Витяг з Державного земельного кадастру

Усі питання щодо державної реєстрації ДА і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
vitalzem
Спец
Спец
Повідомлень: 198
З нами з: 23 липня 2008 18:14
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Інше

Повідомлення vitalzem »

В одній із областей на розроблені раніше паї для отримання витягу з ДЗК земвідділи приймають обмінники лише від первинного розробника технічки, або тільки від ДЗК. Як з ними бороться?
Аватар користувача
Малібу
Спец
Спец
Повідомлень: 388
З нами з: 20 грудня 2010 10:52
Репутація: 50
Область: Чернівецька

Повідомлення Малібу »

vitalzem писав:В одній із областей на розроблені раніше паї для отримання витягу з ДЗК земвідділи приймають обмінники лише від первинного розробника технічки, або тільки від ДЗК. Як з ними бороться?
Головне щоб в обміннику був забитий розробник і дані про технічку, по якій проводилася первинна реєстрація земельної ділянки, а власник вже має бути останній., а вже хто це зробить абсолютно для НКС не важливо
Аватар користувача
vitalzem
Спец
Спец
Повідомлень: 198
З нами з: 23 липня 2008 18:14
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Інше

Повідомлення vitalzem »

Малібу писав:Головне щоб в обміннику був забитий розробник і дані про технічку, по якій проводилася первинна реєстрація земельної ділянки
пройшло вже 10 років, деяких розробників вже немає...
Аватар користувача
Малібу
Спец
Спец
Повідомлень: 388
З нами з: 20 грудня 2010 10:52
Репутація: 50
Область: Чернівецька

Повідомлення Малібу »

vitalzem писав:пройшло вже 10 років, деяких розробників вже немає...
у витязі з ДЗК є така інформація:
Інформація про документацію із землеустрою, на підставі якої здійснена державна реєстрація земельної ділянки
Тобто навіть якщо тієї організації і ніхто не пам'ятає, але на основі саме цієї ДЗ була здійснена державна реєстрація земельної ділянки, то повинна вноситися саме вона.
Аватар користувача
SOROKIN
Спец
Спец
Повідомлень: 174
З нами з: 11 жовтня 2012 15:53
Репутація: 21
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення SOROKIN »

В чем проблема? В ин4 посмотреть разработчика, и вбить только название организации. Так прокатывает.
P.S. пока без подписей...
coco
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 11
З нами з: 26 липня 2008 23:28
Репутація: 0

Повідомлення coco »

Якщо не має необхідності підтримувати "хороші" відносини із держкомземом надіслати цю відповідь:
На Ваш запит №***/******** від 05,06,2013 повідомляємо, що витяг з Державного земельного кадастру неможливо видати в звязку з тим, що земельна ділянка була сформована в форматі IN-4. На сьогоднішній день національна кадастрова система приймає земельні ділянки в форматі XML.
Тому щоб надати витяг з Національна кадастрова системи (ДЗК) спадкоємцю потрібно звернутися до проектної організації та замовити XML файл.

до прокуратури для правової оцінки та вжиття заходів прокурорського нагляду за виконанням Розділ VII ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ, ст. 53-6. Порушення законодавства про Державний земельний кадастр
Порушення встановлених законом строків внесення відомостей до Державного земельного кадастру, надання таких відомостей, вимагання не передбачених законом документів для внесення відомостей до Державного земельного кадастру та для надання таких
відомостей, - тягнуть за собою накладення штрафу на державних кадастрових
реєстраторів від двадцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
knysch
Повідомлень: 3
З нами з: 15 серпня 2013 09:12
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення knysch »

Доброго всім дня!
Дякую за цей єдиний форум, де можна отримати достовірну інформацію.
Прошу пояснень до наступної ситуації в Харківській області.
1. Земельна ділянка приватизована в 1995 р. за держактом. В 2010 р. присвоєно кадастровий номер.
В 2012р. проведена реєстрація в ДЗК, а вже недійсний витяг був наданий лише в січні 2013 р.
Для одержання нового витягу вказують на заміну обмінного файлу в ДП "Центр ДЗК", якщо збереглась попередня документація з "Центру ДЗК". Заявлена вартість оновлення файлу від 200 до 400 грн. (від 5 до 2 днів), але фактично затребували 284 грн. за ті самі 5 днів.
Але і це ще не все. Говорять, що попередні кадастрові номери, присвоєні до 2013 року, також вже не дійсні.
А одержані в 2013 р. також будуть недійсними вже в 2014 р.
А отримати новий витяг в цьому році (через 3-4 тижні) можливо лише з дозволу начальника реєстраторів (районного Держкомзему).
Що це буде за витяг і його вартість поки що не знаю.
А витяг потрібен лише для того, щоб зареєструвати право власності на новозбудований будинок на цій ділянці.
Як все це слід розуміти? Та що можна порадити?
2. Чи можливе замовлення свідоцтва на право власності через кадастрового реєстратора та за яких умов?
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення dexter3000 »

