Витяг з Державного земельного кадастру

Усі питання щодо державної реєстрації ДА і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Makeda
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 16 травня 2013 14:50
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Витяг з Державного земельного кадастру

Повідомлення Makeda »

Доброго дня.

Прошу поради у наступній ситуації. Мені порібен витяг з державного кадастру. На руках я маю акт на право власності землею. Звертаюся в місцевий Держкомзем за витягом, де мені відповідають, що не можуть його надати без нових обмінних файлів, за котрі просять 500 грн. Прошу пояснити чи маю я їх надавати? Наскільки я розумію, оскільки я маю акт на право власності, то інформація про мою земельну ділянку міститься в загальнонаціональному реєстрі. Розбираючи це питання я знайшов інформацію, що витяг мають видати за заявою власника замельної ділянки в той же дань и відслідкувати виконання заявки, можна онлайн через сайт ДЗК. За затримку можливі штрафи. Виправте мене, якщо я щось не так розумію.

P.S. Чи можу я отримати витяг з земельного кадастру в іншому відділенні Держкомзему?

Дякую за відповіді.


Шаблон обращения в ДЗА

Шаблон обращения в сельхозинспекцию
Востаннє редагувалось 17 вересня 2013 13:36 користувачем Oleg, всього редагувалось 1 раз.
Invader
Спец
Спец
Повідомлень: 132
З нами з: 28 грудня 2012 13:29
Репутація: -4
Область: Луганська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Повідомлення Invader »

Makeda писав:Прошу пояснити чи маю я їх надавати?
Якщо немає інформації про Вашу земельну ділянку в НКС (Національна кадастрова система), то витяг з державного земельного кадастру Ви не отримаєте.
Makeda писав:Чи можу я отримати витяг з земельного кадастру в іншому відділенні Держкомзему?
Ні не можете.
P.S. Якого року у Вас державний акт? Земельна ділянка має кадастровий номер?
Inspektor
Спец
Спец
Повідомлень: 194
З нами з: 08 січня 2010 22:17
Репутація: 57
Область: Чернівецька
Місце роботи: Інше

Повідомлення Inspektor »

Makeda писав:Наскільки я розумію, оскільки я маю акт на право власності, то інформація про мою земельну ділянку міститься в загальнонаціональному реєстрі
якщо земельній ділянці присвоєний кадастровий номер, то теоретично ТАК, розумієте правильно
якщо кадастровий номер відсутній, то потрібно замовляти обмінний файл в проектній організації. Найкраще це звернутись в ту організацію яка вам виготовляла державний акт.
Makeda писав:Чи можу я отримати витяг з земельного кадастру в іншому відділенні Держкомзему?
витяг отримуєте з відділу ДЗА за місцерозташуванням земельної ділянки.
Makeda
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 16 травня 2013 14:50
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення Makeda »

Якого року у Вас державний акт? Земельна ділянка має кадастровий номер?

якщо кадастровий номер відсутній, то потрібно замовляти обмінний файл в проектній організації. Найкраще це звернутись в ту організацію яка вам виготовляла державний акт.

Я запрошую два витяги з реєстру, один державний акт отриманий в 2012 році, другий (на земельний пай) в 2007 році. Кадастрові номера є в обох випадках. В минулому році коли оформлював землю, то передав диск з обмінним файлом в Держкомзем разом з документацією, але зараз кажуть що там усе по новому і маю виготовити його заново, старий не видається і не підходить. Організація, що робила його, під тиском чиновників повторно робити відмовляєть. У крайньому випадку, хочеться дізнатися чи можна замовити ці файли в організації з іншого міста?

Стосовно другої ділянки (земельного паю), то я не знаю чи є обмінний файл для неї, на руках акт на право власності з кадастровим номером. Я розумію, що стикнувся зі свавіллям чиновників та бажання викидати на вітер 1000 грн не має. Хочу розібратися у процедурі, буду намагатися обійти неправомірні вимоги. Я так розумію, коли написати заяву з проханням надати витяг з реєстру, то відмовити мені не можуть, якщо надам усі документи, при цьому обмінний файл таким документом не є.
якщо земельній ділянці присвоєний кадастровий номер, то теоретично ТАК, розумієте правильно
Чому Ви кажете "теоретично"? Може бути варіант, що на руках є акт з кадастровим номером, а данних в базі не має? Що тоді робити?

