З нами з: 11 жовтня 2011 20:22
Репутація: 0
Область: м.Київ

Повідомлення Козак »

Якщо тема "Конструктивні пропозиції" то всі пропозиції ТІЛЬКИ конструктивні.
Всі повинні зрозуміти що багатьох просто "кинули під поїзд". А під поїзд кинули тих що прямо або опосередковано забезпечували проходження нашої документації, що забезпечувало нам виконання робіт та надходження грошей. Тому нам необхідно допогти тим хто зараз знаходиться "під поїздом" і вони допожуть нам.
4elove4ek писав:Ну все .... пропало все ....тепер точно ніхто не з'явиться щоб хочаб проконсультувати дані проблеми
Нічого не пропало. Потрібно чітко визначитись:
1. Що повинна забезпечувати НКС?
2. Як це зробити?
3. Вдосконалювати, вдосконалювати, вдосконалювати. ( І не слухати ті дурні селектори. Там спілкуються мало компетентні люди. То керівники, які дістали свої посади за гроші і роблять розумний вигляд ніби вони щось знають. )
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

Козак писав:І не слухати ті дурні селектори. Там спілкуються мало компетентні люди. То керівники, які дістали свої посади за гроші і роблять розумний вигляд ніби вони щось знають.
Це точно. Їх любиме слівце - "Ви все саботуєте!!!"
Аватар користувача
Сергiй64
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 21 червня 2009 19:55
Репутація: 66
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Сергiй64 »

4elove4ek писав:При перевірці ХМЛ у НКС постійні проблеми
При теперішніх розкладах з реєстрацією прав я взагалі не розумію, для чого взагалі такий формат в земельних відносинах. Як стверджують високопосадовці на селекторних нарадах -" права - проблема Мін'юсту, а нам би тільки ділянку зареєструвати". Що я хочу сказати - виходить , що землевпорядник має працювати з безликою земельною ділянкою, видавати витяг з мінімумом даних, і для цього in4 хватить з головою. Для геодезії цього цілком достатньо. Поправте, якщо я не правий, навіщо землевпоряднику заповнювати сотні комірок в XML, якщо вони ніде не відображаються? А ще дуже цікаво було б почути, може хтось знає, яка структура цієї вашої НКС? В чім там зберігається інформація?
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Сергiй64 писав:А ще дуже цікаво було б почути, може хтось знає, яка структура цієї вашої НКС? В чім там зберігається інформація?
Це друге конструктивне питання за сьогодні. Будь ласка, донесіть нам, що є дійсно земельна ділянка у Вашій постанові, пане Тарнопольський.
З цього і почнемо танцювати з бубном.
Хочу впевнити усіх, що ніякої іронії немає. Є лише бажання допомогти.
Я дійсно міг би знущатися з діючої системи...
Але зараз, у відкритої мною ж темі, - лише бескорисне бажання допомогти.

Додано через 15 хвилин 35 секунд:
Доречі, пане Тарнопольський, злазьте "з небес". Прийшла пора спілкуватися з "піплом". Вас не будуть бити, якщо Ви будете щирі щодо оцінки Ваши дій. Ви маєте ще один шанс отримати співратників та добровільних помічників. Якщо ж Ви вважаєте себе занадто вищім за НАС - Бог Вам у поміч....Шансів нема.
Аватар користувача
Silv
Спец
Спец
Повідомлень: 205
З нами з: 04 серпня 2009 00:08
Репутація: 5
Область: Чернігівська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення Silv »

Сергiй64 писав:В чім там зберігається інформація?
Не по темі
Як в чім?)) в екселі)) А далі ссилками у витяги і поземельні)
morgayu
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