knysch писав:В 2012р. проведена реєстрація в ДЗК, а вже недійсний витяг був наданий лише в січні 2013 р.
Всі зареєстровані до 2013 року ділянки автоматично переносяться в Державний земельний кадастр і витяги щодо них є дійсними.
knysch писав:Але і це ще не все. Говорять, що попередні кадастрові номери, присвоєні до 2013 року, також вже не дійсні.
Брешуть - все дійсне.
knysch писав:А одержані в 2013 р. також будуть недійсними вже в 2014 р.
Ще більше брешуть. Термін чинності у 3 місяці має лише витяг, а все інше чинне.
knysch писав:А отримати новий витяг в цьому році (через 3-4 тижні) можливо лише з дозволу начальника реєстраторів (районного Держкомзему).
Формально такої вимоги немає, але що стосується Харківської області, то очевидно йдеться мова про махрову корупцію.
knysch писав:Як все це слід розуміти? Та що можна порадити?
Напишіть заяву про надання витягу і чекайте результату.
knysch писав:2. Чи можливе замовлення свідоцтва на право власності через кадастрового реєстратора та за яких умов?
Поки що ні, хоча закон теоретично це дозволяє.
Makeda
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 16 травня 2013 14:50
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення Makeda »

Дзвонив на гарячую лінію земельного кадастру, спілкувався з оператором. Мені сказали, що згідно з постановою Кабінету міністрів, отримати витяг можна надавши: обмінний файл XML, роздруковану копію технічної документації!!!!, заплатити 53 грн. Якщо у Вас не має тех. документації на руках, а вона має бути, то Ви маєте підти до землевпорядної організації і виготовити нову тех. документацію. От така наша держава, виходить документ на право власності у мене є з кадастровим номером, але продати чи отримати замлю в спадок я не можу, адже не маю витягу з кадастру.
knysch
Повідомлень: 3
З нами з: 15 серпня 2013 09:12
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення knysch »

dexter3000 писав: "Всі зареєстровані до 2013 року ділянки автоматично переносяться в Державний земельний кадастр і витяги щодо них є дійсними.
Напишіть заяву про надання витягу і чекайте результату."
Вдячний Вам за Ваш відгук!
А ситуація на сьогодні така. Реєстраційна служба Харківського РУЮ не визнає витяги з Поземельної книги за зразками 2012 р., а вимагає витяги лише з Земельного Кадастру, хоч Центр ДЗК і стверджує протилежне.
Довелося виготовити новий оптичний диск з обмінним файлом у форматі ХML (добре, що другий примірник тех. документації зберігся на руках, але більшість його не отримувала).
Прийняття заяв на витяг про земельну ділянку (з обмінним файлом) відбувається у нас лише після попереднього запису на прийом реєстратором, а одержання невпевнено обіцяють лише через три тижні, пояснюючи тим, що мають переробляти близько 5000 повторних "перереєстрацій". При цьому говорять, що сам витяг буде виготовлятись саме в призначений день одержання. От така "комедія". posunuv_v... Будем чекати, бо не хочеться звертатись до прокуратури та втрачати свої нерви.
Аватар користувача
SOROKIN
Спец
Спец
Повідомлень: 174
З нами з: 11 жовтня 2012 15:53
Репутація: 21
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення SOROKIN »

При цьому говорять, що сам витяг буде виготовлятись саме в призначений день одержання
А знаете почему???
"В день одержання" - потому что в это же время параллельно печатают заявление о надання вытяга, с этого момента регистратору даётся 14 дней для выдачи вытяга в противном случае административная ответственность.
"Бедные" регистраторы ... некоторые, кто работает за просто так.
Аватар користувача
smilebeats
Спец
Спец
Повідомлень: 160
З нами з: 29 грудня 2010 13:31
Репутація: 5
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення smilebeats »

SOROKIN писав:"В день одержання" - потому что в это же время параллельно печатают заявление о надання вытяга, с этого момента регистратору даётся 14 дней для выдачи вытяга
ПКМ 1051- п.167:
Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку видається заявникові в день надходження відповідної заяви., якщо заява надійшла рекомендованим листом з описом вкладеного то протягом десяти робочих днів (мабуть Banned ).