На крайній випадок хочеться знати хто контролює роботу Держкомзему чи є телефони довіри?
vildkz
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 25
З нами з: 10 січня 2012 08:45
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення vildkz »

Якщо земельна ділянка зареєстрована але відсутня в НКС, то потрібно внести обмінний файл, через функціонал внесення архівних даних системи, і потім надається витяг з Державного земельног кадарстру без додаткового виготовлення тех.док. та обм.фвайлів
Makeda
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 16 травня 2013 14:50
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення Makeda »

Якщо земельна ділянка зареєстрована але відсутня в НКС, то потрібно внести обмінний файл, через функціонал внесення архівних даних системи, і потім надається витяг з Державного земельног кадарстру без додаткового виготовлення тех.док. та обм.фвайлів
Як це дізнатися? Хто це робить?
vildkz
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 25
З нами з: 10 січня 2012 08:45
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення vildkz »

Державний кадастровий реєстратор

[upd=1370521573][/upd]
3 2004року при реєстрації державного акта одночасно реєструвалася земельна ділянка
Аватар користувача
chery
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 40
З нами з: 25 березня 2008 13:06
Репутація: 0

Повідомлення chery »

vildkz писав:Якщо земельна ділянка зареєстрована але відсутня в НКС, то потрібно внести обмінний файл, через функціонал внесення архівних даних системи, і потім надається витяг з Державного земельног кадарстру без додаткового виготовлення тех.док. та обм.фвайлів
Шановний...процедуру внесення в НКС ми знаємо!! мені б було дуже цікаво...як і де ви б це здійснили????
vildkz
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 25
З нами з: 10 січня 2012 08:45
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення vildkz »

не зрозуміла питання?
Makeda
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 16 травня 2013 14:50
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення Makeda »

3 2004року при реєстрації державного акта одночасно реєструвалася земельна ділянка
Так державний акт є підтвердженням того, що земельна ділянка твоя. Як вони можуть окремо реєструватися?
Я так розумію, що потрібні документи у Держкомземі є, значить і витяг згідно закону мені мають надати без надання обмінних файлів за заявою?
Inspektor
Спец
Спец
Повідомлень: 194
З нами з: 08 січня 2010 22:17
Репутація: 57
Область: Чернівецька
Місце роботи: Інше

Повідомлення Inspektor »

Makeda писав:Як вони можуть окремо реєструватися?
з 01.01.2013 року реєстрація проходить окремо: органи ДЗА реєструють об'єкт (земельна ділянка), органи Мінюсту реєструють право на об'єкт
vildkz
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 25
З нами з: 10 січня 2012 08:45
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення vildkz »

Реєстрація земельної ділянки -- це одна дія, а реєстрація права (держ.акта чи дог.оренди) -- інша.

Ми вимагаємо від заявника ксерокопію паспорта , кода, квитанція про оплату та копію держ.акта
CIVIC
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 01 грудня 2009 16:45
Репутація: 4
Область: Одеська

Повідомлення CIVIC »

vildkz писав:Якщо земельна ділянка зареєстрована але відсутня в НКС, то потрібно внести обмінний файл, через функціонал внесення архівних даних системи, і потім надається витяг з Державного земельног кадарстру без додаткового виготовлення тех.док. та обм.фвайлів
Скажите мне пожалуйста зачем пересечному гражданину знать как участки появляются в НКС если у него на гос акте показан кадастровый номер????!!!
Makeda писав:Звертаюся в місцевий Держкомзем за витягом, де мені відповідають, що не можуть його надати без нових обмінних файлів, за котрі просять 500 грн.
А суму в 500 грн. Вам озвучили в отделе Госземагентства, (т.е. государственные служащие)?

Ваша задача предоставить документы необходимые для получения вытяга и в течение одно дня его забрать (имеете 100% право) задача отдела госземагентства каким либо способом сформировать обменный файл и загрузить его в НКС для формирования вытяга
Makeda
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 16 травня 2013 14:50
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення Makeda »

Зазначену суму коштів я маю внести за обмінні файли організації до котрої мене відправили в Держкомземі. Мовляв там мені зроблять нові файли, котрі підходять. Мені просто було не зрозуміло до чого тут я і ці файли, раз у мене акт з кадастровим номером на руках, усе інше не моя справа...

