Витяг з Державного земельного кадастру

Усі питання щодо державної реєстрації ДА і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Арчі
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 25
З нами з: 18 травня 2010 21:12
Репутація: 0
Область: Чернівецька

Повідомлення Арчі »

Скажіть будь-ласка хто знає.....
хто має право забирати/отримувати документацію землеустрою після подання її на погодження, а також витяги з ДЗК...і чи вказано це в якомусь НПА???

дякую!!!
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення cerdred »

Арчі писав:Скажіть будь-ласка хто знає.....
хто має право забирати/отримувати документацію землеустрою після подання її на погодження, а також витяги з ДЗК...і чи вказано це в якомусь НПА???
дякую!!!
Документація на погодження (наприклад проект земелеустрою по відведенню ЗД) здається розробником до дозвільного центру, працівники центру передають у відділ, після погодження відділ здає в дозвільний центр, а ті, в свою чергу - розробнику. ЗУ "Про ДЗК" та постанові 1051 про порядок ведення ДЗК визначено, хто має право на отримання витягів, зокрема стаття 38 Закону та пункт 175 Постанови.
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Volodar »

tom27 писав:Чому КОМУНАЛЬНА власність?
Так Ви ж і відповіли -
tom27 писав:Земля під ним не приватизувалась.
З Ваших слів земельна ділянка не передавалася у приватну власність, а отже залишається державною (комунальною).
tom27 писав:Чи можу я розпорядитися землею та будинком при наявності такого витягу?
Розпоряджатися можете лише своєю власністю. Якщо будинок є Вашою власністю - будь-ласка, земельна ділянка - ні.
Leкka
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 27 червня 2014 09:49
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Leкka »

Замовила техн. документацію землевпоряднику. Форма власності: Комунальна власність.
Чому КОМУНАЛЬНА власність?
tom27 Без проекту відведення земельної ділянки вона і буде комунальна.
Проект відведення і технічна документація є різними документами із землеустрою і у розумінні ст. 118 ЗК України у Вас виготовлялась саме технічна документація, а не проект відведення земельної ділянки тому вона і комунальна.


[upd=1404373141][/upd]
Щодо моєї справи :
Відмовити мені можуть в реєстрації земельної ділянки в одному випадку – відсутність технічки ( десь ділась…. не збереглась…..) але це що мої проблеми ? як що баба все здавала свого часу і чекала роками. Підтвердження що вона була - це виготовлений державний акт на право власності на земельну ділянку який містить координати земельної ділянки та опис меж, а відтак не міг бути виготовлений без технічної документації, і є підпис голови сільради. Як що цей товариш підписав акт то він перевіряв технічку (мав перевіряти, як що ні то це його клопіт, підпис стоїть і печатка).

А як зараз з XMLями ? У мене був мабудь in4… може це бути підставою для офіційної відмови ?
Шановні землевпорядники підкажіть
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

Leкka писав:А як зараз з XMLями ? У мене був мабудь in4… може це бути підставою для офіційної відмови ?
Та перше ж повідомлення :)
Makeda писав:Звертаюся в місцевий Держкомзем за витягом, де мені відповідають, що не можуть його надати без нових обмінних файлів, за котрі просять 500 грн.
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Leкka
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 27 червня 2014 09:49
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Leкka »

Та я бачила, але тож повідомлення було написане ще рік тому... от і закралась надія може вже конвертують самі Nenayu
То це офіційно є підстава для відмови ? Так я розумію ?

[upd=1404374888][/upd]
"Рішало" а ні слова не сказала про хмель no
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення cerdred »

Leкka писав:"Рішало" а ні слова не сказала про хмель no
Та вони самі сконвертують за озвучену суму.
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Volodar »

Leкka писав:tom27 Без проекту відведення земельної ділянки вона і буде комунальна.Проект відведення і технічна документація є різними документами із землеустрою і у розумінні ст. 118 ЗК України у Вас виготовлялась саме технічна документація, а не проект відведення земельної ділянки тому вона і комунальна.
власність і вид землевпорядної документації не яким чином не взаємоповязані. Земельна ділянка є в державному земельному кадастрі, є кадастровий номер, отже сформована і не потребує в подальшому розробки проекту відведення
Leкka
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 27 червня 2014 09:49
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Leкka »

Та вони самі сконвертують за озвучену суму.
Ніфіга no 1000 гривен це чисто за роботу (за витяг) було озвучено, а ще + всі обов'язкові платежі за мій рахунок
evd
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 18
З нами з: 02 грудня 2013 14:58
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення evd »

