Витяг з Державного земельного кадастру

Усі питання щодо державної реєстрації ДА і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Макар
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 14 травня 2013 17:13
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення Макар »

maksAV писав:Для чого посилати людину за витягом з ДЗК коли нотаріус повинен зробити запит через своє програмне забезпечення.
Якщо відсутній обмінник то яку відповідь дасть нотаріусу реєстратор? Nenayu

[upd=1403615057][/upd]
Solpadeine писав:скоріш за все та ж фігня, що і в реєстраційній - запит робиться, а відповідь або відсутня взагалі, або приходить через 2-3 тижні...
Порадувало, що реєстраційна перестала слати ті кляті запити=) в 2104 році не одного не прислали NoNo
У нас не таке заповнення НКС даними, щоб безболісно надавати відповіді на такі запити, як нотаріальні,так і з реєстраційної.
mixsana
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 29 травня 2014 21:04
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Інше

Повідомлення mixsana »

Макар писав:Якщо відсутній обмінник то яку відповідь дасть нотаріусу реєстратор?
Всі документи робились згідно чинного на той момент законодавства, ділянки е на кадастровій карті з правильними номерами, тобто з усіма двокрапками.
Виготовлялась технічна документація, були складені кадастрові плани, зроблена перевірка та обробка інформації на магнітних носіях, зроблений обмір земельних ділянок, було внесено відомості в базу данних, було виготовлення реєстраційних карток, і виготовлення державних актів ( все оплачено і є підтвердження - копії квитанцій про сплату), є також акти встановлення на місцевості та погодження зовнішніх меж земельних ділянок, акти про передачу на зберігання встановлених межових знаків власнику земельних ділянок.
Але мати як получала ті кляті Акти то недодивилась що однієї пари двокрапок не хватає в кадастрових номерах, зараз вона померла.
Макар
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 14 травня 2013 17:13
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення Макар »

mixsana писав:Але мати як получала ті кляті Акти то недодивилась що однієї пари двокрапок не хватає в кадастрових номерах, зараз вона померла.
Ідіть до реєстратора, правильну консультацію він дасть, побачивши Ваш Д\А =) Це не проблема.
mixsana
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 29 травня 2014 21:04
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Інше

Повідомлення mixsana »

А Витяг з державного кадастру потрібно брати по місцю реестрації земельної ділянки, чи можна звертатись до будь якого кадастрового реестратора ?
Зверніть увагу, власник земельної ділянки за видачею витягу може звернутися до будь-якого державного кадастрового реєстратора незалежно від місця знаходження земельної ділянки.
Кошиль Андрій Григорович, Президент Асоціації «Земельна спілка України»
Це правда, чи вводить в оману ?
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення cerdred »

mixsana писав:А Витяг з державного кадастру потрібно брати по місцю реестрації земельної ділянки, чи можна звертатись до будь якого кадастрового реестратора ?
Це правда, чи вводить в оману ?
Законом передбачено, но НКС на разі не дозволяє цього зробити. Тому - тільки по місцю реєстрації ділянки.
Аватар користувача
Solpadeine
Спец
Спец
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 листопада 2011 19:22
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Solpadeine »

Макар, це ще вам повезло ))))) мої колишні коллеги з Реєстраційної вже задовбались чекати відповідь на електронні запити... тепер вони щодня по черзі носять до УДЗА запити в паперовому варіанті... facepalm

[upd=1403676936][/upd]
mixsana, та "загубіть" той акт... і отримаєте в Реєстраційній свідоцтво Nenayu
mixsana
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 29 травня 2014 21:04
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Інше

Повідомлення mixsana »

Solpadeine писав:mixsana, та "загубіть" той акт... і отримаєте в Реєстраційній свідоцтво
Дякую за ідею. А мене в суд не пошлють всановлювати право власності на спадщину ? Хоча я суду не боюсь, навпаки це для мене був би ідеальний варіант Nenayu