Ваша задача предоставить документы необходимые для получения вытяга и в течение одно дня его забрать (имеете 100% право) задача отдела госземагентства каким либо способом сформировать обменный файл и загрузить его в НКС для формирования вытяга
Обмінний файл формує тільки організація, котра робила документи на ділянку (ГЕО центр). Держкомзем каже, що файли застаріли і з 01.01.2013 усе по новому. Мені ж не могли видати державний акт на землю з кадастровим номером, якби обмінного файлу не було або він був застарілим ?
Борщ
Спец
Спец
Повідомлень: 302
З нами з: 09 листопада 2010 17:10
Репутація: 0
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Борщ »

Makeda,
- приходите до кадастрового реєтратора і заповнюєте заяву на отримання Витягу з Державного земельного кадастру.
- Отримуєте там квитанцію на по-моєму 53 грн, спалучєте по ній в банку і приносите платіжку тому ж каждастровому реєстратору.
- Приходите додоми і на настінному календарі відмічаєте дату, яка настане через 14 днів з дати прийому заяви.
- Коли відмічена дата настане, зранку відвідуєте кадастрового реєстратора і отримуєте витяг, або відмову.
- по відмові готуєте документи до суду (залежно від того яка буде відмова).
- Прохання все робити документально, без ніяких ля-ля.
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Повідомлення werewolf »

Makeda писав:На руках я маю акт на право власності землею. Звертаюся в місцевий Держкомзем за витягом, де мені відповідають, що не можуть його надати без нових обмінних файлів, за котрі просять 500 грн. Прошу пояснити чи маю я їх надавати?
Окрім положень законодавства є ще функціональна можливість НКС - системи державного земельного кадастру, яка формує цей витяг. Якщо відомості про ділянку не внесені в форматі обмінного файлу XML, система фізично не може сформувати витяг.
Це недолік НКС, і прикро, що цей недолік перетворився на бізнес. Адміністратором НКС є ДП "Центр ДЗК", і є затверджений порядок адміністрування державного земельного кадастру. По ідеї, Держземагентство повинно заключити договір з ЦДЗК, і ЦДЗК повинен у порядку адміністування конвертувати інформацію про всі земельні ділянки з IN4 в XML. Але верховному керівництву, видно, подобається, що люди поновлюють інформацію в НКС за власний рахунок. Тому питання заглохло.
Нам на початку року обіцяли, що ЦДЗК буде на безоплатній основі здійснювати конвертацію. Але ЦДЗК - госпрозрахункова організація, тому їх потрібно фінансувати за якийсь рахунок (або за державний, або за власний кошт замовника). Якщо договір з ними не заключили, і не заплатили з державного бюджету, вони не зобовязані працювати за безплатно.
Makeda писав:Чи можу я отримати витяг з земельного кадастру в іншому відділенні Держкомзему?
Колись. В рожевому майбутньому. На даний час, в НКС ця ідея не реалізована.
Makeda писав:В минулому році коли оформлював землю, то передав диск з обмінним файлом в Держкомзем разом з документацією, але зараз кажуть що там усе по новому і маю виготовити його заново, старий не видається і не підходить. Організація, що робила його, під тиском чиновників повторно робити відмовляєть. У крайньому випадку, хочеться дізнатися чи можна замовити ці файли в організації з іншого міста?
А яка різниця, хто зробив обмінний файл??? Лиш би інформація в ньому була вірна.
Але у вас там, бачу, взагалі якась нездорова обстановка. Прям, політичні репресіїї у сфері обмінних файлів. cy
vitaliyvasylov
Повідомлень: 7
З нами з: 07 травня 2012 08:22
Репутація: 0
Область: Чернівецька

Повідомлення vitaliyvasylov »

доброго дня .
Та ж ситуація з обмінними файлами, невідповідність форматів файлів.
сьогодні отримав відмову, щоправда не на моє імя , а на імя приватного нотаріуса який займається реєстрацією спадщини. такого змісту:

На Ваш запит №***/******** від 05,06,2013 повідомляємо, що витяг з Державного земельного кадастру неможливо видати в звязку з тим, що земельна ділянка була сформована в форматі IN-4. На сьогоднішній день національна кадастрова система приймає земельні ділянки в форматі XML.
Тому щоб надати витяг з Національна кадастрова системи (ДЗК) спадкоємцю потрібно звернутися до проектної організації та замовити XML файл
.
Nenayu
тепер думаю що діяти, ?? обмінний файл в нас вартує 120 грн. він вже замовлений і виготовляється, але не хочеться просто так опускати руки і йти на поводу в цих жирдяїв. шкода дивитися на людей які днями сидять в чергах і по кілька років виготовляють(точніше переробляють поново) документи на свою ж власність.
Аватар користувача
Спецзем
Спец
Спец
Повідомлень: 100
З нами з: 26 лютого 2009 10:13
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська

Повідомлення Спецзем »

werewolf писав:Прям, політичні репресіїї у сфері обмінних файлів.
Не політичні, а фінансові. Наші реєстратори посилають людей робити XML та нову технічку, бо та, що зроблена до 01.01.2013р. "застаріла". Це, не зважаючи на те, що ділянки внесені в НКС і є техдокументація. facepalm
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Повідомлення werewolf »

Спецзем писав:Наші реєстратори посилають людей робити XML та нову технічку, бо та, що зроблена до 01.01.2013р. "застаріла". Це, не зважаючи на те, що ділянки внесені в НКС і є техдокументація.
ХМЛ ще зрозуміло, але для чого нова технічка???
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення Володимер »

для чого нова технічка???
ХМЛ лише один ХМЛ може зробиты тільки та організація яка виготовляла ТД на основі якої був отриманий ДА. А реєстратор може направим до іншої організації .ХМЛ без ТД існувати не може ось і виходить що порібно зробити ТДвстановлення меж + ХМЛ.
Аватар користувача
Спецзем
Спец
Спец
Повідомлень: 100
З нами з: 26 лютого 2009 10:13
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська

Повідомлення Спецзем »

werewolf писав:ХМЛ ще зрозуміло, але для чого нова технічка???
ХМЛ - це 300-500 грн., а технічка - це ще від 1000 грн. 5+5=? І направляють до ліцензіата, на який вказало керівництво V_Bobruisk
LGU
Спец
Спец
Повідомлень: 404
З нами з: 08 червня 2008 15:27
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення LGU »

Спецзем писав:ХМЛ - це 300-500 грн.,
Это цены вместе с геодезической съемкой?
Володимер писав:ХМЛ лише один ХМЛ може зробиты тільки та організація яка виготовляла ТД
Может любая организация сделать XML, если заказчик принесет ин4, или просто есть этот участок у организации.
В вопросе речь шла не о формировании и государственной регистрации участка, что осуществляется на основании технической документации, а о предоставлении XML для печати Витяга, как раньше с дискет ДЗК распечатывали на бланке госакты, так теперь с диска распечатываю Витяг, потому как если информацию в отдел передавали в ин-4, а распечатать Вытяг нужно из XML, то кадастровые регистраторы конвертировать не будут: нет времени, не умеют, не входит в их обязанности.

Очень правильно описал ситуацию werewolf. Так все и происходит. Только цена колеблеться от 100 до 200 гривен за XML.
Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 455
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 144
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Андрей1978 »

vitaliyvasylov писав:тепер думаю що діяти, ?
Візьміть віповідь у нотаріуса та попросить прокурора надати їй правову оцінку.
vildkz
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 25
З нами з: 10 січня 2012 08:45
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення vildkz »

А чому нотаріус для переоформлення спадщини не зробить запит в електронній системі. ХЛМ не потрібне і відпискою не відкрутишся, всетаки прийдеться встати, знайти в архіві держ.акт, технічну документацію, реєстрацію. дог.оренди на дану зем.ділянку, і сформувати відповідь. Знаю по собі що не довподоби така процеду, Sorri бо часу і так в обмаль і так. Але в даній ситуації для замовника це вихід, бо він не зобов"язаний замовляти нов ХЛМ, а тим паче тех.док.
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Повідомлення werewolf »

Спецзем писав:ХМЛ - це 300-500 грн.
Дорого. У нас ЦДЗК робить за 180-250 грн.
Спецзем писав:а технічка - це ще від 1000 грн. 5+5=? І направляють до ліцензіата, на який вказало керівництво V_Bobruisk
Дурдом. Для витягу треба просто поновити в іншому форматі ВЖЕ ВВЕДЕНУ по старій документації інформацію, а не заново встановлювати межі.
vildkz писав:А чому нотаріус для переоформлення спадщини не зробить запит в електронній системі. ХЛМ не потрібне і відпискою не відкрутишся, всетаки прийдеться встати, знайти в архіві держ.акт, технічну документацію, реєстрацію. дог.оренди на дану зем.ділянку, і сформувати відповідь.
А чому нотаріус сам не зробить витяг? Він же має такі повноваження. morgny
Витяг формується в програмному забезпеченні ДЗК. Причини невиконання не в тому, що комусь важко встати, щось знайти і т.д. Причини суто технічні.
Відповісти