Сергiй64 писав:При теперішніх розкладах з реєстрацією прав я взагалі не розумію, для чого взагалі такий формат в земельних відносинах. Як стверджують високопосадовці на селекторних нарадах -" права - проблема Мін'юсту, а нам би тільки ділянку зареєструвати". Що я хочу сказати - виходить , що землевпорядник має працювати з безликою земельною ділянкою, видавати витяг з мінімумом даних, і для цього in4 хватить з головою. Для геодезії цього цілком достатньо. Поправте, якщо я не правий, навіщо землевпоряднику заповнювати сотні комірок в XML, якщо вони ніде не відображаються?
Насправді - це найконструктивніша думка!
Згадайте Лихогрудівський Стандарт БД АС ДЗК... Були 4 основні реєстри - земельних ділянок, користувачів (власників) ЗД, правових документів та власне прав на ЗД (який об'єднував три попередніх). Реєстр прав разом з двома супутніми (документів і власників) - відійшли до Мінюсту.
Нам залишився ЄДИНИЙ реєстр з тих чотирьох - ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК! Реалізувати все по ньому, а для зв'язку з трьома іншими вказувати тільки ключові поля - ідентифікаційний код фіз(юр)особи та дані про правовстановлюючий документ.
І ще.
Chernov писав:Усеж таки, НКС мусить бути здебільшого не тупою системою збирання мертвих даних, а ГІС системою
Читаємо ст. 1 ЗУ "Про державний земельний кадастр":
"Державний земельний кадастр - єдина державна геоінформаційна система відомостей про землі, розташовані в межах державного кордону України, їх цільове призначення, обмеження у їх використанні, а також дані про кількісну і якісну характеристику земель, їх оцінку, про розподіл земель між власниками і користувачами;
............................................................................
геоінформаційна система - інформаційна (автоматизована) система, що забезпечує збирання, оброблення, аналіз, моделювання та постачання геопросторових даних;
геопросторовий об'єкт - об'єкт реального світу, що характеризується певним місцеположенням на Землі і визначений у встановленій системі просторово-часових координат;"
Аватар користувача
Silv
Спец
Спец
Повідомлень: 205
З нами з: 04 серпня 2009 00:08
Репутація: 5
Область: Чернігівська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення Silv »

Тут добавить нічого. Вище першочергові питання задані.Чекаємо якоїсь реакції "батьків" НКС і від того будем "плясать".
П.С. Про хелп-деск - краще ніяк, чим так.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Здається, що "батьки НКС" не налаштовані на співпрацю. Хлопці, в одному ж човні сидимо. Ну досить усіх землевпорядників України у дурні шити... Ну викладіть, нарешті головні системні документи - Технічне завдання, Процедури документообігу, Угодження про зв'язки (російскою -соглашения о связях) Для не знайомих з программуванням - це основний проектний документ при розробці програмного забезпечення. Усією громадою почитаємо, може щось розумне порадимо.
Але здається, нічого такого "розробники" не мають. Щиро бажав би помилятися, але здається мені, що вони не обтяжували себе документами, а щось тулили наживу у Ораклі.... І дотулилися.
Аватар користувача
Малібу
Спец
Спец
Повідомлень: 388
З нами з: 20 грудня 2010 10:52
Репутація: 50
Область: Чернівецька

Повідомлення Малібу »

Підсумую вище сказане, з чим повністю погоджуюся:
Поки НКС не буде ГІС - нічого доброго з цього не вийде Banned , і всі наші намагання чимось допомогти, це тільки перекладання стільців на Титаніку.
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

Малібу писав:Поки НКС не буде ГІС - нічого доброго з цього не вийде , і всі наші намагання чимось допомогти, це тільки перекладання стільців на Титаніку.
Те, що вона - не ГІС - пряме порушення
ZIC писав:ст. 1 ЗУ "Про державний земельний кадастр":"Державний земельний кадастр - єдина державна геоінформаційна система відомостей про землі, розташовані в межах державного кордону України, їх цільове призначення, обмеження у їх використанні, а також дані про кількісну і якісну характеристику земель, їх оцінку, про розподіл земель між власниками і користувачами
Не по темі
Згадався старий жарт чи то Задорнова, чи ще когось з його колег:
Если человек всю жизнь строил только сараи, а ему заказать построить дворец, - он все-равно построит большой САРАЙ...
yellove
Повідомлень: 6
З нами з: 01 липня 2011 11:58
Репутація: 0
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення yellove »

ОПЯТЬ 25!

Все те, кто пишет что "НСК робили цуценята", оставьте эмоции при себе и уважайте тех кто читает эту тему с целью увидеть "Конструктивні пропозиції по удосконаленню НКС" !!!
Как не критикуй НСК, мы от неё никуда не денемся и в НАШИХ интересах сделать её лучше, если есть хоть 1 шанс что увиденные здесь предложения дойдут до разработчиков, нужно его использовать! А если загадить эту тему эмоциями, то никто её и читать не станет!