А як наприклад це все буде відбуватись, якщо у мене на руках буде рішення суду про право власності ? Я так розумію що суд сам повинен витребувати як доказ Витяг з земельного кадастру.....
То мабудь мені вже з рішенням буде пряма дорога в Держреестр...
Аватар користувача
Solpadeine
Спец
Спец
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 листопада 2011 19:22
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Solpadeine »

mixsana, вибачаюсь, недогледів, що ви спадкоємець) тоді взагалі одразу в суд... а суд нехай робить запит про отримання державного акту та реєстрацію права власності morgayu а на підставі рішення вже вам зареєструють право власності в РС
Leкka
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 27 червня 2014 09:49
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Leкka »

Шановні фахівці, є рішення суду про визнання права власності як спадкоємця по закону, і є копії уже виписаних але не отриманих актів на право власності на земельну ділянку. Я можу отримати Витяг з земельного кадастру ?
Я правильно розумію, якщо акт вже був виписаний з кадастровим номером, але людина померла і не отримала. Це означає що всі відомості про земельну ділянку повинні бути в НКС ?

[upd=1403863383][/upd]
На кадастровій карті ділянка є, там де і повинна бути, не перетинається ні з ким, кадастрові співпадають з Актами.
Хтось може відповісти на моє питання ? Poklony
Витяг вимагають в Держреестрі .
Востаннє редагувалось 27 червня 2014 20:24 користувачем Leкka, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Малібу
Спец
Спец
Повідомлень: 388
З нами з: 20 грудня 2010 10:52
Репутація: 50
Область: Чернівецька

Повідомлення Малібу »

Leкka писав:Я правильно розумію, якщо акт вже був виписаний з кадастровим номером (останні акти перед тим як їх відмінили) але людина померла і не отримала. Це означає що всі відомості про земельну ділянку повинні бути в НКС ?
Якщо ДА не був зареєстрований, то витяг ви отримати не можете, а те що ділянка є в НКС, то це не рівнозначно тому, що вона зареєстрована.
Leкka
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 27 червня 2014 09:49
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Leкka »

А що ж мені тепер робити ? facepalm
Порадьте будь ласка

[upd=1403871617][/upd]
Документи ж всі технічні виготовлялись, і акти вже були виписані тільки не отримані....Це капець якийсь
А що суд признав право власності це що означає в даній ситуації ?
garbage
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 29
З нами з: 15 березня 2011 09:15
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська

Повідомлення garbage »

Шановний Leкka ! Ви можете отримати Витяг з ДЗК, Вам треба для цього звернутися до територіального органу Держземагентства, оскільки в Вашому випадку можливо будуть додаткові вимоги, як то: надати технічну документацію (якщо вона не передавалась до органу) або обмінний файл встановленого формату (xml), - його, звичайно, виготовляє землевпорядна організація, що виконувала Вам технічну документацію.
А потім - до реєстраційної служби.
Те, що Ви не отримали ще державні акти, означає, вірно, що державної реєстрації земельної ділянки ще не відбулося і право на неї ще не зареєстровано.
Тому територіальний орган Держземагентства на основі документів, що Ви подасте, проведе державну реєстрацію земельної ділянки, а реєстраційна служба (Держреєстр) - проведе державну реєстрацію прав на неї.
Leкka
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 27 червня 2014 09:49
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Leкka »

Я помню що ми платили за виготовлення реестраційної картки.... це не воно ?
А та організація що виготовляла технічку вже "накрилась медним тазом" Nenayu

У нас копія ось такого акта, всі поля заповнено, є підпис і печатка сільради
Зображення

Я так розумію що Держреестр взагалі не повинен посилати за витягом, якщо є кадастровий номер, чи не так ?
Востаннє редагувалось 29 червня 2014 14:09 користувачем Leкka, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Solpadeine
Спец
Спец
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 листопада 2011 19:22
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Solpadeine »

Leкka, підпис та печатка тер. органу Держкомзему, я так розумію, відсутні? Nenayu тоді вважайте, що кадастрового номеру нема) фактично "присвоєння" кадастрового номеру відбувалось лише одночасно з державною реєстрацією права власності на з/д... і в ДЗК, і в ДКЗ право власності здебільшого реєстрували за фактом звернення людини з питанням "а де мій держакт" ? )))) якщо майбутній власник не зверталвся - роками так могли бланки лежати...
Leкka
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 27 червня 2014 09:49
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Leкka »

Дякую за відповідь. Да печатка Деркомзему відсутяня, вони подзвонили щоб приходили забирати акт, а баба померла і не було кому йти забирати, тому й суд був.
Не звертався........ та роками люди пороги оббивали і заплачено не один раз було facepalm


[upd=1403943809][/upd]
А як же оцей докумен для держреестраторів Держреєстру ?