Для Leкka Для держреєстратора витяг потрібен обовязково +рішення суду про визнання права власності як правоустановлюючий документ + копія паспорту коду + заява + квитанції мито 119грн + 120грн за надання витяга, щоб його отримати потрібно виготовити технічку про відновлення меж у проектній організації із нею звернутись до Держземагенства і воно надасть витяг. Все це я вже пройшла і отримала витяг з держреєстру, попередньо можете прочитати мої повідомлення. Дякую всім хто підтримував і допомагав , поміч була суттєва. З повагою Євдокія
Leкka
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 27 червня 2014 09:49
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Leкka »

evd У нас з вами зовсім різні ситуації. Ви мабудь не читали мої повідомлення.

У вас:
Допоможіть прояснити ситуацію. В 2003 році був виданий державний акт старого зразка, в 2007 РДА своїм розпорядженням його скасувала і видала в 2010 р розпорядження для виготовлення нового акту з кадастровим номером іншій людині, адміністративний суд скасував ці розпорядження і місцевим судом визнано...
У мене був виготовлений і вже виписаний синій (останнього зразка) і единий державний акт з кадастровим номером та кадастровим планом земельної ділянки. Але не зареєстрований, бо людина на яку виготовлявся акт померла, тому був суд про визнання права власності на земельну ділянку ( в рішенні указаний кадастровий номер земельної ділянки, площа, адреса, Ф.І.О. спадкоємця). Акт підписаний головою сільради і є печатка сільради, а у вас навпакии скасований РДА, і рішення суду про визнання акта не дійсним і скасування права попереднього власника і т.д.
Вся технічка нами вже виготовлялась згідно чинного на той час законодавства і норм матеріального права (і є копії квитанцій про проплату), тому виготовляти її ще раз не маю наміру.

У вас :
Отримавши рішення суду про визнання права власності і про скасування запису про власність попереднього власника зем діл попробували провести реєстрацію у державній реєстраційній службі Літинського району Він. облі наштовхнулась на проблему внесення змін про скасування реєстрації попереднього власник.
Мені не потрібно скасовувати право власності попереднього власника. Земельна ділянка не була зареєстрована на попереднього власника, а переходить по спадщині і на підставі рішення суду про право власності як единого спадкоємця за законом.

Згодна з форумчанами що мені потрібно звернутись із заявою про реєстрацію земельної ділянки до Кадастру і отримати Витяг з яким і реєструвати право власності в Держреєстрі, на підставі рішення суду про право власності.
evd
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 18
З нами з: 02 грудня 2013 14:58
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення evd »

Для Leкka. Реєстрацію земельної ділянки в Держземагенстві без технічки не будуть проводити, так пояснили у Держземагенстві(потрібен XML), тому я так Вам написала. Державний реєстратор у Держреєстрі речових прав без витяга ДЗК не реєструє право власності.
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення cerdred »

Makeda писав:P.S. Чи можу я отримати витяг з земельного кадастру в іншому відділенні Держкомзему?
Законом передбачено, проте функціонал НКС не дозволяє на сьогодні це зробити.
Leкka
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 27 червня 2014 09:49
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Leкka »

Реєстрацію земельної ділянки в Держземагенстві без технічки не будуть проводити, так пояснили у Держземагенстві(потрібен XML)
Технічка є в архіві, нехай беруть. Електоронний файл є в in4 нехай конвертують.
Письмово відмовлять – в суд.
Державний реєстратор у Держреєстрі речових прав без витяга ДЗК не реєструє право власності.
Згідно Постанови № 703 пункт 33. Для проведення державної реєстрації права власності та інших речових прав на земельну ділянку заявник, крім документів, що зазначені у пунктах 27, 28, 30 і 31 цього Порядку, подає витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (у разі, коли в документах, що зазначені у пункті 27 цього Порядку, відсутні відомості про кадастровий номер земельної ділянки).
Spoiler
Схвалено колегією
Державної реєстраційної
служби України 11.12.2012
(Протокол №3)

Методичні рекомендації
стосовно документів, необхідних для проведення державної реєстрації
речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