А вот теперь что касается предложений:
Потратил два дня на то чтобы разложить по полкам всё что касается обмежень и настроить Геопроект. Регистратор, печатает поземельную книгу из ПРАВИЛЬНО составленного обменника, на выходе получаем вытяг в котором написано что ВСЯ дилянка в обмеженнях! Ув. разработчики НСК и обменних файлом XML, предлагаю внести изменения в структуру XML файла, т.к. в нем не предусмотрено поле "площадь" (Size). Блок "обмеження" сейчас выглядит так:
Spoiler
<Restrictions>
<RestrictionInfo>
<RestrictionCode>01.08</RestrictionCode>
<RestrictionName>Газопровід</RestrictionName>
<Externals>
<Boundary>
<Lines>
<Line>
<ULID>1</ULID>
</Line>
<Line>
<ULID>3</ULID>
</Line>
<Line>
<ULID>6</ULID>
</Line>
<Line>
<ULID>11</ULID>
</Line>
<Line>
<ULID>14</ULID>
</Line>
<Line>
<ULID>16</ULID>
</Line>
</Lines>
<Closed>true</Closed>
</Boundary>
</Externals>
<RestrictionEntitlement>
<DocumentType>01</DocumentType>
<DocumentName>ДБН 360-92</DocumentName>
<DocumentDate>2002-03-19</DocumentDate>
<NaturalPerson>
<FullName>
<LastName>*****</LastName>
<FirstName>*****</FirstName>
<MiddleName>*****</MiddleName>
</FullName>
<TaxNumber>**********</TaxNumber>
<Passport>
<DocumentType>Паспорт громадянина України</DocumentType>
<PassportNumber>******</PassportNumber>
<PassportIssuedDate>1996-12-24</PassportIssuedDate>
<IssuanceAuthority />
<PassportSeries>ЕК</PassportSeries>
</Passport>
<Address>
<Country>804</Country>
<Region>Луганська область</Region>
<District />
<Settlement>м. Лисичанськ</Settlement>
<Street>вул. Березівська</Street>
<Building>**</Building>
</Address>
</NaturalPerson>
<LegalEntity>
<Name />
<EDRPOU></EDRPOU>
<Address>
<Country>804</Country>
<Region />
<District />
<Settlement />
<Street />
<Building />
</Address>
</LegalEntity>
</RestrictionEntitlement>
<RestrictionTerm>
<Permanent />
</RestrictionTerm>
<RegistrationDate>2013-02-01</RegistrationDate>
<RegistrationNumber></RegistrationNumber>
<Beneficiaries>
<Beneficiary>
<NaturalPerson>
<FullName>
<LastName />
<FirstName />
</FullName>
<Passport>
<DocumentType />
<PassportNumber />
<PassportIssuedDate></PassportIssuedDate>
<IssuanceAuthority />
<PassportSeries />
</Passport>
<Address>
<Country>804</Country>
<Region />
<District />
<Settlement />
<Street />
<Building />
</Address>
</NaturalPerson>
</Beneficiary>
</Beneficiaries>
<Payment>
<Free />
</Payment>
</RestrictionInfo>
</Restrictions>


Структуру данного внесения сделать подобной структуре описании угодий, где площадь предусмотрена:
<LandParcelInfo>
<CadastralCode />
<LandCode>35.3</LandCode>
<MetricInfo>
<Area>
<MeasurementUnit>га</MeasurementUnit>
<Size>0.0552</Size>
</Area>
<Perimeter>166.0187</Perimeter>..................и т.д.

Также остаются вопросы:
* Как увидеть это обмеження в поземельной книге? Ведь на кадастровом плане оно никак не выделяется, идёт просто как угодие.
* Разбивать ли одно и то же угодие на два, если на него распространяется обмеження- так как мы делали в in4? Причём прошу учесть что в xml надобность этого отпадёт, если ввести в структуру блок "площадь"
<Area>
<MeasurementUnit>га</MeasurementUnit>
<Size>0.0552</Size>
</Area>
При каких либо изменениях структуры необходимо будет отражать это в Наказе № 573 від 02.11.2009 (Вимоги до структури, змісту та формату оформлення результатів робіт із землеустрю в електронному вигляді), и дорабатывать Менеджер обм. файлов, т.к. это пока что единственная программа, которой пользуется большинство для проверки XML.
Востаннє редагувалось 30 травня 2013 14:14 користувачем yellove, всього редагувалось 4 разів.
Причина: !!! Користуйтесь [spoiler]текст[/spoiler]
Аватар користувача
Silv
Спец
Спец
Повідомлень: 205
З нами з: 04 серпня 2009 00:08
Репутація: 5
Область: Чернігівська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення Silv »

yellove писав:Регистратор, печатает поземельную книгу из ПРАВИЛЬНО составленного обменника, на выходе получаем вытяг в котором написано что ВСЯ дилянка в обмеженнях! Ув. разработчики НСК и обменних файлом XML, предлагаю внести изменения в структуру XML файла, т.к. в нем не предусмотрено поле "площадь" (Size)
Це трішки не те.Ну не потрібно правити структуру обмінника і підставляти дані, а треба зробити так, щоб НКС проводила розрахунок всіх площ угідь та обмежень. Так як і повинно бути. А на даний момент, мабуть, простіше буде зробити в НКС можливість вносити площу обмеження. Набагато швидше принаймні, чим вносити зміни в постанову 1051(до речі структура обмінника прописана якраз в ній додаток1).
Відповісти