а 14 днів це державна реєстрація
ПКМ 1051- п.111:
Державний кадастровий реєстратор для здійснення державної реєстрації земельної ділянки протягом 14 календарних днів з дня реєстрації відповідної заяви перевіряє:...

[upd=1377841469][/upd]
Makeda писав:роздруковану копію технічної документації!!!!
щось нереальне на гарячій лінії кажуть)
ivanaev
Повідомлень: 7
З нами з: 07 листопада 2008 23:59
Репутація: 0

Повідомлення ivanaev »

В этом году в марте за деньги получал "витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку" для покупки участка... так получилось, что нужно этот участок продать, а значит снова вытяг, поэтому возникли вопросы:

1. можно ли получить вытяг в другом территориальном отделении - уж больно мой родной (харьковский район Харьковской области) коррумпирован и дорог? или эта норма закона исключается функционалом НКС?
2. возможно ли, что я столкнусь с затруднениями в части отсутствия в НКС информации о смене собственника земельного участка, ведь эту информацию кадастровый регистратор должен был получить из системы регистрации прав на недвижимое имущество и внести в НКС в порядке информационного обмена, который как я понимаю, мог дать сбой?

заранее огромное спасибо за ответ!
Makeda
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 16 травня 2013 14:50
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення Makeda »

Урааа!!! ))) Я отримав витяг)))) Дякую усім хто давав відповіді на мої запитання, а особливо Denver за зроблені ним обмінні файли. Усе ж таки вдалося отримати витяги законним чином за 53 грн. )). Допомогли дзвінки на гарячу лінію. Там пояснили, як я маю внести свої данні до земельного кадастру. Пояснили, що потрібно писати ... проте цього робити не довелося навіть, мені подзвонили з Земельного кадастру і запросили з документами прийти до них. Приніс обмінні файли і все, витяги у мене))

Ще раз усім дякую )
mart_12
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 32
З нами з: 11 січня 2013 15:21
Репутація: 0
Область: АР Крим
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення mart_12 »

Добрый день. Столкнулись с такой проблемой. Государственный акт на право собственности на земельный участок 2007 года. В 2009 году на данном земельном участке зарегистрирована недвижимость, адрес которой отличается от адреса земельного участка на лит.А. Как такое произошло не знаю. Есть решение совета о присвоении земельному участку уже нового адреса с той же литерой А. Нотариус отказался проводить сделку купли-продажи недвижимости и земельного участка до приведения в соответствие адреса земельного участка к адресу недвижимости. Разработанную техническую документацию по установлению (восстановлению) границ земельного участка по новому адресу с лит.А в госземагентстве отказались рассматривать и регистрировать земельный участок на основании этой документации так же отказали, так как участок уже зарегистрирован при получении государственного акта. Какие варианты выхода из создавшейся ситуцции возможны.
Аватар користувача
Малібу
Спец
Спец
Повідомлень: 388
З нами з: 20 грудня 2010 10:52
Репутація: 50
Область: Чернівецька

Повідомлення Малібу »

mart_12 писав:Какие варианты выхода из создавшейся ситуцции возможны.
НА сьогоднішній день тільки чекати функціоналу по внесенню змін, але зміна адреси земельної ділянки навіть в Законах і постанові 1051 чітко не прописана, тому 5+5=? , будемо чекати...
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення malecha »

mart_12 писав:Какие варианты выхода из создавшейся ситуцции возможны.
А практичний незаконний вихід - додрукувати літеру А на державному акті.
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

Не по темі
Ай-я-йай...і це радить модератор форуму землевпорядників. morgny
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення malecha »