1. Документи, що подаються для проведення державної реєстрації
права власності:
• заява встановленої форми, яка визначена наказом Міністерства юстиції України
від 17.04.2012 № 595/5 «Про впорядкування відносин, пов’язаних із державною
реєстрацією речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;
• документ, що посвідчує особу заявника (пред’являється), копія надається;
• документ, що підтверджує внесення плати за надання витягу з Державного
реєстру прав;
• документ про сплату державного мита (крім випадків, коли особа звільнена від
сплати державного мита);
• документи, що підтверджують виникнення, перехід або припинення права
власності на нерухоме майно (див. стор.5);

2. Додаткові до основного пакету документи:
82.1. Якщо нерухоме майно перебуває в іпотеці або податковій заставі,
заявник також подає документ, що підтверджує факт надання згоди
іпотекодержателем або органом державної податкової служби на
відчуження або інше визначення юридичної долі нерухомого майна, яке
перебуває в іпотеці або податковій заставі.
2.2. Для проведення державної реєстрації права власності на нерухоме
майно на підставі договору, відповідно до якого право власності або інше
речове право на нерухоме майно набувається у зв’язку з настанням або
ненастанням певної події, заявник також подає документ, що підтверджує
факт настання або ненастання такої події.
2.3. Для проведення державної реєстрації права власності на підставі
рішення про передачу об’єкта нерухомого майна з державної у комунальну
власність чи з комунальної у державну власність або з приватної у державну чи
комунальну власність заявник також подає:
2.3.1. рішення правонабувача майна, уповноваженого ним органу про
надання згоди на передачу об’єкта нерухомого майна з державної у комунальну
власність чи з комунальної у державну власність або з приватної у державну чи
комунальну власність;
2.3.2. акт приймання-передачі об’єкта нерухомого майна, відповідно до
якого оформлено передачу такого майна з державної у комунальну власність чи
з комунальної у державну власність або з приватної у державну чи комунальну
власність.
2.4. Для проведення державної реєстрації права власності та інших речових
прав на земельну ділянку заявник також подає витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (у разі, коли в документі, що підтверджує виникнення, перехід або припинення права власності або інших речових прав
на нерухоме майно, відсутні відомості про кадастровий номер земельної ділянки).
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення cerdred »

Leкka писав:Технічка є в архіві, нехай беруть. Електоронний файл є в in4 нехай конвертують.
Письмово відмовлять – в суд.
Також можна спробувати по зворотньому зв'язку що в публічній карті, якщо в акті вказано кадномер, от тільки чи він робе, хто зна....
Leкka писав:Технічка є в архіві, нехай беруть. Електоронний файл є в in4 нехай конвертують.
Можна спробувати й так, проте нада зважити на те, коли видавався ДА.
Leкka
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 27 червня 2014 09:49
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Leкka »

cerdred дякую за участь.
Також можна спробувати по зворотньому зв'язку що в публічній карті, якщо в акті вказано кадномер, от тільки чи він робе, хто зна....
Я що писать в зворотній формі ? На кадастровій карті земельна ділянка є на свому місці з кадастровим номером своїм, не перетинається, адреса правильна....
Можна спробувати й так, проте нада зважити на те, коли видавався ДА.
Оце все точно перевірила по датам.
Технічка сама виготовлялась (почала виготовлятись ) 2007 рік (квітанція про сплату від 08.2007 року) в ній (в рахунку):
- складання кадастрового плану
- складання технічної документації
- перевірка та обробка інформації на магнітних носіях
- внесення відомостей до бази данних
- обмір земельної ділянки
- виготовлення державного акту

А аж в 2011 році був виписаний акт (синій), та була ще одна проплата за виготовлення реєстраційної картки квитанція від 02.2011 року.
В рахунку :
- виготовлення реєстраційної картки

[upd=1405415029][/upd]
Є ще :
Акт встановлення на місцевості та погодження зовнішніх меж земельної ділянки.
Акт про передачу на зберігання встановлених межових знаків власнику земельної ділянки.
Рішення сільської ради про передачу земельної ділянки у власність .І ще документи.
Копія кадастрового плану земельної ділянки.
Копія державного акту на право власності на земельну ділянку, підписаний головою сільради і печатка.
Рішення суду про визнання права власності на земельну ділянку ( в рішенні указаний кадастровий номер земельної ділянки, площа, адреса, Ф.І.О. спадкоємця).