Зображення
Зображення

Згідно нього держреестратор повинен за підставі рішення суду про визнання права власності на земельну ділянку, зарееструвати право власності на неї ?

Шановний Solpadeine ви як порадите діяти в даній ситуації ?

[upd=1403958357][/upd]
Вмсновки зробила такі:
Топаю мучати держреестратора morgny
1.В рішенні суду є кадастровий номер, площа земельної ділянки, адреса.... відповідно вимагати витяг з держкадастру протизаконно.
2.Згідно вищевказаного листа реестраційна служба повинна зареєструвати право власності на земельну ділянку, а зареестрована вона чи ні .... це вже не їх проблеми.
3.Документи для реєстрації в повному обсязі є згідно чинного законодавства - підстав для відмови в прийнятті заяви з документами немає.
Беру картку прийому заяви і жду.....
4.Відмова або припення розгляду - в суд.
Востаннє редагувалось 29 червня 2014 14:10 користувачем Leкka, всього редагувалось 1 раз.
mixsana
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 29 травня 2014 21:04
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Інше

Повідомлення mixsana »

А хто покаже де саме є визначен­ня поняття «державна реєстрація земель­них ділянок» в законодавстві ?
Leкka
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 27 червня 2014 09:49
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Leкka »

Малібу писав:Якщо ДА не був зареєстрований, то витяг ви отримати не можете, а те що ділянка є в НКС, то це не рівнозначно тому, що вона зареєстрована.
Як що мені йти до кадастрового реєстратора, реєструвати ділянку то
115. Державна реєстрація земельних ділянок, переданих у власність (користування) без проведення їх державної реєстрації (в тому числі у разі, коли відомості про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, не внесені до державного реєстру земель), здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельних ділянок державної чи комунальної власності) в порядку, визначеному для державної реєстрації земельної ділянки.
потрібно :
Заява , згідно якого додатка ?
І технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) це що "Акт встановлення на місцевості та погодження зовнішніх меж земельної ділянки" ? Чи це не воно ?
що іще потрібно ?

Голова вже пухне UPS

[upd=1404027298][/upd]
Ще найшла копії "Кадастровий план земельної ділянки" потрібно ?

[upd=1404142514][/upd]
Люди добрі, підкажіть які потрібно документи нести до кадастрового реєстратора Poklony Poklony Poklony
Все робилось і здавалось згідного законодавства.....
Хочу на днях піти, щоб не зря в черзі стоять, треба взяти які документи ?
Аватар користувача
Сhibis
Спец
Спец
Повідомлень: 533
З нами з: 05 квітня 2012 10:37
Репутація: 201
Область: Київська

Повідомлення Сhibis »

Leкka писав:підкажіть які потрібно документи нести до кадастрового реєстратора
Пречитавши всі Ваші повідомлення, я б радив взагалі спочатку звернутись до архіву Управління /відділу/ щоб зясувати чи є в архіві технічна документація яка розроблялась для виготовлення д/а. Доречі Ви так і не вказали в який період виготовлялись Вам документи... Чому це важливо і що Вам намагаються довести уже третій день...? А почитайте ще це
Spoiler
Не потрібно існуючий на сьогодні порядок оформлення права власності приміняти на законодавчі норми, що діяли до 01.01.2013. І не буде у Вас
Leкka писав:Голова вже пухне
. Сходити до реєстратора потрібно було відразу з усіма документами /не виключено, що він захоче подивитись навіть згадане рішення суду/. Візьміть паспорт, код, згадане рішення, копію того, що залишилось від оформлення. Це теж може допомогти кад. реєстратору прийняти вірне рішення. І як уже було написано, наявність в архівному фонді тех.док теж має значення у Вашому випадку.
Leкka
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 27 червня 2014 09:49
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Leкka »

Дякую що відповіли.
Документи виготовлялись в 2008 - 2009 році, то все я вже прочитала Nenayu
Згідно тих норм все здалось, і вже ждали коли надрукують сам Акт, потім сказали що вже надруковано, але тимчасово не видаються, потім сказали приходьте Акти вже знову видаються - залишилось тільки отримати. І тут помирає баба на яку це все виготовлялось. Я прийшла, кажуть ні раз померла, то не віддамо.... потім поки оформлялась спадщина... потім суд на признання права власності на ці земельні ділянки.... от і все

Невже прийдеться починати все спочатку.......