Denver писав:.і це радить модератор форуму землевпорядників
Не по темі
Так. І мені навіть не соромно! Я іншого виходу швидкого, надійного, дешевого, законного не знаю.
Куди йти і що робити? В суд? Як скасувати реєтрацію? Як внести правильні зміни? Юристи одне радять, земельники інше, виконавці роблять третє. Більше того я так і робила своєї бабці. Продавали сільську хату, оформлення документів для продажу обійшлося дорожче, ніж ціна хати. Хата глиняна стара-стара, за день до продажу виявилися, що бабця жила на вулиці Лесі Українки 50 років, а в акті було надруковано просто село. Бабці поза 80 років.
А скільки я бачила очей старших людей, які приходили з сльозами на очах, бо помер один із подружжя, і не можливо оформити спадщину, через одну надруковану літеру - Йосип-Йосиф, Степан-Стефан, Ганна-Анна і купа такого всякого. Іноді нотаріуси їм йшли на зустріч, іноді суди, іноді я допомагала, кому як могла. Звичайно, це не зовсім правильно, але якщо законотворці до цього часу не змогли придумати єдину процедуру виправлення технічних помилок, бо там нема статей прибутку, то що робити кожній окремій людині? Я за безобідне виправлення технічних помилок, проте часто-густо доводиться зустрічати, як цим методом користуються непрофесійно lol2 і в корисливих цілях.
LGU
Спец
Спец
Повідомлень: 404
З нами з: 08 червня 2008 15:27
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення LGU »

vitaliyvasylov писав:На Ваш запит №***/******** від 05,06,2013 повідомляємо, що витяг з Державного земельного кадастру неможливо видати в звязку з тим, що земельна ділянка була сформована в форматі IN-4. На сьогоднішній день національна кадастрова система приймає земельні ділянки в форматі XML. Тому щоб надати витяг з Національна кадастрова системи (ДЗК) спадкоємцю потрібно звернутися до проектної організації та замовити XML файл.
Приходит в проектную организацию Заказчик за XML, кадастровый номер был участку присвоен несколько лет назад, смежники у участка поменялись.
Каких смежников указывать в XML старых (по госакту) или новых (по факту)?
Тот же вопрос, когда в кадастре нет участка, хотя номер присвоен. Или в случае старого "красного" госакта.
Есть госакт, в нем указаны соседи, сделали тех документацию по установлению границ, в акте приема-передачи межевых знаков должны поставить свою подпись соседи (зачем? если участок уже в частной собственности?). Умершие вряд ли поставят свою подпись.
По итогам, получается что в госакте соседи одни, а в Витяге з державного земельного кадастра другие.
Знаю случаи, когда нотариусы не принимали такой Витяг
Коллеги, что указываете в XML, новых или старых смежников? И что по этому поводу говорит нормативная база?
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

LGU писав:Коллеги, что указываете в XML, новых или старых смежников? И что по этому поводу говорит нормативная база?
Нових.
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
mart_12
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 32
З нами з: 11 січня 2013 15:21
Репутація: 0
Область: АР Крим
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення mart_12 »

malecha писав: А практичний незаконний вихід - додрукувати літеру А на державному акті.
Вытяг для сделки получим все равно бел лит.А.Так, что как ни крути - приехали.
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення malecha »

mart_12 писав:Вытяг для сделки получим все равно бел лит.А.Так, что как ни крути - приехали.
Для отримання витягу подається копія державного акту, документу. Як у витягу вийшло без А, власнику ділянки невідомо, але він живе на А, тому при отриманні витягу а) вимагає правильну інформацію б) просить правильну інформацію.
Vladimirvv20
Повідомлень: 3
З нами з: 10 вересня 2011 07:21
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська

Повідомлення Vladimirvv20 »

Добрий день! Мене звати Володимир, хочу у вас получити відповіді на моє запитання.
В 2012 році моя мама зробила кадастровий номер за який заплатила кошти (є квитанція), а в цьому році щоб зареєструвати в Реєстраційній службі, в земельному відділі сказали щоб оновили файл XML. Ми звернулись до фірми яка робила ці файли в 2012 році, нам відповіли що треба наново платити 550 гривень.
Запитання: Ми що повинні наново платити 550 гривень за оновлення XML-файлу щоб отримати витяг з Державного земельного кадастру???
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

Не по темі
Зажралась фірмочка. facepalm
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Відповісти