[upd=1405429820][/upd]
Прокоментуйте будь ласка, шановні землевпорядники vishenka
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

Leкka писав:Прокоментуйте будь ласка, шановні землевпорядники
Не по темі
Може Ви всеж таки сходите до реєстратора? facepalm Сидячи на форумі, і перераховуючи папірці які є/були/будуть, Ви абсолютно нічого не доб'єтесь.
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Leкka
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 27 червня 2014 09:49
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Leкka »

На роботі завал.... а це їхати з Києва в район, день пропав. Звісно найближчого часу поїду, але коменти не заважать cy
CIVIC
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 01 грудня 2009 16:45
Репутація: 4
Область: Одеська

Повідомлення CIVIC »

Leкka, підпис та печатка тер. органу Держкомзему, я так розумію, відсутні? Nenayu тоді вважайте, що кадастрового номеру нема) фактично "присвоєння" кадастрового номеру відбувалось лише одночасно з державною реєстрацією права власності на з/д... і в ДЗК, і в ДКЗ право власності здебільшого реєстрували за фактом звернення людини з питанням "а де мій держакт" ? )))) якщо майбутній власник не зверталвся - роками так могли бланки лежати..
Поддерживаю 100%. Интересно на что согласно решения суда Вы приняли наследство? На месте регистратора сделал бы отказ так как не предоставлен право устанавливающий документ на земельный участок. А ещё вопрос - кадастровый номер который указан в решении суда был взят из не зарегистрирован ноги государственного акта? А вытяг суд не догадался потребовать?

[ Отправлено с Android ] Зображення
Expert
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 46
З нами з: 17 січня 2008 18:15
Репутація: 0

Повідомлення Expert »

CIVIC писав:Leкka, підпис та печатка тер. органу Держкомзему, я так розумію, відсутні? тоді вважайте, що кадастрового номеру нема) фактично "присвоєння" кадастрового номеру відбувалось лише одночасно з державною реєстрацією права власності на з/д
Не згоден. Якщо кад. номер визначений (хоча і не присвоєний) на час роботи ПРС він після відповідних змін в законодавстві вважається присвоєним. У випадку зазначеному вище ми формуємо xml, який замовник несе кад. реєстратору, а той вже вносить інфу до ДЗК і ставить відмітки на кад. плані та тит. документації. Ну і звісно дає витяг і т.д.
Leкka
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 27 червня 2014 09:49
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Leкka »

Щиро дякую Всім за участь.
Интересно на что согласно решения суда Вы приняли наследство? А ещё вопрос - кадастровый номер который указан в решении суда был взят из не зарегистрирован ноги государственного акта? А вытяг суд не догадался потребовать?
Власник звертався і не раз, мурижили бабу з 2007 до 2011 року так і померла в останній момент, не дочекавшись щасливого моменту одержання акта.

Рішення приймала голова суду. Дійсно запит якийсь був, але куди я не знаю, як що це був Витяг (про що я сумніваюсь) то він залишився у справі.
В рішенні не сказано згідно Актів, а просто - визнати право власності за Ф.І.О. в порядку спадкування за заповітом на спадкове майно після смерті Ф.І.О. на земельну ділянку кад.номер, площа, адреса, цільове призначення.
Іще для суду (запит робили ми в письмовому вигляді, нотаріус так сказав що копія Акту потрібна facepalm ) надсилався лист з запитом до Управляння Держкомзему, але чомусь не за Витягом, а за Актом Nenayu Начальник надіслав відповідь і копію державного Акта, як його і просили
На месте регистратора сделал бы отказ так как не предоставлен право устанавливающий документ на земельный участок.
Так рішення суду ї є правоустанавлюючий документ
Spoiler
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 22 червня 2011 р. № 703
Київ
*****************************************************
Пункт 27 :
Документами, що підтверджують виникнення, перехід та припинення права власності та інших речових прав на нерухоме майно, є:
1) укладений в установленому законом порядку договір, предметом якого є нерухоме майно, права щодо якого підлягають державній реєстрації, або речове право на нерухоме майно, чи його дублікат;
2) свідоцтво про право власності на частку в спільному майні подружжя в разі смерті одного з подружжя, видане нотаріусом або консульською установою України, чи його дублікат;
3) свідоцтво про право на спадщину, видане нотаріусом або консульською установою України, чи його дублікат;
4) свідоцтво про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та свідоцтво про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів), якщо прилюдні торги (аукціони) не відбулися, видані нотаріусом, чи їх дублікати;
5) свідоцтво про право власності на нерухоме майно, видане державним реєстратором відповідно до цього Порядку;
6) свідоцтво про право власності, видане органом приватизації наймачам житлових приміщень у державному та комунальному житловому фонді;
7) свідоцтво про право власності на нерухоме майно, видане органом місцевого самоврядування або місцевою держадміністрацією до набрання чинності цим Порядком;
8 рішення про закріплення нерухомого майна на праві оперативного управління чи господарського відання, прийняте власником нерухомого майна чи особою, уповноваженою управляти таким майном;
9) державний акт на право власності на земельну ділянку або на право постійного користування земельною ділянкою;
10) рішення суду, що набрало законної сили, щодо права власності та інших речових прав на нерухоме майно;
11) ухвала суду про затвердження (визнання) мирової угоди;
12) заповіт, яким встановлено сервітут на нерухоме майно;
13) закон, яким встановлено сервітут на нерухоме майно;
14) рішення уповноваженого законом органу державної влади про повернення об'єкта нерухомого майна релігійній організації;
15) рішення власника майна, уповноваженого ним органу про передачу об'єкта нерухомого майна з державної у комунальну власність чи з комунальної у державну власність або з приватної у державну чи комунальну власність;
16) інші документи, що підтверджують виникнення, перехід та припинення права власності та інших речових прав на нерухоме майно відповідно до закону.
evd
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 18
З нами з: 02 грудня 2013 14:58
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення evd »