[upd=1404153194][/upd]
А копії виписаних Актів видали для суду
mixsana
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 29 травня 2014 21:04
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Інше

Повідомлення mixsana »

Leкka писав:Невже прийдеться починати все спочатку.......
В ви напишіть заяву і викладіть всі обставини згідно ЗУ "Про звернення громадян" ЗУ"Про публічну інформацію", підложіть рішення суду, прийде відповідь будете знати як діяти дальше
Leкka
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 27 червня 2014 09:49
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Leкka »

Вчора була в державному кадастрі, не попала...
Але в коридорі підійшла "Рішала" сказала що за 1000 грн. зробить витяг з земельного кадастру, з мене тільки "Акт встановлення на місцевості та погодження зовнішніх меж земельної ділянки" + "Акт про передачу на зберігання встановлених межових знаків власнику земельних ділянок" + рішення суду + 65 грн
Як це ???? то шо за гроші робиться все, і просто ??? А так все по умному писали тут facepalm що все так складно... в архів....
Ото людей і тиняють бо Рішало ходить і гроші носить no
Аватар користувача
Сhibis
Спец
Спец
Повідомлень: 533
З нами з: 05 квітня 2012 10:37
Репутація: 201
Область: Київська

Повідомлення Сhibis »

Leкka писав:в коридорі підійшла "Рішала"
"Бортаніть" рішалу. З погляду на те як Ви тут "цитувались" законами це Вам по силі.
Не по темі
І врахуйте, що близько під Києвом ще водиться ця популяція. Підклас "паразити". Штучно підживлюється керівниками і нажаль, реєстраторами. Уникають людних місць і "начитаних" або ж агресивно налаштованих громадян нашої країни. Живляться бідою людською і "срочніками". В "Червону" книгу не занесені, "истребляються" людьми які знають свої права та обовязки. Законом не захищені.
Leкka
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 27 червня 2014 09:49
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Leкka »

Я і не збиралась їй гроші віддавати, прикинулась дурною, узнала які їй потрібні документи, тепер піду сама з ними ж.
Візьму :
Рішення суду.
Акти.
Додаток 22.
Додаток 42
Копії паспорту і коду.
Візьму копію державного акту на право власнотсі на земельну ділянку, та копію "Кадастровий план земельної ділянки" . Всі рахунки за тех.документацію і т.д. і копії квітанцій що проплата була за все (добре що свого часу зробили копії).

Нехай відмовлять приймати, напишу умну Заяву на ім'я начальника і всі документи, надішлю поштою цінним листом з описом вкладення та повідомленням про вручення. А може і зразу відправлю поштою.....не буду і ходити, тм паче що вже і платити за реєстрацію не потрібно з завтрашнього дня.
Буде офіційна відмова, позов до суду.
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення cerdred »

Leкka писав:Але в коридорі підійшла "Рішала" сказала що за 1000 грн.
Нічого собі "тарифи" ...(( ...(( ...((
Leкka писав:напишу умну Заяву на ім'я начальника
Спробуйте ще сюди позвонити.
Leкka писав:Буде офіційна відмова, позов до суду
Правильно!
tom27
Повідомлень: 1
З нами з: 02 липня 2014 22:50
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення tom27 »

Прошу допомоги.
У мене є будинок(забудова до 90-х).Земля під ним не приватизувалась. Замовила техн. документацію землевпоряднику. В результаті маю витяг з держ. кадастру на звичайному папері(не бланк суворої звітності),з кадастровим номером,з мокрою печаткою, в якому вказано : надано на запит: Я; Форма власності: Комунальна власність.
Чому КОМУНАЛЬНА власність? Чия при такому документі земля під моїм будинком?
Чи можу я розпорядитися землею та будинком при наявності такого витягу?
Дякую заздалегідь всім, хто може щось підказати.
З повагою, Тамара.
Відповісти