В мене державний реєстратор реєстраційної служби крім правоустанавлюючого документу(рішення суду про изнання права власності) потребував і витяг з ДЗК.Документи про реєстрацію речових прав на ділянку я вже отримала 5 червня.
CIVIC
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 01 грудня 2009 16:45
Репутація: 4
Область: Одеська

Повідомлення CIVIC »

Leкka писав:визнати право власності за Ф.І.О. в порядку спадкування за заповітом на спадкове майно після смерті Ф.І.О. на земельну ділянку кад.номер, площа, адреса, цільове призначення.
Право власності на земельну ділянку виникає в момент реєстрації правовстановлюючого документа, на жаль такого момента Ваша бабуся не дочекалась. Рішення суду - в порядку спадкування за заповітом на на спадкове майно- невозможно принять в наследство то чего не было в собственности у наследстводателя. Вытяг кадастровый регистратор может надать только
175. На отримання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку мають право:
1) власники, користувачі земельної ділянки або уповноважені ними особи;
2) спадкоємці (правонаступники - для юридичних осіб) осіб, зазначених у підпункті 1 цього пункту, або уповноважені ними особи;
3) особи, в інтересах яких встановлено обмеження, або уповноважені ними особи;
4) органи державної влади, органи місцевого самоврядування для здійснення своїх повноважень, визначених законом;
5) особи, які отримали ліцензії на проведення землеоціночних робіт та земельних торгів;
{Підпункт 5 пункту 175 в редакції Постанови КМ № 726 від 02.10.2013}
5-1) особи, які в установленому законом порядку включені до Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників та Державного реєстру інженерів-геодезистів, для виконання зазначених робіт;
{Пункт 175 доповнено підпунктом 5-1 згідно з Постановою КМ № 726 від 02.10.2013}
6) нотаріус за дорученням власника земельної ділянки під час вчинення правочину щодо неї;
7) особа, якій належить речове право на земельну ділянку.
Я понимаю Вы сейчас скажете что Вы наследник, но опять же вопрос: наследник чего? чем подтверждается право наследстводателя?
Leкka
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 27 червня 2014 09:49
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Leкka »

Я понимаю Вы сейчас скажете что Вы наследник, но опять же вопрос: наследник чего? чем подтверждается право наследстводателя?
Ні не скажу Nenayu тому і буду звертатись для державної реєстрації земельної ділянки в кадастрі.
Факт не в тому що я доказую що право власності виникло у баби і мені зобов'язані прямо зараз надати витяг, а в тому що ми вже зробили всю технічку і т.д. для реєстрації цієї ділянки в ДЗК, що ії реєструвати потрібно це я вже зрозуміла.

[upd=1405536049][/upd]
Є ще рішення сільради про передачу земельної ділянки у приватну власність мені по спадщині.
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

Leкka писав:Є ще рішення сільради про передачу земельної ділянки у приватну власність мені по спадщині.
Шо за брєд?

З.І. Скажіть мені кадастровий номер, я зроблю Вам хмл (за наявності в мене інформації), Ви підете до реєстратора, отримаєте витяг і перестанете товкти воду в ступі.
Чесно, вже надоїло "курити" одне й те саме третю сторінку.
З.З.І. За час писанини можна було 5 витягів і реєстрацій пройти - було б бажання.
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Відповісти